Okružní křižovatky

Příprava, výstavba, provoz, dálniční poplatky, známky, elektronické mýto, PPP, legislativa, tunely, mosty
Odpovědět
Mosquit
Příspěvky: 913
Registrován: 14.5.2009 11:09:38
Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby

Re: Dvoupruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Mosquit »

Směrovku vlevo dávám vyjímečně, třeba v případě, že je "kruháč" na místě bývalé křižovatky, kde je jasný "hlavní" a "vedlejší" směr. 90% aut tedy jezdí v rovném směru.

Dále ukazuji rukou doleva při jízdě na kole, z důvodu bezpečnosti (aby se mě někdo nesnažil předjet autem a odbočit doprava, když já chci pokračovat po kruháči).
mirkobb
Příspěvky: 12
Registrován: 15.3.2009 13:08:24

Re: Dvoupruhové okružní křižovatky

Příspěvek od mirkobb »

A co tenhle nacházející se v BB.

Obrázek
Michel
Příspěvky: 203
Registrován: 22.3.2009 9:50:35
Bydliště: Havířov

Re: Dvoupruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Michel »

martin píše:Pokud se tady chceme bavit o tom, jak to nemá vypadat, tak na to je jediný vzor: kruhový objezd na náměstí Charlese de Gaulla v Paříži a ano hádate správně, je to ten u Vítězného oblouku. Tak blbý kruháč a takový chaos jsem v Evropě ještě neviděl, navíc na něm platí přednost zprava! Na rozdíl od Francouzů a Italů, Češi jezdit neuměj a místo promáčklých plechů a odřenin jsou to vždy rozflákáná auta. Rozhodně bych se tím neinspiroval a raději bych vzal za příklad vídeňský Favoriten nebo Praterstern!
Tak ten je právě úplně nádherný ;) nejsou na něm dokonce nalajnované ani žádné pruhy a vedle sebe se vejde tak šest aut, a přesto nikdo nezmatkuje a doprava hezky proudí všemi směry :) Jako ostatně doprava v celé Paříži - auta jezdí, chodci se vesele procházejí semafory nesemafory... :) Prostě v chaosu je skryta dokonalost :P
Ale souhlasím, že u nás by to asi byl masakr.
Warcz píše:musím se k tomuto vyjádřit...

Havířov :-) Kdo se učil na Havířovském kruhovem objezdu když byli 2 pruhy dovnitř a 2 ven tak prostě umí a nema problém...
Jj, to je fakt, havířovský rondel ještě před přestavbou byl na tohle dobrá škola :) ale bohužel ti myškaři, kteří odbočovali z vnitřního pruhu na poslední chvíli byli nepoučitelní...
Warcz
Příspěvky: 2081
Registrován: 14.3.2009 14:50:43

Re: Dvoupruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Warcz »

mirkobb - Tohle jsem jel za deště masakr ! Udělal jsem raději o kolečko více :-)

Michel - Jj někteří dostali hodiny na výjezdu a potom sjeli dolu do trávy :-)
Kubajsu
Příspěvky: 1308
Registrován: 18.8.2010 8:42:13
Bydliště: Praha

Re: Dvoupruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Kubajsu »

Warcz píše:Otazka do plena. Daváte na jedno pruhovém směrovku vlevo když jedete 270° já pravidelně a stejně mi tam lidi vjedou :-/
Občas, spíš naprosto vyjímečně bliknu doleva před vjetím na ty minikruháče, aby ti za mnou věděli, že asi zabrzdím víc než při obvyklé jízdě přímo... I když je to proti vyhlášce...
xcav8
Příspěvky: 519
Registrován: 27.5.2010 11:00:52
Bydliště: Brno

Re: Dvoupruhové okružní křižovatky

Příspěvek od xcav8 »

A co toto? :twisted:
Přílohy
da568747-3e71-4edb-8020-c515c513b788.jpg
da568747-3e71-4edb-8020-c515c513b788.jpg (33.75 KiB) Zobrazeno 9094 x
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Standa »

xcav8: To je dobré, kde to mají? (můj tip - Malta)
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Standa »

Díky, začínám asi senilnět, už to tady na fóru minimálně jednou bylo!
Nosorožec
Příspěvky: 296
Registrován: 23.3.2009 10:13:51

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Nosorožec »

takto maji nalajnovane dvoupruhove kruhace na Novem Zelandu (ofoceno z mistni ucebnice pro autoskoly). V praxi to funguje dobre i pri hustem provozu. Taky se mi libi jejich znacka pred kruhacem - usetri jeden plech. Holt dokonalost je v jednoduchosti...
Přílohy
roundabout2.JPG
roundabout2.JPG (41.98 KiB) Zobrazeno 8954 x
Mosquit
Příspěvky: 913
Registrován: 14.5.2009 11:09:38
Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Mosquit »

To jsem z obrázku trochu nepochopil. Přijde mi to ekvivalentní běžnému kruhovému objezdu se "zkratkami" do nejbližšího exitu. Nedo se při jízdě vnějším pruhem dá také pokračovat? Kdo má pak přednost, vnitřní nebo vnější pruh?
U nás nejspíš nereálné, tady by si člověk musel dávat velký pozor na blinkry a stejně by to nefungovalo.
jannnn
Příspěvky: 752
Registrován: 16.3.2009 22:12:01

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od jannnn »

Taky se přiznám, že bych asi váhal, jestli z vnějšího pruhu musím sjet hned na prvním výjezdu nebo mohu pokračovat a kroužit dál.. Moc intuitivní se mi to teda nezdá :)
Nosorožec
Příspěvky: 296
Registrován: 23.3.2009 10:13:51

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Nosorožec »

vnejsim pruhem muzu jet bud doleva nebo rovne, vnitrnim rovne nebo doprava. Pokud chci jet vnejsim doprava (napr. kdyz se omylem zaradim pred vjezdem na kruhac do leveho), musim dat prednost vnitrnimu pruhu tam, kde krizim prerusovanou caru. Kazdopadne pred kruhacema jsou v pruzich sipky, takze neni problem se zaradit do patricneho pruhu.
Mosquit
Příspěvky: 913
Registrován: 14.5.2009 11:09:38
Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Mosquit »

To mi tedy přijde dost chaotické; hlavně kontrola, zda ten ve vnitřním pruhu bliká doprava je nemožná; pokud vlevo nebliká, jsou možné oba scénáře:
a) jede doprava po kruháči a můžu jet ve vnějším také
b) zapomněl/nebliká mu to a srazíme se -radši zastavím.
Nosorožec
Příspěvky: 296
Registrován: 23.3.2009 10:13:51

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Nosorožec »

tak samozrejme, ze nez vjedu na kruhac, tak se podivam, jestli neco nejede. Ale zaprve narozdil od evropske praxe muzu jet rovne vnitrnim pruhem, aniz bych se obaval, ze pri opousteni kruhace me sejme nekdo, kdo to objizdi dokola vnejsim pruhem. A zadruhe, pokud jedu doleva a vidim, ze vnejsim pruhem po objezdu nikdo nejede, tak primo jedu, protoze vyjezd z kruhace je taky droupruhovy, cili pokud nekdo jede po kruhaci vnitrnim pruhem, tak ho opousti taky vnitrnim.

U nas prave z tohoto duvodu pozoruji urcitou nevoli ridicu pouzivat vnitrni pruh. Zakonite totiz pri opousteni kruhace musi menit pruh (resp. krizit vnejsi), coz si ne kazdy lajzne... V dusledku toho je v CR vnitrni pruh tak nejak pro odvazne. Tady ne, a kruhace tim padem maji vyssi realnou kapacitu.

Dvoupruhove kruhace tu maji vzdy dvoupruhove najezdy a vyjezdy.
Mosquit
Příspěvky: 913
Registrován: 14.5.2009 11:09:38
Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Mosquit »

Trochu nechápu to "vnějším doleva a rovně, vnitřním doprava a rovně". Lze to nějak přepsat do pojmů "zůstávám na kruháči vs. sjíždím"? Nebo to je opravdu potřeba rozlišovat?
dd
Příspěvky: 1194
Registrován: 22.6.2010 11:01:06

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od dd »

Když jsem viděl ten obrázek poprvé, tak jsem nevěřil, že to může fungovat. Takhle s vysvětlením už to zní docela rozumně. Problém u nás je v tom, že průjezd má dost odlišný systém, takže za a) nějaký rok by trvalo přeučit řidiče a hlavně za b) byli bychom jedinou zemí v Evropě a těch cizinců u nás jezdí dost. Možná škoda, ale z pozice ČR je to nepoužitelné.
Nosorožec
Příspěvky: 296
Registrován: 23.3.2009 10:13:51

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od Nosorožec »

Mosquit píše:Trochu nechápu to "vnějším doleva a rovně, vnitřním doprava a rovně". Lze to nějak přepsat do pojmů "zůstávám na kruháči vs. sjíždím"? Nebo to je opravdu potřeba rozlišovat?
tak pokud beru ctyrramenny kruhac, tak doleva = prvnim vyjezdem, rovne = druhym vyjezdem a doprava = tretim vyjezdem. V CR pri pravostrannem provozu by to bylo zrcadlove obracene.
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od jonáš »

Tak ono je to celkem jednoduché, ale asi jen v zemích s levostrannym provozem, protože i tam se dává přednost zprava. Takže má automaticky i bez značek přednost provoz na kruháči (jede zprava) tak i výjezd z vnitřního kruhu (jede zprava vůči provozu ve vnějšim kruhu). Tady je blbý že se dává už v nájezdu přednost atypicky zleva a při výjezdu je naopak favorizován poslední úpravou vnější pruh proti vnitřnímu (přednost pravého pruhu, je-li průběžný, a to bezpochyby je i na kruháči ). Tady by pomohly jen šipky který by vyjetí z pravýho do odbočky nařizovaly, ale tim se to zároveň degraduje na jednoduchej okruh se zkratkama doprava .. zatracený pokrokáři, co museli zavést ježdění vpravo z ideovejch důvodů a bez ohledu na potřeby praxe ;-)
dd
Příspěvky: 1194
Registrován: 22.6.2010 11:01:06

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od dd »

S předností by snad ani problém nebyl: přednost se dává a) při vjezdu a to je nalajnováno na silnici b) při přejezdu přerušované čáry.
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od jonáš »

Tak jistě to neni problém vyznačit, problém je aby každej šofér dokázal pochopit a aplikovat že na kruháku je to všechno obráceně než na jakýkoli jiný křižovatce a silnici .. v tom maj prostě levičáci z anglie velkou výhodu. 8-)
Prostě furt věřim a mam z praxe doloženo, že jednoduchý pravidla fungujou daleko líp než složitý.
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od mapman »

Ano, jonáš se dle mého před chvílí opravdu trefil do černého. Zásadní principielní rozdíl mzei zeměmi s pravostranným a levostranným provozem je ona přednost zprava, která platí vesměs všude v obou typech provozu. V případě že bychom dávali u nás přednost zleva, bylo by to mnohem logičtější, u kruháků by pak byla přednost jasně daná i bez značky dej přednost a pomohlo by to dle mého i na běžných křižovatkách, protože by člověk dával přednost autu, které vyjíždí z levé strany, tudíž je na něj více vidět, protože mám v rozhledu k dispozici ještě navíc i protisměrný jízdní pruh a mnohem větší výhledové pole z auta...
kalanis
Příspěvky: 379
Registrován: 14.3.2009 17:05:07

Re: Dvou(a více)pruhové okružní křižovatky

Příspěvek od kalanis »

Tak to je podle mne právě ptákovina - možná to funguje, když jedu s kontinentálním autem na ostrovy nebo naopak, ale pro běžného řidiče s místním autem se nic prakticky mění (ani rozhled - sloupek stále zavazí, ani protisměrnost kruháku; jen je vše na druhé straně).
Ideální jsou v tomhle turbínové kruháky - řazení probíhá už na vjezdu.
Nevím jak pedály (jestli je též prohazují), ale mít řazení (a celý střední sloupek) vlevo by mne omezilo třeba možnost ztlumit za městem chlazení či přímo ve štrůdlu řadit 1-2 při obsazení sedadla spolujezdce (jako že se určitě neotáčí logika převodovky; já si vždy trochu uhnu, ale rejpat do rodinného příslušníka?).
Odpovědět

Zpět na „Všeobecné“