Právě je 27.4.2021 10:16:01




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 970 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 39  Další
 Ministr dopravy Dan Ťok 

Pro jaký čas jste?
SELČ (tzv. letní) 51%  51%  [ 41 ]
SEČ (tzv. zimní) 40%  40%  [ 32 ]
Jiný 10%  10%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 81

 Ministr dopravy Dan Ťok 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Uvidíme co Miloš, ten si to teď bude užívat. Pravděpodobně ale bude vládnout vláda v demisi až do termínu řádných voleb resp. ještě chvíli po nich, než bude jmenovaná nová vláda a nezmění se asi nic.


2.5.2017 15:18:59
Profil
Online
VIP

Příspěvky: 15370
Bydliště: EU
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Ona by nějaká demise ale i musela být. :D

_________________
v zájmu lepších silnic a dálnic


5.5.2017 8:39:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 980
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Nejdřív jsem si říkal, bude zase řežba mezi těma zmrdama, takže pro nás normální lidi pohoda, kávička, doutníček. Ale teď už se to zvrhlo do takové frašky, že je snad hanba to i sledovat. Akorát se chtějí všichni před volbama zviditelnit, ale vzhledem k tomu, že předčasné volby by musely být v červnu, jinak to nemá smysl, a to se nestihne, je jasný, že budou na sebe akorát až do voleb v říjnu poštěkávat a neudělají stejně nic.

Nechápu ale jinou věc, to, co Bureš udělal a kvůli čemu má jít z vlády, je typická optimalizace, kterou si mohou dovolit jen velcí hráči - administrativně náročná a s určitými náklady. Ale zřejmě nic nelegálního. Ovšem pikantní to je v souvislosti s tím, jak tady každou bábu, která provozuje na vesnici hospodu, buzerujou kvůli každý koruně s EET. To by se ovšem mnohem spíš než demisí vlády mělo projevit u voleb, kde to lidi dají Burešovi sežrat. Ale právě tam se to zřejmě neprojeví vůbec, protože lidi jsou momentálně Burešem naprosto oblouznění a zřejmě by mu prošlo, i kdyby zřal malý děti (otázka ovšem je jací lidi, protože já ve svém širokém a dalekém okolí znám snad pouze jednoho kdo ho volil a to ještě jen z důvodu, že za ANO kandidoval do měst. zastupitelstva).

No a pokud jde o Ťoka (abychom to vrátili k tématu), tak ty radary plošně na dálnicích si nakonec rozmyslel a bodový systém taky nezpřísnil (i když ten jeho návrh mohl zase odstranit určité nesmysly v dosavadní úpravě, jako body a zároveň zákaz činnosti za tentýž přestupek), ale vypadá to, že se zase začíná alespoň trošku víc stavět. Takže u mě taková horší dvojka.


5.5.2017 8:55:50
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Ať už dopadne tato fraška jakkoliv, tak v nějáké podobě tato vláda asi vydrží a Ťok tam do října bude. Jestli s jiným premiérem a nebo se Sobotkou v demisi, to už je asi celkem vedlejší.

Co se týče toho ANO a jeho volební podpory, tak ono je to otázka toho co se reálně nabízí. Spousta lidí má "tradičních" stran plné zuby a tak jim Babiš přijde jako menší zlo, než ti letití korupčníci. Já to vnímám podobně a uvžuji o tom, že budu ANO poprvé v říjnu volit taky. Ne že bych si je tak idealizoval, ale jako méně špatnou možnost než prohnilou ODS, vítačskou TOP 09, rozloženou ČSSD či slizkou KDU-ČSL, o komunistech nemluvě. Leda by se ještě něják pozitivně vybarvili Realisté, ale to něják usnulo.


5.5.2017 9:18:29
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Sobotka právě prohlásil, že demisi podávat nebude. Tak takovouhle tragikomedii jsme tady ještě neměli a to je laťka přitom dost vysoko aneb odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil. Možná, že si to za chvíli zase rozmyslí :P


5.5.2017 9:32:56
Profil
 

Příspěvky: 980
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Lynx píše:
Ať už dopadne tato fraška jakkoliv, tak v nějáké podobě tato vláda asi vydrží a Ťok tam do října bude. Jestli s jiným premiérem a nebo se Sobotkou v demisi, to už je asi celkem vedlejší.

Co se týče toho ANO a jeho volební podpory, tak ono je to otázka toho co se reálně nabízí. Spousta lidí má "tradičních" stran plné zuby a tak jim Babiš přijde jako menší zlo, než ti letití korupčníci. Já to vnímám podobně a uvžuji o tom, že budu ANO poprvé v říjnu volit taky. Ne že bych si je tak idealizoval, ale jako méně špatnou možnost než prohnilou ODS, vítačskou TOP 09, rozloženou ČSSD či slizkou KDU-ČSL, o komunistech nemluvě. Leda by se ještě něják pozitivně vybarvili Realisté, ale to něják usnulo.


Letití korupčníci.... a oproti tomu je Bureš přesně lepší v čem? Že to dotáh dál, a dojí stát legálně "jako firmu"?


5.5.2017 9:40:17
Profil
 

Příspěvky: 2767
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Lynx píše:
Sobotka právě prohlásil, že demisi podávat nebude. Tak takovouhle tragikomedii jsme tady ještě neměli a to je laťka přitom dost vysoko aneb odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil. Možná, že si to za chvíli zase rozmyslí :P
Neopakujte Ovčáčkovy podrazy. Kdo to kdy viděl, aby tiskový mluvčí takto zastával funkci kydače hnoje.
Ale když vidím vaše slova jako vítači a podporu Ano, případně Realistů, tak je jasné, odkud vítr vane.


5.5.2017 10:22:45
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Co to melete, člověče ? To nejsou žádné Ovčáčkovy výmysly, to se opravdu děje. Podívejte se na kterýkoliv zpravodajský server. Sobotka zase otočil, tento týden už poněkolikáté. Vy jste opravdu hodně mimo a už nevíte s čím byste nesmyslně zaútočil.


5.5.2017 10:39:51
Profil
 

Příspěvky: 1723
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Ja se nejvíce ztotožňuji s tímto komentářem: http://blog.aktualne.cz/blogy/david-kli ... emid=29214

_________________
http://www.youtube.com/Warcz13
https://zabovreska.webnode.cz/


5.5.2017 14:30:35
Profil
 

Příspěvky: 1763
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Nerad, ale musím. Náhodou jsem viděl dnešní tiskovou konferenci ANO (doufám, že poprvé a naposledy) a byl jsem naprosto zděšen a šokován tím, že ta partička která tam na pódiu stála za těmi mikrofony, včetně mr. Ťoka, postrádala sebemenší kus sebereflexe, pokory a úcty k této zemi. Ten jejich slovník, ta rétorika, ta byla jak vystřižena z období totality, kdy se vládnoucí garnitura také zaklínala jen tím, že všichni ti, kteří jdou proti ní, kteří s ní nesouhlasí, jsou jen obyčejní provokatéři, škodí naší zemi, jejímu socialistickému zřízení a je třeba s nimi rázně a důrazně zatočit. Děsivé a ještě děsivější je, že něco takového má údajnou podporu 30% potencionálních voličů. Opravdu Bůh s námi. V tom jediném měl včera ten arogantní a nestoudný člověk, který se údajně vydává za našeho prezidenta pravdu. A to jsem si ho doposud vážil, i přes to, že jsem ho nevolil.

_________________
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)


5.5.2017 15:38:46
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Nevím, neviděl jsem to. Ovšem pochybuji, že by to bylo v jiných stranách lepší - namátkou třeba v ČSSD či v ODS. Obávám se, že by to naopak bylo ještě mnohem horší, proto má ANO podporu.


5.5.2017 17:14:05
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
přátelé
i nepřátelé
prosím
je to sice aktuálně zajímavé téma, ale řešme jej třeba v odpočívce a ne tady

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


5.5.2017 19:09:58
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Stavba silnic stále stojí, na vině je ale i zlá vůle ji blokovat, bránil Ťoka po schůzce Sobotka

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/sobot ... 590604f2e/


12.9.2017 11:02:23
Profil
 

Příspěvky: 294
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
:crazy: Tak po volbách se těším na všechny sliby, které se budou realizovat nejdříve v roce 2021. Očekávám příští rok na podzim zahájení plno staveb, s realizací termin příštích voleb mínus měsíc :crazy:

_________________
D3 nad zlato


21.10.2017 20:26:05
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Původně jsem nevěděl proč byla tak najednou zrušena povinnost mít dálniční známku pro D6 v Karlovarském kraji. Teď koukám, že byl Ťok zvolen za ANO do parlamentu a to shodou náhod právě v Karlovarském kraji, byl tam dokonce první na kandidátce. No tak už vím proč.


21.10.2017 23:51:02
Profil
 

Příspěvky: 77
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Co myslíte bude tento "chytrák" i nadále ministrem dopravy nebo bude Andrej prozíravej a dá tam někoho schopnějšího? Otázkou pak je koho?
Se obávám, že bude pokračovat a budou pokračovat i ty trapný výmluvy na zelený a jiný ksindl, misto toho aby se něco dělalo s ŘSD, který toho svou neschopností blokuje víc než nějací zelení.


22.10.2017 17:27:05
Profil
 

Příspěvky: 294
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
To Žehož: Dan Ťok byl po celou dobu chráněncem AB, Sobotkovi nepadl do očí a několikrát ho kritizoval, vždy se ho ale AB zastal. Navíc pokud půjde AB do vlády, zcela určitě si nechá stejný lidi a ono to je logické. Nejméně produktivní období je první půlrok po nastoupení a dva měsíce před koncem.

_________________
D3 nad zlato


22.10.2017 17:49:18
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Tak bych tipoval, že pokud se Babišovi podaří sestavit vládu, tak tam dá stejné lidi. Ministerstev bude mít minimálně stejně jako nyní, takže to asi měnit nebude. Akorát ministra financí bude muset vyměnit, protože Pilný pokračovat nechce, ale to je jiný příběh. Ťoka navíc dal na první místo kandiátky, takže je vysoce pravděpodobné, že s ním nadále počítá.


22.10.2017 23:15:56
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Nevěřím tomu, Ťoka tam nechával jen proto, že nechtěl připustit slabost a změny ve své bezchybné firmě. Ale už se neměli rádi, určitě MD nebude.


23.10.2017 7:48:59
Profil
 

Příspěvky: 453
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Kdysi jsem četl rozhovor s šefem ASFINAGU, že by vzal ŘSD, ale neumí bohužel česky.
Všichni tu budu křičet, ale tohle je cesta - přeťat tu vazbu na česke projektantské a stavební firmy.
Nenásilně, hezky step by step - trasa VRT do Německa - jedno výběrové řízení s Němcema podle jejich not, hraniční úsek D3 podle not Asfinagu a děly by se věci...


23.10.2017 8:58:41
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
musklin píše:
Kdysi jsem četl rozhovor s šefem ASFINAGU, že by vzal ŘSD, ale neumí bohužel česky.
Všichni tu budu křičet, ale tohle je cesta - přeťat tu vazbu na česke projektantské a stavební firmy.
Nenásilně, hezky step by step - trasa VRT do Německa - jedno výběrové řízení s Němcema podle jejich not, hraniční úsek D3 podle not Asfinagu a děly by se věci...

Myslíte PORR, Hochtief, Strabag, Skanska, Eurovia, Colas atd? U ŘSD takový problém není, problém jsou zákony. Hezky se tu nadává na úředníky, ale ti pracují pouze dle zákonu.
Bylo by super, kdyby Ťok zůstal, alespoň by odpadly personální čistky po nástupu nového ministra.


23.10.2017 9:18:26
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Sosa píše:
Myslíte PORR, Hochtief, Strabag, Skanska, Eurovia, Colas atd


...TOTO, Astaldi, Salini...


23.10.2017 9:31:11
Profil
 

Příspěvky: 453
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
No chtělo by to trošku přehled v managementu než sem něco napíšu.
Myslíte KBC, Erste...T mobile ... tak proč nadáváte na poplatky v bankách a ceny :-))
Pravidla platící v českých dcerách Skanska, Strabag, Porr atd a v českých zakázkách jsou úplně jiná než např. v Rakousku.
Kdo se v tom trošku orientuje tak to ví, kdo ne tak je mu to zbytečné vysvětlovat.


23.10.2017 9:36:29
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
musklin píše:
Pravidla platící v českých dcerách Skanska, Strabag, Porr atd a v českých zakázkách jsou úplně jiná než např. v Rakousku.
Kdo se v tom trošku orientuje tak to ví, kdo ne tak je mu to zbytečné vysvětlovat.

Zažil jsem dosazené Rakušáky do Čech a pokud si myslíte, že se budou chovat v našem prostředí jinak než naši manažeři, jste na omylu. To samé z jiných zemí. Navíc je náš stavební trh jeden z nejvíc otevřených v Evropě.


24.10.2017 7:39:18
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: Ministr dopravy Dan Ťok
Za odcházející vládou zůstává 180 km hotových dálnic a silnic I. tříd, dalších 123 km je ve výstavbě
http://www.mdcr.cz/Media/Media-a-tiskov ... ovych-daln

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


7.12.2017 17:26:54
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 970 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 39  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz