| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Ministr dopravy Dan Ťok http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=16&t=4680 |
Stránka 26 z 39 |
| Autor: | Atos [ 7.11.2018 13:24:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Kubajsu: Sosa: kot: Jestli se už hlasuje, tak jsem taky pro střídání. |
|
| Autor: | adamos [ 7.11.2018 14:48:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Střídat !! |
|
| Autor: | Warcz [ 7.11.2018 14:54:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Já nemam problém se střídáním ani nemám problém se zimním ( +1 ), kam patříme. jenom Letní by byl blbost. |
|
| Autor: | Martin96 [ 7.11.2018 16:30:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Za mě buď nechat letní a nebo střídat dále. Je hloupost, aby bylo v červnu světlo již ve 3:30, ale ve 20:00 už byla pomalu tma. |
|
| Autor: | Mike [ 8.11.2018 22:05:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
nemám se střídáním problém a díky celoevropské debatě bych soudil, že uprchlíkům je to taky jedno |
|
| Autor: | bumbik [ 19.11.2018 15:45:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
zhodnocení stav. sezóny 2018 a výhled na rok 19 nás čeká na tiskovce ministra a šéfa ŘSD Kroupy viz. http://www.mdcr.cz/Media/Planovane-akce ... iho-redite |
|
| Autor: | Lenny [ 19.11.2018 19:07:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
nevíte někdo co je na fotce? |
|
| Autor: | Majkii [ 19.11.2018 19:27:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
D0 Exit 15 |
|
| Autor: | Lynx [ 20.11.2018 1:51:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Dopravní peklo na 12 let, resort dopravy plánuje 660 nových staveb Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/doprava-mini ... prava_mato |
|
| Autor: | Lynx [ 21.11.2018 14:21:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Příští rok se dokončí 46 kilometrů dálnic. Stavím více než moji předchůdci, tvrdí Ťok https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/do ... 47ab5f122/ |
|
| Autor: | 1975 [ 22.11.2018 14:13:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Ťok: Výstavbu dálnic brzdí Děti Země i nedostatek lidí https://www.euro.cz/byznys/tok-vystavbu-dalnic-brzdi-deti-zeme-i-nedostatek-lidi-1430243?utm_source=euro_cz&utm_medium=newsletter&utm_campaign=clanek |
|
| Autor: | alabastr [ 23.11.2018 10:54:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Do roku 2030 budou hotové všechny dálnice, možná i dřív, plánuje ministr Ťok https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2658794-do-roku-2030-budou-hotove-vsechny-dalnice-mozna-i-driv-planuje-ministr-tok |
|
| Autor: | 1975 [ 23.11.2018 11:28:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
..tak čistě teoreticky, podle dat v letácích ŘSD, má pravdu - všechny stavby tam uvedené (v těch publikovaných - chybí D55, D43, 518-520 - ale prý přes zimu budou) mají datum uvedení do provozu před 2030:o) |
|
| Autor: | alabastr [ 23.11.2018 12:21:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
To je pravda, ale po teoretických dálnicích se dost špatně jezdí |
|
| Autor: | Kuba [ 23.11.2018 15:28:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Moje tchyně takovéto žvanily označuje krásným výrazem: "Kecal z Prodaný nevěsty" |
|
| Autor: | medvid [ 23.11.2018 16:02:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
alabastr píše: Do roku 2030 budou hotové všechny dálnice, možná i dřív, plánuje ministr Ťok https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2658794-do-roku-2030-budou-hotove-vsechny-dalnice-mozna-i-driv-planuje-ministr-tok To je pohádkář, to snad není pravda. Každý kdo potká Babiše se stane sedmilhářem. |
|
| Autor: | Likas [ 23.11.2018 20:31:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Já jsem tak naštvanej, že mě napadlo podat oznámení o šíření poplašné zprávy. Jen aby se medializovalo jaké to jsou kraviny a jak je tandem MD-ŘSD neschopný. Jedna věc je, mizerně pracovat a druhá je, mít kolem toho samochvalné kecy a svalovat vinu na okolí. |
|
| Autor: | Aram96 [ 23.11.2018 21:51:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Já jsem rád, že alespoň plány s těmi dálnicemi počítají. Sice Měla tahle základní dálniční síť původně hotová někdy do roku 2020, ale budiž. Co mě ale štve ještě víc, jsou rychlovlaky. To jsou kolikrát kecy, že jako počítají s tím, že tím budou jezdit lidé v roce 2040 nejdřív, to nemůžou myslet vážně. Těch pár našich linek spojující velká města a zahraničí ... Skoro bych řekl, že na některé by mělo dojít před nějakými dálnicemi ... A druhá věc ohledně dálnic je, že ta základní síť je opravdu hodně základní. Většina směrů přes republiku musí přes Prahu a D0. Nemáme víceméně ani v plánu něco, co by spojovalo Moravu s jižními Čechy a další díra je tak nějak celá I/38. Když se podívám na slováky, tak jejich plány na dálnice a rychlostky jsou takové, že po dostavění budou mít cca 37 km dálnic/1000 km2. To je hustší síť než v Německu. A kde jsme my. Je pravda, že v těch našich nemám započítané současné a plánované 4-pruhové jedničky, to je zase pravda. |
|
| Autor: | Lynx [ 19.12.2018 12:45:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Ťok doufá! Coming out vlády filozofů na D1 u Humpolce https://nazory.aktualne.cz/komentare/to ... f6b220ee8/ Mimochodem, toho 16.prosince stejně nic hotového nebylo, takže by Ťok musel doufat, že na Vysočině nenasněží celou zimu ........ |
|
| Autor: | theodor less [ 20.12.2018 6:57:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Všichni kdo je znáte nebo znali vzpomeňte se mnou na: -toho tuneláře, Pitrova a Mrázkova známého -toho co rozuměl nejen dopravě, ale i zemědělství a řízení kraje -toho vizionáře, jehož estébácké metody došly plného uznání až za premiéra Babiše; do našich srdcí se zapsal vyhladověním firem;některé jsou podvyživené dodnes -toho velkohubého žvanila; po něm zůstala jen vzpomínka na jeho aroganci a chvástalství -toho co nic nepostavil, ale trochu toho zboural; ještě mu toho dost zbylo a tak doufá Jména už mi vypadla, třeba mi napovíte. |
|
| Autor: | Lynx [ 22.12.2018 10:42:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Ťok je příliš měkký, na dopravě je třeba přitvrdit, říká premiér Babiš Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/babis-rozhovor- ... domaci_kop |
|
| Autor: | jeni013 [ 22.12.2018 11:43:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Z toho článku je na blití. Je vidět, že žije v úplně jiném světě. idnes píše: řešil jsem osobně Děti země, obchvat Přerova, obchvat Břeclavi, to jsou neuvěřitelné příběhy. Ano, já beru kritiku D1, ale také je potřeba se podívat na to, co jsme zdědili, jací ministři tam byli před námi. idnes píše: Pokud někdo říká, že jsem levicový populista, mně je to jedno, protože když mi napíše babička, že se dostane díky slevě za vnoučaty na Šumavu ne jednou za rok, ale čtyřikrát, tak z toho mám radost. idnes píše: Mně psali známí, kteří jeli z Prahy 14 hodin na jižní Moravu. To není možné. |
|
| Autor: | theodor less [ 22.12.2018 12:45:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Andrej Babiš: já budu chtít slyšet od ministra, pokud skutečně Ředitelství silnic a dálnic už dva měsíce ví, že ta firma nefunguje, tak proč to neřešili, ale až když vznikl problém. Teď se rozšířily pruhy, má u toho být policie, ale mělo se to řešit okamžitě. Mě bude zajímat, jestli skutečně mají ve smlouvě možnost, která podle zákona existuje, jestli toho, který skončil na druhém místě, mohou oslovit a že by mohl okamžitě tu firmu nahradit. Pan ministr je měkký na svoje podřízené. Dan Ťok:Nejsem měkký, mám prostě jiný manažerský styl, než má pan premiér. Nechci být klonem Andreje Babiše. Nejsem na rozdíl on něho přesvědčený, že dobrých výsledku dosáhnete tím, že budete na lidi řvát a říkat jim, že jsou neschopní úředníci, ale že se jich zastanete a potom jim soukromě řeknete, co chcete a jak chcete, aby pracovali. A to člověk nemusí křičet na jednání nebo v médiích. Přijde mi nevhodné, když premiér pronáší výroky typu „Ťokovi nemůžete věřit“. Buď mám někoho v týmu, s kým chci pracovat, nebo ho tam nemám a nepracuji s ním. Netuším, proč má teď potřebu říkat, že Ťok je slabý. To mi přijde naprosto nevhodné. Kdybych měl porušovat zákony, tak jsem tu firmu mohl vyhodit dřív. Ale já je porušovat nemohu. Ta firma dostala první termín, ve kterém měla skončit, neskončila. Dostala druhý termín, a jelikož neskončila, tak teprve pak jsem mohl odstoupit od smlouvy. Nemohu říct: mám pocit, že to nezvládnete, běžte pryč. To by potom daňový poplatník zaplatil za takové machrovské chování a pak byste se mě všichni ptali, kdo to zaplatí. |
|
| Autor: | Lynx [ 22.12.2018 13:47:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
Ťok se naštval na Babiše: Nechci být jeho klonem a řvát na lidi https://www.novinky.cz/domaci/492776-to ... -lidi.html Tak ho asi bude muset Andrej vyhodit. Měkký v řešení problémů, zato ale drzý k nadřízenému. To není dobrá kombinace. |
|
| Autor: | JirkaS [ 22.12.2018 13:49:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ministr dopravy Dan Ťok |
theodor less píše: Přijde mi nevhodné, když premiér pronáší výroky typu „Ťokovi nemůžete věřit“. Buď mám někoho v týmu, s kým chci pracovat, nebo ho tam nemám a nepracuji s ním. Netuším, proč má teď potřebu říkat, že Ťok je slabý. To mi přijde naprosto nevhodné. |
|
| Stránka 26 z 39 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|