II/121

Odpovědět
valvos
Příspěvky: 15
Registrován: 16.8.2022 7:15:49

II/121

Příspěvek od valvos »

Zdravim, ma nekdo prehled o tom, v jakem stavu se vubec predava dokoncena oprava nebo se odstrani zatarasy a rekne se automaticky vse v pohode? Jezdim casto po 121 a takovy skokansky mustek co udelali na nove opravem moste pres Otavu u Zvikova na jeho obou stranach je docela tragedie. Trumflo to dokonce to co bylo dlouho na D4 u Voznice
darwousek
Příspěvky: 937
Registrován: 21.10.2021 20:28:02
Bydliště: I/4 v budoucnu snad M4

Re: II/121

Příspěvek od darwousek »

Asi by to někdo zkontrolovat měl ne? Pokud ne tak mám dost zkreslenou realitu. (Kdyby ne nedivil bych se stačí se kouknout na II/171 Hranice Pl. kraje-Strašín která je po opravě úplně ve stejném stavu ale vozovka je "nová" :) )
Křižovatky I/_ × II/__ mají být MÚK nikdy ne OK .
D4 Má být minimálně do Strakonic.
JAnD
Příspěvky: 419
Registrován: 13.9.2016 22:11:24
Bydliště: km 139,6 budoucí D3

Re: II/121

Příspěvek od JAnD »

Při předávání dokončené stavby by měl objednatel se zhotovitelem (někdy i projektantem) projít dokončenou stavbu, sepsat vady a dohodnout se na jejich odstranění. Pokud nejsou vady natolik závažné, že by stavba nebyla vhodná k provozu, je možné pustit stavbu do předčasného užívání, po odstranění vad může proběhnout kolaudace a po kolaudaci vyplacení zádržného.
Bez znalosti konkrétní stavby a dohod nelze soudit, zda už je hotovo nebo jen předčasné užívání (krajské silnice mívají často striktně daný termín otevření), možná by šel učinit doatz na SÚS.
Průbežně doplňované fotky ze stavby 0310/II kolem Malše
Mám alespoň částečně prsty v: 1104/II, 4704, 4705, D48 Bělotín-Rybí, I/19 obchvaty Obrataň a Kámen, II/114 Dobříš, II/602 Vysočina a dalších...
darwousek
Příspěvky: 937
Registrován: 21.10.2021 20:28:02
Bydliště: I/4 v budoucnu snad M4

Re: II/121

Příspěvek od darwousek »

Článek o zmiňovaných skokáncích na nově opraveném Zvíkovském mostě.
Křižovatky I/_ × II/__ mají být MÚK nikdy ne OK .
D4 Má být minimálně do Strakonic.
outdoor
Příspěvky: 120
Registrován: 6.4.2011 20:20:50
Bydliště: Plzeň-jih

Re: II/121

Příspěvek od outdoor »

loni jsem si někde postesknul, že udělali most přes Otavu s hupem, a říkal jsem, doufám, že další rok nebudou dělat most přes Vltavu a dnes koukám na mapu, že má uzavírku do konce září. což je tedy dost šílené a nechápu proč to nemohli udělat v jednom roce ( když Zvíkov není ostrov)
Odpovědět

Zpět na „Jihočeský kraj“