Právě je 23.3.2019 22:21:03

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Přivaděče k D35 v Pardubickém kraji 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Přivaděče k D35 v Pardubickém kraji
Celá prezentace zde:
https://ww2.silnicniveletrh.cz/index.ph ... keho-kraje

Přílohy:
D35_privadece.jpg
D35_privadece.jpg [ 189.66 KiB | Zobrazeno 958 krát ]
8.3.2019 11:04:42

Teda kdo dělal popis téhle mapy, ten musel být fakt nad věcí. Jinak nechápu odhodlání dát k silnici II/360 do oblasti mezi Ústím a Třebovou štítek "II/317 - Choceň" a doufat, že si to člověk nakonec správně přebere, že se to týká stavby od VM do Žamberka a že to není chyba zpracovatele prezentace ve znalosti vlastivědy...

8.3.2019 11:33:16

michal píše:
Teda kdo dělal popis téhle mapy, ten musel být fakt nad věcí. Jinak nechápu odhodlání dát k silnici II/360 do oblasti mezi Ústím a Třebovou štítek "II/317 - Choceň" a doufat, že si to člověk nakonec správně přebere, že se to týká stavby od VM do Žamberka a že to není chyba zpracovatele prezentace ve znalosti vlastivědy...

Když jsem to viděl, také jsem se zděsil. Bohužel, ukazuje to celkový obraz přípravy přivaděčů z dílny kraje. Jinak nejnovější info ohledně přivaděče Mýto-Choceň je prezentováno v posledním vydání našeho městského zpravodaje, a to včetně mapky a změn, které požaduje město po kraji. Původní trasa i s popisem (bez požadovaných změn) je dohledatelná v předchozím čísle: https://www.chocen-mesto.cz/assets/File ... nty=331165

8.3.2019 11:54:47

Zdá se mi to, nebo je celá infografika ve stylu ŘSD? Jinak snad poprvé vidím slušnou mapku, díky za odkaz.

Přílohy:
s312.jpg
s312.jpg [ 198.46 KiB | Zobrazeno 907 krát ]
8.3.2019 13:15:54

Díky moc. Mám chalupu na Limperkách a už teď je tam docela slušný provoz... Tak doufám, že se to postaví co nejdřív i když mi to pokazí moje běžecké trasy. I když "Stávající stav: zpracovává se studie
proveditelnosti. Termín předání do 10. 12. 2018." mě nenaplňuje optimizmem. Taky doufám, že proti tomu nebude odpor ze strany lidí z bytovek ve Slatinské nebo zahrádkářů.

Jsem zvědavý, jak vyřeší křížení s tou cyklostezkou do Chocně, která je podle mě naprosto luxusní a s jediným přerušením ve Dvořisku.

9.3.2019 13:51:46

vodouch2000 píše:
Zdá se mi to, nebo je celá infografika ve stylu ŘSD? Jinak snad poprvé vidím slušnou mapku, díky za odkaz.

Pěkná mapka, taktéž děkuji :)
Nutno říct, že Ústí nad Orlicí má vysloveně tragické silniční spojení s Pardubickem. Ještě, že to supluje železniční doprava.
Jen se obávám, že celou přeložku II/312 bude využívat tranzit, který radši pojede tudy, než po I/11 mezi HK a Žamberkem.

9.3.2019 23:50:18
Profil Zobrazit autorovy stránky

to je důsledek toho, že Kraličtí a Žamberečtí prý řekli, že žádné extra spojení se světem nepotřebují a proto padla severní verze R35
alespoň tak to tehdy kraj presentoval

10.3.2019 22:13:08
Profil Zobrazit autorovy stránky

Zpráva primárně o samotné D35. Pokud jde o ty přivaděče, co tam na konci blábolí Netolický, tak to je podle mě úplně nereálné. Přeložka II/312 MÚK Vysoké Mýto západ - Dvořisko - Choceň - Hemže - Mostek nemá ani ÚR. To rozhodně dřív než D35 Časy - Ostrov nebude. Žádná jiná novostavba se teď stavět nebude.

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2759720-rsd-zacalo-stavet-dalsi-usek-dalnice-d35-hotovy-ma-byt-za-tri-roky
https://www.novinky.cz/ekonomika/499849-na-pardubicku-zacala-stavba-dalsich-13-kilometru-dalnice-d35.html

15.3.2019 11:42:08

Kuba píše:
Zpráva primárně o samotné D35. Pokud jde o ty přivaděče, co tam na konci blábolí Netolický, tak to je podle mě úplně nereálné. Přeložka II/312 MÚK Vysoké Mýto západ - Dvořisko - Choceň - Hemže - Mostek nemá ani ÚR. To rozhodně dřív než D35 Časy - Ostrov nebude. Žádná jiná novostavba se teď stavět nebude.

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2759720-rsd-zacalo-stavet-dalsi-usek-dalnice-d35-hotovy-ma-byt-za-tri-roky
https://www.novinky.cz/ekonomika/499849-na-pardubicku-zacala-stavba-dalsich-13-kilometru-dalnice-d35.html

Zástupci kraje se bohužel neustále snaží prezentovat, jak jsou na tom s přípravou skvěle. Realita je úplně jiná. A to že opraví dvě silnice u Litomyšle (ve stávající trase) a prezentují to jako stavbu přivaděče, to už mi přijde fakt jako výsměch. Tam kde mají stavět na zelené louce (z časového hlediska nejpotřebnější stavby), tj. u obchvatu Rokytna a Dašic je k zahájení ještě pořádně daleko. U Rokytna se čeká na vydání ÚR. Dašice prezentují, že ÚR mají pravomocné a vykupují. Na katastru ta trasa ale není, takže kdo ví, zda to není další z mylně prezentovaných informací. Hejtman ministerstvo dopravy a ŘSD kritizuje za přípravu často, ale měl by si nejdříve zamést před svým prahem...

15.3.2019 23:05:27
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3