| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Polsko všeobecně http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=178&t=23 |
Stránka 13 z 44 |
| Autor: | hiob [ 2.10.2014 9:30:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
ML90 píše: tak by se teď v Polsku mělo soutěžit o stavbu/stavět celkem přes 1300km rychlostních silnic a dálnic! probíhá soutěž na 977,1 km staví se A 92,1 km, S 2x2 304,9 km, S 1x1 20,5 km, celkem 417,5km zprovozněno A 1525,4 km, S 2x2 1161,6 km, S 1x1 250,1 km, celkem 2937,1km |
|
| Autor: | ML90 [ 2.10.2014 12:41:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
To je přesně ono Takže je to dokonce téměř 1400km, byť část z toho je v 1/2 profilu. Vesměs jde ale o dostavbu rychlostních silnic, jejichž polovina již nějakou dobu stojí. Jde hlavně o několik úseků S3. |
|
| Autor: | siesa [ 3.10.2014 7:23:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Vcera jsem jel Brno-Krakow. Musim vyseknout hlubokou poklonu za stav polskych dalnic (tedy alespon tech, ktere jsem vyuzil..A1 a A4). Oproti ceskym dalnicim je to v podstate nebe a dudy. To co je kolem Ostravy je naprosta katastrofa. Naproti tomu nove useky v Polsku jsou skvele postavene (alespon tedy zatim to tak vypada). A i starsi useky jsou velmi pekne opravene. No proste radost z jizdy Jen se mi nelibi ten prehrsel barev a ruznych architektonickych "skvostu" na mostech a PHS... A taky me zarazila ta roztazenost MUK. Nektere jsou velikosti mensiho okresniho mesta |
|
| Autor: | ML90 [ 3.10.2014 12:17:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Fakt je, že v některých věcech to trochu přehnali a docela se to propíralo i v polských médiích (třeba tady: http://wyborcza.pl/1,134642,16247503,Ek ... ogowy.html). Typický příklad jsou právě ty protihlukové stěny, které se hodně řešily hlavně na dálnici A2. V úseku Łódź - Warszawa, který je celkem 91km dlouhý, napočítali 107km protihlukových stěn |
|
| Autor: | Lenny [ 3.10.2014 18:48:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
A jak to vypadá s přípravou rychlostní silnice S3 v úseku od A4 k hranicím, připravují ještě nějakou další rychlostní silnici do republiky? |
|
| Autor: | hiob [ 3.10.2014 20:29:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Ohledně S3 Na 1/2 úseku od Legnicy do Bolkowa běží výběrové řízení na výstavbu typu projektuj a stav. Předpokladaný podpis smlouvy je přístí rok, poté 30-33 na dokončení, tj. provoz okolo 2018 Zbytek trasy nemá smysl stavět bez české části, ale má obdobu EIA (decyzja srodowiskowa), bude se pár let čekat na nás ... z tohoto důvodu byly alokované prostředky přesunuty na S2 u Varšavy ... Jinak je celá S3 do Štětína minimálně ve výběrovkách na 2x2 - aktuálně vše viz interaktivní mapa http://ssc.siskom.waw.pl/ http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,zbu ... 21325.html
|
|
| Autor: | ML90 [ 7.10.2014 9:44:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Poslední úsek S3 před hranicí se skutečně nebude stavět dokud se to neposune z české strany. Nicméně vzhledem k tomu, že už tahle silnice byla v plánech výstavby, tak mohou Poláci v podstatě kdykoliv vyhlásit výběrové řízení. V tomhle směru je teď míč na naší straně hřiště. Jinak k české hranici mají dohromady vést tři rychlostní komunikace. Mimo S3 jsou už dvě další propojení hotová - jedná se o dálnici A4/D1 a rychlostní silnici S1 navazující v Těšíně na naší R48. Tam akorát chybí napojení na polskou A4, zatím k ní vede jenom "obyčejná" čtyřproudá silnice DK1, která nemá parametry rychlostní silnice. Pokud vím, tak nic dalšího, co by mělo propojit ČR s Polskem v plánech není. Jinak definitivně byly podepsány smlouvy na dokončení východního obchvatu města Łódź, která je součástí dálnice A1 z Gdaňsku na českou hranici. Podle smlouvy mají stavební firmy na dokončení 22 měsíců. http://gddkia.gov.pl/pl/a/16539/Odcinek ... -w-budowie |
|
| Autor: | Hanes [ 7.10.2014 17:50:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Míč je na české straně, to víme všichni, jen se mi zdá, že v naší brance a nemůžou ho ti naši mocipáni nějak dostat ze sítě. |
|
| Autor: | dvs [ 7.10.2014 20:07:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Proč ta S3 nejde kolmo na A4? Ten oblouk kolem Jawora směrem na západ mi hlava nebere. |
|
| Autor: | Redispero [ 7.10.2014 20:37:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Cesta logičtějším obloukem ze západu by nutně musela protnout intravilány dvou vesnic - Paszowic a Piotrowic. |
|
| Autor: | dvs [ 8.10.2014 5:12:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Mě spíš vadí to, že k A4 se připojí až západně od Lehnice (Legnica). Pro nás je dálkovým cílem Wroclaw. To se nebojí, že tranzit směrem na Wroclaw a Varšavu pojede po silnici č. 5 Bolkow - Kostomloty? |
|
| Autor: | Redispero [ 8.10.2014 6:20:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Dobře, ale trasování S3 severně od A4 je již dané stojícím západním obchvatem Lehnice, který se bude rozšiřovat na čtyřpruh. Takže při Vašem návrhu by se musela vést S3 těch pár kilometrů peáží, což asi není nejlepší dopravní řešení. Navíc by nepomohlo ani těm, co jedou od Jaworu na sever, ani těm, co jedou na západ. Ti, co jedou na východ, to tak jako tak vezmou po silnici 363. |
|
| Autor: | Standa [ 8.10.2014 7:43:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Neplánuje se v trase té 363 nějaká spojka? Bude to asi dost frekventovaný úsek, ne každý se nechá odradit průjezdem 4 vesnic a úzkou silničkou. |
|
| Autor: | adamos [ 8.10.2014 7:50:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
dvs píše: Mě spíš vadí to, že k A4 se připojí až západně od Lehnice (Legnica). Pro nás je dálkovým cílem Wroclaw. To se nebojí, že tranzit směrem na Wroclaw a Varšavu pojede po silnici č. 5 Bolkow - Kostomloty? Když už bych to chtěl zkrátit, asi bych to vzal z Bolkowa rovnou na východ po silnici č. 5... |
|
| Autor: | hiob [ 8.10.2014 8:11:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
zde je nějaký návrh co se bude sledovat/hledat = w standardzie co najmniej drogi ekspresowej hiob píše: Strategia Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020 http://www.umwd.dolnyslask.pl/fileadmin ... -final.pdf defakto jsou dvě navrhované v douhodobém výhledu asi S8 = Wrocław – Kłodzko – Moravská Třebová asi S5 = Wrocław – Wałbrzych – Liberec |
|
| Autor: | Standa [ 8.10.2014 8:30:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Díky, to zní docela rozumně. Tak snad udělají v dohledné době alespoň tu část Wrocław – Wałbrzych - S3. Při jejich nasazení bych se nedivil, kdyby to měli hotové dřív, než my R11 |
|
| Autor: | ML90 [ 8.10.2014 16:13:35 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně | ||
Akorát že to je "pouhá" strategie rozvoje, kterou si definovalo samo dolnoslezské vojvodství a finální rozhodnutí o výstavbě rychlostních komunikací musí padnout ve Varšavě. Pokud se něco takového bude stavět, tak až v nějakém delším výhledu. V současných oficiálních vládních plánech nic takového není (viz přiložená mapa, na které jsou všechny silnice, s kterými se momentálně počítá). Jinak pokud by se mělo stavět něco na trase Wrocław - Wałbrzych, tak by se to podle mě asi logicky muselo napojovat na S3. Harrachov je docela daleko.
|
|||
| Autor: | Hanes [ 8.10.2014 20:05:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Samozřejmě je to pouhá strategie Dolnoslezského vojvodství, k tomu nic nenamítám. Ale ta strategie je prostě udělaná dle potřeb vojvodství. Já se nedívím, že chtějí A88 z Wroclawi až do Vídně, jak se mají dostat na jih? Oni se dostanou do DDR nebo na ukrajinu, chtějí také jinam a vědí že silnice č.8 je obsolutně přetížená ať už v úseku Wroclaw (konec S8) - Klodzko anebo také mezi Klodzkem a Náchodem. Silnice 33 (Klodzko - Dolní Lipka)je také plná a nemá od Bystryce už žádný obchvat. Nejhorší je dle mého Klodzko, tam je zácpa od rána do večera, jediné co trochu odlehčuje je obchvat ve směru Praha- Wroclaw jinak musíte přes město na jakýkoliv jiný směr. |
|
| Autor: | ML90 [ 8.10.2014 20:30:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Když už jsme u Kłodzka, tak tak na jeho obchvat už probíhá výběrové řízení, takže i toho se v dohledné době dočkáme. Jinak nedávno jsem jel po trase od Opole přes Nysu a Kłodzko do Náchoda a zas tak příšerné to tam s provozem nebylo. Ale pochopitelně nevím jak to teď vypadá od Kłodzka k Wrocławi. Asi nejhorší na téhle trase je průjezd Náchodem, ale to už samozřejmě není polský problém. Určitě by to ale chtělo ten obchvat (u Nysy už se dokonce staví) a dodělat S3/R11, která část tranzitu stáhne, ale vyloženě katastrofa to teď podle mě není. Rozhodně existují akutnější dopravní problémy a to jak v ČR tak i v Polsku. |
|
| Autor: | Hanes [ 8.10.2014 20:41:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Klodzko - Wroclaw jedině v noci, ve dne se to jede v průměru 1,5 -2 hodiny. Nejhorší úsek na trase 46 (Klodzko - Nysa - Gliwice) je Klodzko - Zloty Stok, kde je spousta stoupání a na tomto asi dvacetikilometrovém úseku jsou jen čtyři úseky bez zákazu předjíždění o celkové délce zhruba 2km. Nemusím vysvětlovat jakou rychlostí se šine kolona třiceti osobních vozidel za nějakým naloženým třeba ukrajinským kamionem........... |
|
| Autor: | ML90 [ 15.10.2014 22:14:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Dnes byla otevřena východní část obchvatu Lublina, která je součástí rychlostní silnice S17/S12. Celkem jde o nových 12,8km této silnice. Zbytek obchvatu, který spojí dnes zprovozněnou část se zbytkem již stojící S17 (celkem bude propojených cca 70km v okolí Lublina) by měl být otevřený na přelomu října a listopadu. Kromě toho v současnosti probíhá výběrové řízení na stavbu celé rychlostní silnice S17 z Varšavy až do Lublina (téměř 100km), kde je momentálně mimo úseku před Lublinem hotový jen obchvat města Garwolin. Výhledově by měla rychlostní silnice S17 vést až na hranici s Ukrajinou směrem na Lvov. Kromě toho probíhá výběrové řízení i na stavbu západní části obchvatu Lublina, který je součástí rychlostní silnice S19. zdroj: http://gddkia.gov.pl/pl/a/16670/Otwarto ... cy-Lublina |
|
| Autor: | ML90 [ 29.10.2014 16:50:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Dvě další novinky z dneška. Konečně byla odevzdána do provozu další část rychlostní silnice S8 v Lodžském vojvodství. Konkrétně jde o 45 kilometrový úsek Wieluń - Sieradz, který je součástí trasy Wrocław - Łódź. Definitivně tedy zbývá otevřít jeden poslední úsek (Sieradz - Łask), který plně propojí obě města. Hotovo by mělo být v první polovině příštího roku. http://gddkia.gov.pl/pl/a/16874/45-km-n ... w-Lodzkiem Zároveň byla dnes podepsána smlouva na stavbu téměř 10km úseku rychlostní silnice S19, který tvoří západní obchvat města Lublin ve východním Polsku. Podle smlouvy by mělo být hotovo ke konci roku 2016. Výhledově by na tuto stavbu dále měla navazovat rychlostní silnice do Rzeszowa a odsud na slovenskou hranici v oblasti Dukelského průsmyku. http://gddkia.gov.pl/pl/a/16868/Podpisa ... cy-Lublina |
|
| Autor: | ML90 [ 31.10.2014 16:28:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Dnes byl konečně otevřený zbytek obchvatu města Lublin, který je součástí rychlostní silnice S17. Jedná se zhruba o 10km, které doplňují nedávno otevřené úseky. http://gddkia.gov.pl/pl/a/16902/S17-Kur ... -kierowcow Mimoto bylo dnes vyhlášeno výběrové řízení na stavbu první části obchvatu města Kępno, který je součástí rychlostní silnice S11. Součástí tohoto úseku bude i křížení s novou rychlostní silnicí S8 mezi městy Wrocław a Łódź. http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/16910/Ogl ... nice-Kepna Taktéž byl otevřený obchvat okresního města Leżajsk v Podkarpackém vojvodství (cca 15 tisíc obyvatel), který je součástí silnice číslo 77. http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/16895/II- ... ka-otwarty |
|
| Autor: | hiob [ 2.11.2014 11:23:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
průjezd novým úsekem S8 węzeł Wieluń - Sieradz + DK12 (obchovat města Sieradz) |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 2.11.2014 13:09:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Polsko všeobecně |
Zajímavé, že na A4 je AB a na té S8 CB. |
|
| Stránka 13 z 44 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|