Právě je 19.9.2018 22:53:21

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 S1 Pyrzowice – Bielsko-Biała – Zwardoń (SK) 
Autor Zpráva
VIP

Příspěvek Re: S1 Pyrzowice - Bielsko - Zwardon (SK)
Hotovo i změna názvu :)

9.2.2017 19:10:58
Profil Zobrazit autorovy stránky

Díky za přeznačení, mohl by jsi přeznačit druhou S1 (Těšín-Katowice) na S52 (Těšín-Krakow) a možná některé zprávy přesunout do S1?
Přikládám zde odkaz na protest v Węgierskiej Górce, kde bojují za dokončení S1. https://www.youtube.com/watch?v=hkat4jhPLPA Jedná se o nedokončený úsek s 2 tunely a několika mosty. http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/19990/S-6 ... kiej-Gorki

20.7.2017 7:10:57
VIP

Ne, když tak ať to provede některý z administrátorů, já tady posledně v této sekci když jsem takové úpravy prováděl zmizelo mi vícero příspěvků. Napsal jsem zprávu mapmanovi, takže když tak on nebo někdo další, kdo si to tady pročte.

odpověď mapmana v SZ: tie dve témy som zlúčil, lebo sa týkali takmer výhradne dnešnej trasy S1. Na S52 nech si náš kolega vytvorí samostatnú tému ...

Naposledy upravil Diaľničiar dne 24.7.2017 13:21:09, celkově upraveno 1

edit, doplnění info od mapmana

23.7.2017 19:14:56
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek Re: S1 Pyrzowice – Bielsko-Biała – Zwardoń (SK)
ML90 píše:
Dnes bylo vyhlášeno výběrové řízení na stavbu 8,5 km dlouhého úseku rychlostní silnice S1, který tvoří obchvat obce Węgierska Górka. Jedná se o jediný chybějící úsek S1 od slovenské hranice (kde na ní navazuje slovenská D3) do města Bílsko-Bělá (ta je od hranice do města Żywiec zatím v 1/2 profilu, ale výhledově se bude dostavovat do plného profilu, ve kterém už bude i část tohoto nového úseku)

https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/28159/Ro ... za-Milowka

Je tam pěkná mapka a k tomu smělý plán dokončit celou S1 do roku 2022 Škoda, že tam není zanesena budoucí S52.

18.1.2018 5:19:33

Vida sem jsem to zapomněl dát :) Pokud jde o dostavbu zbytku S1, tak s tou chybějící částí obchvatu hornoslezské aglomerace problém nebude, ten už je připravený do tendru (i když část už v něm byla - je to vidět na té mapě - a teď před pár dny musel být anulován, protože vybraná stavební firma nechtěla kvůli průtahům podepsat smlouvu viz https://www.radio.katowice.pl/zobacz,34 ... mDOiTciHIU). Horší je to s úsekem Bílsko-Mysłowice, tam se ještě řeší odvolání k EIA, to do roku 2022 stihnou dost těžko.

18.1.2018 18:44:50

Myslel jsem, že tu EIA mají za vyřešenou. Přitom pro Poláky je to velmi důležitý úsek.

19.1.2018 1:46:53

Ještě není pravomocná a z nějakého důvodu to protahuje oddělení GDDKiA v Katovicích. Generálnímu ředitelství ochrany životního prostředí, které to má na starosti, prý ani po 5 měsících nedostalo v této věci žádnou odpověď. A není to ojedinělý případ, těch problémů v Slezském vojvodství je víc. Dlouho se třeba řešilo, že se bude muset kvůli podezření z korupce zrušit tendr na dva úseky A1 do Čenstochové.

19.1.2018 18:17:45
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4