dopravní značení

Jiné dotazy a diskuse k dálniční síti
Odpovědět
tomáš

dopravní značení

Příspěvek od tomáš »

Dopravní značení na celé rekonstruované "R6" je hrůza !! Myslím ,Vary - Cheb kde denně projíždím . Reflexní přenosné dopr. značky fungují do prvního zašpinění a pak jen čekají na různá noční posunutí od kamionů, různě do obou jízdních pruhů . A je jich tam jako šafránu !Proč ? Pro cizince v noci děs a hrůza . Kdo to staví , by měl zajet za hranice , jak to má vypadat . A není to ani složitý .
adi88
Příspěvky: 496
Registrován: 15.3.2009 22:53:30
Bydliště: Brno, kousek od VMO

Re: dopravní značení

Příspěvek od adi88 »

Je fakt, že občas to je opravdu bídné. Obecně tohle nemám rád, zvlášť když se to uspořádání často mění a je to nepřehledné. Ale se zahraničím. Do Německa klidně, ale do Rakouska v žádným případě...Nevím, možná to je jen můj subjektivní názor, ale jel jsem nedávno po rozestavěné A5 a hrůza. Provoz po jedné polovině, avšak uprostřed nejsou žádné kužílky nebo takové ty sloupky. Člověk má občas pocit že jede v protisměru, zvlášť když druhá polovina dálnice má už normálně povrch. K tomu se občas přejíždí do druhé poloviny či se jinak složitě stáčí a klikatí, leckde dokonce bez přikázaného směru jízdy. Stalo se mi, že jsem jel a přede mnou nikdo, instinkt mi velel jet doprava a skončil jsem tuším ve Wolkersdorfu kde mě značení navedlo zase zpátky...No docela děs.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy a diskuze“