ostudná R46

Jiné dotazy a diskuse k dálniční síti
Rallyman
Příspěvky: 63
Registrován: 15.3.2009 22:23:10

Re: ostudná R46

Příspěvek od Rallyman »

občane D1 kolem Přerova se má podle plánu začít až v roce 2011 tak se tady tak nevzrušuj, nějakým nepodloženým článkem kterých si najdeš na internetu každý den mraky.
Thomas
Příspěvky: 101
Registrován: 16.4.2009 20:15:39

Re: ostudná R46

Příspěvek od Thomas »

a kromě toho, jestli máš několik zbytečných mld., které někde zjevně chybějí aniž by za to kdo mohl, tak může vládě nabídnout, že to postavíš na PPP ... :roll:
nahněvaný občan

Re: ostudná R46

Příspěvek od nahněvaný občan »

Tady ale píšou, že D1 je v úseku Přerov Lipník připravena k zahájení v říjnu 2010, tedy měla se příští rok stavět a ne odsouvat. A to pominu to, že dle volebního programu ODS pro volby 2006 měla být hotová do r. 2010.
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6841
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ostudná R46

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Tak ale, pokud sledujete média tak jste musel zaznamenat, že jaksi chybějí peníze. Takže zahájit se může, ale to bude asi vše. ;)
R48 -> D48 se podařilo!
nahněvaný občan

Re: ostudná R46

Příspěvek od nahněvaný občan »

Tak budu asi ještě více nahněvaný. D1 od Říkovic do Přerova jako malá útěcha pro lidi, co bydlí v Prostějově v blízkosti R46, hodili hoši z MD přes palubu. A jak jsem zjistil, vedení města Prostějova nemá absolutně žádný plán na odsunutí R46, pro ně je taková myšlenka až překvapivá. Ti montují hlavně radary. ŘSD, ani ministerstvo dopravy tohle očividně taky netrápí. Budu si muset pomoct sám a někam se odstěhovat. Ale napřed ještě někomu pořádně zvednu mandle.
Kotislaw
Příspěvky: 80
Registrován: 16.4.2009 10:16:56

Re: ostudná R46

Příspěvek od Kotislaw »

nahněvaný občan píše:Tak budu asi ještě více nahněvaný. D1 od Říkovic do Přerova jako malá útěcha pro lidi, co bydlí v Prostějově v blízkosti R46, hodili hoši z MD přes palubu. A jak jsem zjistil, vedení města Prostějova nemá absolutně žádný plán na odsunutí R46, pro ně je taková myšlenka až překvapivá. Ti montují hlavně radary. ŘSD, ani ministerstvo dopravy tohle očividně taky netrápí. Budu si muset pomoct sám a někam se odstěhovat. Ale napřed ještě někomu pořádně zvednu mandle.
Pochopte ze kvuli stiznostem par obyvatel nebudou presunovat dalnici, kdyby ste si stezovali na spatnou phs tak mozna, ale nebudte naivni, dalnice se nikdy nepresune. Asi se budete muset odstehovat, jen nevim proc jste se na tohle misto vubec stehoval
Trupman nereg.

Re: ostudná R46

Příspěvek od Trupman nereg. »

Kotislaw píše: Pochopte ze kvuli stiznostem par obyvatel nebudou presunovat dalnici, kdyby ste si stezovali na spatnou phs tak mozna, ale nebudte naivni, dalnice se nikdy nepresune. Asi se budete muset odstehovat, jen nevim proc jste se na tohle misto vubec stehoval
Vy pochopte, že kvůli vyloženě pár lidem se dálnice třeba i nestaví. Nebo se staví velmi drahé a často i zbytečné protihlukové bariéry. V případě prostějovské Šárky jde o celé menší sídliště, které bezprostředně sousedí s rychlostní silnicí po které projíždí velká část tranzitu východ-západ a která není v nejlepším stavu.
Sami jsme si tu názorně ukázali, že přeložit tuto silnici lze a takto by se to mělo i řešit.
Kotislaw
Příspěvky: 80
Registrován: 16.4.2009 10:16:56

Re: ostudná R46

Příspěvek od Kotislaw »

Trupman nereg. píše:
Kotislaw píše: Pochopte ze kvuli stiznostem par obyvatel nebudou presunovat dalnici, kdyby ste si stezovali na spatnou phs tak mozna, ale nebudte naivni, dalnice se nikdy nepresune. Asi se budete muset odstehovat, jen nevim proc jste se na tohle misto vubec stehoval
Vy pochopte, že kvůli vyloženě pár lidem se dálnice třeba i nestaví. Nebo se staví velmi drahé a často i zbytečné protihlukové bariéry. V případě prostějovské Šárky jde o celé menší sídliště, které bezprostředně sousedí s rychlostní silnicí po které projíždí velká část tranzitu východ-západ a která není v nejlepším stavu.
Sami jsme si tu názorně ukázali, že přeložit tuto silnici lze a takto by se to mělo i řešit.
A vy si myslite ze prelozi dalnici kvuli tomu ze je vedle maleho sidliste kdyz nemaji penize na stavby novych potrebnych useku? I kdyby bylo prislibeno ze se to bude resit tak se stejne nic nevyresi, proste nejsou penize na potrebne projekty a na prelozeni nebudou penize nikdy.
rumpeak
Příspěvky: 809
Registrován: 29.5.2009 7:47:12
Bydliště: Ostrava (předtím Bruntál a předtím Havířov) - když se stěhuji, tak jedině někam, kudy vede I/11 :)

Re: ostudná R46

Příspěvek od rumpeak »

Ať se na to dívám, jak se na to dívám, Mapmanovo řešení mi přijde nejlepší. Armáda může využívat plnohodnotné letiště v Bochoři a pi přestavbě by se teoreticky mohlo udělat něco podobného jako u Vyškova - tedy dálnice v případě potřeby okamžitě přestavitelná na letiště.
nahněvaný občan

Re: ostudná R46

Příspěvek od nahněvaný občan »

Kotislaw píše: Pochopte ze kvuli stiznostem par obyvatel nebudou presunovat dalnici, kdyby ste si stezovali na spatnou phs tak mozna, ale nebudte naivni, dalnice se nikdy nepresune. Asi se budete muset odstehovat, jen nevim proc jste se na tohle misto vubec stehoval
Já jsem realista a jsem si vědom, že jak se jednou něco postaví, těžko se to mění. Ale R46 je v Prostějově postavená tak naprosto mizerně, že jsem přesvědčen, že v případě tlaku místních obyvatel bude přesunuta minimálně ve své jižní části, třebaže ne v nejbližších letech.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy a diskuze“