Právě je 27.4.2021 9:46:10




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2015 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 81  Další
 Modernizace D1 všeobecně 
Autor Zpráva
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Úsek 15 má SP, ostatní mají nepravomocné SP.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


14.2.2016 20:19:51
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
úsek č. 6 - má platné SP, bylo ukončeno výběrové řízení na zhotovitele (zatím oficiálně neuveřejněn výherce), zadaná zakázka na TDI, plán výstavby 03/2016 - 08/2017,

úsek č. 10 - vydáno stavební povolení (není pravomocné, podán rozklad), v prosinci 2015 vydáno "Oznámení předběžných informací" k výběru zhotovitele, zadaná zakázka na TDI, plán výstavby 07/2016 - 11/2018,

úsek č. 12+13 - nenašel jsem žádnou zmínku o stavebním řízení ??, v prosinci 2015 vydáno "Oznámení předběžných informací" k výběru zhotovitele, zadaná zakázka na TDI, plán výstavby 06/2016 - 07/2018,

úsek č. 15 - platné SP, v prosinci 2015 vydáno "Oznámení předběžných informací" k výběru zhotovitele, zadaná zakázka na TDI, plán výstavby 04/2016 - 08/2017,

úsek č. 20 - zahájeno stavební řízení - zatím bez vydání stavebního povolení, v prosinci 2015 vydáno "Oznámení předběžných informací" k výběru zhotovitele, zadaná zakázka na TDI, plán výstavby 04/2016 - 08/2017,

úsek č. 22 - platné SP, výběrové řízení na zhotovitele bylo zahájeno "oznámením o zakázce" s termínem do 26.2.2016, zadaná zakázka na TDI, plán výstavby 03/2016 - 05/2017,


14.2.2016 21:10:12
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
_jan91: no např. stavba D3 Bošilec - Ševětín (0309 I) od podání nabídek byla podepsána smlouva za cca 2 měsíce, a měsíc na to se klepalo na kámen a výběrová řízení se naopak nyní spíš zkracují odvolávání už je taky spíš výjimečné, myslím, že 0. etapy se stihnout mohou (pokud budou platná SP viz. příspěvek Lennyho)

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


14.2.2016 21:16:05
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Na úsek 12 bylo vydáno v pátek.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


15.2.2016 20:16:10
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Lenny píše:
Na úsek 12 bylo vydáno v pátek.


Kde jsi to našel, v pátek bylo vydáno SP na úsek č. 20


16.2.2016 6:53:20
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Omlouvám se překlep, měl to být úsek 20.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


16.2.2016 20:09:29
Profil
 

Příspěvky: 683
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Vzhledem k tomu, že přehledová mapka na webu novad1 moc přehledu neposkytuje, bylo by možné udělat krátké shrnutí, jak si stojí jednotlivé úseky? Díky.


17.2.2016 15:59:23
Profil
 

Příspěvky: 164
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Ta úvodní moc ne, ale rozkliknuté pdf je snad docela aktuální, nebo se pletu ?

viz: http://www.novad1.cz/wp-content/uploads ... 16.pdf.pdf


17.2.2016 16:18:51
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Dusanh: hodně zjednodušeně

úseky 5 (Šternov - Psáře), 9 (Loket - Hořice), 14 (Větrný Jeníkov - Jihlava), 21 (Lhotka - Velká Bíteš) jsou již hotové (5 a 9 dokončeny v roce 2014, 14 a 21 v roce 2015)

úsek 3 (Hvězdonice - Ostředek), 18 (Měřín - Velké Meziříčí západ), 25 (Ostrovačice - Kývalka) se právě realizují

úsek 6 (Psáře - Soutice) vysoutěžen, začne se na jaře realizovat

úsek 22 (Velká Bíteš - Devět křížů) soutěží se, 26. února se mají podat cenové nabídky

úseky 10 (Loket - Hořice), 12 (Humpolec - Větrný Jeníkov), 15 (Jihlava - Velký Beranov), 20 (Velké Meziříčí východ - Lhotka), 22 (Velká Bíteš - Devět křížů) se budou soutěžit na jaře, s tím, že na podzim, pokud bude hodně štěstí a hladký průběh soutěží a získání pravomocných SP, se začnou přípravné práce

na příští rok jsou pak v plánu rozjet soutěže na další úseky: 1 (Mirošovice - Hvězdonice), 2 (most Šmejkalka), 4 (Ostředek - Šternov) a 23 (Devět křížů - Ostrovačice, ale tady visí velký otazník

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


17.2.2016 16:20:23
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Dovolím si doplnit malou rekapitulaci:

Stavby – Modernizace D1

Hotovo:
úsek č. 5 – 41 Šternov – 49 Psáře
úsek č. 9 – 66 Loket – 75 Hořice
úsek č. 14 – 104 Větrný Jeníkov – 112 Jihlava
úsek č. 21 – 153 Lhotka – 162 Velká Bíteš

V realizaci:
úsek č. 3 – 29 Hvězdonice – 34 Ostředek – předpokládaný termín dokončení 10/2016
úsek č. 18 – 134 Měřín – 141 Velké Meziříčí západ – předpokládaný termín dokončení 6/2017
úsek č. 25 – 178 Ostrovačice – 182 Kývalka – předpokládaný termín dokončení 10/2016

V přípravě pro rok 2016:
úsek č. 6 – 49 Psáře – 56 Soutice – platné SP + snad již oficiálně vybrán zhotovitel + vybrán uchazeč pro TDI – plánované zahájení 3/2016
úsek č. 10 – 75 Hořice – 81 Koberovice – vydané SP z 8. 12. 2015 – podán rozklad + VŘ na zhotovitele bylo zatím jen zahájeno "Oznámením předběžných informací“ + vybrán uchazeč pro TDI – plánované zahájení 7/2016
úsek č. 12+13 – 90 Humpolec – 104 Větrný Jeníkov – zatím není SP + VŘ na zhotovitele bylo zatím jen zahájeno "Oznámením předběžných informací“ + vybrán uchazeč pro TDI – plánované zahájení 6/2016
úsek č. 15 – 112 Jihlava – 119 Velký Beranov – platné SP + zahájeno VŘ na zhotovitele s termínem pro přihlášky do 11. 5. 2016 + vybrán uchazeč pro TDI – plánované zahájení 4/2016
úsek č. 20 – 146 Velké Meziříčí východ – 153 Lhotka – stavební povolení vydáno dle 11. 2. 2016, dosud není pravomocné + VŘ na zhotovitele bylo zatím jen zahájeno "Oznámením předběžných informací“ + vybrán uchazeč pro TDI – plánované zahájení 4/2016
úsek č. 22 – 162 Velká Bíteš – 168 Devět křížů – platné SP + zahájeno VŘ na zhotovitele s termínem pro přihlášky do 26. 2. 2016 – plánované zahájení 3/2016

V přípravě pro rok 2017:
úsek č. 1 – most Šmejkalka – dle SFDI a ŘSD zahájení v 3/2017, zatím bez pravomocného SP
úsek č. 2 – 21 Mirošovice – 29 Hvězdonice – dle SFDI a ŘSD zahájení v 3/2017, stavební řízení zahájeno dne 8. 1. 2016
úsek č. 4 – 34 Ostředek – 41 Šternov – dle SFDI a ŘSD zahájení v 6/2017, stavební řízení zahájeno dne 28. 8. 2015, zatím nerozhodnuto

V přípravě pro rok 2018:
úsek č. 11 – 81 Koberovice – 90 Humpolec – dle rozpočtu SFDI zahájení v 3/2018 – vydáno stavební povolení – podán rozklad,
úsek č. 23+24 – 168 Devět Křížů – 178 Ostrovačice – dle rozpočtu SFDI zahájení v 3/2018 – zatím bez SP

V přípravě pro roky 2019 a další:
úsek č. 7+8 – 56 Soutice – 66 Loket – zatím bez zmínky v rozpočtu SFDI na roky 2016-2018 – dle letáku ŘSD zahájení v roce 2018
úsek č. 16+17 – 119 Velký Beranov – 134 Měřín – zatím bez zmínky v rozpočtu SFDI na roky 2016-2018 – dle letáku ŘSD zahájení v roce 2018
úsek č. 19 – 141 Velké Meziříčí západ – 146 Velké Meziříčí východ – zatím bez zmínky v rozpočtu SFDI na roky 2016-2018 – dle letáku ŘSD zahájení v roce 2018


21.2.2016 1:12:04
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
již brzy započnou práce na úseku 3 a 25 viz. stanovení přechodné místní úpravy na D1, které visí na úřední desce MD

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


26.2.2016 11:04:40
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
A hned nato doufejme, že začnou i práce na úseku č. 6 .....


28.2.2016 9:23:40
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Ano, úsek 6 začíná v půlce března.


29.2.2016 10:09:40
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
jak je to s úsekem 22 Velká Bíteš - Devět křížů ? nemůžu to na egordionu najít, to už byly podány nabídky? nebo se někdo odvolal nebo jak? na rsd.cz žádné info případně podané nabídky zveřejněno není ... bylo by fajn rozjet tento úsek letos, ten povrch je tam na úrovni přeorané polňačky, naprosto nejhorší úsek D1!

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


29.2.2016 10:22:02
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Od pátku je znám zhotovitel.


29.2.2016 10:37:28
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Joo, a kdo to je. To už jednala komise? Pokuď vím, tak v pátek bylo otevírání obálek....


29.2.2016 12:42:37
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
tak z včerejší jízdy po D1 z Prahy do Brna, kdy jsem měl možnost se zaměřit na kvalitu jednotlivých úseků si dovolím podat krátký report:

Úseky od Mirošovic až po Psáře jsou v podstatě krásný asfalt, nemám výtek, jenže poté přichází hrůza a děs:
úsek 6 Psáře - Soutice dobře, že se letos udělá
pak je to v pohodě, až k úseku 12 Humpolec - Větrný Jeníkov (Kde je mimochodem super motorest musím říct, jsem nadmíru spokojen) který je opět ve špatném stavu, je smutné, že jej ekozločinci zablokovali, je třeba ho udělat co nejdříve
úsek 15 Jihlava - Velký Beranov příšerné - ještě, že se to už soutěží ;-)
úsek 16 Velký Beranov - Měřín ok, až na krátký úsek délky cca 2 km, kde by to chtělo přibrousit
úsek 18 Měřín - Velké Meziříčí západ bída, ale maká se, takže jen dočasně
úsek 19 ok
úsek 20 Velké Meziříčí východ - Lhotka hrůza, snad se letos začne
úsek 21 ok
úsek 22 Velká Bíteš - Devět křížů to už není dálnice, ale pokus o rychlou polňačku, zkrátka tankodrom se nezapře, tam už mělo být dávno hotovo, včera bylo pozdě ... tak snad se letos začne
úsek 23 tam je část ok, část je bída, možná kdyby se tam přibrousilo ...
úsek 25 nic moc, ale žádná extra hrůza to není, už letos snad po novém ;-)

celkový subjektivní pocit, pokud se udělají letošní úseky a ideálně pokud by se špatná místa na úsecích 16 a 23 přibrousila, pak je dálnice úplně jiná káva a kvalitativně bychom se posunuli o hodně příček nahoru!

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


7.3.2016 17:24:04
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Dne 11.3.2016 byla na stránkách ŘSD vydaná informace o začátku rekonstrukce na úseky č. 6 a 25 a za popisem uzavírky v závěrečném zhodnocení stavu jednotlivých úseků mi v kapitole "Úseky s předpokládaným zahájením v roce 2016" schází opakovaně úsek č. 20 ???

Úseky s předpokládaným zahájením v roce 2016:
úsek 10, EXIT 75 Hořice – EXIT 81 Koberovice
úsek 12, EXIT 90 Humpolec – EXIT 104 Větrný Jeníkov
úsek 15, EXIT 112 Jihlava – EXIT 119 Velký Beranov
úsek 22, EXIT 162 Velká Bíteš – EXIT 168 Devět křížů


12.3.2016 7:21:11
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Ano, taky jsem to slyšel, že letos nebude zahájen.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


12.3.2016 7:29:39
Profil
 

Příspěvky: 846
Bydliště: Praha (Třinec)
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Něco z novin:
http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/aut ... 5900fea04/


12.3.2016 11:56:45
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
může mi někdo říct důvod, proč se odsouvá úsek 20 ? kdyby se odložil úsek 10 (Hořice - Koberovice) tak to chápu, je OK, tam to snese odkladu ... ale úsek 20 je tragédie, tam není na co čekat, navíc na úseku 10 je odvolání ekofanatiků, takže je pochopitelné, že se tam letos nezačne, tak proč se odkládá úsek 20? vážně tomu nerozumím a jsem tím docela rozhořčen!

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


12.3.2016 13:19:16
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Pěkný a výjimečně srozumitelný článek a i zde již není zmínka o úseku č. 20, což mne stále překvapuje, neboť jsem zatím neslyšel o žádném problému. Na druhou stranu jsem nikde nenašel zmínku ani o zahájení stavebního řízení třeba na úsek č. 12+13 a u úseku č. 10 je rozklad ekoteroristů, atd.

Krátké aktuální vyhodnocení stavu přípravy (když tak mne opravte) pro rok 2016:

úsek č. 10 – 75 Hořice – 81 Koberovice – vydané SP z 8. 12. 2015 – podán rozklad, zatím ministrem dopravy nezozhodnuto + VŘ na zhotovitele bylo zatím jen zahájeno "Oznámením předběžných informací“ + vybrán uchazeč pro TDI – plánované zahájení 7/2016

úsek č. 12+13 – 90 Humpolec – 104 Větrný Jeníkov – zatím není SP ??? + VŘ na zhotovitele bylo zatím jen zahájeno "Oznámením předběžných informací“ + není zatím vybrán uchazeč pro TDI – plánované zahájení 6/2016

úsek č. 15 – 112 Jihlava – 119 Velký Beranov – platné SP + zahájeno VŘ na zhotovitele s termínem pro přihlášky do 30. 5. 2016 + vybrán uchazeč pro TDI – plánované zahájení 4/2016

úsek č. 20 – 146 Velké Meziříčí východ – 153 Lhotka – stavební povolení vydáno dne 11. 2. 2016, dosud není pravomocné, zatím žádná zmínka o rozkladu + VŘ na zhotovitele bylo zatím jen zahájeno "Oznámením předběžných informací“ + vybrán uchazeč pro TDI – plánované zahájení 4/2016

úsek č. 22 – 162 Velká Bíteš – 168 Devět křížů – platné SP + podány nabídky na zhotovitele, které nyní komise MD vyhodnocuje + vybrán uchazeč pro TDI – plánované zahájení 4/2016


12.3.2016 13:34:26
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
no zde:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... nim-pruhem

píší, že na úsek 20 probíhá výběrové řízení

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


12.3.2016 14:45:36
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Zase klasika, jiné noviny, jiné data a "zajímavé" sdělení. Tady to zase vypadá jako by se neměl dělat úsek č. 10:

úsek 06, Psáře – Soutice: modernizace probíhá od roku 2016
úsek 10, Hořice – Koberovice: v původním stavu
úsek 12, Humpolec – Větrný Jeníkov: vláda schválila parametry výběrového řízení
úsek 15, Jihlava – Velký Beranov: vláda schválila parametry výběrového řízení
úsek 20, Velké Meziříčí, východ – Lhotka: probíhá výběrové řízení
úsek 22, Velká Bíteš – Devět křížů: probíhá výběrové řízení


12.3.2016 16:17:36
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Modernizace D1 všeobecně
Na úsek 20 neprobíhá výběrové řízení.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


12.3.2016 17:02:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2015 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 81  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz