Právě je 27.4.2021 18:02:23




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1985 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 80  Další
 I/68 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice 
Autor Zpráva
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Žádost o SP 5 byla podána 4. 1. 2018.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


13.3.2018 20:15:50
Profil
 

Příspěvky: 107
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
4.1. je uz dost v minulosti, je mozne nejak brzy ocekavat nejaky vysledek? ze by uz jako treba i zacli kopat letos :ok: :?:


17.3.2018 20:40:23
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Jan Kroupa v rozhovoru pro iDNES.cz mluvil také o nedokončeném obchvatu Třince. V zásadě nic nového. Čeká se na dokončení vyvlastňovacího řízení.

Od 22:48

https://ekonomika.idnes.cz/rsd-jan-krou ... oprava_rts

_________________
I/11 every day


30.3.2018 11:37:05
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Jak dlouho trvá to vyvlastňovací řízení ? :(

_________________
I/11 every day


8.4.2018 13:59:49
Profil
 

Příspěvky: 155
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
žádné změny zatím co?..... :kladivo:


13.4.2018 9:44:29
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Skvělá zpráva:
potvrzeno stavební povolení na I/68 Třanovice - Nebory část 3
http://www.mdcr.cz/Ministerstvo/Uredni-deska/Rozhodnuti-c-j-41-2018-120-STSP-3-o-odvolani-ve

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


20.4.2018 9:38:00
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Zahájení stav. řízení na část 2
http://www.mdcr.cz/Ministerstvo/Uredni-deska/Oznameni-o-zahajeni-stavebniho-rizeni-stavby-Siln?returl=/Ministerstvo/Uredni-deska

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


20.4.2018 12:15:18
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
a která je ta část stavby, kde je ten blbeček, na kterém to všechno visí ? Myslel jsem, že SP musí být na celou stavbu, nevěděl jsem, že je to rozděleno na části. Tyhle věci jsou pro mě tak trošku španělská vesnice. Mohl by mi to nějaký borec osvětit ?

_________________
I/11 every day


20.4.2018 15:32:02
Profil
 

Příspěvky: 1459
Bydliště: F-M - Praha
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Dneska:
Oznámení o zahájení stavebního řízení stavby "Silnice I/68 Třanovice - Nebory"
http://www.mdcr.cz/Ministerstvo/Uredni-deska/Oznameni-o-zahajeni-stavebniho-rizeni-stavby-S-(1) .

_________________
Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval
Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II


23.4.2018 22:51:41
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
včera proběhlo v Událostech v Regionech z Ovy, že soud zrušil vyvlastnění parcel pana Miroslava Lejky, který je majitelem 2 posledních parcel v MÚK Třanovice na začátku stavby I/68 Třanovice - Nebory, ŘSD se okamžitě odvolalo ...

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


25.4.2018 13:22:01
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
to je prostě v prdeli tohle :(

_________________
I/11 every day


25.4.2018 20:29:45
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
jo jo, naše prvoinstanční soudy.....


26.4.2018 6:46:37
Profil
 

Příspěvky: 107
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
tak to se asi letos ani stavet zase nezacne, co?


26.4.2018 8:22:28
Profil
 

Příspěvky: 155
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
proč to neudělaj jak s tou rudnou? - že začnou od začátku bez toho aniž by bylo vyřešeno to řízení? teď už to přece po novému jde, nebo snad ne?


27.4.2018 7:53:42
Profil
 

Příspěvky: 708
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
ještě ten zákon není schválen ...


27.4.2018 19:22:11
Profil
 

Příspěvky: 155
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
nějaké novinky? :|

od 11.5. svítí v katastru u pozemků pod Hnojníkem (1600/34(35)) změna právního vztahu na přepis vlastníka ŘSD takže toto se už pravděpodobně zvládlo vyvlastnit. Ještě ty Třanovice......


21.5.2018 7:35:52
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
filipino píše:
nějaké novinky? :|

od 11.5. svítí v katastru u pozemků pod Hnojníkem (1600/34(35)) změna právního vztahu na přepis vlastníka ŘSD takže toto se už pravděpodobně zvládlo vyvlastnit. Ještě ty Třanovice......

Mohlo by to být na dobré cestě, viz: https://ostrava.idnes.cz/obchvat-trince ... zpravy_woj


22.5.2018 9:49:42
Profil
 

Příspěvky: 155
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
hip hip .... :kladivo: :jidlo:


22.5.2018 10:17:54
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
ano potvrdil to šéf ŘSD Kroupa včera ve FM při zahájení obchvatu ... v létě začínáme kopat ...

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


23.5.2018 7:50:01
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Se zhotovitelem teď budou řešit smlouvu.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


23.5.2018 21:08:01
Profil
 

Příspěvky: 863
Bydliště: ostrava
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
no nakonec se ukáže, kdo to bude stavět - stejná situace i na dvojce F-M

_________________
Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.


23.5.2018 22:41:28
Profil
 

Příspěvky: 155
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
23.5. aktualizovaný leták:
https://mapapp.rsd.cz/Upload/Stavby/361 ... nebory.pdf


25.5.2018 6:34:21
Profil
 

Příspěvky: 107
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
fantazie!


25.5.2018 8:46:50
Profil
 

Příspěvky: 708
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
proč tady se dá domluvit a na Prodloužené Rudné ne - a netvrďte mi, že tady jednal s majitelem Franta a v Ostravě Pepa ...


25.5.2018 9:49:50
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Majitel asi nemá známé na soudu.


25.5.2018 11:52:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1985 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 80  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz