| Autor |
Zpráva |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Žádost o SP 5 byla podána 4. 1. 2018.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 13.3.2018 20:15:50 |
|
 |
|
szkandi
Příspěvky: 107
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
4.1. je uz dost v minulosti, je mozne nejak brzy ocekavat nejaky vysledek? ze by uz jako treba i zacli kopat letos 
|
| 17.3.2018 20:40:23 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Jan Kroupa v rozhovoru pro iDNES.cz mluvil také o nedokončeném obchvatu Třince. V zásadě nic nového. Čeká se na dokončení vyvlastňovacího řízení. Od 22:48 https://ekonomika.idnes.cz/rsd-jan-krou ... oprava_rts
_________________ I/11 every day
|
| 30.3.2018 11:37:05 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Jak dlouho trvá to vyvlastňovací řízení ? 
_________________ I/11 every day
|
| 8.4.2018 13:59:49 |
|
 |
|
filipino
Příspěvky: 155
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
žádné změny zatím co?..... 
|
| 13.4.2018 9:44:29 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 20.4.2018 9:38:00 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 20.4.2018 12:15:18 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
a která je ta část stavby, kde je ten blbeček, na kterém to všechno visí ? Myslel jsem, že SP musí být na celou stavbu, nevěděl jsem, že je to rozděleno na části. Tyhle věci jsou pro mě tak trošku španělská vesnice. Mohl by mi to nějaký borec osvětit ?
_________________ I/11 every day
|
| 20.4.2018 15:32:02 |
|
 |
|
FlakY`
Příspěvky: 1459 Bydliště: F-M - Praha
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
_________________ Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II
|
| 23.4.2018 22:51:41 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
včera proběhlo v Událostech v Regionech z Ovy, že soud zrušil vyvlastnění parcel pana Miroslava Lejky, který je majitelem 2 posledních parcel v MÚK Třanovice na začátku stavby I/68 Třanovice - Nebory, ŘSD se okamžitě odvolalo ...
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 25.4.2018 13:22:01 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
to je prostě v prdeli tohle 
_________________ I/11 every day
|
| 25.4.2018 20:29:45 |
|
 |
|
Sosa
Příspěvky: 2499
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
jo jo, naše prvoinstanční soudy.....
|
| 26.4.2018 6:46:37 |
|
 |
|
szkandi
Příspěvky: 107
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
tak to se asi letos ani stavet zase nezacne, co?
|
| 26.4.2018 8:22:28 |
|
 |
|
filipino
Příspěvky: 155
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
proč to neudělaj jak s tou rudnou? - že začnou od začátku bez toho aniž by bylo vyřešeno to řízení? teď už to přece po novému jde, nebo snad ne?
|
| 27.4.2018 7:53:42 |
|
 |
|
paja
Příspěvky: 708
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
ještě ten zákon není schválen ...
|
| 27.4.2018 19:22:11 |
|
 |
|
filipino
Příspěvky: 155
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
nějaké novinky? od 11.5. svítí v katastru u pozemků pod Hnojníkem (1600/34(35)) změna právního vztahu na přepis vlastníka ŘSD takže toto se už pravděpodobně zvládlo vyvlastnit. Ještě ty Třanovice......
|
| 21.5.2018 7:35:52 |
|
 |
|
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
filipino píše: nějaké novinky? od 11.5. svítí v katastru u pozemků pod Hnojníkem (1600/34(35)) změna právního vztahu na přepis vlastníka ŘSD takže toto se už pravděpodobně zvládlo vyvlastnit. Ještě ty Třanovice...... Mohlo by to být na dobré cestě, viz: https://ostrava.idnes.cz/obchvat-trince ... zpravy_woj
|
| 22.5.2018 9:49:42 |
|
 |
|
filipino
Příspěvky: 155
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
hip hip .... 
|
| 22.5.2018 10:17:54 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
ano potvrdil to šéf ŘSD Kroupa včera ve FM při zahájení obchvatu ... v létě začínáme kopat ...
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 23.5.2018 7:50:01 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Se zhotovitelem teď budou řešit smlouvu.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 23.5.2018 21:08:01 |
|
 |
|
evilcleaner
Příspěvky: 863 Bydliště: ostrava
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
no nakonec se ukáže, kdo to bude stavět - stejná situace i na dvojce F-M
_________________ Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.
|
| 23.5.2018 22:41:28 |
|
 |
|
filipino
Příspěvky: 155
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
|
| 25.5.2018 6:34:21 |
|
 |
|
szkandi
Příspěvky: 107
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
fantazie!
|
| 25.5.2018 8:46:50 |
|
 |
|
paja
Příspěvky: 708
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
proč tady se dá domluvit a na Prodloužené Rudné ne - a netvrďte mi, že tady jednal s majitelem Franta a v Ostravě Pepa ...
|
| 25.5.2018 9:49:50 |
|
 |
|
Sosa
Příspěvky: 2499
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Majitel asi nemá známé na soudu.
|
| 25.5.2018 11:52:08 |
|
|