Právě je 27.4.2021 11:07:14




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 80  Další
 I/68 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice 
Autor Zpráva
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Angažovalo se v tom město Třinec. Hold jiný kraj, jiný přístup k řešení problémů.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


25.5.2018 21:38:06
Profil
 

Příspěvky: 863
Bydliště: ostrava
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
no taky je to hodně o správci stavby (řsd)

_________________
Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.


26.5.2018 10:02:08
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Jasně, na konkrétním člověku a jeho přístupu k práci záleží hodně. Toto u ŘSD hodně kolísá.
A obecně jsou obrovské rozdíly mezi výkoností jednotlivých závodů a správ.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


26.5.2018 10:59:31
Profil ICQ
 

Příspěvky: 806
Bydliště: Ostrava (předtím Bruntál a předtím Havířov) - když se stěhuji, tak jedině někam, kudy vede I/11 :)
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Lenny píše:
Angažovalo se v tom město Třinec. Hold jiný kraj, jiný přístup k řešení problémů.


Třinec je stejně jako Ostrava součástí Moravskoslezského kraje...


26.5.2018 19:16:28
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Tak i v rámci MSK jsou odlišné charaktery lidí.
Pro hnidopichy bych to tedy upravil jako "Hold jiný okres, jiný přístup k řešení problému" nebo "Každý ves, jiný pes".

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


27.5.2018 8:20:10
Profil ICQ
 

Příspěvky: 63
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Martin z Ostravy píše:
Tak i v rámci MSK jsou odlišné charaktery lidí.
Pro hnidopichy bych to tedy upravil jako "Hold jiný okres, jiný přístup k řešení problému" nebo "Každý ves, jiný pes".


Je možné, že je to kvůli přístupu/vyjednávačským schopnostem konkrétního člověka na ŘSD/kraji/městě. Ovšem dle mého názoru nepravděpodobné, protože pokud jediným cílem vlastníka pozemku je, aby stavba vůbec nevznikla, potažmo vznikla co nejpozději, domluvit se jednoduše nejde. (Pokud se nepletu, ten kdo zdržoval tuhle stavbu široko daleko nebydlel, tzn byl to pouze spekulant, kdežto u Prodloužené rudné bydlí, tzn. stavbu nechcou vůbec)

Vlastník: chceme vyšší protihlukovou stěnu
ŘSD: OK
Vlastník: a chceme most, který využijeme jednou ročně, i přes to, že o 500m dál je jinej most
ŘSD: No dobře, co se dá dělat
Vlastník: To fakt přistoupíte i na tohle jo? Tak chcem ještě 20miliónů
ŘSD:...

Podle mě, kdyby přistoupili na těch 20m, tak si najdou zase něco jinýho...třeba aby stavba byla v zářezu nebo tak (zářez končí těsně před nedokončeným úsekem prodloužené rudné)


27.5.2018 12:23:40
Profil
 

Příspěvky: 708
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
jak to je s novelizací stavebního zákona vs. stavba v předběžné držbě? tím pádem by měl skončit problém prodloužené rudné.

Ale skutečně nechápu, jak je možné se odvolávat donekonečna, 1 a dost podle selského rozumu


27.5.2018 18:12:34
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Možné je se v každém řízení odvolat jen jednou, pak je tu mimořádný prostředek v podobě žaloby.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


27.5.2018 19:57:12
Profil
 

Příspěvky: 106
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
nejake nove pozitivni dokumenty

http://www.hnojnik.cz/verejna-vyhlaska- ... lnice-i68/


28.5.2018 10:36:46
Profil
 

Příspěvky: 31
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
https://ehutnik.cz/zpravy/vitez-tendru- ... -68-nechce


2.6.2018 7:33:40
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Je to poprvé, co vítěz tendru nebude z důvodů v článku uvedených stavět, nebo se to už někde vyskytlo ? :?:


2.6.2018 12:30:59
Profil
 

Příspěvky: 23
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
djrene píše:
https://ehutnik.cz/zpravy/vitez-tendru-uz-stavbu-nove-i-68-nechce


Celkem pochopitelný krok vítěze vyběrového řízení.
Akorát se bojím, že i ostatní v pořadí na tom můžou být podobně.A aby se začalo v létě tomu nevěřím spíš podzim 2018 - jaro 2019.


3.6.2018 7:14:25
Profil
 

Příspěvky: 863
Bydliště: ostrava
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
No ze to nechce stavet vahostav s silnice group to je spis dobra zprava. Uvidime jestli to bude chtit geosan, ktery po vahostavu mozna dostane i fm dvojku.

_________________
Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.


3.6.2018 13:33:41
Profil
 

Příspěvky: 23
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Loňské nabídnuté ceny letos nebudou aktuální...proč dělat za nižší ceny když mají plné kapacity?
Jsou v okolí tři velké stavby...Rybí - Rychaltice, obchvat FM, Příbor - Skotnice.


4.6.2018 19:11:23
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Geosan by další velkou stavbu chtěl, aby se prosadil na trhu.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


4.6.2018 19:50:01
Profil
 

Příspěvky: 863
Bydliště: ostrava
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
geosan by chtěl FM dvojku, tu má naceněnou slušně, u třa-neb to takové jednoznačné není.

_________________
Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.


5.6.2018 21:53:28
Profil
 

Příspěvky: 106
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
opet novy letak, z 6.6.2018

https://www.rsd.cz/wps/portal/web/mapa- ... ry?filters[]=StavbyRealizace&filters[]=StavbyBudeZahajeno2018&page=0


7.6.2018 11:57:01
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Silnice I/68 Třanovice - Nebory“ - část II: stavební povolení

http://www.mdcr.cz/getattachment/Ministerstvo/Uredni-deska/Silnice-I-68-Tranovice-Nebory-cast-II-staveb/VV-Rozhodnuti.pdf.aspx

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


8.6.2018 12:39:10
Profil
 

Příspěvky: 532
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Lenny píše:
Geosan by další velkou stavbu chtěl, aby se prosadil na trhu.


Akorát, že Geosan má tak 10 dělníků. Všechno přeprodává dál podle heslem: Lepší špatný obchod než dobrá práce.


8.6.2018 19:37:22
Profil
 

Příspěvky: 23
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Lenny píše:
Geosan by další velkou stavbu chtěl, aby se prosadil na trhu.


Tohle se říkalo i o MOTA ENGIL :D a jak to dopadlo víme...


10.6.2018 17:28:51
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
daf83 píše:
Tohle se říkalo i o MOTA ENGIL :D a jak to dopadlo víme...

Někteří pracovníci se z Moty přesunuli do Geosanu.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


10.6.2018 18:00:36
Profil
 

Příspěvky: 23
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Dá se říct, že většina a jak tady někdo zmínil nemají víceméně žádnou svojí techniku a většinu si najímají, ikdyž takto to má více stavebních firem.


10.6.2018 18:28:43
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Jistě, proto na D1 měli Italy a Kazachy. Kvůli referencím a technice.


11.6.2018 11:11:41
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Další stav. povolení

http://www.mdcr.cz/Ministerstvo/Uredni-deska/Silnice-I-68-Tranovice-Nebory-stavebni-povol

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


12.6.2018 11:59:46
Profil
 

Příspěvky: 155
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Od včerejška tj. 14.6.2018 jsou zbývající dva pozemky v obci Třanovice č. 3434 a 3435 dotčeny změnou právního vztahu :))


15.6.2018 6:28:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 80  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz