| Autor |
Zpráva |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Angažovalo se v tom město Třinec. Hold jiný kraj, jiný přístup k řešení problémů.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 25.5.2018 21:38:06 |
|
 |
|
evilcleaner
Příspěvky: 863 Bydliště: ostrava
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
no taky je to hodně o správci stavby (řsd)
_________________ Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.
|
| 26.5.2018 10:02:08 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Jasně, na konkrétním člověku a jeho přístupu k práci záleží hodně. Toto u ŘSD hodně kolísá. A obecně jsou obrovské rozdíly mezi výkoností jednotlivých závodů a správ.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 26.5.2018 10:59:31 |
|
 |
|
rumpeak
Příspěvky: 806 Bydliště: Ostrava (předtím Bruntál a předtím Havířov) - když se stěhuji, tak jedině někam, kudy vede I/11 :)
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Lenny píše: Angažovalo se v tom město Třinec. Hold jiný kraj, jiný přístup k řešení problémů. Třinec je stejně jako Ostrava součástí Moravskoslezského kraje...
|
| 26.5.2018 19:16:28 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Tak i v rámci MSK jsou odlišné charaktery lidí. Pro hnidopichy bych to tedy upravil jako "Hold jiný okres, jiný přístup k řešení problému" nebo "Každý ves, jiný pes".
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 27.5.2018 8:20:10 |
|
 |
|
Nikdo
Příspěvky: 63
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Martin z Ostravy píše: Tak i v rámci MSK jsou odlišné charaktery lidí. Pro hnidopichy bych to tedy upravil jako "Hold jiný okres, jiný přístup k řešení problému" nebo "Každý ves, jiný pes". Je možné, že je to kvůli přístupu/vyjednávačským schopnostem konkrétního člověka na ŘSD/kraji/městě. Ovšem dle mého názoru nepravděpodobné, protože pokud jediným cílem vlastníka pozemku je, aby stavba vůbec nevznikla, potažmo vznikla co nejpozději, domluvit se jednoduše nejde. (Pokud se nepletu, ten kdo zdržoval tuhle stavbu široko daleko nebydlel, tzn byl to pouze spekulant, kdežto u Prodloužené rudné bydlí, tzn. stavbu nechcou vůbec) Vlastník: chceme vyšší protihlukovou stěnu ŘSD: OK Vlastník: a chceme most, který využijeme jednou ročně, i přes to, že o 500m dál je jinej most ŘSD: No dobře, co se dá dělat Vlastník: To fakt přistoupíte i na tohle jo? Tak chcem ještě 20miliónů ŘSD:... Podle mě, kdyby přistoupili na těch 20m, tak si najdou zase něco jinýho...třeba aby stavba byla v zářezu nebo tak (zářez končí těsně před nedokončeným úsekem prodloužené rudné)
|
| 27.5.2018 12:23:40 |
|
 |
|
paja
Příspěvky: 708
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
jak to je s novelizací stavebního zákona vs. stavba v předběžné držbě? tím pádem by měl skončit problém prodloužené rudné.
Ale skutečně nechápu, jak je možné se odvolávat donekonečna, 1 a dost podle selského rozumu
|
| 27.5.2018 18:12:34 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Možné je se v každém řízení odvolat jen jednou, pak je tu mimořádný prostředek v podobě žaloby.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 27.5.2018 19:57:12 |
|
 |
|
szkandi
Příspěvky: 106
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
|
| 28.5.2018 10:36:46 |
|
 |
|
djrene
Příspěvky: 31
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
|
| 2.6.2018 7:33:40 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Je to poprvé, co vítěz tendru nebude z důvodů v článku uvedených stavět, nebo se to už někde vyskytlo ? 
|
| 2.6.2018 12:30:59 |
|
 |
|
daf83
Příspěvky: 23
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
djrene píše: https://ehutnik.cz/zpravy/vitez-tendru-uz-stavbu-nove-i-68-nechce Celkem pochopitelný krok vítěze vyběrového řízení. Akorát se bojím, že i ostatní v pořadí na tom můžou být podobně.A aby se začalo v létě tomu nevěřím spíš podzim 2018 - jaro 2019.
|
| 3.6.2018 7:14:25 |
|
 |
|
evilcleaner
Příspěvky: 863 Bydliště: ostrava
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
No ze to nechce stavet vahostav s silnice group to je spis dobra zprava. Uvidime jestli to bude chtit geosan, ktery po vahostavu mozna dostane i fm dvojku.
_________________ Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.
|
| 3.6.2018 13:33:41 |
|
 |
|
daf83
Příspěvky: 23
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Loňské nabídnuté ceny letos nebudou aktuální...proč dělat za nižší ceny když mají plné kapacity? Jsou v okolí tři velké stavby...Rybí - Rychaltice, obchvat FM, Příbor - Skotnice.
|
| 4.6.2018 19:11:23 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Geosan by další velkou stavbu chtěl, aby se prosadil na trhu.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 4.6.2018 19:50:01 |
|
 |
|
evilcleaner
Příspěvky: 863 Bydliště: ostrava
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
geosan by chtěl FM dvojku, tu má naceněnou slušně, u třa-neb to takové jednoznačné není.
_________________ Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.
|
| 5.6.2018 21:53:28 |
|
 |
|
szkandi
Příspěvky: 106
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
opet novy letak, z 6.6.2018 https://www.rsd.cz/wps/portal/web/mapa- ... ry?filters[]=StavbyRealizace&filters[]=StavbyBudeZahajeno2018&page=0
|
| 7.6.2018 11:57:01 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 8.6.2018 12:39:10 |
|
 |
|
Likas
Příspěvky: 532
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Lenny píše: Geosan by další velkou stavbu chtěl, aby se prosadil na trhu. Akorát, že Geosan má tak 10 dělníků. Všechno přeprodává dál podle heslem: Lepší špatný obchod než dobrá práce.
|
| 8.6.2018 19:37:22 |
|
 |
|
daf83
Příspěvky: 23
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Lenny píše: Geosan by další velkou stavbu chtěl, aby se prosadil na trhu. Tohle se říkalo i o MOTA ENGIL  a jak to dopadlo víme...
|
| 10.6.2018 17:28:51 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
daf83 píše: Tohle se říkalo i o MOTA ENGIL  a jak to dopadlo víme... Někteří pracovníci se z Moty přesunuli do Geosanu.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 10.6.2018 18:00:36 |
|
 |
|
daf83
Příspěvky: 23
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Dá se říct, že většina a jak tady někdo zmínil nemají víceméně žádnou svojí techniku a většinu si najímají, ikdyž takto to má více stavebních firem.
|
| 10.6.2018 18:28:43 |
|
 |
|
Sosa
Příspěvky: 2499
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Jistě, proto na D1 měli Italy a Kazachy. Kvůli referencím a technice.
|
| 11.6.2018 11:11:41 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 12.6.2018 11:59:46 |
|
 |
|
filipino
Příspěvky: 155
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Od včerejška tj. 14.6.2018 jsou zbývající dva pozemky v obci Třanovice č. 3434 a 3435 dotčeny změnou právního vztahu  )
|
| 15.6.2018 6:28:50 |
|
|