| Autor |
Zpráva |
|
szkandi
Příspěvky: 106
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
fantasticke!  vubec se mi nechce verit, ze v roce 2022 pojedu z ostravy domu temer jen po dalnici 
|
| 15.6.2018 8:47:08 |
|
 |
|
filipino
Příspěvky: 155
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
nevíme už náhodou kdy se klepe? 
|
| 11.7.2018 5:55:23 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
a je již vybrán zhotovitel?
_________________ I/11 every day
|
| 15.7.2018 9:49:26 |
|
 |
|
evilcleaner
Příspěvky: 863 Bydliště: ostrava
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
až se najde někdo, kdo bude ochoten to postavit za nabídkovou cenu - situace se za poslední dva roky diametrálně změnila.
_________________ Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.
|
| 16.7.2018 6:53:36 |
|
 |
|
vodouch2000
Příspěvky: 1123 Bydliště: D11 - exit 62
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Dokončení obchvatu Třince brzdí další potíže. Stavba snad začne letos.https://ostrava.idnes.cz/obchvat-trinec ... zpravy_jog
|
| 26.7.2018 8:55:04 |
|
 |
|
szkandi
Příspěvky: 106
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
novy letak z 26.7.2018 https://www.rsd.cz/wps/portal/web/mapa- ... ry?filters[]=StavbyRealizace&filters[]=StavbyBudeZahajeno2018&page=0
|
| 27.7.2018 7:49:34 |
|
 |
|
vodouch2000
Příspěvky: 1123 Bydliště: D11 - exit 62
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
|
| 27.7.2018 8:22:54 |
|
 |
|
ada031
Příspěvky: 1917
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
|
| 27.7.2018 19:18:28 |
|
 |
|
szkandi
Příspěvky: 106
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
co to vlastne znamena ten rozklad... nejaky veliky problem?
|
| 27.7.2018 19:58:38 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Znamená to, že nejsou pravomocná stavební povolení na MÚK Třanovice.
Ty jejich rozklady nemají hlavu ani patu. Jsou všechny stejné a jsou napsány ve smyslu odvolávám se proti rozhodnutí. A žádné další argumenty, jen cosi o jakési důležité spisové značce. Moc smysl mi to nedávalo.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 27.7.2018 20:39:26 |
|
 |
|
ada031
Příspěvky: 1917
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Přesně tak, jen text odvolávám se, podávám odpor …. judikatorně by to mělo znamenat zamítnutí, protože nestačí podat pouze odvolání nebo odpor, ale musí být také řádně odůvodněn ...
|
| 27.7.2018 20:55:53 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Je to bráno, jako kdyby se odvolal proti celému rozhodnutí.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 27.7.2018 21:42:30 |
|
 |
|
filipino
Příspěvky: 155
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Nedají si pokoj!!!!
|
| 30.7.2018 5:49:29 |
|
 |
|
szkandi
Příspěvky: 106
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
hlavni otazkou je, jestli to muze nejak vyznamne ohrozit nebo zbrzdit celou stavbu?
|
| 30.7.2018 7:50:35 |
|
 |
|
Ranma
Příspěvky: 41 Bydliště: Ostrava - Poruba
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Další zpoždění pro silnici I/68. Firma nechce stavět, povolení napadli majitelé domuhttps://zdopravy.cz/dalsi-zpozdeni-pro- ... omu-14479/
|
| 6.8.2018 8:03:32 |
|
 |
|
Mario
Příspěvky: 846 Bydliště: Praha (Třinec)
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Včera byla další reportáž v ČT, kde zmínili, že i 2. firma v pořadí zakázku odmítla.
|
| 11.8.2018 9:07:20 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Jestli jsme viděli stejnou reportáž, tak to nebylo včera, ale ve čtvrtek 9.8. a né pouze 2 firma, ale i 3 firma v pořadí. Bude se vypisovat nové výběrové řízení.
_________________ I/11 every day
|
| 11.8.2018 13:37:28 |
|
 |
|
Lynx
Příspěvky: 2907
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
A jaký je důvod, že první tři firmy odmítly zakázku dělat ? Podseknutá cena za kterou to dnes nepostaví ? Nedivil bych se.
Proto mám dnes strach z toho, když na jiných úsecích některé cizí firmy stále nabízí ceny na úrovni 60-70 procent odhadu. Podle mě to za tu cenu také nepostaví a nebo s tím budou hodně velké problémy.
Naposledy upravil Lynx dne 11.8.2018 13:51:00, celkově upraveno 1
|
| 11.8.2018 13:43:32 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Neříkal bych přímo "podseknutá cena". Před 2 roky byly platy podstatně nižší a hlad po zakázce pro udržení práce pro zaměstnance větší. I za cenu malého zisku...
|
| 11.8.2018 13:50:35 |
|
 |
|
Lynx
Příspěvky: 2907
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
V tom nejsme ve sporu, až na to názvosloví, které je ale nedůležité. Prostě se jim to dnes už nevyplatí.
|
| 11.8.2018 13:53:54 |
|
 |
|
djrene
Příspěvky: 31
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
|
| 17.8.2018 13:49:31 |
|
 |
|
Nikdo
Příspěvky: 63
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
|
| 25.8.2018 14:27:46 |
|
 |
|
filipino
Příspěvky: 155
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Řekl bych že ZS a UP (2018->2019 a 2022->2023)
|
| 27.8.2018 6:07:17 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
tak zakázka definitivně zrušena: https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/ ... play/81031brzy začne nová soutěž na zhotovitele stavby ...
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 27.8.2018 7:04:25 |
|
 |
|
Lisz
Příspěvky: 5 Bydliště: Třinec/Brno
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Oba rozklady k SP na stránkách ministerstva zmizely. 404 - stránka nenalezena.
|
| 29.8.2018 7:57:26 |
|
|