| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| I/68 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=224&t=127 |
Stránka 63 z 80 |
| Autor: | filipino [ 12.9.2018 6:26:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
nemáte tucha jak dlouho bude trvat vybírání nového zhotovitele? |
|
| Autor: | BohusdK [ 18.9.2018 18:53:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Pánové, vloni v říjnu otevřený úsek stále není zkolaudovaný. Dnes na FB psali zástupce strany Osobnosti pro Třinec, že se čeká na hygienu. Kde zjistím, v jakém je to stavu ? Fakt děs, původně se psalo, že konce května bude vše hotovo a my máme už skoro říjen |
|
| Autor: | Lenny [ 18.9.2018 18:55:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Tento stav může trvat i několik let. |
|
| Autor: | filipino [ 19.9.2018 5:33:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
BohusdK píše: Pánové, vloni v říjnu otevřený úsek stále není zkolaudovaný. Dnes na FB psali zástupce strany Osobnosti pro Třinec, že se čeká na hygienu. Kde zjistím, v jakém je to stavu ? Fakt děs, původně se psalo, že konce května bude vše hotovo a my máme už skoro říjen Omezuje tě to nějak |
|
| Autor: | Warcz [ 19.9.2018 6:59:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Dobrovského tunely v Brně se otevřeli 2012 ( před 6 lety ) a stále nemají kolaudaci a fungují. Dneska je to bohužel běžné. |
|
| Autor: | generix [ 19.9.2018 7:09:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
filipino píše: Omezuje tě to nějak |
|
| Autor: | filipino [ 20.9.2018 5:57:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
čistě spekulace... vždyť to tam stejně všichni rubou 120 |
|
| Autor: | Lenny [ 20.9.2018 20:32:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Ano, měla by být rychlost zvýšena jen na 110 km/h. |
|
| Autor: | Klingon [ 21.9.2018 10:08:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Aby se dalo jezdit až 139km/h a nehrozil zákaz řízení http://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1f-4.html |
|
| Autor: | szkandi [ 2.10.2018 8:08:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
je novy letak... vyberove rizeni melo byt podle nej vyhlaseno v zari, umi to nekdo nekde najit jestli uz tomu tak opravdu je? zahajeni vystavby je nove 02/2019 |
|
| Autor: | daf83 [ 2.10.2018 20:19:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Reálně zahájení stavby odhaduji na konec roku 2019 a to ještě stylem poklepání na základní kámen |
|
| Autor: | zawislak [ 3.10.2018 9:37:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
szkandi píše: je novy letak... vyberove rizeni melo byt podle nej vyhlaseno v zari, umi to nekdo nekde najit jestli uz tomu tak opravdu je? zahajeni vystavby je nove 02/2019 Poslední zmínka o stavbě I/68 Třanovice-Nebory ve Věstníku veřejných zakázek je z 27.8.2018 a to zrušení původního výběrového řízení. |
|
| Autor: | bumbik [ 3.10.2018 11:40:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
poslední zmínka je zhruba hodinu stará, viz. https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/2611565-tendr-na-dostavbu-trineckeho-obchvatu-se-bude-opakovat-stavet-se-zacne-nejdriv-na dnes by měla být reportáž v Událostech v regionech Ostrava |
|
| Autor: | hh [ 12.10.2018 19:45:15 ] | |||
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice | |||
Značky
|
||||
| Autor: | szkandi [ 17.10.2018 8:36:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
nemame nejake novinky? nevi nikdo nic? |
|
| Autor: | Pomee [ 17.10.2018 8:55:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
hh píše: Značky Bílsko-Bělá se polsky píše Bielsko-Biała |
|
| Autor: | Honey72 [ 17.10.2018 12:22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Prostě už jsem to jednou zmínil. Frýdecko-Místecká okresní správa je naprosto mimo. Nejen, že u spousty značek na Bílsko-Bělou chybí symbol PL, ale i polská písmenka jim dělají problém. Přitom se stačí jet podívat na na dálnici D1 či D48, tam jsou nápisy na tabulích v pořádku. |
|
| Autor: | bumbik [ 22.10.2018 6:55:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Zahájena soutěž na zhotovitele stavby: https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/ ... play/82478 termín pro podání nabídek 18. prosince v 10:00 hod. cena 1.97 mld. Kč |
|
| Autor: | Mipe [ 22.10.2018 14:38:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Dame soutěž ,kolikrat to posunou . Ja tipuji 5x ,protože je to podruhe . |
|
| Autor: | daf83 [ 23.10.2018 13:21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Nebude před vánocemi přeci rozhodnuto.... |
|
| Autor: | Gawain84 [ 24.10.2018 11:36:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
https://zdopravy.cz/rsd-vypsalo-opet-dv ... elo-18046/ |
|
| Autor: | Bullets [ 25.10.2018 19:00:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Kdy bude konečně komplet hotovo? Nemyslím nějaký ten nevysazený stromeček, ale hlavně vodorovné dopravní značení na mostech a MÚK v Bystřici... A nejlépe zvýšená rychlost |
|
| Autor: | Mario [ 11.11.2018 13:32:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Nevíte, kde v Neborech došlo dnes k té nehodě kamionu a dodávky? Na hlavní tah to nevypadá... |
|
| Autor: | jeni013 [ 11.11.2018 13:35:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Asi zde |
|
| Autor: | Lenny [ 11.11.2018 19:32:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Kdy byla zprovozněna MÚK Bystřice? |
|
| Stránka 63 z 80 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|