České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

I/68 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=224&t=127
Stránka 64 z 80

Autor:  Robert [ 11.11.2018 19:52:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Někdy v 01/2018.

Autor:  Robert [ 11.11.2018 20:12:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Dne 31.1.2018 dopoledne.

Autor:  hiob [ 11.11.2018 20:40:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Mario píše:
Nevíte, kde v Neborech došlo dnes k té nehodě kamionu a dodávky? Na hlavní tah to nevypadá...
jeni013 píše:
tam to nebylo, tam měnili povrch a byla svedena doprava na původní I/11, podle fotek někde tady skončili zde
https://fm.denik.cz/nehody/ctyri-mrtvi- ... 81111.html

Autor:  Ranma [ 23.11.2018 13:51:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Zdravim,

mam dotaz - bude zpoplatnen usek mezi MUK Tosanovice a novou MUK? Protoze mi vrta hlavou, jak se dostat z nezpoplatne silnice na novou silnici (taky nezpoplatnenou). Pokud by byla zpoplatnena, tak se tam clovek bez znamky nema jak dostat a ani vyjet.

Autor:  Mario [ 23.11.2018 14:33:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Ranma píše:
Zdravim,

mam dotaz - bude zpoplatnen usek mezi MUK Tosanovice a novou MUK? Protoze mi vrta hlavou, jak se dostat z nezpoplatne silnice na novou silnici (taky nezpoplatnenou). Pokud by byla zpoplatnena, tak se tam clovek bez znamky nema jak dostat a ani vyjet.


Jaké zpoplatnění máte na mysli? V ČR se platí poplatky jen za dálnice a tohle není dálnice.

Autor:  Ranma [ 23.11.2018 14:40:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Myslim tento usek - https://mapy.cz/s/3eksx

Myslel jsem usek D48 - mezi starou silnici I/68 a novou.

Autor:  Martin z Ostravy [ 23.11.2018 14:59:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Zpoplatněn de iure nebude, ale fakticky ho nepůjde bez DZ použít neboť navazuje na placený úsek.
V praxi bude před MÚK Tošanovice informace, že bude následovat zpoplatnění.
Ono i směrové dopravní značení již bude avizovat, že navazuje dálnice.

Autor:  rumpeak [ 23.11.2018 22:10:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Nová silnice není 1/68, ale 1/11. A pokračování 1/11 bude navazovat v MUK Tošanovice směrem na Havířov nezpoplatněné.

Autor:  bumbik [ 27.11.2018 12:09:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Zamítnuty 2 rozklady proti SP
http://mdcr.cz/getattachment/Ministerstvo/Uredni-deska/Rozhodnuti-ministra-dopravy-o-rozkladu-Jana-Vicher/verejna-vyhlaska.pdf.aspx

a

http://mdcr.cz/getattachment/Ministerstvo/Uredni-deska/Rozhodnuti-ministra-dopravy-o-rozkladu-Jana-Vi-(1)/verejna-vyhlaska.pdf.aspx

Autor:  Ranma [ 27.11.2018 12:36:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

rumpeak píše:
Nová silnice není 1/68, ale 1/11. A pokračování 1/11 bude navazovat v MUK Tošanovice směrem na Havířov nezpoplatněné.


No to je pekne a samozrejme, ale realne az tak 2030+, jestli vubec. Spis mi slo po zprovozneni noveho useku, jak se to bude resit.

Autor:  davidb [ 27.11.2018 12:41:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Ranma píše:
rumpeak píše:
Nová silnice není 1/68, ale 1/11. A pokračování 1/11 bude navazovat v MUK Tošanovice směrem na Havířov nezpoplatněné.


No to je pekne a samozrejme, ale realne az tak 2030+, jestli vubec. Spis mi slo po zprovozneni noveho useku, jak se to bude resit.

Pokud nebudete mít dálniční známku, tak při cest z SK budete muset sjet na sjezdu zde https://mapy.cz/s/3eN6s a pokračovat po I/68 směr FM.

Autor:  bumbik [ 3.12.2018 8:57:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Posun termínu pro otevření obálek s nabídkami na 4. 1. 2019 v 9:00 hod.
https://vestnikverejnychzakazek.cz/Form14/Display/96616

Autor:  szkandi [ 3.12.2018 12:25:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

nejake dalsi dokumenty... rozklad byl zamitnut

https://www.hnojnik.cz/verejna-vyhlaska ... kladu-i68/
https://www.hnojnik.cz/verejna-vyhlaska ... adu-i68-2/

Autor:  bumbik [ 3.12.2018 12:47:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

což jsem uveřejňoval o pár příspěvků výše ;-)

Autor:  Nikdo [ 4.12.2018 9:53:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

bumbik píše:
což jsem uveřejňoval o pár příspěvků výše ;-)

Nevíte kdo je ten pán Jan, který podává rozklady/námitky u téhle stavby? Nějaký individuální blokovač? Bydlí poblíž, nebo jen prudí? + Vkládá se do toho i nějaký eko spolek?

Autor:  vondr [ 6.12.2018 15:09:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Posun termínu, nově na 8. 1. 2019

Autor:  szkandi [ 7.12.2018 11:46:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

nemate nekdo plnou verzi? co se tam jeste blokuje?

Autor:  pedros [ 10.12.2018 10:06:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Nejistota trvá, o dokončení obchvatu z Třince do Třanovic rozhodne soud

Zdroj: https://ostrava.idnes.cz/obchvat-rsd-us ... pravy_jaga

Autor:  szkandi [ 17.12.2018 16:58:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

novy celkem nic nerikajici letak z 14.12.2018

https://mapapp.rsd.cz/Upload/Stavby/361 ... nebory.pdf

Autor:  ada031 [ 17.12.2018 20:27:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Posun termínu na 14.1.2019

Autor:  theodor less [ 20.12.2018 6:02:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

kot píše:
Neříkal bych přímo "podseknutá cena". Před 2 roky byly platy podstatně nižší a hlad po zakázce pro udržení práce pro zaměstnance větší. I za cenu malého zisku...

3.4.2012:"Ředitelství plánuje nepřistupovat na VALORIZACE. Stavby dálnic by proto neměly zdražovat dodatečně kvůli inflaci nebo cenám stavebních prací."
Není zde zakopaný pes (kot) ?

Autor:  Mario [ 23.12.2018 23:48:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Stavební povolení pro čtyřpruhovou silnici I/68 mezi Třanovicemi a Nebory platí, potvrdilo ministerstvo dopravy. 

Autor:  Jirka L [ 24.12.2018 11:41:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Podle jakého zdroje?
Nerozhoduje tady spíš soud?, viz
pedros píše:
Nejistota trvá, o dokončení obchvatu z Třince do Třanovic rozhodne soud
Zdroj: https://ostrava.idnes.cz/obchvat-rsd-us ... pravy_jaga

Autor:  Mario [ 28.12.2018 8:25:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Jirka L píše:
Podle jakého zdroje?


https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/26 ... e-ale-neni

Autor:  szkandi [ 28.12.2018 9:01:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

to je ale ovsem velmi velmi dobra zprava :ok: :ok:

Stránka 64 z 80 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/