| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| I/68 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=224&t=127 |
Stránka 64 z 80 |
| Autor: | Robert [ 11.11.2018 19:52:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Někdy v 01/2018. |
|
| Autor: | Robert [ 11.11.2018 20:12:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Dne 31.1.2018 dopoledne. |
|
| Autor: | hiob [ 11.11.2018 20:40:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Mario píše: Nevíte, kde v Neborech došlo dnes k té nehodě kamionu a dodávky? Na hlavní tah to nevypadá... jeni013 píše: https://fm.denik.cz/nehody/ctyri-mrtvi- ... 81111.html |
|
| Autor: | Ranma [ 23.11.2018 13:51:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Zdravim, mam dotaz - bude zpoplatnen usek mezi MUK Tosanovice a novou MUK? Protoze mi vrta hlavou, jak se dostat z nezpoplatne silnice na novou silnici (taky nezpoplatnenou). Pokud by byla zpoplatnena, tak se tam clovek bez znamky nema jak dostat a ani vyjet. |
|
| Autor: | Mario [ 23.11.2018 14:33:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Ranma píše: Zdravim, mam dotaz - bude zpoplatnen usek mezi MUK Tosanovice a novou MUK? Protoze mi vrta hlavou, jak se dostat z nezpoplatne silnice na novou silnici (taky nezpoplatnenou). Pokud by byla zpoplatnena, tak se tam clovek bez znamky nema jak dostat a ani vyjet. Jaké zpoplatnění máte na mysli? V ČR se platí poplatky jen za dálnice a tohle není dálnice. |
|
| Autor: | Ranma [ 23.11.2018 14:40:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Myslim tento usek - https://mapy.cz/s/3eksx Myslel jsem usek D48 - mezi starou silnici I/68 a novou. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 23.11.2018 14:59:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Zpoplatněn de iure nebude, ale fakticky ho nepůjde bez DZ použít neboť navazuje na placený úsek. V praxi bude před MÚK Tošanovice informace, že bude následovat zpoplatnění. Ono i směrové dopravní značení již bude avizovat, že navazuje dálnice. |
|
| Autor: | rumpeak [ 23.11.2018 22:10:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Nová silnice není 1/68, ale 1/11. A pokračování 1/11 bude navazovat v MUK Tošanovice směrem na Havířov nezpoplatněné. |
|
| Autor: | bumbik [ 27.11.2018 12:09:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Zamítnuty 2 rozklady proti SP http://mdcr.cz/getattachment/Ministerstvo/Uredni-deska/Rozhodnuti-ministra-dopravy-o-rozkladu-Jana-Vicher/verejna-vyhlaska.pdf.aspx a http://mdcr.cz/getattachment/Ministerstvo/Uredni-deska/Rozhodnuti-ministra-dopravy-o-rozkladu-Jana-Vi-(1)/verejna-vyhlaska.pdf.aspx |
|
| Autor: | Ranma [ 27.11.2018 12:36:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
rumpeak píše: Nová silnice není 1/68, ale 1/11. A pokračování 1/11 bude navazovat v MUK Tošanovice směrem na Havířov nezpoplatněné. No to je pekne a samozrejme, ale realne az tak 2030+, jestli vubec. Spis mi slo po zprovozneni noveho useku, jak se to bude resit. |
|
| Autor: | davidb [ 27.11.2018 12:41:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Ranma píše: rumpeak píše: Nová silnice není 1/68, ale 1/11. A pokračování 1/11 bude navazovat v MUK Tošanovice směrem na Havířov nezpoplatněné. No to je pekne a samozrejme, ale realne az tak 2030+, jestli vubec. Spis mi slo po zprovozneni noveho useku, jak se to bude resit. Pokud nebudete mít dálniční známku, tak při cest z SK budete muset sjet na sjezdu zde https://mapy.cz/s/3eN6s a pokračovat po I/68 směr FM. |
|
| Autor: | bumbik [ 3.12.2018 8:57:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Posun termínu pro otevření obálek s nabídkami na 4. 1. 2019 v 9:00 hod. https://vestnikverejnychzakazek.cz/Form14/Display/96616 |
|
| Autor: | szkandi [ 3.12.2018 12:25:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
nejake dalsi dokumenty... rozklad byl zamitnut https://www.hnojnik.cz/verejna-vyhlaska ... kladu-i68/ https://www.hnojnik.cz/verejna-vyhlaska ... adu-i68-2/ |
|
| Autor: | bumbik [ 3.12.2018 12:47:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
což jsem uveřejňoval o pár příspěvků výše |
|
| Autor: | Nikdo [ 4.12.2018 9:53:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
bumbik píše: což jsem uveřejňoval o pár příspěvků výše Nevíte kdo je ten pán Jan, který podává rozklady/námitky u téhle stavby? Nějaký individuální blokovač? Bydlí poblíž, nebo jen prudí? + Vkládá se do toho i nějaký eko spolek? |
|
| Autor: | vondr [ 6.12.2018 15:09:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Posun termínu, nově na 8. 1. 2019 |
|
| Autor: | szkandi [ 7.12.2018 11:46:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
nemate nekdo plnou verzi? co se tam jeste blokuje? |
|
| Autor: | pedros [ 10.12.2018 10:06:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Nejistota trvá, o dokončení obchvatu z Třince do Třanovic rozhodne soud Zdroj: https://ostrava.idnes.cz/obchvat-rsd-us ... pravy_jaga |
|
| Autor: | szkandi [ 17.12.2018 16:58:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
novy celkem nic nerikajici letak z 14.12.2018 https://mapapp.rsd.cz/Upload/Stavby/361 ... nebory.pdf |
|
| Autor: | ada031 [ 17.12.2018 20:27:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Posun termínu na 14.1.2019 |
|
| Autor: | theodor less [ 20.12.2018 6:02:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
kot píše: Neříkal bych přímo "podseknutá cena". Před 2 roky byly platy podstatně nižší a hlad po zakázce pro udržení práce pro zaměstnance větší. I za cenu malého zisku... 3.4.2012:"Ředitelství plánuje nepřistupovat na VALORIZACE. Stavby dálnic by proto neměly zdražovat dodatečně kvůli inflaci nebo cenám stavebních prací." Není zde zakopaný pes (kot) ? |
|
| Autor: | Mario [ 23.12.2018 23:48:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Stavební povolení pro čtyřpruhovou silnici I/68 mezi Třanovicemi a Nebory platí, potvrdilo ministerstvo dopravy. |
|
| Autor: | Jirka L [ 24.12.2018 11:41:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Podle jakého zdroje? Nerozhoduje tady spíš soud?, viz pedros píše: Nejistota trvá, o dokončení obchvatu z Třince do Třanovic rozhodne soud Zdroj: https://ostrava.idnes.cz/obchvat-rsd-us ... pravy_jaga |
|
| Autor: | Mario [ 28.12.2018 8:25:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Jirka L píše: Podle jakého zdroje? https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/26 ... e-ale-neni |
|
| Autor: | szkandi [ 28.12.2018 9:01:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
to je ale ovsem velmi velmi dobra zprava |
|
| Stránka 64 z 80 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|