| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| I/68 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=224&t=127 |
Stránka 16 z 80 |
| Autor: | _jan91 [ 23.9.2013 18:17:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Další, nedávno modernizované, úseky I/11 od Hrádku až po hranice jsou postavené v polovičním profilu S22,5 |
|
| Autor: | BohusdK [ 24.9.2013 9:13:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Co vizualizace úseku Oldřichovice/Nebory? Nějaké nové info? |
|
| Autor: | Mario [ 24.9.2013 22:20:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Same dobre zpravy |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 24.9.2013 22:54:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Jak je na tom s přípravou úsek Třanovice - Nebory? |
|
| Autor: | BohusdK [ 26.9.2013 11:50:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Co jsem četl a slyšel naposledy tak stavba by měla začít snad o rok později oproti úsekum OLD/BYS a OLD/NEB |
|
| Autor: | bumbik [ 30.9.2013 14:09:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
vládla schválila výstavbu obchvatu Třince http://www.polar.cz/archiv/video/region ... #cast-5543 |
|
| Autor: | BohusdK [ 30.9.2013 17:04:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Do půl roku by se mohlo začít stavět....už je to tak blízko ! |
|
| Autor: | Mario [ 11.10.2013 16:43:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Jak to vypada s vyberovym rizenim? Cekal jsem, ze je pripravene, kdyz se tak specha a ono to schvalila vlada a zatim se nic nedeje? Doufam, ze se teprve nezacalo pripravovat.. |
|
| Autor: | bumbik [ 14.10.2013 12:58:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
oznámení o zahájení stavebního řízení http://verejna-sprava.kr-moravskoslezsk ... 2013-t.pdf |
|
| Autor: | otaznik [ 15.10.2013 19:49:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
http://www.rsd.cz/rsd/rsdcat.nsf/0/E960 ... ldrich.pdf |
|
| Autor: | siesa [ 16.10.2013 8:05:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Trochu predrazena zalezitost, ne? 2,5 mld. Kc (bez DPH) za necelych 5 km ctyrproude silnice.... |
|
| Autor: | rumpeak [ 16.10.2013 12:04:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
siesa píše: Trochu predrazena zalezitost, ne? 2,5 mld. Kc (bez DPH) za necelych 5 km ctyrproude silnice.... v horském terénu ... |
|
| Autor: | bumbik [ 8.11.2013 11:50:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
nové stavební povolení http://verejna-sprava.kr-moravskoslezsk ... 2013-t.pdf |
|
| Autor: | Robert [ 9.11.2013 0:06:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Nevíte něco o vyhlášení výběrového řízení na stavby Neb-Old a Old-Bys ? Na konferenci Transport 2013 hlásaly hlásné trouby, že výběrovky už jsou vyhlášeny a stavět se bude ve 2. čtvrtletí 2014. |
|
| Autor: | martini [ 9.11.2013 8:22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Zadávací řízení bylo z pohledu zákonných lhůt podle mých informací již zahájeno. Na www.isvzus.cz by se mělo objevit během pár dní. Lhůta pro nabídky do konce ledna, ale pravděpodobně se bude prodlužovat, neboť je dost pravděpodobné, že uchazeči budou klást doplňující dotazy k zadávací dokumentaci, což pak podle zákona vyžaduje lhůtu prodlužovat. Každopádně se domnívám, že pomalu ale jistě přichází období renesance výstavby silniční infrastruktury v ČR! |
|
| Autor: | bumbik [ 9.11.2013 9:08:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
možná blbá otázka, ale soutěží se jednokolově, tzn. rovnou se podávají cenové nabídky? jestli jsem to dobře pochopil ... tak proč se teda nezvolí stejný systém soutěže na všech stavbách, když by to velmi zrychlilo výběr zhotovitele - např. na 0137 to možná bude jediná možnost, jak vůbec někdy začít, a příkladů by se zřejmě našlo víc ... (v budoucnu třeba R35 apod.) PS: s tou renesancí to zní slibně |
|
| Autor: | martini [ 9.11.2013 9:13:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Třanovice - Nebory jsou cca 1,5 roku ve zpoždění, takže tam začátek opravdu nejdříve v 2015. Momentálně jsou dost blokovány výkupy všude, ta změna ceny od 1.2.2013 je pro lidi trochu šok, to se musí uznat, a hůře se s nimi teď jedná, pokud se to vůbec dá mnohdy nazývat jednáním... Je vykoupeno asi 50% ploch... Obtížně se řeší i jiné další drobnosti (věcná břemena, spolupráce s různými institucemi atp., ale to je na všech stavbách). Užší řízení využitá pro předchozí tendry byly z nutnosti, protože se nestíhalo vyhlásit jednokolové (otevřené) řízení před účinností novely ZVZ (od 1.4.2012) a proto se to dělalo dvoukolově. Realizační zakázky jsou nyní jednoznačně preferovány formou jednokolových (otevřené) řízení. |
|
| Autor: | BohusdK [ 12.11.2013 16:32:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
nevíte odkud se začne stavět úsek Oldřiichovice/Bystřice? Nebo ono se asi staví na více místech najednou že? Dá se to někde zjistit? |
|
| Autor: | Majkii [ 13.11.2013 7:54:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Ve věstníku veřejných zakázek se objevily dvě oznámení o zakázkách s lhůtami podání na konci ledna 2014: I/11 Oldřichovice - Bystřice I/11 Nebory - Oldřichovice |
|
| Autor: | vaclav [ 13.11.2013 8:53:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
celkem 4mld odhad, takze nejnizsi nabidka tak za 2.2mld? |
|
| Autor: | BohusdK [ 13.11.2013 14:14:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Na stránkách Třince je vizualizace obou úseku. Pokud se to někomu podaří stáhnout a uložit na youtube, dejte sem prosím potom odkaz (hlavně úsek Nebory-Oldřichovice). Děkuji http://www.trinecko.cz/temata/?id=detail&Id=9 |
|
| Autor: | evilcleaner [ 13.11.2013 18:00:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
vizualizace pěkné, každopádně nevím jestli práce SUDOPU je staršího data, každopádně profil bude po všech realizovaných i nerealizovaných změnách S24,5 (uvedeno 22,5). celkově mi pokec k videu přišel lepší než práce mottů, kteří prakticky jen citovali leták řsd. velká škoda, že se nerealizuje zároven i třanovice - nebory. mno a ted celkově k úseku R48 - státní hranice. jaká je šance v dohledné době dostavět přeložky I/11 kolem mostů do plného profilu? udělá se to v původně zamýšlené R22,5, pokud ne, tak S24,5, nebo snad luxusní R25,5 a nebo nově vznikající R21,5. a jak by se řešily stávající úseky půlprofilu, rozšířením, či snad nedejbože zúžením na 21,5? a udělá se to vůbec? úvaha pokračuje:R11 nebo klidně 68 v trase opava-ostrava-havířov-prostřední suchá (křižovatka s uvažovanou R67)-třanovice (křižovatka s R48)-třinec-státní hranice, dobuduje se někdy do souvislého tahu jako Rko (či dle nového pojetí SPMV)? fundované názory, spekulace, JPP informace vítány:-) |
|
| Autor: | Lenny [ 13.11.2013 19:24:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Vzhledem k tomu, že dostavba úseku Bystřice - Mosty u Jablunkova není řešena projektovou dokumentací, tak je tento záměr dosti vzdálený. Při výstavbě přeložek v tomto úseku je počítáno s dostavbou pravého jízdního pasu v úseku Bystřice - Jablunkov (nadjezd silnice u Jablunkova) a dál je počítáno s dostavbou levého jízdního pásu. U obchvatu Mostů je taky postavena jedna polovina vozovky. |
|
| Autor: | Robert [ 13.11.2013 19:51:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Lenny píše: ... je počítáno s dostavbou pravého jízdního pasu v úseku Bystřice - Jablunkov ... Dostavba tohoto úseku (průtah Hrádku) je absolutně nereálná a neproveditelná - viz územní plán obce a nálada obyvatel, která se v tomto ohledu nezmění. Dostavba obchvatů Jablunkova a Mostů u J. je reálná avšak nyní nepotřebná, dvoupruhovka naprosto dostačuje. Navíc až Slováci dostaví D3 ze Svrčinovce do Zwardonia a Poláci postaví poslední chybějící úsek S69 Przybędza - Milówka, tak minimálně polovina kamiónů nepojede do Polska po I/11 přes Třinec ale říznou to přímo po trase Čadca - Bielsko-Biała. Jenže na to si ještě počkáme ... |
|
| Autor: | pp21 [ 13.11.2013 22:36:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Robert píše: ...Navíc až Slováci dostaví D3 ze Svrčinovce do Zwardonia a Poláci postaví poslední chybějící úsek S69 Przybędza - Milówka, tak minimálně polovina kamiónů nepojede do Polska po I/11 přes Třinec ale říznou to přímo po trase Čadca - Bielsko-Biała. Jenže na to si ještě počkáme ... Já myslím že to tak akorát vyjde ... Teď to vypadá, že Slovenská D3 bude hotová +- stejně jako naše stavby okolo Třince. A pak už od Hrádku na Slovensko 4pruh potřeba dlouho nebude. |
|
| Stránka 16 z 80 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|