České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

I/68 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=224&t=127
Stránka 17 z 80

Autor:  Robert [ 13.11.2013 22:57:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

pp21 píše:
... Teď to vypadá, že Slovenská D3 bude hotová +- stejně jako naše stavby okolo Třince ...

Stavby okolo Třince a D3 Svr-Ska-hranice budou doufám hotovy do roku 2018. Tehdy by už snad mohla být zahájena stavba I/68 Třa-Neb a taktéž S69 Przy-Mil, takže dokončení česko-slovensko-polského trojúhelníku předpokládám v roce 2021, čiže UŽ za osm let ... :roll: :lol:

Autor:  rumpeak [ 14.11.2013 9:56:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

To je nějaký nový názor obyvatel Hrádku? Před výstavbou cesty v polovičním profilu mi kolega z Hrádku říkal, že lidé v Hrádku chtějí 4 pruh. Možná proto, že ho nedostali najednou, tak jsou teď naštvaní, že by se jim tam měli stavební stroje objevit znovu, což bych plně pochopil...

Robert píše:
Lenny píše:
... je počítáno s dostavbou pravého jízdního pasu v úseku Bystřice - Jablunkov ...


Dostavba tohoto úseku (průtah Hrádku) je absolutně nereálná a neproveditelná - viz územní plán obce a nálada obyvatel, která se v tomto ohledu nezmění.

Dostavba obchvatů Jablunkova a Mostů u J. je reálná avšak nyní nepotřebná, dvoupruhovka naprosto dostačuje. Navíc až Slováci dostaví D3 ze Svrčinovce do Zwardonia a Poláci postaví poslední chybějící úsek S69 Przybędza - Milówka, tak minimálně polovina kamiónů nepojede do Polska po I/11 přes Třinec ale říznou to přímo po trase Čadca - Bielsko-Biała. Jenže na to si ještě počkáme ... :(

Autor:  viky [ 15.11.2013 19:22:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

To co tam je,bude zejména po dostavbě slovenské D3 a polské S69 v pohodě stačit.

Autor:  bumbik [ 15.11.2013 19:24:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

a jak to s D3 na Slovensku vypadá? v kterém roce bude Svrčinovec -Žilina hotovo? a S69 v Polsku?

Autor:  Robert [ 15.11.2013 19:56:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Výstavba S69 z Bielska do Žywca bude příští rok dokončena a poslední chybějící úsek Przybędza-Milówka je plánován po roce 2015. Vzhledem k mnoha problémům (zdroje pitné vody apod.) a dosti vysoké ceně (jako na polské rovinaté podmínky) se to může ještě hodně natáhnout.
Výstavba D3: úsek Svrčinovec - Skalité byl pře dvěma týdny zahájen.
Úsek Žilina-Strážov - Brodno byl ÚVO už uvolněn a ještě do konce letošního roku chtějí vybrat realizátora a podepsat smlouvu. Nepodepíšou-li smlouvu do konce roku, ztratí nárok na dotace ze stávajícího programového období.

Autor:  Mario [ 16.11.2013 12:22:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Tady jsou ty vizualizace na YouTube:

Nebory - Oldřichovice
http://www.youtube.com/watch?v=4q89N_XvU_M

Oldřichovice - Bystřice
http://www.youtube.com/watch?v=mP4souKFXYE

Autor:  BohusdK [ 7.12.2013 15:58:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

28.1.2014 otevírání obálek na úsek Nebory/Oldřichovice
30.1.2014 otevírání obálek na úsek Oldřichovice/Bystřice

Autor:  bumbik [ 10.12.2013 9:24:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/460722

Autor:  bumbik [ 11.12.2013 11:24:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

tak přípravné práce získala firma Mrozek z Bystřice viz.
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/460805

Autor:  Robert [ 11.12.2013 20:53:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

bumbik píše:
tak přípravné práce získala firma Mrozek z Bystřice viz.
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/460805


Vyhodnocovali to od 8.11.2013. Mrózek to stáhnul skoro na 25% očekávané ceny ! Z necelých 10 mln Kč na 2,6 mln Kč, bravo !!!

A co stavba Old-Bys ? Předpokládám, že ji taktéž vyhraje on.

Autor:  daf83 [ 1.1.2014 22:23:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Nevěřím že za 25% nabídkové ceny na tom něco vítězná firma vydělá.To nebude stačit ani na náklady...

Autor:  Robert [ 2.1.2014 17:53:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

daf83 píše:
Nevěřím že za 25% nabídkové ceny na tom něco vítězná firma vydělá.To nebude stačit ani na náklady...

.... máš hodně pravdy ale Mrózek má techniku i lidi na místě stavby, takže žádné převozy techniky, režie pro manšaft apod. Věřím, že to dokáže. Vždyť "nemožné" je pouze slovo ...

Stále nejsou výsledky na přípravu druhé stavby Old-Bys.

Autor:  BohusdK [ 6.1.2014 15:55:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Takže za dva měsíce začínáme !!!!

Autor:  mipol [ 6.1.2014 17:18:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

BohusdK píše:
Takže za dva měsíce začínáme !!!!

Spíše až v létě, než se podepíše smlouva, tak to uteče.

Autor:  Robert [ 6.1.2014 17:38:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

mipol píše:
BohusdK píše:
Takže za dva měsíce začínáme !!!!

Spíše až v létě, než se podepíše smlouva, tak to uteče.


Za 3 týdny se otevírají obálky ale než se ŘSD rozhodne tak tu budou vlaštovky a než se smlova podepíše, tak se firma která nebude vybrána, odvolá a vše se pořádně natáhne k podzimu. Kéž bych neměl pravdu ... :(

Autor:  BohusdK [ 6.1.2014 21:25:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

No tak buďte trochu optimisti :D No dobře tak do konce března se začne :D

Autor:  bumbik [ 6.1.2014 21:31:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

BohusdK píše:
No tak buďte trochu optimisti :D No dobře tak do konce března se začne :D



jsem optimista ... do konce roku budem stříhat pásku :D

Autor:  Robert [ 6.1.2014 22:09:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

bumbik píše:
BohusdK píše:
No tak buďte trochu optimisti :D No dobře tak do konce března se začne :D



jsem optimista ... do konce roku budem stříhat pásku :D



... snad oklepávat barvu z nového kladívka :kladivo:

a na to stříhání se všichni sejdem u Buriana v roce 2017, co ? :jidlo: :D

Autor:  BohusdK [ 8.1.2014 15:51:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

já mám spíš v plánu stát na začátku hradeckého průtahu a projet to mezi prvníma :D

Autor:  BohusdK [ 9.1.2014 19:19:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

kde je poslední komentář od roberta?

Autor:  Robert [ 9.1.2014 22:58:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

BohusdK píše:
kde je poslední komentář od roberta?


To neřeš, sám jsem ho smazal. Napsal jsem ho totiž v "jiném stavu" ... :crazy:

Autor:  Marooned17 [ 9.1.2014 23:20:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Robert píše:
To neřeš, sám jsem ho smazal. Napsal jsem ho totiž v "jiném stavu" ... :crazy:

Konečně na vysloveně mužském fóru jsou i nějaké ženy. :lol:

Autor:  FlakY` [ 10.1.2014 9:10:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Konečně se plní několikaleté sliby pro místní investory. A jsem rád, že účelovost stavby R48 se zase zvýší, kde na ni bude převedena tranzitní doprava. Teď by to chtělo změnit koncepci a přejmenovat i tuto silnici na R, aby to kladlo větší význam.

Autor:  bumbik [ 10.1.2014 10:58:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Flaky: vidím to stejně ... ovšem to už bychom se pak měli zamyslet nad R48 - D48 :? :?: :!: :idea:

Autor:  MiKu [ 10.1.2014 15:16:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice

Vy už nepočítáte s novým pojetím, tedy že označení R zanikne?

Stránka 17 z 80 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/