| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| I/68 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=224&t=127 |
Stránka 17 z 80 |
| Autor: | Robert [ 13.11.2013 22:57:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
pp21 píše: ... Teď to vypadá, že Slovenská D3 bude hotová +- stejně jako naše stavby okolo Třince ... Stavby okolo Třince a D3 Svr-Ska-hranice budou doufám hotovy do roku 2018. Tehdy by už snad mohla být zahájena stavba I/68 Třa-Neb a taktéž S69 Przy-Mil, takže dokončení česko-slovensko-polského trojúhelníku předpokládám v roce 2021, čiže UŽ za osm let ... |
|
| Autor: | rumpeak [ 14.11.2013 9:56:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
To je nějaký nový názor obyvatel Hrádku? Před výstavbou cesty v polovičním profilu mi kolega z Hrádku říkal, že lidé v Hrádku chtějí 4 pruh. Možná proto, že ho nedostali najednou, tak jsou teď naštvaní, že by se jim tam měli stavební stroje objevit znovu, což bych plně pochopil... Robert píše: Lenny píše: ... je počítáno s dostavbou pravého jízdního pasu v úseku Bystřice - Jablunkov ... Dostavba tohoto úseku (průtah Hrádku) je absolutně nereálná a neproveditelná - viz územní plán obce a nálada obyvatel, která se v tomto ohledu nezmění. Dostavba obchvatů Jablunkova a Mostů u J. je reálná avšak nyní nepotřebná, dvoupruhovka naprosto dostačuje. Navíc až Slováci dostaví D3 ze Svrčinovce do Zwardonia a Poláci postaví poslední chybějící úsek S69 Przybędza - Milówka, tak minimálně polovina kamiónů nepojede do Polska po I/11 přes Třinec ale říznou to přímo po trase Čadca - Bielsko-Biała. Jenže na to si ještě počkáme ... |
|
| Autor: | viky [ 15.11.2013 19:22:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
To co tam je,bude zejména po dostavbě slovenské D3 a polské S69 v pohodě stačit. |
|
| Autor: | bumbik [ 15.11.2013 19:24:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
a jak to s D3 na Slovensku vypadá? v kterém roce bude Svrčinovec -Žilina hotovo? a S69 v Polsku? |
|
| Autor: | Robert [ 15.11.2013 19:56:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Výstavba S69 z Bielska do Žywca bude příští rok dokončena a poslední chybějící úsek Przybędza-Milówka je plánován po roce 2015. Vzhledem k mnoha problémům (zdroje pitné vody apod.) a dosti vysoké ceně (jako na polské rovinaté podmínky) se to může ještě hodně natáhnout. Výstavba D3: úsek Svrčinovec - Skalité byl pře dvěma týdny zahájen. Úsek Žilina-Strážov - Brodno byl ÚVO už uvolněn a ještě do konce letošního roku chtějí vybrat realizátora a podepsat smlouvu. Nepodepíšou-li smlouvu do konce roku, ztratí nárok na dotace ze stávajícího programového období. |
|
| Autor: | Mario [ 16.11.2013 12:22:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Tady jsou ty vizualizace na YouTube: Nebory - Oldřichovice http://www.youtube.com/watch?v=4q89N_XvU_M Oldřichovice - Bystřice http://www.youtube.com/watch?v=mP4souKFXYE |
|
| Autor: | BohusdK [ 7.12.2013 15:58:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
28.1.2014 otevírání obálek na úsek Nebory/Oldřichovice 30.1.2014 otevírání obálek na úsek Oldřichovice/Bystřice |
|
| Autor: | bumbik [ 10.12.2013 9:24:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/460722 |
|
| Autor: | bumbik [ 11.12.2013 11:24:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
tak přípravné práce získala firma Mrozek z Bystřice viz. http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/460805 |
|
| Autor: | Robert [ 11.12.2013 20:53:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
bumbik píše: tak přípravné práce získala firma Mrozek z Bystřice viz. http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/460805 Vyhodnocovali to od 8.11.2013. Mrózek to stáhnul skoro na 25% očekávané ceny ! Z necelých 10 mln Kč na 2,6 mln Kč, bravo !!! A co stavba Old-Bys ? Předpokládám, že ji taktéž vyhraje on. |
|
| Autor: | daf83 [ 1.1.2014 22:23:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Nevěřím že za 25% nabídkové ceny na tom něco vítězná firma vydělá.To nebude stačit ani na náklady... |
|
| Autor: | Robert [ 2.1.2014 17:53:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
daf83 píše: Nevěřím že za 25% nabídkové ceny na tom něco vítězná firma vydělá.To nebude stačit ani na náklady... .... máš hodně pravdy ale Mrózek má techniku i lidi na místě stavby, takže žádné převozy techniky, režie pro manšaft apod. Věřím, že to dokáže. Vždyť "nemožné" je pouze slovo ... Stále nejsou výsledky na přípravu druhé stavby Old-Bys. |
|
| Autor: | BohusdK [ 6.1.2014 15:55:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Takže za dva měsíce začínáme !!!! |
|
| Autor: | mipol [ 6.1.2014 17:18:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
BohusdK píše: Takže za dva měsíce začínáme !!!! Spíše až v létě, než se podepíše smlouva, tak to uteče. |
|
| Autor: | Robert [ 6.1.2014 17:38:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
mipol píše: BohusdK píše: Takže za dva měsíce začínáme !!!! Spíše až v létě, než se podepíše smlouva, tak to uteče. Za 3 týdny se otevírají obálky ale než se ŘSD rozhodne tak tu budou vlaštovky a než se smlova podepíše, tak se firma která nebude vybrána, odvolá a vše se pořádně natáhne k podzimu. Kéž bych neměl pravdu ... |
|
| Autor: | BohusdK [ 6.1.2014 21:25:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
No tak buďte trochu optimisti |
|
| Autor: | bumbik [ 6.1.2014 21:31:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
BohusdK píše: No tak buďte trochu optimisti jsem optimista ... do konce roku budem stříhat pásku |
|
| Autor: | Robert [ 6.1.2014 22:09:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
bumbik píše: BohusdK píše: No tak buďte trochu optimisti jsem optimista ... do konce roku budem stříhat pásku ... snad oklepávat barvu z nového kladívka a na to stříhání se všichni sejdem u Buriana v roce 2017, co ? |
|
| Autor: | BohusdK [ 8.1.2014 15:51:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
já mám spíš v plánu stát na začátku hradeckého průtahu a projet to mezi prvníma |
|
| Autor: | BohusdK [ 9.1.2014 19:19:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
kde je poslední komentář od roberta? |
|
| Autor: | Robert [ 9.1.2014 22:58:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
BohusdK píše: kde je poslední komentář od roberta? To neřeš, sám jsem ho smazal. Napsal jsem ho totiž v "jiném stavu" ... |
|
| Autor: | Marooned17 [ 9.1.2014 23:20:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Robert píše: To neřeš, sám jsem ho smazal. Napsal jsem ho totiž v "jiném stavu" ... Konečně na vysloveně mužském fóru jsou i nějaké ženy. |
|
| Autor: | FlakY` [ 10.1.2014 9:10:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Konečně se plní několikaleté sliby pro místní investory. A jsem rád, že účelovost stavby R48 se zase zvýší, kde na ni bude převedena tranzitní doprava. Teď by to chtělo změnit koncepci a přejmenovat i tuto silnici na R, aby to kladlo větší význam. |
|
| Autor: | bumbik [ 10.1.2014 10:58:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Flaky: vidím to stejně ... ovšem to už bychom se pak měli zamyslet nad R48 - D48 |
|
| Autor: | MiKu [ 10.1.2014 15:16:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice |
Vy už nepočítáte s novým pojetím, tedy že označení R zanikne? |
|
| Stránka 17 z 80 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|