Právě je 27.4.2021 11:10:33




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 80  Další
 I/68 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
no počítám, ale to nové pojetí znamená naopak R48 - I/48 nikoliv D48 ... proto můj příspěvek výše

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


10.1.2014 15:18:52
Profil
 

Příspěvky: 1888
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
A ta nová koncepce byla závazně schválena nebo zmizela v propadlišti dějin spolu s bývalými ministry dopravy ? !


10.1.2014 16:33:35
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
dle toho,co jsem tu četl před pár dny, se čeká na schválení novou vládou a sněmovnou v tomto roce a možná příští rok začne platit ... - jaký bude vliv na I/11 si počkáme až na dokončení těch staveb ...

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


10.1.2014 18:45:37
Profil
 

Příspěvky: 640
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
http://www.rsd.cz/rsd/rsdcat.nsf/0/B34D ... strice.pdf


21.1.2014 10:07:05
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
hm....zahájení stavby posunuto na šestý měsíc....vím že tady teď začnete psát, že stejně by se dřív nezačlo,ale jak tam byl ten třetí měsíc, tak to vypadlo líp :D

_________________
I/11 every day


21.1.2014 15:45:33
Profil
 

Příspěvky: 97
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Otevírání obálek posunuto na 11. a 13. února.


29.1.2014 13:44:15
Profil
 

Příspěvky: 846
Bydliště: Praha (Třinec)
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
mipol píše:
Otevírání obálek posunuto na 11. a 13. února.


Nemůžou najít nůž na otvírání dopisů...


29.1.2014 17:12:53
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Mario píše:
mipol píše:
Otevírání obálek posunuto na 11. a 13. února.


Nemůžou najít nůž na otvírání dopisů...


... aby jenom ten nůž nenašli obyvatelé Kamionky, Vendryně a spol.

Nevíte kdo vyhrál soutěž na přípravu stavby Old-Bys ? Nikde ani slovo !


29.1.2014 17:37:52
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Proč to posunuli? A kde se píše že je to posunuto?

_________________
I/11 every day


30.1.2014 12:19:12
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Ještě nikdo.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


30.1.2014 21:21:02
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
BohusdK píše:
Proč to posunuli? A kde se píše že je to posunuto?


tu: http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/474530

a tu: http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/474526


1.2.2014 20:07:35
Profil
 

Příspěvky: 640
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/476056

http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/475999


6.2.2014 21:51:26
Profil
 

Příspěvky: 23
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Včera se měly otvírat obálky na úsek Oldřichovice - Nebory.Ví se něco víc?


12.2.2014 14:48:32
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
daf83 píše:
Včera se měly otvírat obálky na úsek Oldřichovice - Nebory.Ví se něco víc?

... neví se nic a dlouho se vědět nebude.

Otevírání obálek na přípravu stavby Old-Bys bylo 8.11.2013 a nikde ani slovo, nic ... Přitom v zadávacích podmínkách bylo ukončení přípravy stanoveno na 31.3.2014. Ke stejnému datu končí i mimovegetační období pro kácení stromů ...

Mám obavu, že se to nebude stíhat. Vyhodnocení obálek bude trvat min. 3 měsíce, pak nastoupí odvolání neúspěšných uchazečů a nakonec bude p. Palkovská ráda, když se smlouva s vítězem podepíše týden před komunálními volbami, tj. v 10/2014. Anebo to je vše účel, aby se to začalo až v těsně před volbami ?


12.2.2014 22:48:14
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
to nejsou moc dobré zprávy :(

_________________
I/11 every day


13.2.2014 12:31:15
Profil
 

Příspěvky: 846
Bydliště: Praha (Třinec)
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Ale prdlajs, preci i zde na foru se snad resilo, ze pripravne prace vyhral Mrozek z Bystrice s cenou ve vysi 25% odhadu. Pripravne prace, tedy sekani uz davno bezi. Ted se kacelo treba v useku Nebory - Oldrichovice.


14.2.2014 2:06:25
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Mario píše:
Ale prdlajs, preci i zde na foru se snad resilo, ze pripravne prace vyhral Mrozek z Bystrice s cenou ve vysi 25% odhadu. Pripravne prace, tedy sekani uz davno bezi. Ted se kacelo treba v useku Nebory - Oldrichovice.

... ale prdlajs, Mrózek vyhrál přípravu stavby Neb-Old a už se tam i kácí. Výsledky soutěže na přípravu stavby Old-Bys zveřejněny ještě nebyly.


15.2.2014 18:17:51
Profil
 

Příspěvky: 846
Bydliště: Praha (Třinec)
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Aha, tak to já mám od rodičů info, že se kácí v úseku Nebory - Oldřichovice...


16.2.2014 17:40:23
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Tak ono už se vykácelo něco už i v úseku Bystřice/Oldřichovice

_________________
I/11 every day


16.2.2014 20:11:42
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
BohusdK píše:
Tak ono už se vykácelo něco už i v úseku Bystřice/Oldřichovice

... no jistě, v rámci svépotřeby na palivové dříví, protože majitel (ŘSD) to stejně není schopen ohlídat. Viděli jste ty opuštěné domy v Bystřici ? Kosovo po válce je hadra ... Naši tmavší spoluobčané je intenzívně demolují, už rozebrali všechny střechy, vybrali všechny nosníky z betonových stropů, kterém se následně propadly a nadále intenzivně pátrají po zpeněžitelných druhotných surovinách ... fotoreportáž z tohoto Bronxu by byla terno ... málokdo by uvěřil, že to jsou záběry z ČR-civilizovaného světa.


16.2.2014 20:32:54
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Je to hrůza no.....projídžím kolem těch baráku každý den

_________________
I/11 every day


16.2.2014 20:37:37
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
BohusdK píše:
Je to hrůza no.....projídžím kolem těch baráku každý den

... pokud jedeš pouze po hlavní, tak vidíš prdlajs. Odboč nakarpentské křižovatce doprava a po 330 metrech s dej doleva. Přijedeš do čtvrti duchů a těžařů kovů ... http://www.mapy.cz/#!x=18.705381&y=49.6 ... %C3%ADstek


16.2.2014 20:45:58
Profil
 

Příspěvky: 31
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
V reportaži starosta bystřice hovoři o firmě skanska a terminu bourani polovina unora.
http://www.youtube.com/watch?v=zNat6JWdjc4


17.2.2014 9:36:15
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Dobrá reportáž, akorát chci vidět oficiální rozhodnutí o vítězi konkurzu na přípravu stavby Old-Bys. Kdyby to dělala Skanska, tak to dělá systematičtěji. Skanska ještě nezačala a Olšar na začátku února doufal, že začne v polovině února.


17.2.2014 17:26:58
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Robert píše:
BohusdK píše:
Je to hrůza no.....projídžím kolem těch baráku každý den

... pokud jedeš pouze po hlavní, tak vidíš prdlajs. Odboč nakarpentské křižovatce doprava a po 330 metrech s dej doleva. Přijedeš do čtvrti duchů a těžařů kovů ... http://www.mapy.cz/#!x=18.705381&y=49.6 ... %C3%ADstek

Nějaké foto by nebylo?

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


17.2.2014 19:40:05
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 80  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz