| Autor |
Zpráva |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
no počítám, ale to nové pojetí znamená naopak R48 - I/48 nikoliv D48 ... proto můj příspěvek výše
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 10.1.2014 15:18:52 |
|
 |
|
Dr.Fe1
Příspěvky: 1888
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
A ta nová koncepce byla závazně schválena nebo zmizela v propadlišti dějin spolu s bývalými ministry dopravy ? !
|
| 10.1.2014 16:33:35 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
dle toho,co jsem tu četl před pár dny, se čeká na schválení novou vládou a sněmovnou v tomto roce a možná příští rok začne platit ... - jaký bude vliv na I/11 si počkáme až na dokončení těch staveb ...
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 10.1.2014 18:45:37 |
|
 |
|
otaznik
Příspěvky: 640
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
|
| 21.1.2014 10:07:05 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
hm....zahájení stavby posunuto na šestý měsíc....vím že tady teď začnete psát, že stejně by se dřív nezačlo,ale jak tam byl ten třetí měsíc, tak to vypadlo líp 
_________________ I/11 every day
|
| 21.1.2014 15:45:33 |
|
 |
|
mipol
Příspěvky: 97
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Otevírání obálek posunuto na 11. a 13. února.
|
| 29.1.2014 13:44:15 |
|
 |
|
Mario
Příspěvky: 846 Bydliště: Praha (Třinec)
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
mipol píše: Otevírání obálek posunuto na 11. a 13. února. Nemůžou najít nůž na otvírání dopisů...
|
| 29.1.2014 17:12:53 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Mario píše: mipol píše: Otevírání obálek posunuto na 11. a 13. února. Nemůžou najít nůž na otvírání dopisů... ... aby jenom ten nůž nenašli obyvatelé Kamionky, Vendryně a spol. Nevíte kdo vyhrál soutěž na přípravu stavby Old-Bys ? Nikde ani slovo !
|
| 29.1.2014 17:37:52 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Proč to posunuli? A kde se píše že je to posunuto?
_________________ I/11 every day
|
| 30.1.2014 12:19:12 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Ještě nikdo.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 30.1.2014 21:21:02 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
|
| 1.2.2014 20:07:35 |
|
 |
|
otaznik
Příspěvky: 640
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
|
| 6.2.2014 21:51:26 |
|
 |
|
daf83
Příspěvky: 23
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Včera se měly otvírat obálky na úsek Oldřichovice - Nebory.Ví se něco víc?
|
| 12.2.2014 14:48:32 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
daf83 píše: Včera se měly otvírat obálky na úsek Oldřichovice - Nebory.Ví se něco víc? ... neví se nic a dlouho se vědět nebude. Otevírání obálek na přípravu stavby Old-Bys bylo 8.11.2013 a nikde ani slovo, nic ... Přitom v zadávacích podmínkách bylo ukončení přípravy stanoveno na 31.3.2014. Ke stejnému datu končí i mimovegetační období pro kácení stromů ... Mám obavu, že se to nebude stíhat. Vyhodnocení obálek bude trvat min. 3 měsíce, pak nastoupí odvolání neúspěšných uchazečů a nakonec bude p. Palkovská ráda, když se smlouva s vítězem podepíše týden před komunálními volbami, tj. v 10/2014. Anebo to je vše účel, aby se to začalo až v těsně před volbami ?
|
| 12.2.2014 22:48:14 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
to nejsou moc dobré zprávy 
_________________ I/11 every day
|
| 13.2.2014 12:31:15 |
|
 |
|
Mario
Příspěvky: 846 Bydliště: Praha (Třinec)
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Ale prdlajs, preci i zde na foru se snad resilo, ze pripravne prace vyhral Mrozek z Bystrice s cenou ve vysi 25% odhadu. Pripravne prace, tedy sekani uz davno bezi. Ted se kacelo treba v useku Nebory - Oldrichovice.
|
| 14.2.2014 2:06:25 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Mario píše: Ale prdlajs, preci i zde na foru se snad resilo, ze pripravne prace vyhral Mrozek z Bystrice s cenou ve vysi 25% odhadu. Pripravne prace, tedy sekani uz davno bezi. Ted se kacelo treba v useku Nebory - Oldrichovice. ... ale prdlajs, Mrózek vyhrál přípravu stavby Neb-Old a už se tam i kácí. Výsledky soutěže na přípravu stavby Old-Bys zveřejněny ještě nebyly.
|
| 15.2.2014 18:17:51 |
|
 |
|
Mario
Příspěvky: 846 Bydliště: Praha (Třinec)
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Aha, tak to já mám od rodičů info, že se kácí v úseku Nebory - Oldřichovice...
|
| 16.2.2014 17:40:23 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Tak ono už se vykácelo něco už i v úseku Bystřice/Oldřichovice
_________________ I/11 every day
|
| 16.2.2014 20:11:42 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
BohusdK píše: Tak ono už se vykácelo něco už i v úseku Bystřice/Oldřichovice ... no jistě, v rámci svépotřeby na palivové dříví, protože majitel (ŘSD) to stejně není schopen ohlídat. Viděli jste ty opuštěné domy v Bystřici ? Kosovo po válce je hadra ... Naši tmavší spoluobčané je intenzívně demolují, už rozebrali všechny střechy, vybrali všechny nosníky z betonových stropů, kterém se následně propadly a nadále intenzivně pátrají po zpeněžitelných druhotných surovinách ... fotoreportáž z tohoto Bronxu by byla terno ... málokdo by uvěřil, že to jsou záběry z ČR-civilizovaného světa.
|
| 16.2.2014 20:32:54 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Je to hrůza no.....projídžím kolem těch baráku každý den
_________________ I/11 every day
|
| 16.2.2014 20:37:37 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
BohusdK píše: Je to hrůza no.....projídžím kolem těch baráku každý den ... pokud jedeš pouze po hlavní, tak vidíš prdlajs. Odboč nakarpentské křižovatce doprava a po 330 metrech s dej doleva. Přijedeš do čtvrti duchů a těžařů kovů ... http://www.mapy.cz/#!x=18.705381&y=49.6 ... %C3%ADstek
|
| 16.2.2014 20:45:58 |
|
 |
|
djrene
Příspěvky: 31
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
V reportaži starosta bystřice hovoři o firmě skanska a terminu bourani polovina unora. http://www.youtube.com/watch?v=zNat6JWdjc4
|
| 17.2.2014 9:36:15 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Dobrá reportáž, akorát chci vidět oficiální rozhodnutí o vítězi konkurzu na přípravu stavby Old-Bys. Kdyby to dělala Skanska, tak to dělá systematičtěji. Skanska ještě nezačala a Olšar na začátku února doufal, že začne v polovině února.
|
| 17.2.2014 17:26:58 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Robert píše: BohusdK píše: Je to hrůza no.....projídžím kolem těch baráku každý den ... pokud jedeš pouze po hlavní, tak vidíš prdlajs. Odboč nakarpentské křižovatce doprava a po 330 metrech s dej doleva. Přijedeš do čtvrti duchů a těžařů kovů ... http://www.mapy.cz/#!x=18.705381&y=49.6 ... %C3%ADstekNějaké foto by nebylo?
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 17.2.2014 19:40:05 |
|
|