Právě je 27.4.2021 11:10:41




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 80  Další
 I/68 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Tak to se tam musím zajet zítra podívat

_________________
I/11 every day


17.2.2014 19:47:33
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Martin z Ostravy píše:
Nějaké foto by nebylo?


Velice dobré záběry jsou v té reportáži bystřické televize, co sem hodil djrene: http://www.youtube.com/watch?v=zNat6JWdjc4


17.2.2014 19:51:16
Profil
 

Příspěvky: 23
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Podle místních novin jsou obálky rozbalené, jenže ještě není sestavena komise, která tyto nabídky posuzuje.Tuto komisi musí sestavit vláda.


19.2.2014 12:54:56
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
daf83 píše:
Podle místních novin jsou obálky rozbalené, jenže ještě není sestavena komise, která tyto nabídky posuzuje.Tuto komisi musí sestavit vláda.


... v místním plátku se řeší to, že jsou otevřeny obálky na realizaci samotné stavby cesty (11. a 13. února 2014).
Zde jsme řešili výběr firmy na přípravu stavby Old-Bys, které se otevíraly 8.11.2013 (!).


19.2.2014 19:14:10
Profil
 

Příspěvky: 23
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Však to řekl starosta Bystřice...dělá to Skanska.


19.2.2014 21:50:02
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
daf83 píše:
Však to řekl starosta Bystřice...dělá to Skanska.

... ano Olšar říkal, že Skanska začne v polovině února, máme skoro 20. a nic .... :kladivo:

Výsledek soutěže na přípravu stavby Old-Bys stále není zveřejněn ve VVZ: http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... ntractName


19.2.2014 22:22:33
Profil
 

Příspěvky: 846
Bydliště: Praha (Třinec)
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
V Hutniku Kryzankova k tomu neco zminovala:

Podstatně větší rozsah prací čeká demoliční četu v úseku Old- řichovice – Bystřice. „Konkrétně v Bystřici dojde k demolici 9 rodin- ných domků. Kromě toho budou odstraněny i další menší objekty a provedeno kácení,“ přiblížila Krzyžanková s tím, že předpo- klad zahájení těchto prací je v ho- rizontu 14 dnů. „Bohužel zdrželo nás, byť to zní paradoxně, dodr- žování zákona. Jeden z uchazečů nesouhlasil se závěry výběrového řízení. V současné době je již ten- to problém vyřešen, ale vyžádal si svůj čas,“ uvedla.


20.2.2014 10:25:38
Profil
 

Příspěvky: 23
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Výsledek soutěže sice není zveřejněn, což je sice divné, ale Old - Bystř. bude dělat Skanska, a je to jak píše Mário cca za 2 týdny se začne makat na demolicích pokud ještě bude co demolovat :lol:


20.2.2014 10:44:51
Profil
 

Příspěvky: 846
Bydliště: Praha (Třinec)
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Nechtěli byste někdo tento víkend nebo někdy vyrazit na trasu a nafotit místa, kde bude silnice? Bylo by fajn mít nafoceno oblast ještě předtím, než se kopne do země. Byly by to vzácné historické fotky oblasti, která se nenávratně změní ;-) Fotit by chtělo samozřejmě z míst, která budou dohledatelná i během stavby ;-)


22.2.2014 9:47:29
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Dnes bylo na trase příští silnice Old-Bys několik aut firmy Skanska a několiknáct oranžových Skansáků, takže to mě už přesvědčilo, že kontrakt na přípravu stavby Old-Bys vyhrála Skanska, ačkoliv to stále není ve Věstníku uvedeno. No, hlavně, že se pracuje a do konce března se stihne výruby.


24.2.2014 20:19:25
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
mě Skanska rozhodně nepřekvapuje ... trošku OT jen pro připomenutí (D3 Veselí - Bošilec - Skanska, D3 Borek - Úsilné - Skanska, R49 Hulín - Fryšták - Skanska, R35 Dostavba estakády Metrostav/Skanska, zkrátka Skanska jede ... ) tak hlavně se těším na reportáž Michala Poláška jak se bude dělat slavnostní výkop - zahájení stavby ... :-P

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


24.2.2014 22:28:56
Profil
 

Příspěvky: 97
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Ještě předtím bude jiná reportáž, snad už brzo :).


24.2.2014 22:39:04
Profil
 

Příspěvky: 139
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
tak tak, osobně jsem projížděl "obchvatem" Třince před Karpentnou a před světelnou v bystřici pobíhali zeměměřiči a zeměměřili, jinak zatím kácejí prakticky jen keře (prakticky v celé trase Bystřice-Nebory), demolice amatérskou cestou probíhají také svižným tempem, mnoho domů je již bez střechy :)
(pozn. to rozebírání sice není úplně kosher, avšak aspoň bude pak profi demolice rychlejší a kdo zná komunitu z regionu karvinska či orlovska, jak se bouraly kolonie, tak ho takový obrázek vůbec nemůže překvapit :) )
ps. více někdo jaká je situace? bude se stavět až k Hrádku nebo jen k Bajuszovi? (to by byl shit :()


25.2.2014 8:39:32
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
no stavět by se mělo normálně až k císařské

_________________
I/11 every day


25.2.2014 9:26:23
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Stavět se bude až po začátek průtahu Hrádkem, tj. v celé délce. Parcely jsou vykolíkované, dokonce i v prostoru hnojiště. Majitelé domku u začátku průtahu, resp. konce přeložky Old-Bys dnes káceli ovocné stromy ve své zahradě. Část jejich zahrady padne pro stavbu.


25.2.2014 21:03:59
Profil
 

Příspěvky: 30
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Bude se po dostavbě Old-Bys rušit úrovňová křižovatka na začátku Hrádku?

Křižovatka: http://mapy.cz/s/9jMX

Při otevírání průtahu Hrádkem se hovořilo o tom, že je pouze dočasná. Přeci jenom to pak bude jedinné úrovňové křížení mezi Třanovicemi a slovenskou hranicí, navíc je tam omezení na 70 a málokdo to bude dodržovat zvláště, když chvíli před tím bude končit čtyř pruh s teoreticky povolenou 110.


26.2.2014 12:26:14
Profil
 

Příspěvky: 256
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
hm,myslím si, že by to šlo i rychleji pánové.....obálky otevřeny 11 a 13.2. ale komise, která by měla být tento týden sestavena začne pracovat začátkem března....takový prostoj !!!
http://ehutnik.cz/obchvat-trince-ceka-n ... cz707.html

_________________
I/11 every day


26.2.2014 12:40:44
Profil
 

Příspěvky: 23
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Dneska už byl za Bajuszem směrem na Jablunkov na demolicích i kolový bagr.


26.2.2014 13:19:41
Profil
 

Příspěvky: 139
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
samé dobré zprávy! křižovatka dle plánku na řsd asi zůstane (ale doufám, že jen 1/2 - vynechají odbočení doleva a zbytek MUK Bystřice či Návsí


26.2.2014 14:11:16
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
tak Skanska opravdu získala přípravné práce stavby Old-Bys viz.
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/480842

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


27.2.2014 8:55:52
Profil
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Potvrzuji otevření obálek v termínech 11.2 a 13.2.2014 na realizaci stavby (komise pro otevírání). Hodnotící komisi však musí potvrdit vláda a už se to bohužel těsně nestihlo na poslední jednání vlády úřednické, tudíž proto ten "prostoj". Sobotka jede příští týden na Ostravsko, ale moc tomu nevěřím, že by se stihlo do té doby projednat. Nedůvěra v kroky připravené minulými vládami (mnohdy těmi samými lidmi co stále na úřadech jsou i dnes) je opět neúměrně vysoká :-(

EDIT: počet nabídek ukazuje na delší práci hodnotící komise...

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


27.2.2014 15:05:57
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
martini můžeš aspoň naznačit, kolik je možná úspora vůči projektantským cenám?

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


27.2.2014 15:31:36
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
generix píše:
samé dobré zprávy! křižovatka dle plánku na řsd asi zůstane (ale doufám, že jen 1/2 - vynechají odbočení doleva a zbytek MUK Bystřice či Návsí

Tato křižovatka úplně zanikne.


27.2.2014 21:50:03
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Tak Skanska to rozjela naplno, Kosovo za karpentskou křižovatkou padlo už celé. :kladivo: Pro bagry větší než dům to byla procházka růžovým sadem ... :kladivo:
Les mezi Oldřichovicemi a Karpentnou neúprosně lehá pod náporem harvestorů firmy Milata z Frýdlantu (Kozlovic). Je tu rušno jak na Krymu ... :?


Naposledy upravil Robert dne 14.3.2014 17:55:13, celkově upraveno 1



3.3.2014 19:38:14
Profil
 

Příspěvky: 258
Bydliště: Jablunkovsko
Příspěvek Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
bumbik píše:
tak Skanska opravdu získala přípravné práce stavby Old-Bys viz.
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/480842


... je to nevídané. Skanska vyhrála nabídkou ve výši 14% (!!!) očekávané ceny. Místo státem odhadovaných 82 mln Kč to slíbili udělat za 12 mln Kč ... :crazy:
Nejsem v tom moc zběhlý, ale není to český, ne-li dokonce evropský rekord ? Máte v tom někdo větší přehled ?


3.3.2014 19:43:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 80  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz