| Autor |
Zpráva |
|
generix
Příspěvky: 139
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
čí je vytěžené dřevo? jinak ten úsek asi není na přípravu nikterak nákladný???
|
| 3.3.2014 21:46:37 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 4.3.2014 10:38:46 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
pitomá vláda fakt !!!!! Rusnok je přece tady od nás...moc dobře věděl jak je tahle stavba důležitá!....snad bude příští zima stejná jako tahle aby se mohlo makat s minimálními přestávkami 
_________________ I/11 every day
|
| 4.3.2014 16:37:24 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
BohusdK píše: pitomá vláda fakt !!!!! Rusnok je přece tady od nás...moc dobře věděl jak je tahle stavba důležitá!....snad bude příští zima stejná jako tahle aby se mohlo makat s minimálními přestávkami  Bohušu, obálky se otevíraly 13.2.2014, a vláda premiéra Rusnoka skončila kdy ? Skončila 29.1.2014, tak klídek ... Věř tomu, že Cienciała s Rusnokem tam tlačili kolik jen šlo.
|
| 4.3.2014 18:09:01 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
generix píše: čí je vytěžené dřevo? jinak ten úsek asi není na přípravu nikterak nákladný??? Investora, pokud ve smlouvě nestanovil jinak.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 4.3.2014 18:29:50 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
prostě mi vadí že tři týdny se dělá h***o !!! 
_________________ I/11 every day
|
| 4.3.2014 19:03:58 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
BohusdK píše: prostě mi vadí že tři týdny se dělá h***o !!!  Souhlas, aby to za současné vlády nebylo korunované ..v.. !!! 
|
| 4.3.2014 19:36:32 |
|
 |
|
generix
Příspěvky: 139
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
dnešní článek na IDNES: http://ekonomika.idnes.cz/rsd-zacne-sta ... oprava_sujje tam údaj: Na jaké silnice chce letos ŘSD začít soutěžit zhotovitele...mj. I/68 Třanovice - Nebory , ví to tom někdo něco? začně se v dohledné době něco dít? prozatimní napojení na I474 v Třanovicích směr Havířov asi nehrozí, co?
|
| 5.3.2014 10:44:03 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Většinou používám mapy od googlu. Teď jsem byl po dlouhé době na mapy.cz a všiml jsem si že je tam už načtrtnutá budoucí I/11  ....Možná je to tam už dlouho, jak jsem psal na mapy.cz moc nechodím
_________________ I/11 every day
|
| 5.3.2014 15:38:44 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Ne nehrozí, I/11 (I/68) bude napojena jen na R48.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 5.3.2014 21:47:05 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Vláda posvětila vypsání tendrů na výstavbu 50 km dálnic a silnic http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... nic-306249Vláda ve středu večer schválila vypsání tendrů na výstavbu téměř 50 kilometrů nových dálnic a silnic první třídy. ...... přeložka silnice I/68 Třanovice - Nebory na Českotěšínsku si vyžádá 2,1 miliardy korun, povede severněji než současná komunikace a vyhne se obcím Hnojník a Střítež ........
|
| 6.3.2014 8:07:50 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
tzn. že vláda i včera vybrala komisi, která se bude zabývat nabídkami od firem?
_________________ I/11 every day
|
| 6.3.2014 14:50:52 |
|
 |
|
generix
Příspěvky: 139
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
trasa I68 Třanovice Nebory je jasná, jen mě mrzí to nepřipojení směr Hav, to až v dalším pokračování I68 což bude asi v nedohlednu. Z Kosova dnes pokračovalo odvážení sutin Tatrama, cca v 8 ráno se chystali u domu hned u cesty chlapi celí v bílem a s jistícíma popruhama, předpokládám, že se chystali sundávat eternitové tašky ze střechy (profesionalita-azbest...) + ještě něco na pusu... pak přijedou bagři...
|
| 6.3.2014 17:36:43 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Mezi hlavní cestou a Bajuszem je shrnuta vrchovka a dnes tam sypali sutinu z Kosova.
|
| 6.3.2014 18:37:22 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
To "Kosovo" se mi líbí 
_________________ I/11 every day
|
| 6.3.2014 19:46:05 |
|
 |
|
Mario
Příspěvky: 846 Bydliště: Praha (Třinec)
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Na stredecnim jednani vlady (12.3.) by dle programu mela byt konecne ustanovena komise pro vyhodnoceni nabidek na stavby 1/11... Tak snad se to zas pohne.
|
| 10.3.2014 13:57:29 |
|
 |
|
BohusdK
Příspěvky: 256 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Za jak dlouho je schopna ta komise rozhodnout o výherci?
_________________ I/11 every day
|
| 10.3.2014 16:55:59 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
BohusdK píše: Za jak dlouho je schopna ta komise rozhodnout o výherci? Uchazečů je hodně, několik z nich tam je sice pouze jako křoví pro hlavní aktéry, a tak komise rozhodne za 2-5 měsíců, odvolání a soudní verdikty i 9 měsíců - to jsou ale max. lhůty. Možné je i zrušení soutěže, ale to už je úplně horrorový scénář. Ale buďme optimisti, nezapomínejme, že je přece volební rok !!! Takže komise rozhodne v polovině května, odvolání se vyřeší do konce září, 10.10. se podepisuje smlouva a v pondělí 20.10. se otloukají chromovaná kladívka  a stříhá se páska - v pátek jsou přece volby, no ne?  Klapne-li to o více než měsíc dřív, stavím flachu ... 
|
| 10.3.2014 19:42:49 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
přiznám se, že mi stále není jasné, co tam ta komise jako chce dlouho dělat? mám za to, že je tam někde celková nabídnutá cena, takže rozbalím 13 obálek, kuknu na celkové ceny a ta, která je nejnižší vyhrává, pokud nabídne slušnou záruku, podle mě nabídnou všichni 10 let záruku, takže prostě nejnižší nabídková cena a hotovo, pak stačí vypotit PDFko s oznámením o neúspěchu v tendru a poslat hromadně datovou schránkou uchazečům - takže podle mě je to otázka 1 dne s kávou a obědem 2 dny, dejme tomu ... vím, jak to chodí s tendry na malých obcích a princip by měl být zde stejný ... takže měsíce vyhodnocování, nevím, jestli vyhodnocují počasí venku či růst petrklíčů ...
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 10.3.2014 19:58:11 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
bumbik píše: ... nevím, jestli vyhodnocují počasí venku či růst petrklíčů ... .... a v neposlední řadě i vliv kulturního prostředí na efektivitu dojení státního rozpočtu a ostatního eráru ...
|
| 10.3.2014 20:17:33 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Musí vyhodnotit, zda-li nabídka splňuje všechny požadavky jako např. referenční stavby, technika, obalovny, lidi atd. Vždyť zadavávací dokumentace má přes 100 stránek. Ono to chvíli trvá.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 11.3.2014 18:26:25 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
tak to je jiná, díky za objasnění Lenny 
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 11.3.2014 18:31:39 |
|
 |
|
Mario
Příspěvky: 846 Bydliště: Praha (Třinec)
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Tak stejně doufám, že to nebude několik měsíců, když ví, že ještě komisi nemají a za tři měsíce chtějí začít stavět...
|
| 11.3.2014 19:06:41 |
|
 |
|
Robert
Příspěvky: 258 Bydliště: Jablunkovsko
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
Včera 12.3. padl poslední dům na trase Old-Bys, dům pana Lorka poblíž Bajusza. Všech domů na trase Neb-Bys mělo být až 24.
|
| 13.3.2014 19:47:04 |
|
 |
|
Mario
Příspěvky: 846 Bydliště: Praha (Třinec)
|
 Re: I/11 Třanovice - Nebory - Oldřichovice - Bystřice
A co Nebory - Old - tam se uz neco deje? Chtelo by to fotky....
|
| 14.3.2014 11:56:26 |
|
|