Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Off-topic pokec
Odpovědět
jozka
Příspěvky: 2789
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od jozka »

Jenze to je dilci udaj, sam o sobe nevypovida o nicem. Vidle mu do toho muze hazet treba detska umrtnost, delka doziti a podobne. Kam to vede ukazuji krivky, co jsem prezentoval.
Anonym
Příspěvky: 821
Registrován: 24.6.2009 13:34:01

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od Anonym »

ML90 píše:Protože se to logicky projeví se zpožděním. Podívejte se u všech těch zemí na počet dětí na jednu ženu. Všechny údaje jsou za rok 1960 a 2017 (celosvětově to je pád z 5 na 2,4 a rozhodně to není kvůli západu, takže už relativně za chvíli dosáhneme bodu, kdy se světová populace přestane zvětšovat). Indie 5,9 -> 2,2; Indonésie 5,6 -> 2,3; Bangladéš 6,7 -> 2,1; Vietnam 6,3 -> 2,0; Egypt 6,7 -> 3,4; Maroko 7 -> 2,5; Alžírsko 7,5 -> 3; Libye 7,2 -> 2,3; Tunisko 6,9 -> 2,2

https://data.worldbank.org/indicator/SP.DYN.TFRT.IN
Bodu, kdy se světová populace přestane zvětšovat rozhodně nedosáhneme za chvíli. Porodnost sice klesá, ale údaje máte za nově narozené děti. V rozvojových zemích jsou nejpočetnější nejmladší generace a téměř žádní staří lídé. I kdyby tam radikálně klesla porodnost, tak se stejně bude počet obyvatel zvyšovat.
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od theodor less »

Demografickou debatu jsem zahájil tvrzením o přelidněnosti Země. Během diskuze zazněly nehumánní a eugenistické názory. Výsledkem debaty je shoda, že počet obyvatel poroste, i když menším tempem. Někteří (1975) v tom nevidí problém, protože je pravděpodobné, že hlady neumřou. Pokud by tito lidé nadále žili v domcích z rákosí, jezdili na zvířatech a živili se udržitelným zemědělstvím, problém by to nebyl. Oni ale odmítají životní styl svých otců a v rámci globalizace se chtějí stát stejnými konzumenty a ničiteli Země jako my. Co se s tím dá dělat? Kázat vodu a pít víno? Kupovat zboží a použité obaly vyvážet k nim? Asi nezbývá nic jiného než jít příkladem. Jít příkladem znamená konzumovat méně nebo dráže. Koneckonců už v tom jedem - obnovitelné energie jsou dražší (a se solárními barony o to víc). Ale těch obětí bude muset být víc. Kázat skromnost v konzumní společnosti? Voda na mlýn Okamurům a Klausům. Bude to ještě zajímavé.....
Tomas Eybl
Příspěvky: 202
Registrován: 30.8.2016 21:30:15

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od Tomas Eybl »

theodor less píše:Voda na mlýn Okamurům a Klausům. Bude to ještě zajímavé.....
Nechápu, k čemu to strašení. Že Okamurův Úsvit (následeně SPD) je vládní projekt, resp. projekt bezpečnostní služby se šuškalo, dneska už se to ví (stejně, jako se to ví o DSSS). A Klaus? To je syn svého otce, neboli také součást politického mainstreamu. A zatímco vedou spolu se zbytkem ansámblu svoje žabomyší války, společnost se dostává salámovou metodou (po pokusech s Hitlerem a Leninem už se zjistilo, že ráz naráz to nepůjde) do totality. George Orwell nenapsal varování. On napsal návod (rovnou dva návody: Farma zvířat a 1984)
jozka
Příspěvky: 2789
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od jozka »

Problemem neni, ze by odmitali zivotni styl otcu, ve skutecnosti je problem to, ze se ho odmitaji vzdat. Takze jakykoliv odpad vyhodit za chatrc/barak, nasekat deti bez ohledu na to, zda je uzivim (vzdyt deti jsou bohatstvi, ze?). Zitra bude zitra, o to se nezajimat, dulezite je to, co je dnes. A to nemusime chodit ani do tretiho sveta, jednu takovou skupinu tu mame i tady.

Situaci zhorsuje i to, co nam predvadi Evropa dnes. Jakykoliv nehodici se nazor ihned onalepkovat, zaslapat, nepripustit diskusi.
Anonym
Příspěvky: 821
Registrován: 24.6.2009 13:34:01

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od Anonym »

Problém je, že jim v Africe příliš pomáháme a nemohou se rozvinout vlasním usilím. Stavíme studny, dáváme jídlo. To ničí tamní potencionál. Pokud vidí, že jim někdo zadarmo udělá studnu, tak si sami vlastní prací studnu budovat nebudou a raději počkají, než jim ten běloch studnu vybuduje. Následně se o studnu nestarají, proč také, dostali ji zdarma, zdarma se také opraví. Podobně s jídlem. V rámci rozvojové pomoci jim dáváme jídlo zdarma nebo s velkou slevou, což drtí tamní zemědělce, kteří nemají dotace.
Správně by bylo jim nepomáhat a neléčit. Jejich počet by se zůstal v udržitelné míře. Samozřejmostí je nepouštět je do vyspělého světa a hlavně je nelákat do Evropy za dávkami a snadným životem.
Je jen otázkou času, kdy náklady na dávky budou tak vysoké, že se třeba Francie dostane do bodu, kdy už na dávky nebude. Francie má skoro 100% zadluženost HDP, výdaje na dávky neustále rostou. Daně již příliš zvyšovat nemohou - viz žluté vesty.
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od theodor less »

Část pomoci není nijak spjatá se státními rozpočty zemí; jsou do dary lidí, kteří mají špatné svědomí. Vadí vám i tato pomoc?
Pomoc Africe je v řádu desetin procenta HDP. A opět jsme u svědomí; tentokrát koloniálních zemí. My jsme součástí Evropy, takže je to i náš problém.
Efektivita pomoci je větší než budování opevnění nebo boj s imigranty. Afričani musí mít dost důvodů zůstat ve svých zemích.
jozka
Příspěvky: 2789
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od jozka »

A opět jsme u svědomí; tentokrát koloniálních zemí. My jsme součástí Evropy, takže je to i náš problém.
Jestli je to vas problem, pak je to vas osobni problem, ale nas neni. Neprofitovali jsme z toho, neucastnili jsme se toho.
Efektivita pomoci je větší než budování opevnění nebo boj s imigranty.
Predpokladam, ze to dokazete nejak vycislit.
Anonym
Příspěvky: 821
Registrován: 24.6.2009 13:34:01

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od Anonym »

theodor less píše:Část pomoci není nijak spjatá se státními rozpočty zemí; jsou do dary lidí, kteří mají špatné svědomí. Vadí vám i tato pomoc?
Pomoc Africe je v řádu desetin procenta HDP. A opět jsme u svědomí; tentokrát koloniálních zemí. My jsme součástí Evropy, takže je to i náš problém.
Efektivita pomoci je větší než budování opevnění nebo boj s imigranty. Afričani musí mít dost důvodů zůstat ve svých zemích.
Ano vadí mi i pomoc jako dary lidí. Oni si myslí, že pomáhají, opak je pravdou. Ohledně kolonializmu. Před příchodem bělochů tamní lidé neznali kolo, neznali psaný jazyk, nikdy neviděli vícepatrovou budovu. Pokud by běloši nepřišli, tak by to pravděpodobně zůstalo i do dneška. Kolují nesmysly typu, že kolonie byly vydrancované kolonizátory a proto se africkým zemím daří špatně. Třeba takové země jako Etiopie nebo Libérie nikdy kolonizované nebyly a jsou na tom úplně stejně jako ostatní Afrika.
Třeba takové Haiti, dříve nejbohatší kolonie v Americe - běloši měli farmy a černoši dovezení z Afriky tam pracovali na plantážích. Před 200 lety černoši část bělochů pozabíjeli a část vyhnali, zůstali v podstatě jen černoši a Haiti je dnes nejchudší zemí v Americe. Země, kde se běloši a černoši smílili jsou na tom o něco málo lépe. Nějaké vědce tam ale nečekejte.
JAR byla ještě před 25 lety 50 nejbohatší země na světě podle HDP, pak vládu převzali černoši a dnes se propadla na 90 místo a nadále klesá.
Budovat opevnění netřeba, je pouze potřeba důsledně vracet do Afriky, nedávat dávky a kontrolovat ty, co jsou tady.
Třeba v takové Číně cizinec nikdy nezíská občanství, nemůže si koupit nemovitost, dávky také nedostane a nikdo kvůli tomu Čínu neobviňuje.
matus
Příspěvky: 51
Registrován: 14.3.2009 13:02:26

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od matus »

Teda panove, musim vam rict, ze jsem zdesen, co se tady rozpoutalo. Opravdu to na mne pusobi dojmem, ze:
1. mnozi z vas jsou silne presvedeceni o tom, ze africane pripadne indove jsou totalne nezodpovedni primitivove, ktere jsme nevykoristovali a nedrancovali jejich zeme, naopak by bez nas dnes snad ani nebyli schopni zit - nezlobte se na mne, ale toto smrdi rasismem na kilometry daleko
2. mnozi zde obdivuji silne rezimy jako je napr. cina za to, jak si umi sjednat poradek a drzi si cizince dal od sebe, zalostny stav zivotniho prostredi, uroven lidskych prav a moznosti opravdove seberealizace jaksi nejsou podstatne - ujgurove, tibetane nebo obyvatele hongkongu ci macaa by vam zcela jiste zatleskali
3. nekteri dokonce nejen, ze nejsou schopni cist tvrda cisla a data v souvislostech, prijmout nektera hola fakta (treba o klesajici porodnosti), ale dokonce je prekrucuji jen a jen s cilem debatu vyhrat a s ostatnimi v debate rychle zatocit

Ze maji lide ruzne nazory, to je prirozene. To, ze ne vsechny jsou v souladu s humannim odkazem vzdelane evropy po druhe svetove valce, to taky dlouho vim a ac se mi to nelibi, nemam s tim problem. Ale, ze mezi lidmi s rozhledem (kdyz se treba zajimaji o inzenyrske obory) je takto drsne zakorenena nenavist, rasismus a zavist, to jsem opravdu necekal. Ze je zde takto silne manipulovano fakty, to mne opravdu uprimne vydesilo.

Nevim, co si pak myslet o jinak odborne zajimavych informacich o tech samych lidi, zda rovnez nejsou nejak prekrouceny a manipulovany. Pri tomto pohledu na vec mi vsechny ty problemy s vystavbou dalnic (treba kvalita pripravy, ochota domluvit se s opravdu dotcenymi vystavbou a pod.) prijdou jako celkem zvladnute a zvladnutelne malichernosti.

V kazdem pripade je mi opravdu lito, ze jsem v souvislosti s tematem Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé) vytahl zrovna projev Margaret Tatcher, shodou okolnosti presne 30 let stary. O ni jsem totiz predpokladal, ze byla dost velka osobnost na to, ze by mohla probehnout serioznejsi debata o obsahu jejiho sdeleni a ne tyto ideologicke krece. Tak to se zase na delsi dobu odmlcim. Uzivejte si pohody.
jozka
Příspěvky: 2789
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od jozka »

Fajn, nalepky jste rozdal, viniky urcil, vymezil dobro a zlo a naznacil, ze sice muzeme mit jine nazory, ale pokud jsou jine nez jsou ty schvalene, pak to je fuj fuj. Dekujeme za ucast.
matus
Příspěvky: 51
Registrován: 14.3.2009 13:02:26

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od matus »

jozka píše:Fajn, nalepky jste rozdal, viniky urcil, vymezil dobro a zlo a naznacil, ze sice muzeme mit jine nazory, ale pokud jsou jine nez jsou ty schvalene, pak to je fuj fuj. Dekujeme za ucast.
Tohle mi neda, ale jeste se musim ozvat. Jste opravdu straslivy demagog a lhar.
- Nerozdal jsem zadne nalepky (akurat jsem vyjadril svuj nazor, ze nektere komentare zde smrdi rasismem a na tom trvam), nikoho jsem nejmenoval a nenalepkoval
- Zadne viniky jsem neurcil - kdyz reknu, ze jsem z neceho/nekoho zdesen, neznamena to, ze je cimkoliv vinen (ponechte mi prosim moznost zdeseni treba z duvodu vlastni naivity)
- Zadne dobro a zlo nevymezil - napsal jsem, co se mi nelibi a proc, ale nijak tim nerikam, zda je to dobre ci zle. Ze si to vy takto vykladate, to je vase vec a mne to muze jen pripomenout neco o potrefene huse a jeji svedomi, to je tak vse.
- Dokonce jsem ani nerekl, ze je neco fuj fuj. Kde to vidite?
Anonym
Příspěvky: 821
Registrován: 24.6.2009 13:34:01

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od Anonym »

matus píše:Teda panove, musim vam rict, ze jsem zdesen, co se tady rozpoutalo. Opravdu to na mne pusobi dojmem, ze:
1. mnozi z vas jsou silne presvedeceni o tom, ze africane pripadne indove jsou totalne nezodpovedni primitivove, ktere jsme nevykoristovali a nedrancovali jejich zeme, naopak by bez nas dnes snad ani nebyli schopni zit - nezlobte se na mne, ale toto smrdi rasismem na kilometry daleko
Zde je důležité si říci, co vůbec slovo rasismus znamená. Rasismus je ideologie, která říká, že není etické říkat, že existují rozdíly mezi rasami. Rasismus ale pravdu neřeší. Naopak tím, že nutí lidi, aby říkali milosrdné lži, tak vede k nenávisti:
https://www.mojevideo.sk/video/2e887/ta ... visti.html
Není Ind jako Ind. V Indii jsou kasty a poznají se tak, že čím lepší kasta, tím je člověk světlejší. Třeba Freddie Mercury pocházel z nejlepší indické kasty. Nicméně průměrné IQ v Indii je 82, to je fakt z encyklopedie. Mimochodem, pokud tvrdíte, že v Indii je průměrné IQ 82, tak to nemá s rasismem nic společného protože stát není rasa. V Indii například nekoupíte krém na pleť, který by neobsahoval složku na bělení pleti, nikdo by ho nekoupil.
Ideologie rasismu brání věci pojmenovat pravými jménem. Takže i znečištění planety nelze úspěšně řešit.
matus píše: 2. mnozi zde obdivuji silne rezimy jako je napr. cina za to, jak si umi sjednat poradek a drzi si cizince dal od sebe, zalostny stav zivotniho prostredi, uroven lidskych prav a moznosti opravdove seberealizace jaksi nejsou podstatne - ujgurove, tibetane nebo obyvatele hongkongu ci macaa by vam zcela jiste zatleskali
A my mlátíme žluté vesty ve Francii, katalánce ve Španělsku a zavíráme je za to, že chtěli referendum, apod...
Jemen nikdo neřeší, protože Saúdové jsou naši, apod...
matus píše: 3. nekteri dokonce nejen, ze nejsou schopni cist tvrda cisla a data v souvislostech, prijmout nektera hola fakta (treba o klesajici porodnosti), ale dokonce je prekrucuji jen a jen s cilem debatu vyhrat a s ostatnimi v debate rychle zatocit
Klesající porodnost je fakt, ale nestačí to a příštích minimálně 150 let bude lidí rapidně přibývat, což je taky fakt.
jozka
Příspěvky: 2789
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od jozka »

Jisteze ne... ten rasismus, nenavist a zavist tam jsou jen proto, ze sly okolo. A cely ten prispevek vznikl, protoze jste zrovna mel cas. A vubec jste to prospikoval konkretnimi priklady bez obecnych frazi.
ML90
Příspěvky: 1571
Registrován: 18.5.2014 20:29:57
Bydliště: Království Haličské a Vladimiřské

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od ML90 »

Anonym
Příspěvky: 821
Registrován: 24.6.2009 13:34:01

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od Anonym »

OK. Myslel jsem jen černochy. Například faraoni nepocházeli z Afriky.
https://www.suenee.cz/analyza-dna-temer ... -sokovala/

Co jsem chtěl říci je, že na černochy nelze aplikovat stejné metody při ochraně životního prostředí jako na bělochy. Musí se zvolit jiný přístup. Jenže tomu brání idelogie rasismu, která tvrdí, že jsme všichni stejní.
Třeba takto to vypadá řeka plná odpadků na Haiti:
https://www.youtube.com/watch?v=1GTlWuFd7UE
ML90
Příspěvky: 1571
Registrován: 18.5.2014 20:29:57
Bydliště: Království Haličské a Vladimiřské

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od ML90 »

Anonym píše:OK. Myslel jsem jen černochy. Například faraoni nepocházeli z Afriky.
Starověkého tam nic není a máte tam kromě jiného příklady ze Zimbabwe, Mali a Etiopie. Jestli to nejsou černošské části Afriky, tak už fakt nevím :)
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od theodor less »

Před pár lety zuřila válka v Jugoslávii. Viděli jsme zvěrstva, ale povýšeně jsme si mysleli, že nás se to netýká. Přece jsme se kultivovaně rozešli se Slováky. Opravdu nám jugoslávská cesta nehrozila? Díky této diskuzi vidíme, že Miloševičové a Karadžičové jsou i mezi námi. První byl právník,druhý byl psychiatr a básník.
matus píše: Ale, ze mezi lidmi s rozhledem (kdyz se treba zajimaji o inzenyrske obory) je takto drsne zakorenena nenavist, rasismus a zavist, to jsem opravdu necekal. Ze je zde takto silne manipulovano fakty, to mne opravdu uprimne vydesilo.
Anonym
Příspěvky: 821
Registrován: 24.6.2009 13:34:01

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od Anonym »

ML90 píše:
Anonym píše:OK. Myslel jsem jen černochy. Například faraoni nepocházeli z Afriky.
Starověkého tam nic není a máte tam kromě jiného příklady ze Zimbabwe, Mali a Etiopie. Jestli to nejsou černošské části Afriky, tak už fakt nevím :)
V Etiopii žili dlouhou dobu semité. Dokonce část židů má Etiopské kořeny.
Mali bylo arabské, dnes v Mali žijí Tuaregové a Maurové.
Aram96
Příspěvky: 7918
Registrován: 13.8.2018 20:56:09
Bydliště: A88-R43-D43-I/43-I/73-?-?

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od Aram96 »

jozka píše:Fajn, nalepky jste rozdal, viniky urcil, vymezil dobro a zlo a naznacil, ze sice muzeme mit jine nazory, ale pokud jsou jine nez jsou ty schvalene, pak to je fuj fuj. Dekujeme za ucast.
Tak tohle je ale opravdu mimo komentář .. rétorika na chlup stejná, jakou začíná s oblibou používat mladý Klaus (nevím proč), tím nechci nic říct, ale je si prostě velmi podobná ;)
Rétorika ala "já si například myslím, že je země placatá, to je můj názor a vy mě nebudete říkat, že je kulatá, to je váš názor, vy máte jen jednu správnou pravdu, co, vy jste ten lepšočlověk, co, a mít jiné názory než schválené (např. že země je kulatá = FAKT) se nesmí, co ?" ... stejně tak kecy o dobru, zlu, schválené názory, jediná pravda a další kraviny ..
Více se také nebudu konverzace účastnit, zašlo to úplně někam jinam, navíc nemám o tématu už takhle podrobné informace, ale tohle mě teda prásklo do očí :mrgreen:
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od theodor less »

Aram96 píše:.... rétorika na chlup stejná, jakou začíná s oblibou používat mladý Klaus (nevím proč), tím nechci nic říct, ale je si prostě velmi podobná.
Podobnost s "mladým" Klausem vidím nejen ve formě (argumentace), ale i v obsahu. Takové rasistické postoje nemůže zaujmout KSČM či ČSSD se svým internacionalismem, TOP 09 a KDU-ČSL s křesťanskými hodnotami, Piráti se svým volnomyšlenkářstvím, ANO se zásadou žádné postoje nezaujímat ani Starostové s důrazem na komunální problémy. Potom zbývá SPD nebo "zdivočelý" člen ODS (bývalý člen ODS s deviací).
Anonym
Příspěvky: 821
Registrován: 24.6.2009 13:34:01

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od Anonym »

Aram96 píše:
jozka píše:Fajn, nalepky jste rozdal, viniky urcil, vymezil dobro a zlo a naznacil, ze sice muzeme mit jine nazory, ale pokud jsou jine nez jsou ty schvalene, pak to je fuj fuj. Dekujeme za ucast.
Tak tohle je ale opravdu mimo komentář .. rétorika na chlup stejná, jakou začíná s oblibou používat mladý Klaus (nevím proč), tím nechci nic říct, ale je si prostě velmi podobná ;)
Rétorika ala "já si například myslím, že je země placatá, to je můj názor a vy mě nebudete říkat, že je kulatá, to je váš názor, vy máte jen jednu správnou pravdu, co, vy jste ten lepšočlověk, co, a mít jiné názory než schválené (např. že země je kulatá = FAKT) se nesmí, co ?" ... stejně tak kecy o dobru, zlu, schválené názory, jediná pravda a další kraviny ..
Více se také nebudu konverzace účastnit, zašlo to úplně někam jinam, navíc nemám o tématu už takhle podrobné informace, ale tohle mě teda prásklo do očí :mrgreen:
Spíš si představte Klause, jak říká, že Země je kulatá a většina tvrdí, že je placatá. Za kulatou zemi Klause blokují na FB, některé skupiny chtějí prosadit placatou zemi zákonem a opačný názor trestat.
Například Klaus prohlásil, že jsou jen 2 pohlaví a byl za to zablokován na Facebooku. Blokuje se z důvodu, aby se náhodou někdo nedotkl citečků trans osob. Podobně si nikdo z důvodu rasismu nedovolí říci, že hlavní problém znečištění plasty oceánů je z rozvojových zemí a raději se v Evropě zakazují plastové příbory, brčka a uchošťoury, jejich zákazem se nic nevyřeší.
Je to dlouhodobý problém, jedna strana typu Klaus říká, že se má říkat pravda, i když někoho může urazit. Druhá strana dává důraz na etiketu, diskuzi nepřipouští, ráda slyší milosrdné lži a chce používání těchto milosrdných lží vynutit i zákony.
jozka
Příspěvky: 2789
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od jozka »

Chlapi, vykaslete se na to, me ty nalepky vzdycky vecer ucpou ve vane odpad...
Aram96
Příspěvky: 7918
Registrován: 13.8.2018 20:56:09
Bydliště: A88-R43-D43-I/43-I/73-?-?

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od Aram96 »

Nálepky .. na ty jsem zapomněl .. další moderní nešvar...
Nechají se použít smysluplně a tam to chápu, ne však když jsou použity jako argument proti věcným argumentům :crazy:
jozka
Příspěvky: 2789
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: Ekologové vs. ekologisté (či ekoteroristé)

Příspěvek od jozka »

Samozrejme Arame, o argumenty jde. Argumentujte k tomu, co jsem napsal (mam tam asi tri prispevky, z toho jeden s odkazy na grafy). Ne k tomu, co jsem dostal nalepeno posleze.
Odpovědět

Zpět na „Odpočívka Na České dálnici“