České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Hádej kde ...
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=1366
Stránka 15 z 37

Autor:  Nosorožec [ 6.11.2011 11:30:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

mam pocit, ze jsem neco podobneho videl mezi Rousinovem a Vyskovem na "stare" ceste - ale byla mlha, tak nevim, jestli to byla prave tato skulptura...

Autor:  balance [ 6.11.2011 11:36:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Nosorožec píše:
mam pocit, ze jsem neco podobneho videl mezi Rousinovem a Vyskovem na "stare" ceste - ale byla mlha, tak nevim, jestli to byla prave tato skulptura...

Tato OK to prave neni ... ;)

Autor:  Pája K [ 6.11.2011 16:48:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

balance píše:
Nosorožec píše:
mam pocit, ze jsem neco podobneho videl mezi Rousinovem a Vyskovem na "stare" ceste - ale byla mlha, tak nevim, jestli to byla prave tato skulptura...

Tato OK to prave neni ... ;)


Pokud je to v ČR, tak jsem něco četl, že pár km od té první v Komořanech je další přímo v Rousínově a dokonce té samé firmy, :crazy: :roll: už jsou trapný.

Autor:  Domis [ 6.11.2011 18:46:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Pája K: Jo, je to ono.
Ale stále tu nikdo nenapsal, kde ten KO leží ;)

Autor:  Domis [ 7.11.2011 22:21:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Z pověření balance ukončuju hádanku, jedná se o kruhový objezd v Rousínově přímo tady:
http://old.mapy.cz/#mm=TtTcFP@dm=138780 ... 34656@z=15

Bylo to trochu těžší, ten kruháč je tam teprve od září. Jinak dovolil jsem si udělat malou fotodokumentaci :arrow: https://picasaweb.google.com/1049060723 ... directlink

Autor:  -xdas- [ 8.11.2011 17:06:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

jannnn píše:
http://old.mapy.cz/#mm=FP@dm=133743472+133524416@x=133743056@y=133522224@z=16

Lenny píše:
Foceno z železničního mostu na 0306 Obchvat Tábora, směr Soběslav

arnold píše:
Také myslím, že je to na konci D3 u Tábora. Na mostě je I/19 směrem na Chýnov

Ano, správně. :ok:

Autor:  hiob [ 10.12.2011 0:04:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

A kde je toto?
Příloha:
T1.jpg
T1.jpg [ 124.73 KiB | Zobrazeno 3783 krát ]
Příloha:
T2.jpg
T2.jpg [ 207.1 KiB | Zobrazeno 3783 krát ]

Autor:  Martin z Ostravy [ 10.12.2011 0:08:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

To je dost, aspoň pro mě, jednoduché lávka přes D1 na 4709.2 ;)

Autor:  mbmat [ 10.12.2011 0:55:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Vím, nechám hádat další. Je to až moc jednoduché, a to jsem tam ani nebyl :D

Autor:  Bobek [ 10.12.2011 9:40:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Tak schválně, kolik lidí se toho ještě zřekne. :mrgreen: Ale vzhledem k tomu kolik fotek stavby tady na fóru proběhlo...

Autor:  Lenny [ 10.12.2011 15:51:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Dobrá fotka mostu, nebyla by i taková ve dne? ;)

Autor:  martini [ 10.12.2011 16:14:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Já se také zříkám, jen napovím, že dálnice pod mostem prozatím není v provozu...

Autor:  mbmat [ 10.12.2011 18:25:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

A bude to takhle krásně osvětleno i po otevření ?

Autor:  hiob [ 11.12.2011 19:41:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

mbmat píše:
A bude to takhle krásně osvětleno i po otevření ?

vzhledem k tomu, že to jsou kompletně jen pásky LED diod, tak by to ani moc energie nemuselo stát, tj. náklady na provoz budoud relativně levné.
Ale spíše mám strach kolik budou stát opravy po vandalech ...

Lenny píše:
Dobrá fotka mostu, nebyla by i taková ve dne? ;)

Mám více fotek, nahrát na google picasca nebo už je možnost na gallery.ceskedalnice.cz?
Příloha:
T3.jpg
T3.jpg [ 60.23 KiB | Zobrazeno 3630 krát ]

Autor:  egelebege [ 15.12.2011 11:16:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Tato značka je myslim jen na jediném místě. Hádej kde...
Příloha:
eu.JPG
eu.JPG [ 86.92 KiB | Zobrazeno 3523 krát ]

Autor:  Martin z Ostravy [ 15.12.2011 11:41:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Rumunsko?

Autor:  egelebege [ 15.12.2011 11:53:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

ne

Autor:  Martin z Ostravy [ 15.12.2011 12:01:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

No, dám ještě jeden tip a přestanu střílet od boku - Francie

Autor:  mbmat [ 15.12.2011 20:27:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Ukrajina ?

Autor:  siesa [ 15.12.2011 21:55:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Jizni Amerika....Pri vjezdu do Fr. Guyany...?

Autor:  Sch [ 16.12.2011 8:35:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

V Řecku při příjezdu z Turecka.

Autor:  egelebege [ 16.12.2011 14:41:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Martine jsi blízko, ale je to trochu nepřesný

Autor:  adamos [ 16.12.2011 14:42:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Korsika?

Autor:  kyk [ 16.12.2011 14:51:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Kypr

Autor:  pinus [ 16.12.2011 17:21:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Kypr a Recko ne, to by bylo psane rectinou. Recko s Tureckem maji dva hranicni prechody.
Francouzska Guyana take ne, ta s velkou pravdepodobnosti nema silnicni hranicni prechod (krome toho ty stromy nevypadaji moc tropicky).

Kdyz egelebege radi, ze to je "skoro Francie", tak ze by nejaky ze zamorskych departmentu? Jenze zadny z nich nema hranici s neevropskou zemi, krome Guyany, viz vyse.

Uff.

Stránka 15 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/