| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Hádej kde ... http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=1366 |
Stránka 16 z 37 |
| Autor: | siesa [ 16.12.2011 18:35:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
No a nebo to muze byt vjezd do spanelskeho uzemi..Ceuta?? |
|
| Autor: | egelebege [ 16.12.2011 18:37:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Tak napovim. Je to na výjezdu z francouzského území |
|
| Autor: | pinus [ 16.12.2011 21:31:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Tak potom je to na ostrove St. Martin, pri vjezdu do nizozemske casti. Nikde jinde se z francouzskeho uzemi (mimo kontinentalni Evropy) po silnici vyjet neda. I kdyz na St. Martin je tech prechodu nekolik, tak mi neni jasne, jak to, ze ta cedule je jen jedna. |
|
| Autor: | pinus [ 16.12.2011 21:34:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
siesa píše: No a nebo to muze byt vjezd do spanelskeho uzemi..Ceuta?? To nebude ono - podivej do Google Maps, v Ceute a Melille je na hranicnich prechodech vyprahlo, zadna takova zelen. |
|
| Autor: | Honza_F [ 16.12.2011 22:11:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Ty stromy vypadají nějak moc evropsky. Že by to bylo na hranici s Monakem? |
|
| Autor: | mbmat [ 17.12.2011 10:43:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Ještě mě napadl hraniční přechod Švýcarsko x Francie EDIT: a poslední typ: výjezd z nějakého evropského přístavu, kam jezdí trajekty z mimoevropských zemí. |
|
| Autor: | egelebege [ 17.12.2011 10:46:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Tak už vás nebudu napínat. Je to tady na dálnici A31 těsně před hranicí s Lucemburskem |
|
| Autor: | mbmat [ 17.12.2011 10:48:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
a proč je tam ta značka když Francie i Lucemburskou jsou v EU ? |
|
| Autor: | dd [ 17.12.2011 12:08:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Trvalo mi pěkně dlouho, než mi došlo, co mi na té značce nesedí, čím je jiná. Všude na hranicích tam mají jméno státu, jen tady je EUROPE. Není to spíš nějaký místní vtípek? |
|
| Autor: | egelebege [ 17.12.2011 15:02:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Nevim jestli to je nějakej vtípek, ale ta značka tam je minimalně 4 roky |
|
| Autor: | egelebege [ 19.12.2011 11:27:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Tohle nevim kde je. Nevíte to někdo? Příloha: traffic-jam.JPG [ 55.6 KiB | Zobrazeno 4646 krát ] |
|
| Autor: | Bobek [ 19.12.2011 11:46:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
I405 v Los Angeles prohnaná Photoshopem. Ve skutečnosti spíš nějak takhle:
|
|
| Autor: | mapman [ 19.12.2011 11:48:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
To množství aut je nesmysl, prokazatelně fotomontáž - všimněte si některých nakopírovaných aut. Jinak ta dálnice je v Los Angeles. |
|
| Autor: | Standa [ 19.12.2011 12:54:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Bude to asi v těchto místech, kousek na sever od MÚK se Sunset Blvd. (to je tady). Podle té fotomontáže bych to nepoznal (a asi ani podle Bobkovy fotky) a to jsem na tu I-405 kdysi i jel (ze Sunset Blvd. na I-405, ovšem směrem na jih). Provoz byl asi jako na fotce z Googlovy mapy, tedy žádná tragédie, nicméně na nájezdu byl v provozu dávkovací semafor, takže se asi dost často opravdu ucpává. |
|
| Autor: | egelebege [ 19.12.2011 15:41:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Aha, to jsem se zas nechal napálit |
|
| Autor: | pp21 [ 7.2.2012 22:05:38 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Tak už tu dlouho nic nebylo, schválně ... kdepak to je?
|
|||
| Autor: | Domis [ 7.2.2012 22:22:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Silnice I/6, Pomezí nad Ohří. |
|
| Autor: | pp21 [ 7.2.2012 22:36:35 ] | |||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | |||
No jo, je to tak... to bylo jednoduchý A teď dvě fotky jednoho místa ... je to silnice I. třídy ...
|
||||
| Autor: | Domis [ 7.2.2012 23:04:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
pp21: Mně to zas tak jednoduchý nepřišlo, hledal jsem to asi 5 minut. Ale jinak moc pěkné hádanky. |
|
| Autor: | Geo [ 8.2.2012 1:07:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Hledal jsem, vypada to jako jih Cech, ale I3/4/20 bezvysledne. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 8.2.2012 1:12:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Taky jsem to tipoval jih Čech, které jsem komplet projel a prd Projel jsem skoro celou republiku a nebyl jsem úspěšný, přitom je mi to hodně povědomé. |
|
| Autor: | Pjoter [ 8.2.2012 6:51:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Odbočka z I/35 u Vysokého Mýta na Chrudim I/17 |
|
| Autor: | mapman [ 8.2.2012 7:46:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Výborně Ještě bych tady dodatečně vysekl pochvalu Petrovi za to jak pěkný letecký fotky fotí |
|
| Autor: | pp21 [ 8.2.2012 8:45:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Pjoter píše: Odbočka z I/35 u Vysokého Mýta na Chrudim I/17 Ano, je to přesně tak, je to I/17 u Zámrsku. Zajímavé na tom kopečku je to, že pod ním povede R35 ... tunelem ... tuším že kousíček vlevo od toho el. vedení. |
|
| Autor: | Domis [ 9.2.2012 10:23:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Kdepak se nachází tento pěkný pravidelný kruhový objezd? Nejhezčí kruháč, který jsem zatím viděl. Příloha: hadej-kde.jpg [ 159.48 KiB | Zobrazeno 4222 krát ] |
|
| Stránka 16 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|