České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Hádej kde ...
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=1366
Stránka 17 z 37

Autor:  michal [ 9.2.2012 10:36:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Já vím!!! :ok:

Autor:  kyk [ 9.2.2012 10:38:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Kousek od kruháče je Žlutá ponorka :-)

Autor:  Bobek [ 9.2.2012 11:12:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

..., vidím ho dvojmo. :)

Autor:  Standa [ 9.2.2012 11:21:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Tak už taky vím, ale jen díky Bobkovi. A to tam čas od času projíždím :oops: , takhle to vypadá mnohem hůř průjezdné, než v reálu. Evidentně jedno z měst, které ten obchvat potřebuje opravdu hodně.

Autor:  pp21 [ 9.2.2012 13:05:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Standa píše:
Evidentně jedno z měst, které ten obchvat potřebuje opravdu hodně.

Obchvat nebo průtah? :) Klárka by vám to vysvětlila :D

Autor:  Dr.Fe1 [ 9.2.2012 13:51:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Průtah hustě zastavěnou částí města, něco jako v Praze u Běchovic :lol: :kladivo:

Autor:  egelebege [ 9.2.2012 15:18:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

jj taky vim celkem jednoduchý

Autor:  jonáš [ 9.2.2012 15:27:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Dokonce sedmiramenej , tak to je nářez .. ;-)

Autor:  pp21 [ 11.2.2012 21:14:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

A další hádanka ... silnice I. třídy, předpokládám že to bude jednoduché...

Přílohy:
DSC_1771.jpg
DSC_1771.jpg [ 100.38 KiB | Zobrazeno 4113 krát ]

Autor:  hiob [ 11.2.2012 23:46:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

jo jednoduché, jižní konec obchvatu obce xxxxx, v roce 2003 to vypadalo takto
Příloha:
odpoved2003.jpg
odpoved2003.jpg [ 98.72 KiB | Zobrazeno 4081 krát ]

Autor:  hiob [ 12.2.2012 0:04:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

trochu jiná hádanka - proč tato opěrná zeď zde vůbec je a proč právě v tomto místě? co je to za stavba bude asi jednodušší
Příloha:
DSCN6424.jpg
DSCN6424.jpg [ 214.98 KiB | Zobrazeno 4078 krát ]

Autor:  mbmat [ 12.2.2012 0:15:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

D47, samotná hranice ČR s Polskem. Zamamrzlý potok vpravo je hranice, tak asi aby nemusel být násep až do Polska.

Autor:  pp21 [ 12.2.2012 0:28:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

hiob píše:
jo jednoduché, jižní konec obchvatu obce xxxxx, v roce 2003 to vypadalo takto
Jo jo ... ale jako návěda by se dalo říct spíš východní konec :)

Autor:  Martin z Ostravy [ 12.2.2012 2:22:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Projel jsem celou republiku a nenašel jsem to, přišlo mi to jako někde ve východních Čechách či I/35.

Autor:  hiob [ 12.2.2012 10:21:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Martin z Ostravy píše:
Projel jsem celou republiku a nenašel jsem to, přišlo mi to jako někde ve východních Čechách či I/35.
ano I/35 - http://www.mapy.cz/s/32Ie

Autor:  egelebege [ 12.2.2012 10:44:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Včera jsem to hledal asi půl hodiny :-( . Čekal jsem že to bude obchvat větší obce

Autor:  Martin z Ostravy [ 12.2.2012 12:11:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

hiob píše:
Martin z Ostravy píše:
Projel jsem celou republiku a nenašel jsem to, přišlo mi to jako někde ve východních Čechách či I/35.
ano I/35 - http://www.mapy.cz/s/32Ie

Sakra, jsem to tam projel dvakrát na mapě a nespočetně v reálu. No nic

Autor:  Lenny [ 16.2.2012 0:09:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Ve dne to pozná každý, ale v noci?

Přílohy:
DSC_4997.jpg
DSC_4997.jpg [ 55.55 KiB | Zobrazeno 3904 krát ]

Autor:  xcav8 [ 16.2.2012 10:24:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Nuselský most? :jidlo:

Autor:  Martin z Ostravy [ 16.2.2012 11:08:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Kdepak ;)

Autor:  mapman [ 16.2.2012 11:16:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Já bych to tipoval na pohled ze středu MÚK *** na sever přičemž vodorovná čára je rampa ze směru *** na směr Brno. Červená světla vlevo jedou po hlavní trase hlavní komunikace v MÚK :)

Autor:  mbmat [ 16.2.2012 15:59:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Viděl bych to taky tak mapmane :D

Autor:  pp21 [ 18.2.2012 23:05:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Tak mám pro vás zese jednu hádanku. Napovím že dnes už je to foto historické (co se silnice týká), loni na jaře ještě nebylo :)

Přílohy:
DSC_2439.jpg
DSC_2439.jpg [ 116.46 KiB | Zobrazeno 3692 krát ]

Autor:  mbmat [ 18.2.2012 23:21:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Trhová kamenice, I/37, most ev.č. 37-041 :)
konečně sem taky jednou první :D

Autor:  hiob [ 19.2.2012 0:38:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

jaký most staví zde? (nápověda - zdroj http://www.mapy.cz a také sousední most)
Příloha:
ptacipohled.jpg
ptacipohled.jpg [ 102.16 KiB | Zobrazeno 3667 krát ]

Příloha:
ptacipohled2.jpg
ptacipohled2.jpg [ 152.4 KiB | Zobrazeno 3667 krát ]

Stránka 17 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/