| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Hádej kde ... http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=1366 |
Stránka 17 z 37 |
| Autor: | michal [ 9.2.2012 10:36:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Já vím!!! |
|
| Autor: | kyk [ 9.2.2012 10:38:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Kousek od kruháče je Žlutá ponorka |
|
| Autor: | Bobek [ 9.2.2012 11:12:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
..., vidím ho dvojmo. |
|
| Autor: | Standa [ 9.2.2012 11:21:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Tak už taky vím, ale jen díky Bobkovi. A to tam čas od času projíždím |
|
| Autor: | pp21 [ 9.2.2012 13:05:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Standa píše: Evidentně jedno z měst, které ten obchvat potřebuje opravdu hodně. Obchvat nebo průtah? |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 9.2.2012 13:51:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Průtah hustě zastavěnou částí města, něco jako v Praze u Běchovic |
|
| Autor: | egelebege [ 9.2.2012 15:18:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
jj taky vim celkem jednoduchý |
|
| Autor: | jonáš [ 9.2.2012 15:27:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Dokonce sedmiramenej , tak to je nářez .. |
|
| Autor: | pp21 [ 11.2.2012 21:14:58 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
A další hádanka ... silnice I. třídy, předpokládám že to bude jednoduché...
|
|||
| Autor: | hiob [ 11.2.2012 23:46:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
jo jednoduché, jižní konec obchvatu obce xxxxx, v roce 2003 to vypadalo takto Příloha: odpoved2003.jpg [ 98.72 KiB | Zobrazeno 4081 krát ] |
|
| Autor: | hiob [ 12.2.2012 0:04:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
trochu jiná hádanka - proč tato opěrná zeď zde vůbec je a proč právě v tomto místě? co je to za stavba bude asi jednodušší Příloha: DSCN6424.jpg [ 214.98 KiB | Zobrazeno 4078 krát ] |
|
| Autor: | mbmat [ 12.2.2012 0:15:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
D47, samotná hranice ČR s Polskem. Zamamrzlý potok vpravo je hranice, tak asi aby nemusel být násep až do Polska. |
|
| Autor: | pp21 [ 12.2.2012 0:28:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
hiob píše: jo jednoduché, jižní konec obchvatu obce xxxxx, v roce 2003 to vypadalo takto |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 12.2.2012 2:22:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Projel jsem celou republiku a nenašel jsem to, přišlo mi to jako někde ve východních Čechách či I/35. |
|
| Autor: | hiob [ 12.2.2012 10:21:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Martin z Ostravy píše: Projel jsem celou republiku a nenašel jsem to, přišlo mi to jako někde ve východních Čechách či I/35. |
|
| Autor: | egelebege [ 12.2.2012 10:44:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Včera jsem to hledal asi půl hodiny |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 12.2.2012 12:11:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
hiob píše: Martin z Ostravy píše: Projel jsem celou republiku a nenašel jsem to, přišlo mi to jako někde ve východních Čechách či I/35. Sakra, jsem to tam projel dvakrát na mapě a nespočetně v reálu. No nic |
|
| Autor: | Lenny [ 16.2.2012 0:09:39 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Ve dne to pozná každý, ale v noci?
|
|||
| Autor: | xcav8 [ 16.2.2012 10:24:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Nuselský most? |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 16.2.2012 11:08:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Kdepak |
|
| Autor: | mapman [ 16.2.2012 11:16:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Já bych to tipoval na pohled ze středu MÚK *** na sever přičemž vodorovná čára je rampa ze směru *** na směr Brno. Červená světla vlevo jedou po hlavní trase hlavní komunikace v MÚK |
|
| Autor: | mbmat [ 16.2.2012 15:59:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Viděl bych to taky tak mapmane |
|
| Autor: | pp21 [ 18.2.2012 23:05:43 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Tak mám pro vás zese jednu hádanku. Napovím že dnes už je to foto historické (co se silnice týká), loni na jaře ještě nebylo
|
|||
| Autor: | mbmat [ 18.2.2012 23:21:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Trhová kamenice, I/37, most ev.č. 37-041 konečně sem taky jednou první |
|
| Autor: | hiob [ 19.2.2012 0:38:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
jaký most staví zde? (nápověda - zdroj http://www.mapy.cz a také sousední most) Příloha: ptacipohled.jpg [ 102.16 KiB | Zobrazeno 3667 krát ] Příloha: ptacipohled2.jpg [ 152.4 KiB | Zobrazeno 3667 krát ] |
|
| Stránka 17 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|