| Autor |
Zpráva |
|
martini
VIP
Příspěvky: 3429 Bydliště: Kladno
|
 Re: Hádej kde ...
Ten spodní most mi připadá, že by to mohl být obchvat Moravských Budějovic...
_________________ Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
|
| 19.2.2012 9:17:24 |
|
 |
|
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2203 Bydliště: SV Čechy
|
 Re: Hádej kde ...
Nene, to bude trošku severovýchodněji, dokonce asi tolik že dál už to u nás tímhle směrem moc nejde 
_________________ wazer.cz Pište česky, prosím!
|
| 19.2.2012 10:58:54 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2523
|
 Re: Hádej kde ...
Bridges (to Babylon)...?
|
| 19.2.2012 11:25:16 |
|
 |
|
pp21
Autor
Příspěvky: 1632 Bydliště: Praha
|
 Re: Hádej kde ...
To prní je Olza a to druhý Jasení potok ... obojí na obchvatu Jablůnkova 
|
| 19.2.2012 12:13:42 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Hádej kde ...
Ta horní fotka je severní část obchvatu Jablůnkova (a díky Majkiimu za nápovědu  ) konkrétně zde http://www.mapy.cz/#x=18.743513&y=49.592466&z=16&l=15 bráno z ptačího pohledu EDIT: koukám že byl pp21 rychlejší 
|
| 19.2.2012 12:17:37 |
|
 |
|
kyk
Příspěvky: 798 Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
|
 Re: Hádej kde ...
hiob píše: jaký most staví zde? Betonový! 
|
| 20.2.2012 8:41:30 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Hádej kde ...
Předchozí byla MÚK Hulín, pohled z mostu na R49 přes R55 směr Přerov.
Další noční hádanka.
Přílohy:
DSC_5148.jpg [ 169.75 KiB | Zobrazeno 3162 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 20.2.2012 16:41:01 |
|
 |
|
hiob
Příspěvky: 790
|
 Re: Hádej kde ...
sjezd z I/58 na kolektor R48 pohled směrem NJ
|
| 20.2.2012 20:23:19 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Hádej kde ...
hiob píše: sjezd z I/58 na kolektor R48 pohled směrem NJ Přesně tak. A kde je toto...
Přílohy:
DSC_5342.jpg [ 153.63 KiB | Zobrazeno 2981 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 18.3.2012 23:41:59 |
|
 |
|
jeni013
Příspěvky: 655 Bydliště: ValMez
|
 Re: Hádej kde ...
To vypadá jako jediná používaná část A88 v pném profilu...
|
| 19.3.2012 0:16:20 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6416 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Hádej kde ...
Vím, ale nechám ostatním 
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 19.3.2012 0:18:38 |
|
 |
|
xcav8
Příspěvky: 453 Bydliště: Brno
|
 Re: Hádej kde ...
Jako Brněnský rodák se nenechám zahanbit. Je to tady: http://www.mapy.cz/#x=16.521816&y=49.209483&z=14
|
| 19.3.2012 10:28:55 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Hádej kde ...
Neplánují se tam osadit svodidla?
|
| 19.3.2012 18:22:26 |
|
 |
|
egelebege
Příspěvky: 643 Bydliště: dálnice v eu
|
 Re: Hádej kde ...
mbmat píše: Neplánují se tam osadit svodidla? Tušim že se tam plánuje R43 
_________________ http://www.youtube.com/egelebege
|
| 19.3.2012 20:29:44 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Hádej kde ...
egelebege píše: mbmat píše: Neplánují se tam osadit svodidla? Tušim že se tam plánuje R43  No jo, ale to bude až buhví kdy a do té doby se tam muže stát plno nehod.
|
| 19.3.2012 21:52:37 |
|
 |
|
AF-1
Příspěvky: 421
|
 Re: Hádej kde ...
Musel jsem se zasmat. Nic ve zlym, ale ocividne nemate prehled o "hustote" provozu na teto komunikaci : o )
|
| 23.3.2012 11:28:29 |
|
 |
|
xcav8
Příspěvky: 453 Bydliště: Brno
|
 Re: Hádej kde ...
AF-1 píše: Musel jsem se zasmat. Nic ve zlym, ale ocividne nemate prehled o "hustote" provozu na teto komunikaci : o ) Co tím myslíte?
|
| 23.3.2012 11:53:57 |
|
 |
|
Ondra O.K.
Příspěvky: 339
|
 Re: Hádej kde ...
Myslim ze prave to co je zachyceno na fotce je mistni "spicka" 
|
| 23.3.2012 13:05:50 |
|
 |
|
multi
Příspěvky: 575
|
 Re: Hádej kde ...
Hlavní nevýhodou této komunikace je především to, že vlastně nikam nevede. 
_________________ Volkswagen Golf V 1.9 TDI
|
| 23.3.2012 13:31:01 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Hádej kde ...
No ten provoz je takový nárazový, chvíli klid - málo aut, a pak najednou projede kolem třeba 7 aut a pak zase klid. Ale provoz tam byl větší než jsem čekal.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 23.3.2012 19:19:43 |
|
 |
|
Kubajsu
Příspěvky: 1262 Bydliště: Praha
|
 Re: Hádej kde ...
Téda. Sedum aut naráz. Nechtělo by to šestipruh? 
|
| 26.3.2012 7:45:34 |
|
 |
|
egelebege
Příspěvky: 643 Bydliště: dálnice v eu
|
 Re: Hádej kde ...
_________________ http://www.youtube.com/egelebege
|
| 26.3.2012 8:07:51 |
|
 |
|
balance
Příspěvky: 2149
|
 Re: Hádej kde ...
Na ktere silnici II. tridy se nachazi tento tunel?
Přílohy:
tunel.jpg [ 172.62 KiB | Zobrazeno 2416 krát ]
|
| 27.3.2012 22:53:14 |
|
 |
|
GiuseppeS
Příspěvky: 547
|
 Re: Hádej kde ...
balance píše: Na ktere silnici II. tridy se nachazi tento tunel? Hmm, tak tady: http://cs.wikipedia.org/wiki/Tunely_v_%C4%8Cesku chybí (a to je v seznamu i Sečský a Kokořínský) 
|
| 27.3.2012 23:17:20 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Hádej kde ...
nechybí, jelikož je to právě ten sečský, ale z "opačného" než klasického pohledu, tedy průhled tunelem na korunu hráze.. 
|
| 27.3.2012 23:55:29 |
|
|