Právě je 27.4.2021 18:36:01




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 920 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 37  Další
 Hádej kde ... 
Autor Zpráva
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Ten spodní most mi připadá, že by to mohl být obchvat Moravských Budějovic...

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


19.2.2012 9:17:24
Profil
Administrátor

Příspěvky: 2203
Bydliště: SV Čechy
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Nene, to bude trošku severovýchodněji, dokonce asi tolik že dál už to u nás tímhle směrem moc nejde ;)

_________________
wazer.cz
Pište česky, prosím!


19.2.2012 10:58:54
Profil
 

Příspěvky: 2523
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Bridges (to Babylon)...?


19.2.2012 11:25:16
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Hádej kde ...
hiob píše:
jaký most staví zde? (nápověda - zdroj http://www.mapy.cz a také sousední most)

To prní je Olza a to druhý Jasení potok ... obojí na obchvatu Jablůnkova :)


19.2.2012 12:13:42
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Ta horní fotka je severní část obchvatu Jablůnkova (a díky Majkiimu za nápovědu :) )
konkrétně zde http://www.mapy.cz/#x=18.743513&y=49.592466&z=16&l=15 bráno z ptačího pohledu
EDIT: koukám že byl pp21 rychlejší :)


19.2.2012 12:17:37
Profil ICQ
 

Příspěvky: 798
Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
Příspěvek Re: Hádej kde ...
hiob píše:
jaký most staví zde?

Betonový! :lol:


20.2.2012 8:41:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Předchozí byla MÚK Hulín, pohled z mostu na R49 přes R55 směr Přerov.

Další noční hádanka.


Přílohy:
DSC_5148.jpg
DSC_5148.jpg [ 169.75 KiB | Zobrazeno 3162 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
20.2.2012 16:41:01
Profil
 

Příspěvky: 790
Příspěvek Re: Hádej kde ...
sjezd z I/58 na kolektor R48 pohled směrem NJ


20.2.2012 20:23:19
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Hádej kde ...
hiob píše:
sjezd z I/58 na kolektor R48 pohled směrem NJ

Přesně tak.

A kde je toto...


Přílohy:
DSC_5342.jpg
DSC_5342.jpg [ 153.63 KiB | Zobrazeno 2981 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
18.3.2012 23:41:59
Profil
 

Příspěvky: 655
Bydliště: ValMez
Příspěvek Re: Hádej kde ...
To vypadá jako jediná používaná část A88 v pném profilu...


19.3.2012 0:16:20
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Vím, ale nechám ostatním :)

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


19.3.2012 0:18:38
Profil ICQ
 

Příspěvky: 453
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Jako Brněnský rodák se nenechám zahanbit.
Je to tady:
http://www.mapy.cz/#x=16.521816&y=49.209483&z=14


19.3.2012 10:28:55
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Neplánují se tam osadit svodidla?


19.3.2012 18:22:26
Profil ICQ
 

Příspěvky: 643
Bydliště: dálnice v eu
Příspěvek Re: Hádej kde ...
mbmat píše:
Neplánují se tam osadit svodidla?

Tušim že se tam plánuje R43 :)

_________________
http://www.youtube.com/egelebege


19.3.2012 20:29:44
Profil
 

Příspěvky: 1332
Příspěvek Re: Hádej kde ...
egelebege píše:
mbmat píše:
Neplánují se tam osadit svodidla?

Tušim že se tam plánuje R43 :)

No jo, ale to bude až buhví kdy a do té doby se tam muže stát plno nehod.


19.3.2012 21:52:37
Profil ICQ
 

Příspěvky: 421
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Musel jsem se zasmat. Nic ve zlym, ale ocividne nemate prehled o "hustote" provozu na teto komunikaci
: o )


23.3.2012 11:28:29
Profil
 

Příspěvky: 453
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Hádej kde ...
AF-1 píše:
Musel jsem se zasmat. Nic ve zlym, ale ocividne nemate prehled o "hustote" provozu na teto komunikaci
: o )


Co tím myslíte?


23.3.2012 11:53:57
Profil
 

Příspěvky: 339
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Myslim ze prave to co je zachyceno na fotce je mistni "spicka" :D


23.3.2012 13:05:50
Profil
 

Příspěvky: 575
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Hlavní nevýhodou této komunikace je především to, že vlastně nikam nevede. :lol:

_________________
Volkswagen Golf V 1.9 TDI


23.3.2012 13:31:01
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Hádej kde ...
No ten provoz je takový nárazový, chvíli klid - málo aut, a pak najednou projede kolem třeba 7 aut a pak zase klid. Ale provoz tam byl větší než jsem čekal.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


23.3.2012 19:19:43
Profil
 

Příspěvky: 1262
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Téda. Sedum aut naráz. Nechtělo by to šestipruh? :lol:


26.3.2012 7:45:34
Profil
 

Příspěvky: 643
Bydliště: dálnice v eu
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Kubajsu píše:
Téda. Sedum aut naráz. Nechtělo by to šestipruh? :lol:

:lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.youtube.com/egelebege


26.3.2012 8:07:51
Profil
 

Příspěvky: 2149
Příspěvek Re: Hádej kde ...
Na ktere silnici II. tridy se nachazi tento tunel?


Přílohy:
tunel.jpg
tunel.jpg [ 172.62 KiB | Zobrazeno 2416 krát ]
27.3.2012 22:53:14
Profil
 

Příspěvky: 547
Příspěvek Re: Hádej kde ...
balance píše:
Na ktere silnici II. tridy se nachazi tento tunel?

Hmm, tak tady: http://cs.wikipedia.org/wiki/Tunely_v_%C4%8Cesku chybí (a to je v seznamu i Sečský a Kokořínský) :(


27.3.2012 23:17:20
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Hádej kde ...
GiuseppeS píše:
balance píše:
Na ktere silnici II. tridy se nachazi tento tunel?

Hmm, tak tady: http://cs.wikipedia.org/wiki/Tunely_v_%C4%8Cesku chybí (a to je v seznamu i Sečský a Kokořínský) :(
nechybí, jelikož je to právě ten sečský, ale z "opačného" než klasického pohledu, tedy průhled tunelem na korunu hráze.. :)


27.3.2012 23:55:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 920 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz