| Autor |
Zpráva |
|
kalanis
Příspěvky: 310
|
 Re: Hádej kde ...
No je to Seč... http://www.panoramio.com/photo/21938034Jannnne, můžeš příště odhalovat do SZ? aby mohli hádat i další - a nikdo nevěděl, kdo se trefí dřív...
|
| 28.3.2012 0:08:27 |
|
 |
|
jannnn
Příspěvky: 753
|
 Re: Hádej kde ...
to můžu, ale narozdíl od jiných fór se to tu nikdy takto nepraktikovalo 
|
| 28.3.2012 0:28:32 |
|
 |
|
hiob
Příspěvky: 790
|
 Re: Hádej kde ...
Kde je toto? Příloha:
DSCN6970.jpg [ 228.79 KiB | Zobrazeno 3939 krát ]
|
| 19.4.2012 9:33:15 |
|
 |
|
Sosa
Příspěvky: 2499
|
 Re: Hádej kde ...
V lese.
|
| 19.4.2012 11:56:26 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: Hádej kde ...
Na hranici dvou států a v Moravskoslezském kraji 
_________________ KlarArt
|
| 19.4.2012 12:14:19 |
|
 |
|
medvid
Příspěvky: 301
|
 Re: Hádej kde ...
to může být kdekoliv 
|
| 19.4.2012 14:21:13 |
|
 |
|
hiob
Příspěvky: 790
|
 Re: Hádej kde ...
ale taky pojmenování tohoto místa má vztah k dálnicím
|
| 19.4.2012 15:04:33 |
|
 |
|
egelebege
Příspěvky: 643 Bydliště: dálnice v eu
|
 Re: Hádej kde ...
Umleitung für LKW
_________________ http://www.youtube.com/egelebege
|
| 19.4.2012 15:11:06 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Hádej kde ...
egelebege píše: Umleitung für LKW Jaká objížďka pro kamiony?
|
| 19.4.2012 15:12:08 |
|
 |
|
hiob
Příspěvky: 790
|
 Re: Hádej kde ...
egelebege píše: Umleitung für LKW no pokud LKW zvládne i toto a nebude přes nosnost mostu na trase, tak je to skutečně objížďka uzavřené dálnice (existuje ale lepší trasa) Příloha:
DSCN6872e.jpg [ 115.78 KiB | Zobrazeno 3765 krát ]
|
| 19.4.2012 21:11:55 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Hádej kde ...
netuším, ale scenerie je to krásná 
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 19.4.2012 22:19:32 |
|
 |
|
Dr.Fe1
Příspěvky: 1888
|
 Re: Hádej kde ...
|
| 19.4.2012 23:18:37 |
|
 |
|
hiob
Příspěvky: 790
|
 Re: Hádej kde ...
ano, původní hraniční přechod Gorzyczki-Věřnovice (PL)(CZ) foceno z polské strany http://www.mapy.cz/s/3CdFtj. místo, kam směrují ukazatele na A1 v polsku (jiný hraniční přechod s budkami prakticky není) http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... st90604032 PS. to, že ty vzdálenosti v km jsou špatně, o tom se ví ...
|
| 19.4.2012 23:35:46 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6416 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Hádej kde ...
To dělal nějaký retard, ne?
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 19.4.2012 23:39:34 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Hádej kde ...
Mohli si ulehčit práci a namontovat tam až tu správnou.
|
| 20.4.2012 7:50:19 |
|
 |
|
Dr.Fe1
Příspěvky: 1888
|
 Re: Hádej kde ...
hiob: Odhadnul jsem to jenom díky detailní nápovědě, jinak bych byl bez šance 
|
| 20.4.2012 10:33:08 |
|
 |
|
dvs
Příspěvky: 3513
|
 Re: Hádej kde ...
Odkud je to focené a co je to dole za most? Asi to bude z Krušných hor. Ale nemůže se rozhodnout mezi dvěma místy. http://litomericky.denik.cz/galerie/201 ... mm=3731541
_________________ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
|
| 3.5.2012 15:23:41 |
|
 |
|
poljaq
Příspěvky: 144 Bydliště: Karlovy Vary
|
 Re: Hádej kde ...
|
| 3.5.2012 15:33:09 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: Hádej kde ...
Vizualizace nebo skutečnost?
Přílohy:
most přes Ohře.JPG [ 76.26 KiB | Zobrazeno 3506 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 3.5.2012 19:50:28 |
|
 |
|
mbmat
Příspěvky: 1332
|
 Re: Hádej kde ...
Rozhodně skutečnost  Konečně.
|
| 3.5.2012 20:12:21 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: Hádej kde ...
Kde je toto? Příloha:
kde.jpg [ 84.47 KiB | Zobrazeno 3470 krát ]
|
| 3.5.2012 21:29:42 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: Hádej kde ...
Nikdo nic?
|
| 17.5.2012 12:19:23 |
|
 |
|
_jan91
Příspěvky: 819 Bydliště: D1
|
 Re: Hádej kde ...
Není to na I/34 Obchvat Božejov (jižně od Pelhřimova)? Tam takový podobný třípruh s velkými zářezy je...
|
| 17.5.2012 13:29:49 |
|
 |
|
Ondra O.K.
Příspěvky: 339
|
 Re: Hádej kde ...
Ja mam tipy dva: I/16 nekde kolem Sobotky I/17 nekde kolem Chrudimi ac jsem si je projel na fotomape tak konkretni misto jsem nenasel, ale prijde mi to hrozne povedome 
|
| 18.5.2012 8:33:15 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: Hádej kde ...
Nene, ale DefiantM trefil správně kraj. Poradím, že stoupací pruh je tam od roku cca 2007, kdy tento úsek prošel rekonstrukcí.
|
| 18.5.2012 12:54:12 |
|
|