České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Hádej kde ...
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=1366
Stránka 20 z 37

Autor:  siesa [ 18.5.2012 15:35:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Hehe...neco podobnyho jsem cekal...ale az po napovede jsem to dokazal urcit presneji ;)
Diky za vypecenou hadanku!
Je to tady: 49°22'27.948"N, 15°36'50.312"E

Autor:  _jan91 [ 19.5.2012 9:30:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Hm, na to, že bydlím v Jihlavě mě to vůbec nenapadlo :D . Zaměřil jsem se jen na úseky I. tříd - tahle dvojka je kromě tahu na Pelhřimov jediná luxusní silnice II. třídy široko daleko.

Autor:  -xdas- [ 19.5.2012 20:13:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Jj přesně tak :)
DefiantM píše:
Hm, na to, že bydlím v Jihlavě mě to vůbec nenapadlo :D . Zaměřil jsem se jen na úseky I. tříd - tahle dvojka je kromě tahu na Pelhřimov jediná luxusní silnice II. třídy široko daleko.

Já jsem jel pouze po 602 mezi Pelhřimov a Jihlavou, kde jsou úseky po rekonstrukci luxusní, ale zbylé úseky jsou katastrofa.

Autor:  mbmat [ 19.5.2012 23:22:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Na které silnici se nachází tento nouzový záliv?

Přílohy:
IMG_0462.jpg
IMG_0462.jpg [ 245.92 KiB | Zobrazeno 3708 krát ]

Autor:  michal [ 20.5.2012 7:18:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Co to je, nějaké zrušené nádraží? Takže vizualizace I/13 za 30 let? :D

Autor:  Bobek [ 20.5.2012 7:25:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Řekl bych osmička z Cínovce do Dubí. Tyhle opičárny (= pruh souběžný se silnicí a hlavně ty brány) jsem jinde snad ani neviděl.

Autor:  siesa [ 20.5.2012 8:54:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Bobek píše:
Řekl bych osmička z Cínovce do Dubí. Tyhle opičárny (= pruh souběžný se silnicí a hlavně ty brány) jsem jinde snad ani neviděl.

Souhlas... Je to presne tam.. :ok:

Autor:  Martin z Ostravy [ 20.5.2012 9:10:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Ví někdo proč tam ty sloupy jsou?

Autor:  mbmat [ 20.5.2012 9:15:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Bobek byl první, dobrá práce. :ok:
MzO: Jsou na nich lampy veřejného osvětlení. Jestli ale svítí nevím, projížděl jsem odpoledne.

Autor:  Martin z Ostravy [ 20.5.2012 9:34:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Ok, zeptám se tedy jinak, co bylo důvodem pro použitích železničních sloupů, respektive proč tam nejsou klasické lampy?

Autor:  Lenny [ 21.5.2012 19:15:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

a co toto :mrgreen:

Přílohy:
foto.jpg
foto.jpg [ 156.44 KiB | Zobrazeno 3573 krát ]

Autor:  Domis [ 21.5.2012 19:34:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Vím, ale nebudu prozrazovat. :D

Autor:  Lenny [ 21.5.2012 19:42:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

To bylo rychlé :ok: ja bych to nepoznal, kdybych to nevyfotil :D

Autor:  balance [ 21.5.2012 19:52:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Řekl bych, že kousek odtud v prosinci 1805 "vyšíval" na jednom kopci jeden francouzský vojevůdce :mrgreen:

Autor:  mbmat [ 21.5.2012 20:02:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

takže někde u Tvarožné?

Autor:  Domis [ 21.5.2012 22:13:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Já bych řekl, že se místo nachází mezi oběma slavnými kopci, z jednoho velel onen vojevůdce, na druhém se bojuje "dodnes". :mrgreen:

Autor:  kyk [ 21.5.2012 23:39:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Tipuji že je to asi "kam by granátník dostřelil"?

Autor:  balance [ 23.5.2012 21:41:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Tak abysme do konečne uzavřeli, je to na D1 cca km 205 (kousek od Rohlenky). Pohled směr BM.
http://mapy.cz/s/3VTH

Autor:  Lenny [ 27.5.2012 20:33:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Co tento most :jidlo:

Přílohy:
most.jpg
most.jpg [ 364.36 KiB | Zobrazeno 3271 krát ]

Autor:  honzazlesa [ 27.5.2012 21:42:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

je to R43

Autor:  Dr.Fe1 [ 27.5.2012 23:01:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Pěknej ekodukt. Tam se srnky dostanou přes místní komunikaci zcela bezpečně.

Autor:  Lenny [ 28.5.2012 16:21:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

R43 to není.

Autor:  Domis [ 28.5.2012 17:37:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Bodla by nápověda, co vede na tom mostě, jestli tedy něco. :D
Nejlogičtější by byla železnice, ale ten tunel se mi zdá pro trať zbytečně dlouhý.

Autor:  mbmat [ 28.5.2012 17:53:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Na mostě vede D1 :)

Autor:  dvs [ 28.5.2012 18:33:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

mbmat píše:
Na mostě vede D1 :)
Vede nebo mohla vést?

Stránka 20 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/