| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Hádej kde ... http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=1366 |
Stránka 20 z 37 |
| Autor: | siesa [ 18.5.2012 15:35:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Hehe...neco podobnyho jsem cekal...ale az po napovede jsem to dokazal urcit presneji Diky za vypecenou hadanku! Je to tady: 49°22'27.948"N, 15°36'50.312"E |
|
| Autor: | _jan91 [ 19.5.2012 9:30:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Hm, na to, že bydlím v Jihlavě mě to vůbec nenapadlo |
|
| Autor: | -xdas- [ 19.5.2012 20:13:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Jj přesně tak DefiantM píše: Hm, na to, že bydlím v Jihlavě mě to vůbec nenapadlo Já jsem jel pouze po 602 mezi Pelhřimov a Jihlavou, kde jsou úseky po rekonstrukci luxusní, ale zbylé úseky jsou katastrofa. |
|
| Autor: | mbmat [ 19.5.2012 23:22:08 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Na které silnici se nachází tento nouzový záliv?
|
|||
| Autor: | michal [ 20.5.2012 7:18:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Co to je, nějaké zrušené nádraží? Takže vizualizace I/13 za 30 let? |
|
| Autor: | Bobek [ 20.5.2012 7:25:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Řekl bych osmička z Cínovce do Dubí. Tyhle opičárny (= pruh souběžný se silnicí a hlavně ty brány) jsem jinde snad ani neviděl. |
|
| Autor: | siesa [ 20.5.2012 8:54:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Bobek píše: Řekl bych osmička z Cínovce do Dubí. Tyhle opičárny (= pruh souběžný se silnicí a hlavně ty brány) jsem jinde snad ani neviděl. Souhlas... Je to presne tam.. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 20.5.2012 9:10:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Ví někdo proč tam ty sloupy jsou? |
|
| Autor: | mbmat [ 20.5.2012 9:15:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Bobek byl první, dobrá práce. MzO: Jsou na nich lampy veřejného osvětlení. Jestli ale svítí nevím, projížděl jsem odpoledne. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 20.5.2012 9:34:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Ok, zeptám se tedy jinak, co bylo důvodem pro použitích železničních sloupů, respektive proč tam nejsou klasické lampy? |
|
| Autor: | Lenny [ 21.5.2012 19:15:24 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
a co toto
|
|||
| Autor: | Domis [ 21.5.2012 19:34:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Vím, ale nebudu prozrazovat. |
|
| Autor: | Lenny [ 21.5.2012 19:42:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
To bylo rychlé |
|
| Autor: | balance [ 21.5.2012 19:52:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Řekl bych, že kousek odtud v prosinci 1805 "vyšíval" na jednom kopci jeden francouzský vojevůdce |
|
| Autor: | mbmat [ 21.5.2012 20:02:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
takže někde u Tvarožné? |
|
| Autor: | Domis [ 21.5.2012 22:13:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Já bych řekl, že se místo nachází mezi oběma slavnými kopci, z jednoho velel onen vojevůdce, na druhém se bojuje "dodnes". |
|
| Autor: | kyk [ 21.5.2012 23:39:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Tipuji že je to asi "kam by granátník dostřelil"? |
|
| Autor: | balance [ 23.5.2012 21:41:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Tak abysme do konečne uzavřeli, je to na D1 cca km 205 (kousek od Rohlenky). Pohled směr BM. http://mapy.cz/s/3VTH |
|
| Autor: | Lenny [ 27.5.2012 20:33:00 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Co tento most
|
|||
| Autor: | honzazlesa [ 27.5.2012 21:42:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
je to R43 |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 27.5.2012 23:01:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Pěknej ekodukt. Tam se srnky dostanou přes místní komunikaci zcela bezpečně. |
|
| Autor: | Lenny [ 28.5.2012 16:21:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
R43 to není. |
|
| Autor: | Domis [ 28.5.2012 17:37:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Bodla by nápověda, co vede na tom mostě, jestli tedy něco. Nejlogičtější by byla železnice, ale ten tunel se mi zdá pro trať zbytečně dlouhý. |
|
| Autor: | mbmat [ 28.5.2012 17:53:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Na mostě vede D1 |
|
| Autor: | dvs [ 28.5.2012 18:33:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
mbmat píše: Na mostě vede D1 |
|
| Stránka 20 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|