České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Hádej kde ...
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=1366
Stránka 21 z 37

Autor:  mbmat [ 28.5.2012 19:25:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Já to měl s malou nápovědou, takže víc neprozradím ;)

Autor:  adamos [ 28.5.2012 19:41:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Podle kvality betonu to musí být mezi Prahu a Brnem. Co třeba tady?

Autor:  michal [ 28.5.2012 20:35:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

adamos píše:
Podle kvality betonu to musí být mezi Prahu a Brnem. Co třeba tady?


Mně to přijde, že se ty cesty nekříží v pravém úhlu jako na tom odkazu. Nebylo něco takového někde v těch Chřibech...?

Autor:  jannnn [ 28.5.2012 21:04:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Hlavně na té cestě odnikud do pole by asi nejelo tolik aut :)

Já tipuji zde: http://mapy.cz/s/3YWQ

Autor:  michal [ 29.5.2012 7:29:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

jannnn píše:
Hlavně na té cestě odnikud do pole by asi nejelo tolik aut :)

Já tipuji zde: http://mapy.cz/s/3YWQ


Hm, to by mohlo být ono. Ten můj tip na Chřiby je mimo, ten beton nepamatuje TGM. :roll:

Autor:  Lenny [ 30.5.2012 20:22:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

jannnn píše:
Hlavně na té cestě odnikud do pole by asi nejelo tolik aut :)

Já tipuji zde: http://mapy.cz/s/3YWQ


:ok: už nevím co tady dávat, všechno uhodnete :)

To byla snad jediná dvě auta, co tam ten den snad projela :D

Je to dálniční most přes bývalou silnici I/2.

Autor:  jannnn [ 2.6.2012 20:19:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Přihodím něco na oplátku...netuším, jak moc lehké/těžké to bude :)

Příloha:
IMG_20120523_110535.jpg
IMG_20120523_110535.jpg [ 79.65 KiB | Zobrazeno 3248 krát ]

Autor:  Martin z Ostravy [ 2.6.2012 20:32:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

D5?

Autor:  Lenny [ 3.6.2012 6:56:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

9 nosníků I-73, to bude jedině dálnice. D5 to není, ale je to jiná. ;)

Autor:  jannnn [ 3.6.2012 9:47:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Tak tak, dálnice ano, D5 nikoliv :)

Autor:  mbmat [ 3.6.2012 10:02:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Zkusím. D2?

Autor:  Lenny [ 3.6.2012 10:22:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Je to jednoduché, stačí si uvědomit, kdy se používaly tyto nosníky, pak najít most minimálně o 6 polích. Takových zase tolik není.

Autor:  Domis [ 3.6.2012 13:24:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Zkusím dálniční klasiku D1: konkrétně most přes Mnichovku u Mirošovic ;) http://old.mapy.cz/#z=15&x=14.728223&y=49.909401

Autor:  jannnn [ 3.6.2012 17:44:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

bingo, je tomu tak.

Autor:  mbmat [ 4.6.2012 19:43:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Kde to je?

Přílohy:
S5000700.jpg
S5000700.jpg [ 232.37 KiB | Zobrazeno 3026 krát ]

Autor:  Dr.Fe1 [ 4.6.2012 21:09:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Řekl bych že vím. Hledejte v západní části republiky, poblíž (relativně) většího města.

Autor:  Martin z Ostravy [ 4.6.2012 21:37:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

R6 před KV zde?

Autor:  Dr.Fe1 [ 4.6.2012 21:55:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Je to ono. Já to tam moc neznám, ale to místo mi utkvělo v paměti, tím že se tam pěkně vyjímají ty Krušné Hory vzadu.

Autor:  Martin z Ostravy [ 4.6.2012 22:10:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Zkusím něco dát

Přílohy:
STP87613.JPG
STP87613.JPG [ 162.64 KiB | Zobrazeno 2975 krát ]

Autor:  hiob [ 4.6.2012 22:28:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

podle mně tady, kdo chce hádat tak nekliká :)

Autor:  Martin z Ostravy [ 4.6.2012 22:36:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Trefa, jsem si to myslel, že je to lehké.

Autor:  poljaq [ 5.6.2012 6:26:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

K předešlé hádance:
...že se tam pěkně vyjímají ty Krušné Hory vzadu.
Tak ty Krušné hory jsou Doupovské, jen pro upřesnění. A KV jsou spíš relativně velká vesnice :P

Autor:  Dr.Fe1 [ 5.6.2012 12:19:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

poljaq: Ty Krušné hory jsem pravda střelil od boku a když se dívám do mapy, tak si nejsem jist, které kopce jsou na té fotce vidět a ke kterému pohoří patří. Které jsou to podle vás ? (myslím konkrétní název kopce). Co se týče města, tak se ta nápověda nedá zas tak úplně upřesňovat, aby bylo vůbec co hledat. Proto jsem tam dal to "(relativně)".

Autor:  pp21 [ 5.6.2012 14:10:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

Dr.Fe1 píše:
...Které jsou to podle vás ? (myslím konkrétní název kopce).

Dle Google Earth mi to přijde, že to budou tyhle 3 kopečky: http://www.mapy.cz/s/447B

Autor:  Dr.Fe1 [ 5.6.2012 15:03:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Hádej kde ...

pp21: Díky za tip. Je to možné.

Stránka 21 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/