| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Hádej kde ... http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=1366 |
Stránka 21 z 37 |
| Autor: | mbmat [ 28.5.2012 19:25:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Já to měl s malou nápovědou, takže víc neprozradím |
|
| Autor: | adamos [ 28.5.2012 19:41:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Podle kvality betonu to musí být mezi Prahu a Brnem. Co třeba tady? |
|
| Autor: | michal [ 28.5.2012 20:35:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
adamos píše: Podle kvality betonu to musí být mezi Prahu a Brnem. Co třeba tady? Mně to přijde, že se ty cesty nekříží v pravém úhlu jako na tom odkazu. Nebylo něco takového někde v těch Chřibech...? |
|
| Autor: | jannnn [ 28.5.2012 21:04:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Hlavně na té cestě odnikud do pole by asi nejelo tolik aut Já tipuji zde: http://mapy.cz/s/3YWQ |
|
| Autor: | michal [ 29.5.2012 7:29:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
jannnn píše: Hm, to by mohlo být ono. Ten můj tip na Chřiby je mimo, ten beton nepamatuje TGM. |
|
| Autor: | Lenny [ 30.5.2012 20:22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
jannnn píše: To byla snad jediná dvě auta, co tam ten den snad projela Je to dálniční most přes bývalou silnici I/2. |
|
| Autor: | jannnn [ 2.6.2012 20:19:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Přihodím něco na oplátku...netuším, jak moc lehké/těžké to bude Příloha: IMG_20120523_110535.jpg [ 79.65 KiB | Zobrazeno 3248 krát ] |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 2.6.2012 20:32:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
D5? |
|
| Autor: | Lenny [ 3.6.2012 6:56:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
9 nosníků I-73, to bude jedině dálnice. D5 to není, ale je to jiná. |
|
| Autor: | jannnn [ 3.6.2012 9:47:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Tak tak, dálnice ano, D5 nikoliv |
|
| Autor: | mbmat [ 3.6.2012 10:02:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Zkusím. D2? |
|
| Autor: | Lenny [ 3.6.2012 10:22:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Je to jednoduché, stačí si uvědomit, kdy se používaly tyto nosníky, pak najít most minimálně o 6 polích. Takových zase tolik není. |
|
| Autor: | Domis [ 3.6.2012 13:24:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Zkusím dálniční klasiku D1: konkrétně most přes Mnichovku u Mirošovic |
|
| Autor: | jannnn [ 3.6.2012 17:44:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
bingo, je tomu tak. |
|
| Autor: | mbmat [ 4.6.2012 19:43:57 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Kde to je?
|
|||
| Autor: | Dr.Fe1 [ 4.6.2012 21:09:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Řekl bych že vím. Hledejte v západní části republiky, poblíž (relativně) většího města. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 4.6.2012 21:37:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
R6 před KV zde? |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 4.6.2012 21:55:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Je to ono. Já to tam moc neznám, ale to místo mi utkvělo v paměti, tím že se tam pěkně vyjímají ty Krušné Hory vzadu. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 4.6.2012 22:10:28 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Zkusím něco dát
|
|||
| Autor: | hiob [ 4.6.2012 22:28:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
podle mně tady, kdo chce hádat tak nekliká |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 4.6.2012 22:36:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Trefa, jsem si to myslel, že je to lehké. |
|
| Autor: | poljaq [ 5.6.2012 6:26:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
K předešlé hádance: ...že se tam pěkně vyjímají ty Krušné Hory vzadu. Tak ty Krušné hory jsou Doupovské, jen pro upřesnění. A KV jsou spíš relativně velká vesnice |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 5.6.2012 12:19:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
poljaq: Ty Krušné hory jsem pravda střelil od boku a když se dívám do mapy, tak si nejsem jist, které kopce jsou na té fotce vidět a ke kterému pohoří patří. Které jsou to podle vás ? (myslím konkrétní název kopce). Co se týče města, tak se ta nápověda nedá zas tak úplně upřesňovat, aby bylo vůbec co hledat. Proto jsem tam dal to "(relativně)". |
|
| Autor: | pp21 [ 5.6.2012 14:10:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Dr.Fe1 píše: ...Které jsou to podle vás ? (myslím konkrétní název kopce). Dle Google Earth mi to přijde, že to budou tyhle 3 kopečky: http://www.mapy.cz/s/447B |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 5.6.2012 15:03:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
pp21: Díky za tip. Je to možné. |
|
| Stránka 21 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|