| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Hádej kde ... http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=1366 |
Stránka 22 z 37 |
| Autor: | poljaq [ 5.6.2012 18:31:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Viděl bych to podobně jako pp21, ale až budu mít čas, ověřím na místě, ono ohnisko objektivu dost zkresluje. |
|
| Autor: | mapman [ 5.6.2012 18:43:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Mělo by to tak být, údolí Ohře u Stráže je v levé části obrázku celkem zřejmé... a tu rovinku u Hor si taky takhle pamatuju už z doby výstavby |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 5.6.2012 19:26:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Dám ještě jednu hádanku Příloha: SAM_1414.JPG [ 173.81 KiB | Zobrazeno 4039 krát ] |
|
| Autor: | jeni013 [ 5.6.2012 19:52:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
To je jen o pár metrů dále |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 5.6.2012 20:11:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Je to tak, dávám to moc lehké. |
|
| Autor: | kasme [ 5.6.2012 20:17:41 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
tak teď já není to tedy dálnice, ani žádná významná silnice, ale je tam CB kryt
|
|||
| Autor: | Dr.Fe1 [ 5.6.2012 21:27:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Martin z Ostravy píše: Je to tak, dávám to moc lehké. Lehké, jak pro koho. Třeba pro mě je to těžké až dost. Ono záleží hlavně na tom, kdo co osobně zná. Jsem zvědavý jestli někdo uhodne tu kasmeho hádanku, tam to bez osobní znalosti zřejmě nepůjde vůbec |
|
| Autor: | kasme [ 10.6.2012 21:03:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
to se dalo čekat... nikdo je to Kamýk nad Vltavou přístupová komunikace k vodnímu dílu Kamýk na levém břehu |
|
| Autor: | Lenny [ 10.6.2012 21:14:18 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Nevadí, místní komunikace jsou vážně těžké A toto?
|
|||
| Autor: | mbmat [ 10.6.2012 21:41:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Napojení D1 u Říkovic na I/55. |
|
| Autor: | Lenny [ 16.6.2012 18:12:16 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Čím je toto místo zajímavé?
|
|||
| Autor: | Al-Es [ 16.6.2012 18:33:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Lenny píše: Čím je toto místo zajímavé? Není to obchvat Vsetína - silnice 57? Bylo to postaveno jako poloviční profil. Řekl bych, že v daném místě se přejíždí z jednoho směru do druhého u budoucího čtyřpruhového profilu. |
|
| Autor: | mbmat [ 17.6.2012 11:35:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
A co ta předchozí hádanka? |
|
| Autor: | Lenny [ 23.6.2012 7:29:26 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Vás tady nic nepřekvapí, všechno uhodnete. Kde je toto jezírko?
|
|||
| Autor: | michal [ 23.6.2012 14:07:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Nestojí ty komíny u Dluhonické spojky...? |
|
| Autor: | Al-Es [ 23.6.2012 22:08:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Mohla by to být také Palačovská spojka focená z Lešné směr VM. Komíny by byly firmy DEZA. |
|
| Autor: | pinus [ 24.6.2012 3:13:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Tak nebudeme spekulovat a zajedeme se tam vsichni podivat http://goo.gl/maps/HyQ4 |
|
| Autor: | balance [ 24.6.2012 13:45:47 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Tak něco dalšího ... lehkého ...
|
|||
| Autor: | Lenny [ 24.6.2012 20:37:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Lešná to je, ale ne tak uplně místo. To je jednoduché, ale bez té lávky by to bylo daleko těžší. |
|
| Autor: | jeni013 [ 24.6.2012 23:09:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
balance píše: Tak něco dalšího ... lehkého ... |
|
| Autor: | pinus [ 25.6.2012 1:40:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
Lenny píše: Lešná to je, ale ne tak uplně místo. Na tu polňačku / konec vyasfaltovaného nedokončeného úseku bohužel Google car nedokázal dojet |
|
| Autor: | Domis [ 26.6.2012 14:50:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
balance: Po několika hodinách hledání jsem onu lávku konečně našel. Bodeť by to nebylo tak těžký, když ta lávka ani není v mapě. Mělo by to být tady: https://maps.google.cz/?ll=50.773108,14 ... 71,,0,0.94 |
|
| Autor: | balance [ 26.6.2012 18:05:21 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... | ||
Uhádnuto! Já ji na mapy.cz teda vidím ... A máme tu něco dalšího ... kde je tento zatím neosazený portál pro ZPI?
|
|||
| Autor: | siesa [ 26.6.2012 18:46:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
balance píše: Já ji na mapy.cz teda vidím ... Domis píše: balance: Po několika hodinách hledání jsem onu lávku konečně našel. Bodeť by to nebylo tak těžký, když ta lávka ani není v mapě. Mělo by to být tady: https://maps.google.cz/?ll=50.773108,14 ... 71,,0,0.94 Tak tady jsem patral nekolikrat...bohuzel na mapy.cz lavka je jen na mape, na ortofotce je ve stavbe...takze jsem ji nedokazal identifikovat |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 26.6.2012 18:56:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hádej kde ... |
balance píše: Uhádnuto! Já ji na mapy.cz teda vidím ... A máme tu něco dalšího ... kde je tento zatím neosazený portál pro ZPI? R35 Mohelnice - Olomouc? |
|
| Stránka 22 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|