Co nejčastěji posloucháte v autě?

Off-topic pokec

Co nejčastěji posloucháte v autě?

pop
13
16%
taneční hudbu
4
5%
hip hop, r&b
1
1%
rock, metal
23
28%
blues, jazz
1
1%
folk, country
4
5%
vážnou hudbu
0
Žádná hlasování
ženu, děti a jiné bytosti
8
10%
něco úplně jiného
7
9%
nic / motor
20
25%
 
Celkem hlasů: 81

Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Co nejčastěji posloucháte v autě?

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Řešením může být i toto CD/MP3 adaptér do kazeťáku
Používám ho ve fabce, kde mám ještě taky staré rádio a určitě je to lepší, jak FM transmitter.
R48 -> D48 se podařilo!
Bobek
Příspěvky: 1636
Registrován: 14.3.2009 6:43:59
Bydliště: MO

Re: Co nejčastěji posloucháte v autě?

Příspěvek od Bobek »

Taky mám kazetu s ocáskem. Hlavně je to vynikající zabezpečení autorádia. Ten kazeťák opravdu nikdo nechce. :mrgreen:
Království a půl princezny za 511.
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Co nejčastěji posloucháte v autě?

Příspěvek od Standa »

Kazeta je určitě super - když má rádio kazeťák a nosíte s sebou tak jako tak nějaký mp3 přehrávač nebo chytrý telefon. Úplně nejpohodlnější je samozřejmě vyměnit rádio - krásně ukazuje i doprovodné údaje u mp3 (v ideálním úhlu pro řidiče), žádné kabely s dalšími přístroji... Ovšem potom člověk musí nosit v bundě třeba panýlek z rádia a nikde ho nezapomenout, jinak samozřejmě hrozí krádež. Navíc, ne každé rádio lze bez problémů vyměnit - mám v autě originální rádio zabudované do středového panelu tak, že bych ho snad musel měnit celý. Původně jsem uvažoval o nějaké navigaci, která by uměla přehrát i mp3, ale stejně by musela fungovat jako FM transmitor, protože mé originální rádio nemá žádný externí vstup :shock: . Jelikož navigaci až tak nepotřebuju a je pro zloděje poněkud větším magnetem, než triviální přístroj za nějakých 600 s prafleškou kdysi za 200 (stejně ho ale uklízím do přihrádky), zvolil jsem jednodušší řešení. Škoda, že nemám u rádia kazeťák ;) ...
Odpovědět

Zpět na „Odpočívka Na České dálnici“