Autoškola národa II

Off-topic pokec
Odpovědět
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Autoškola národa II

Příspěvek od pp21 »

A už je to tu zase ... tentokrát na ČT1 26. února 2011 od 20:00 hod.

Tady máme ukázku z nové animace: http://www.youtube.com/watch?v=-QNx3wgb3tc

PS: Závěr je jednoznačný ... kombinace značení "konec zpoplatněného úseku" a "začátek obce" přece jasně znamená že mám jet 80 km/h. To zase bude taškařice, ach jo.

PSS: A to ani nemluvím o tom, že to ukázkové vozidlo míjí značku obec v rychlosti cca 120 km/h a na 80 se dostane až tak 50 -100 metrů za značkou.
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoškola národa II

Příspěvek od mbmat »

Souhlasím s tebou, ale kdyby tu rychlost snížili předem, byla by to jasná nápověda...a kdyby tu animaci pozastavili dřív aby byla možnost zpomalit na těch 80, to by zas někteří diváci co mají malou televizi neviděli značku ''začátek obce''...btw zajímalo by mě co na to pak řekne Leoš Tržil ve studiu (pro ty co nevědí je to ředitel dopravní policie).
Lenny
Autor
Příspěvky: 10799
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Autoškola národa II

Příspěvek od Lenny »

A nechceš se ho na to zeptat osobně po telefonu? :mrgreen:
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoškola národa II

Příspěvek od mbmat »

tak mi ho dej :D
btw lenny odpověz mi na tu otýzku v D3 :D
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: Autoškola národa II

Příspěvek od JirkaS »

mbmat píše:Souhlasím s tebou, ale kdyby tu rychlost snížili předem, byla by to jasná nápověda...a kdyby tu animaci pozastavili dřív aby byla možnost zpomalit na těch 80, to by zas někteří diváci co mají malou televizi neviděli značku ''začátek obce''...btw zajímalo by mě co na to pak řekne Leoš Tržil ve studiu (pro ty co nevědí je to ředitel dopravní policie).
S velikostí animace v prvním vysílání problém byl, takže jsem zvědavý, jak si s tím poradí. Nejde jen o velikost obrazovky, ale hlavně o to, že rozlišení TV je v SD jen 720*576 (barevně ještě méně), a ty animace jsou dělané pro rozlišení o dost větší.
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoškola národa II

Příspěvek od mbmat »

no jasný. tou velikostí TV sem myslel rozlišení :D jen sem se nějak upsal :D
Odpovědět

Zpět na „Odpočívka Na České dálnici“