Knihy prof. Koukolíka

Off-topic pokec
Odpovědět
Michal R
Příspěvky: 1476
Registrován: 17.4.2009 14:10:52
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice

Knihy prof. Koukolíka

Příspěvek od Michal R »

to Radiala: :-)

Je tosice docela zábava číst, co všechno mají potřebu řešit naši chrabří "ochránci".... horší je, že veškeré správní náležitosti (rozhodovací procesy vlády ČR, MŽP, Městský soud v Praze atd.) byl za zákona nucen řešit erár za peníze daňových poplatníků.

Až někoho napadne zase věta, jakto že státní úředníci nerozhodují promptně, nechť se zamyslí nad výše uvedeným.

V této souvislosti si dovolím doporučit PT čtenářům tohoto threadu knížku prof. Františka Koukolíka (přední český neuropatolog a psycholog viz. http://cs.wikipedia.org/wiki/Franti%C5% ... kol%C3%ADk ) Vzpoura deprivantů, zejména pak její prostřední část. Anotace viz. nakladatelství Kosmas

... "Druhá část knihy s názvem Nástroje a sociální prostředí pojednává o nástrojích užívaných deprivanty k ovlivňování lidských skupin, zejména o skupinové hlouposti, iracionalitě, propagandě, absurditě a antivědě, dále o sociálním prostředí, které se na vzniku, vývoji a činnosti deprivantů podílí."

Velmi poučné čtení pro ty, jež neustále kroutí hlavou nad jednáním ekospolků a jejich sympatizantům. BTW - a to platí zejména pro vlákno D3 :-)
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Dokončení D8

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Michal R píše:... "Druhá část knihy s názvem Nástroje a sociální prostředí pojednává o nástrojích užívaných deprivanty k ovlivňování lidských skupin, zejména o skupinové hlouposti, iracionalitě, propagandě, absurditě a antivědě, dále o sociálním prostředí, které se na vzniku, vývoji a činnosti deprivantů podílí."

Velmi poučné čtení pro ty, jež neustále kroutí hlavou nad jednáním ekospolků a jejich sympatizantům. BTW - a to platí zejména pro vlákno D3 :-)
Pěkně si plivnul zpoza rohu, deprivante. A co nějáký argument nebyl by ? Nebyl, viď. Jako obvykle, kde nic není ....

P.S: Na jakoukoliv argumentaci se sice nevzmůžeš, ale plivat umíš výborně. To se musí nechat.
Avantime
Autor
Příspěvky: 621
Registrován: 25.2.2009 23:03:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Dokončení D8

Příspěvek od Avantime »

Dr.Fe1 píše:
Michal R píše:... "Druhá část knihy s názvem Nástroje a sociální prostředí pojednává o nástrojích užívaných deprivanty k ovlivňování lidských skupin, zejména o skupinové hlouposti, iracionalitě, propagandě, absurditě a antivědě, dále o sociálním prostředí, které se na vzniku, vývoji a činnosti deprivantů podílí."

Velmi poučné čtení pro ty, jež neustále kroutí hlavou nad jednáním ekospolků a jejich sympatizantům. BTW - a to platí zejména pro vlákno D3 :-)
Pěkně si plivnul zpoza rohu, deprivante. A co nějáký argument nebyl by ? Nebyl, viď. Jako obvykle, kde nic není ....

P.S: Na jakoukoliv argumentaci se sice nevzmůžeš, ale plivat umíš výborně. To se musí nechat.
Příště se prosím zdržte urážek a raději sám argumentujte.

Ke knihám pana Koukolíka - četl jsem Mocenskou posedlost a můžu jedině doporučit.
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Dokončení D8

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Avantime píše:Příště se prosím zdržte urážek a raději sám argumentujte.
Avantime: To já právě dělám, můžete se přesvědčit na fóru k D3-Středočeská, na které Michal R reaguje podpásovými osobními útoky, aniž by jakkoliv argumentoval k věci, tak oponenty nazývá deprivanty. Mě samotnému velice vadí, že se zde někteří snižují k osobním útokům, nerad se toho zúčastňuji, ale nemůžu si nechat líbit, když mě někdo uráží. Ono tady vůbec řada lidí používá namísto argumentace osobní útok, pokud někdo zapochybuje o oficiální verzi prosazované ŘSD a MD, tak je to hned deprivant, ekofašista, škodič a bůhví co ještě. Řada lidí nemaje argumentů sahá k dehonestaci oponenta, teoriím ekologických spiknutí apod. Chtělo by to trochu soudnosti, tolerance a soustředit se na argumentaci k věci a osobní útoky zcela vynechat.
MPMP
Příspěvky: 3319
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Dokončení D8

Příspěvek od MPMP »

Dr.Fe1 píše:... Chtělo by to trochu soudnosti, tolerance a soustředit se na argumentaci k věci a osobní útoky zcela vynechat.
Od Vás, který jako argumentaci používá většinou opakování již řečeného, to teda opravdu sedí. :)
Michal R
Příspěvky: 1476
Registrován: 17.4.2009 14:10:52
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice

Re: Dokončení D8

Příspěvek od Michal R »

Dr.Fe1 píše:
Michal R píše:... "Druhá část knihy s názvem Nástroje a sociální prostředí pojednává o nástrojích užívaných deprivanty k ovlivňování lidských skupin, zejména o skupinové hlouposti, iracionalitě, propagandě, absurditě a antivědě, dále o sociálním prostředí, které se na vzniku, vývoji a činnosti deprivantů podílí."

Velmi poučné čtení pro ty, jež neustále kroutí hlavou nad jednáním ekospolků a jejich sympatizantům. BTW - a to platí zejména pro vlákno D3 :-)
Pěkně si plivnul zpoza rohu, deprivante. A co nějáký argument nebyl by ? Nebyl, viď. Jako obvykle, kde nic není ....

P.S: Na jakoukoliv argumentaci se sice nevzmůžeš, ale plivat umíš výborně. To se musí nechat.

Milé Dr.Fe1 !
1) v osobním životě, v pracovním životě i elektronické komunikaci si tykám pouze s těmi, s kterými jsem si to tak domluvil. S vámi opravdu ne.

2) Nerozumíte pojmu deprivant, tak ho nepoužívejte. Jste tak, víceméně, úsměvný.

3) V diskuzi k D3 a D8 jsem napsal jak to je (jak to vidím) s činností, jednáním a chováním ekologistických aktivistů. Je to moje osobní zkušenost, ve své praxi jsem s těmito mnohokráte setkal, jednal, diskutoval. Ano, jsem nesmlouvavý, ale veřte, že si dokážu cokoliv ze svých řádek zde na webu obhájit. Nerozumím, co je na tom "plivnout zpoza rohu".

4) Argumentů (a zejména k D3) jsem zde napsal víc než dost. Stačí hledat. Vaše opakování stále téhož, účelové používání argumentů pokud vám vyhovují.... . Ostatně nejsem první, kdo vás "chytnul" při nekonzistenci vašich argumentů. Ostatně neschopnost kritického myšlení a zbytnělá představa o "jediné správné pravdě" je učebnicovým příkladem toho, o čem jsem psal (a prof. Koukolík víceméně taky).

5) Skvělý pokus o urážku ;) Vážně se mě to dotklo :D

6) Nejste první, jak píše Clancy "objímač stromů", který na mne osobně útočí. Osobně si vysvětluju tak, že je to něco o "hřebíčku, úderu a hlavičce". Ale třeba se pletu.
Odpovědět

Zpět na „Odpočívka Na České dálnici“