| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Pro zasmání http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=269 |
Stránka 15 z 34 |
| Autor: | P_V [ 23.11.2012 3:55:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
![]() A car drives around a house that stands in the middle of a newly-built road in Wenling, Zhejiang province, China. An elderly couple refused to sign an agreement to allow their house to be demolished. They say that the compensation offered was not enough to cover rebuilding costs. Their house is the only building left standing on a road which is paved through their former village. |
|
| Autor: | mbmat [ 23.11.2012 16:36:38 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání | ||
Asi to ale není k smíchu...
|
|||
| Autor: | Vladimír [ 25.11.2012 23:06:16 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání | ||
Běžný den v garážích.
|
|||
| Autor: | MPMP [ 25.11.2012 23:27:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Ten by se asi divil, kdyby mu někdo odešel s jeho ventilky, co? |
|
| Autor: | xcav8 [ 26.11.2012 0:21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Třeba je to auto součást té kampaně. Rozhodně má zajímavou SPZ. |
|
| Autor: | kyk [ 26.11.2012 9:45:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Tohle auto jezdí/jezdilo po Krnově |
|
| Autor: | jonáš [ 26.11.2012 10:52:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Čtyři kolečka jsou holt světově uznávanej symbol pro arogantního blba .. |
|
| Autor: | kyk [ 26.11.2012 13:23:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
double-audi |
|
| Autor: | FlakY` [ 4.1.2013 16:48:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
http://goo.gl/maps/F9QBG Hledal jsem zajímavé místo a tohle nemá fakt chybu... Nevíte co se pod tím maskovyným flekem skrývá? |
|
| Autor: | mapman [ 4.1.2013 16:59:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
http://binged.it/S9dOYs asi nic zajimavého, na jiných serverech je ta oblast vidět dobře .) |
|
| Autor: | hh [ 4.1.2013 17:02:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Jooo, v Nordwijku tam je v létě hezky ... |
|
| Autor: | GiuseppeS [ 4.1.2013 21:26:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
hh píše: Jooo, v Nordwijku tam je v létě hezky ... I v zimě, jen ta tulipánová pole v okolí vypadají tak nějak zvláště |
|
| Autor: | Houdini [ 4.1.2013 22:57:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
FlakY` píše: http://goo.gl/maps/F9QBG Hledal jsem zajímavé místo a tohle nemá fakt chybu... Nevíte co se pod tím maskovyným flekem skrývá? http://www.itsecurity.com/features/51-t ... ps-071508/ bod 46 |
|
| Autor: | jannnn [ 4.1.2013 23:46:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Tady je seznam takových míst: http://en.wikipedia.org/wiki/Satellite_ ... etherlands Houdini: To to asi nebude, ESTEC sídlí ve stejném městě, ale údajně někde uplně jinde. The European Space Agency has their ESTEC research centre in Noordwijk aan Zee, but located in an entirely different part of the town (several kilometres south of the censored area). The blurring in Noordwijk marks the site of the former headquarters of the Defense Pipeline Organisation, overseeing the Dutch part of Central European Pipeline System (CEPS). However, the DPO headquarters have been relocated to the Hague years ago. |
|
| Autor: | vaclav [ 5.1.2013 12:46:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
hadam, ze nejaky cyber nimby "patrik"- tj. pozadal google o skryti? |
|
| Autor: | P_V [ 5.1.2013 19:40:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
FlakY` píše: http://goo.gl/maps/F9QBG Hledal jsem zajímavé místo a tohle nemá fakt chybu... Nevíte co se pod tím maskovyným flekem skrývá? Komické je, že street view tam funguje bez omezení. |
|
| Autor: | FlakY` [ 6.1.2013 14:33:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
To už jsem taky zjistil. Třeba někomu bylo vidět do zahrady |
|
| Autor: | kasme [ 12.1.2013 18:54:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
asi sem... možná už to tu bylo, ale dnes mě to zas pobavilo Příloha:
Poznámka: od Výtoně na Palačák vyton.jpg [ 13.21 KiB | Zobrazeno 4791 krát ] edit: tak je to novinka... viz http://prahounakole.cz/2013/01/cyklocho ... e-nabrezi/ akorát mi není jasný rozdíl mezi „stezka pro chodce + cyklistům vjezd povolen“ a „stezka pro chodce a cyklisty“ |
|
| Autor: | viky [ 13.1.2013 8:37:39 ] | |||
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání | |||
Když už se o tomhle bavíme-jaký je rozdíl mezi těmito dopravními značkami s dodatk.tabulkou? Mimochodem,z obrázků je zřejmé,že tyto značky jsou od sebe asi 30 metrů
|
||||
| Autor: | Bobek [ 13.1.2013 9:41:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Normální kolmé stání x parkování pro osobní auta. |
|
| Autor: | mapman [ 13.1.2013 14:22:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
kasme píše: edit: tak je to novinka... viz http://prahounakole.cz/2013/01/cyklocho ... e-nabrezi/ akorát mi není jasný rozdíl mezi „stezka pro chodce + cyklistům vjezd povolen“ a „stezka pro chodce a cyklisty“ V tom článku je spíš jiná zajímavá věc - objevuje se tam v žluté ceduli pro cyklisty dle vyhlášky neexistující výstražná značka "pozor, chodci" - je jasné že je velmi intuitivní a každý to pochopí ale její tvůrci tu trochu předběhli dobu |
|
| Autor: | ElWapp [ 13.1.2013 17:51:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
kasme píše: akorát mi není jasný rozdíl mezi „stezka pro chodce + cyklistům vjezd povolen“ a „stezka pro chodce a cyklisty“ v článku http://prahounakole.cz/2013/01/cyklocho ... e-nabrezi/ se píše: Kladný bod lze přičíst snad jedině za v Praze přelomové využití kombinace dopravních značek „stezka pro chodce + cyklistům vjezd povolen,“ která byla až doposud tabu. Uvedené řešení bez jakýchkoliv pochybností neomezuje jízdu v hlavním dopravním prostoru a je tak velmi vhodné pro situace, kdy není možné vytvořit jednu infrastrukturu vyhovující všem skupinám cyklistů (určitě v kombinaci s piktokoridory, a možná i s cyklopruhy). |
|
| Autor: | Martin_L [ 13.1.2013 20:16:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Bobek píše: Normální kolmé stání x parkování pro osobní auta. Mimochodem, všimli jste si, že poměrně často se správce komunikace splete v podobě dodatkové tabulky a místo parkoviště pro osobní automobily stvoří parkoviště pro motorová vozidla? Znám to například odsud: http://maps.google.com/maps?q=Plze%C5%8 ... 4,,0,11.15 Rozdíl mezi obrázkem auta zepředu a auta z boku je zkrátka z hlediska legislativy větší, než by se mohlo zdát Jinak k debatě o stezce pro chodce s dodatkovou tabulkou cyklistům vjezd povolen ještě poznámka, že v Německu a Rakousku je používání takovéto kombinace naprosto běžné a dokonce znají i opačnou variantu - tedy cyklistická stezka s povolením vstupu chodců. Kromě formálního významu, který popsal ElWapp, to má i neformální význam: Zatímco na klasické smíšené stezce jsou ci cyklisté a chodci rovni, v případě použití varianty s dodatkovou tabulkou se tím dává najevo, že se provoz jiného druhu dopravy připouští, ale přednost má hlavní účel. V SRN dokonce existuje i stezka s dodatkovou tabulkou připouštějící provoz mopedů a skútrů. |
|
| Autor: | Kubajsu [ 14.1.2013 8:43:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
viky píše: ...Mimochodem,z obrázků je zřejmé,že tyto značky jsou od sebe asi 30 metrů... Hlavně mi přijde, že jsou značky dost daleko od "parkoviště". Podle značky by se mohlo stát snad hned od ní (chodník, trávník...). |
|
| Autor: | Likas [ 16.1.2013 9:52:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Ještě k tomu khaki fleku v Nordwijku - o kousek dál severně nad golfovým hřištěm je na místě nějakého vysílače v dunách je taky takový flek. https://maps.google.com/maps?q=52.29441 ... 1&t=k&z=16 |
|
| Stránka 15 z 34 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|