České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Pro zasmání
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=269
Stránka 16 z 34

Autor:  kyk [ 16.1.2013 10:21:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Kubajsu píše:
viky píše:
...Mimochodem,z obrázků je zřejmé,že tyto značky jsou od sebe asi 30 metrů...


Hlavně mi přijde, že jsou značky dost daleko od "parkoviště". Podle značky by se mohlo stát snad hned od ní (chodník, trávník...).

Alespoň se použily sloupy VO, místo dalších, zbytečných sloupků pro značky navíc.

Autor:  Sosa [ 16.1.2013 10:41:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Není to proto, že v prvním případě stojí i na chodníku, ve druhém jsou to přímo parkovací stání? Mohli to stání na chodníku dodělat až dodatečně.

Autor:  kasme [ 23.1.2013 13:40:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

:jidlo:
http://www.metro.cz/me-hlidac.aspx?idc=13012313332

Autor:  P_V [ 23.1.2013 14:06:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání


Na té značce je nějaké zaclánědlo, mohl by to uhrát na to, že DZ bylo nečitelné a kvůli tomu tam viděl 5 místo 3.

Autor:  Max [ 23.1.2013 14:18:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Praskla a potom ohla znacka, navic si na tom nahore lezi snih (takze to vypada jako ze je jenom odrena cervena barva). Je fakt, ze to pak tu 5 pripomina...

Autor:  Pavel Q [ 29.1.2013 0:31:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Zrovna v pondělí jsem viděl (a slyšel) na tomto místě praštit nějakou Avii do trubky. Bylo to ale těsně, možná pod viaduktem nakonec podjel.

Autor:  siesa [ 29.1.2013 7:26:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

viky píše:
Když už se o tomhle bavíme-jaký je rozdíl mezi těmito dopravními značkami s dodatk.tabulkou?
Mimochodem,z obrázků je zřejmé,že tyto značky jsou od sebe asi 30 metrů


Ja si osobne myslim, ze ta prvni znacka je tam beztak umistena v rozpotru s vyhlaskou, nebot znemoznuje prehlednost te krizovatky....Nemluve o tom infopanelu a k tomu jeste ta prenosna tabule, jakej gulas mame dneska k obedu...!! :shock:

Autor:  P_V [ 25.2.2013 18:36:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Na rumunské dálnici...
http://www.liveleak.com/view?i=c68_1361807701

Autor:  kyk [ 7.3.2013 12:27:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Kdesi na Jižní moravě

Přílohy:
Poznámka: Kdesi na Jižní moravě
858970_597635616917838_1541338110_o.jpg
858970_597635616917838_1541338110_o.jpg [ 240.94 KiB | Zobrazeno 6490 krát ]

Autor:  Myčák [ 6.4.2013 15:26:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Možná to už sem někdo postoval, ale dnes při průjezdu Průhonicema jsem vyfotil zajímavou značku :)
(Na mezi za stromem byla dřevěná kočíčí socha a pár svíček...)

Přílohy:
kočičí značka.jpg
kočičí značka.jpg [ 238.5 KiB | Zobrazeno 6291 krát ]

Autor:  P_V [ 24.4.2013 9:54:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Obrázek

Autor:  P_V [ 27.6.2013 22:18:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Bezmozek v tunelu
http://www.liveleak.com/view?i=304_1372355839

Autor:  vaclav [ 28.6.2013 6:52:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání



pri ty zatezi musel nadejchat tak kilo sajrajtu z vejfuku...

Autor:  P_V [ 20.7.2013 14:58:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Kdybyste se náhodou nudili... Každý týden nová sbírka.
http://www.drsnysvet.cz/?s=kompilace+autonehod

Autor:  GiuseppeS [ 20.8.2013 21:24:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

D8 v reklamě Vodafonu: http://youtu.be/khIneRzpAgU Černý humor ... :crazy:

Autor:  siesa [ 21.8.2013 6:17:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

GiuseppeS píše:
D8 v reklamě Vodafonu: http://youtu.be/khIneRzpAgU Černý humor ... :crazy:

:D :D Dobry!

Autor:  Standa [ 25.10.2013 7:05:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Tohle sem nemůžu nedat, už jen kvůli termínu "regulovčík" :D , který jsem dosud neznal:
http://www.novinky.cz/koktejl/317221-uprchly-trimetrakovy-byk-sestrelil-na-krizovatce-regulovcika.html

Autor:  monin [ 25.10.2013 7:55:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Standa píše:
Tohle sem nemůžu nedat, už jen kvůli termínu "regulovčík" :D , který jsem dosud neznal:
http://www.novinky.cz/koktejl/317221-uprchly-trimetrakovy-byk-sestrelil-na-krizovatce-regulovcika.html

A jakej jsi sakra ročník, že neznáš pojem regulovčík? :D
To se hodně používalo v Savětskom sajúze - na křižovatce stál milicionář - regulovčík dopravy. :D

Autor:  Standa [ 25.10.2013 8:32:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

monin píše:
...A jakej jsi sakra ročník, že neznáš pojem regulovčík? :D
To se hodně používalo v Savětskom sajúze - na křižovatce stál milicionář - regulovčík dopravy. :D
Socík jsem zažil docela dost ('71), ale regulovčík mi nějak unikl. Že jde o pojem z nezrušitelného CCCP mi bylo hned jasné, kolegyně vzpomínala, že se to u nás používalo pro vojenskou policii bratrských armád, ale dneska bych to už opravdu nečekal :) ...

Autor:  adamos [ 25.10.2013 8:42:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

V armádě jsem regulovčíka zažil ještě v roce 2000. Mám dojem, že nevymřeli a jsou v maskáčích dodnes :)

Autor:  monin [ 25.10.2013 8:56:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

adamos píše:
V armádě jsem regulovčíka zažil ještě v roce 2000. Mám dojem, že nevymřeli a jsou v maskáčích dodnes :)

Bohužel. A to nejen v maskáčích. Těch regulovčíků tu máme furt mraky. Všude kam se člověk podívá. :oops:

Autor:  vaclav [ 20.1.2014 19:42:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

http://www.cas.sk/clanok/270708/liecite ... hovia.html

Približne trojkilometrový úsek sme preto dali posúdiť liečiteľovi a odrušovateľovi geopatogénnych zón Viliamovi Weberovi z Trenčína. Ten zdvíha varovný prst a tvrdí, že toto miesto je nebezpečné a mohlo by zabíjať! Sú to negatívne sily oslabujúce ľudský organizmus. Na úseku častých dopravných nehôd je vždy geopatogénna zóna. Tam dochádza k nevysvetliteľným javom, keď napriek rovnej a prehľadnej ceste vodič, ktorý je na takýto jav citlivý, prejde do protismeru. Môže sa dostať do niekoľkosekundového bezvedomia, stratí kontrolu nad zmyslami.


priste povinne do EIA!

Autor:  JirkaS [ 20.1.2014 20:20:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

vaclav píše:
priste povinne do EIA!
To radši ani neříkejte na hlas. Čím větší blbost, tím větší pravděpodobnost, že s ní někdo přijde. :evil:

Autor:  evilcleaner [ 21.1.2014 7:01:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

dělejte si z toho srandu, ale o vlivu geopatogenních zón se učí i na pozemním stavitelství: http://www.bh52.cz/download/BH52_01.pdf (7str, obrázek)
zase na druhou stranu, co by člověk chtěl po eSkařích že:-D

Autor:  P_V [ 21.1.2014 14:37:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Nějaké feng-shui v návrhu silnic by nezaškodilo... :)
Ale vážně, když se budou řidiči na pěkné cestě cítit příjemně, tak to třeba sníží nehodovost. Když si z toho odmyslíme tu mystiku, zbývá stále něco mezi architekturou a estetikou.

Stránka 16 z 34 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/