| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Pro zasmání http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=269 |
Stránka 18 z 34 |
| Autor: | Hanes [ 15.9.2014 21:42:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Lenny ty jseš kolík!!! A co na to říkali "Orgáni"? Nebo Tě raději neviděli? |
|
| Autor: | kik [ 16.9.2014 19:00:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Tata kdysi v poslednim modelu puvodni Octavia kombi prevazel prkna. Kdyz ho videl prislusnik SNB mohl se zblaznit protoze zadni naraznik byl par cm od zeme. Co ta holka odvozila na a z chalupy bylo neskutecny. Lenny, Nova by te mela dat jako borec na konec |
|
| Autor: | Hanes [ 17.9.2014 19:22:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Hovno! Žádné borec na konec, nýbrž jako nejdůležitější zprávu hned na začátku |
|
| Autor: | Bobek [ 26.9.2014 10:45:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Jako úplně veselý to není, ale: Zbloudilý opilec se motal mezi auty ve Strahovském tunelu |
|
| Autor: | Lenny [ 30.9.2014 17:47:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
http://www.reflex.cz/clanek/foto/59352/ ... ilnic.html |
|
| Autor: | Standa [ 5.12.2014 9:23:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Úplně legrační to není, ale nevím kam jinam to dát (nechci Dialničiarovi zaplevelovat Čínu http://video.idnes.cz/webtv.aspx?idvideo=V141130_121327_tv-zpravy_nav |
|
| Autor: | vaclav [ 5.12.2014 9:32:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
hehe, nova uprava stredu pro kruhove objezdy... |
|
| Autor: | dd [ 11.12.2014 22:12:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
"oprava pak trvala několik dní" ..vybaví se mi dilatace na D8 |
|
| Autor: | P_V [ 8.1.2015 18:02:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Kaufland plátek |
dávka lidového humoru k tématu
|
|
| Autor: | monin [ 8.1.2015 19:06:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
A stokorunačku tento týždeň vyhrává.......Marie Vacílková, z Lysé nad Labem To už v kauflandu začali prodávat i trávu? A byla ještě ke všemu tento týden v akci? |
|
| Autor: | Adam108 [ 25.1.2015 20:41:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Most zabiják v Americe Nějakej týpek k němu nainstaloval kameru a videa dává pravidelně na internet - dohromady má od roku 2008 natočeno už 84 nehod. Nějaká vide jsem vybral, jinak jsou všechny na jeho YT kanálu, opravdu stojí za zhlédnutí Nejnovější video, týden staré. internetová stránka - http://11foot8.com/ jinak je to tady - LINK |
|
| Autor: | P_V [ 7.2.2015 22:01:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Americké studio navrhuje přemístit cyklostezky do tunelů |
|
| Autor: | JirkaS [ 7.2.2015 23:28:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
To je opravdu geniální návrh. Ono bývá nebezpečno už v trochu delším podchodu, a tak pro velký úspěch vytvoříme celou síť takových kanálů pro chodce a cyklisty |
|
| Autor: | Jan Petzold [ 12.2.2015 8:33:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Problémy s prostředním pruhem se nevyhýbají ani Německu: http://www.der-postillon.com/2015/02/sensation-autobahnfahrer-entdeckt.html |
|
| Autor: | vaclav [ 12.2.2015 8:44:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
je jen dobre, ze se o tom pise, dostane se to vice do povedomi. |
|
| Autor: | P_V [ 14.2.2015 16:07:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Vrtulníček na dálnici. http://www.drsnysvet.cz/dron-v-nesnazich/ |
|
| Autor: | P_V [ 15.2.2015 10:41:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Odmetání sněhu na dálnici v Kazachstáně. http://www.liveleak.com/view?i=3fe_1423761849 |
|
| Autor: | Geo [ 4.3.2015 12:13:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Pekna sbirka: http://www.ceskatelevize.cz:8099/ct24/r ... ti-rytiri/ |
|
| Autor: | Warcz [ 10.3.2015 21:52:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
http://youtu.be/ImE8wHxTtpA |
|
| Autor: | Sudr [ 8.4.2015 17:21:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
kasme píše: asi sem... možná už to tu bylo, ale dnes mě to zas pobavilo Příloha: vyton.jpg edit: tak je to novinka... viz http://prahounakole.cz/2013/01/cyklocho ... e-nabrezi/ akorát mi není jasný rozdíl mezi „stezka pro chodce + cyklistům vjezd povolen“ a „stezka pro chodce a cyklisty“ No procházel jsem sekci "Pro zasmání" a původně mi ta s tou dodatkovou tabulkou taky přišlo jako blbina, ale pak jsme narazil na tohle http://zlin.idnes.cz/cyklostezka-jen-pr ... zpravy_sot (taky v téhle sekci) a tady by se možná tohle řešení uplatnilo, ne? Takže pokud to ve zlíně ještě nevyřešili, tak jim dejte vědět.... |
|
| Autor: | Geo [ 22.4.2015 23:24:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Kdyby se nekdo v dobe patentove bitvy u Blanky nudil, a chtel si navrhnout, treba dopravni kuzel, tak opatrne, nebot ho mohl navrhnout a patentovat uz nekdo drive. (Treba tento, s prodlouzenou zivotnosti v pripade prejeti https://www.google.cz/patents/US20140069322 ). Doporucuji pohledat i jine kuzely, nebo treba dopravni knofliky (https://www.google.com/patents/US5277513) . Relevantni je to zejmena pokud jste chystali export do USA. Pekne je taktez tlacitko "Find prior art", snad kdyby mel nekdo pocit, ze uz to nekdy nekde videl a chtel patent rozporovat. |
|
| Autor: | evilcleaner [ 23.4.2015 6:28:33 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání | ||
originální popis k obrázku: "Na fotce tunel Blanka krátce po dokončení, s hlavním architektem…"
|
|||
| Autor: | MickeyMouse [ 5.5.2015 17:55:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Asi jste to panove uz videli, ale tenhle dil je vlastne o dalnicich, tak se sem do sekce hodi: (https://www.stream.cz/blanik/10005587-cykloblanka). |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 5.5.2015 20:06:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Jen popíšu svůj dnešní vizuální poznatek, kdy jsem dnes byl v Brně a jel jsem po Žabovřeské a jak jsou ve skále v místě budoucího tunelu a rozšíření vidět zbytky těch sklepení, tak nad jeden z těch výklenků nějaký vtipálek napsal modrou barvou Blanka |
|
| Autor: | viky [ 14.5.2015 20:52:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pro zasmání |
Myslel jsem si,že takového článku se dočkám jen 1.4. V BÝVALÉM VOJENSKÉM PROSTORU BRDY BYLO OBJEVENO 23 KM NOVÉ DÁLNICE http://www.burani.cz/clanek/v-byvalem-v ... ve-dalnice |
|
| Stránka 18 z 34 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|