České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Pro zasmání
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=269
Stránka 18 z 34

Autor:  Hanes [ 15.9.2014 21:42:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Lenny ty jseš kolík!!! :ok:

A co na to říkali "Orgáni"? Nebo Tě raději neviděli? :lol:

Autor:  kik [ 16.9.2014 19:00:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Tata kdysi v poslednim modelu puvodni Octavia kombi prevazel prkna. Kdyz ho videl prislusnik SNB mohl se zblaznit protoze zadni naraznik byl par cm od zeme. Co ta holka odvozila na a z chalupy bylo neskutecny.
Lenny, Nova by te mela dat jako borec na konec :crazy:

Autor:  Hanes [ 17.9.2014 19:22:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Hovno! Žádné borec na konec, nýbrž jako nejdůležitější zprávu hned na začátku :lol:

Autor:  Bobek [ 26.9.2014 10:45:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Jako úplně veselý to není, ale:
Zbloudilý opilec se motal mezi auty ve Strahovském tunelu :shock:

Autor:  Lenny [ 30.9.2014 17:47:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

http://www.reflex.cz/clanek/foto/59352/ ... ilnic.html

Autor:  Standa [ 5.12.2014 9:23:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Úplně legrační to není, ale nevím kam jinam to dát (nechci Dialničiarovi zaplevelovat Čínu :) )

http://video.idnes.cz/webtv.aspx?idvideo=V141130_121327_tv-zpravy_nav

Autor:  vaclav [ 5.12.2014 9:32:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

hehe, nova uprava stredu pro kruhove objezdy...

Autor:  dd [ 11.12.2014 22:12:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

"oprava pak trvala několik dní"

..vybaví se mi dilatace na D8

Autor:  P_V [ 8.1.2015 18:02:10 ]
Předmět příspěvku:  Kaufland plátek

dávka lidového humoru k tématu
Obrázek

Autor:  monin [ 8.1.2015 19:06:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

A stokorunačku tento týždeň vyhrává.......Marie Vacílková, z Lysé nad Labem :D
To už v kauflandu začali prodávat i trávu? A byla ještě ke všemu tento týden v akci?

Autor:  Adam108 [ 25.1.2015 20:41:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Most zabiják v Americe :D Zhruba každý měsíc stojí kus střechy nějaký kamión.
Nějakej týpek k němu nainstaloval kameru a videa dává pravidelně na internet - dohromady má od roku 2008 natočeno už 84 nehod. Nějaká vide jsem vybral, jinak jsou všechny na jeho YT kanálu, opravdu stojí za zhlédnutí :lol:

Nejnovější video, týden staré.






internetová stránka - http://11foot8.com/
jinak je to tady - LINK

Autor:  P_V [ 7.2.2015 22:01:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Americké studio navrhuje přemístit cyklostezky do tunelů

:crazy:

Autor:  JirkaS [ 7.2.2015 23:28:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

To je opravdu geniální návrh. Ono bývá nebezpečno už v trochu delším podchodu, a tak pro velký úspěch vytvoříme celou síť takových kanálů pro chodce a cyklisty :-) Do toho by nikdo normální nevlezl, zato jako brloh bezdomovců a smažek by to bylo úspěšné.

Autor:  Jan Petzold [ 12.2.2015 8:33:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Problémy s prostředním pruhem se nevyhýbají ani Německu:

http://www.der-postillon.com/2015/02/sensation-autobahnfahrer-entdeckt.html

Autor:  vaclav [ 12.2.2015 8:44:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

je jen dobre, ze se o tom pise, dostane se to vice do povedomi.

Autor:  P_V [ 14.2.2015 16:07:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Vrtulníček na dálnici.
http://www.drsnysvet.cz/dron-v-nesnazich/

Autor:  P_V [ 15.2.2015 10:41:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Odmetání sněhu na dálnici v Kazachstáně.
http://www.liveleak.com/view?i=3fe_1423761849

Autor:  Geo [ 4.3.2015 12:13:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Pekna sbirka: http://www.ceskatelevize.cz:8099/ct24/r ... ti-rytiri/

Autor:  Warcz [ 10.3.2015 21:52:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

http://youtu.be/ImE8wHxTtpA

Autor:  Sudr [ 8.4.2015 17:21:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

kasme píše:
asi sem... možná už to tu bylo, ale dnes mě to zas pobavilo :crazy:
Příloha:
vyton.jpg


edit: tak je to novinka... viz http://prahounakole.cz/2013/01/cyklocho ... e-nabrezi/

akorát mi není jasný rozdíl mezi „stezka pro chodce + cyklistům vjezd povolen“ a „stezka pro chodce a cyklisty“



No procházel jsem sekci "Pro zasmání" a původně mi ta s tou dodatkovou tabulkou taky přišlo jako blbina, ale pak jsme narazil na tohle http://zlin.idnes.cz/cyklostezka-jen-pr ... zpravy_sot (taky v téhle sekci) a tady by se možná tohle řešení uplatnilo, ne? Takže pokud to ve zlíně ještě nevyřešili, tak jim dejte vědět....:-D

Autor:  Geo [ 22.4.2015 23:24:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Kdyby se nekdo v dobe patentove bitvy u Blanky nudil, a chtel si navrhnout, treba dopravni kuzel, tak opatrne, nebot ho mohl navrhnout a patentovat uz nekdo drive. (Treba tento, s prodlouzenou zivotnosti v pripade prejeti https://www.google.cz/patents/US20140069322 ). Doporucuji pohledat i jine kuzely, nebo treba dopravni knofliky (https://www.google.com/patents/US5277513) . Relevantni je to zejmena pokud jste chystali export do USA.
Pekne je taktez tlacitko "Find prior art", snad kdyby mel nekdo pocit, ze uz to nekdy nekde videl a chtel patent rozporovat.

Autor:  evilcleaner [ 23.4.2015 6:28:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

originální popis k obrázku: "Na fotce tunel Blanka krátce po dokončení, s hlavním architektem…"

Přílohy:
_blanka.jpg
_blanka.jpg [ 165.22 KiB | Zobrazeno 6637 krát ]

Autor:  MickeyMouse [ 5.5.2015 17:55:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Asi jste to panove uz videli, ale tenhle dil je vlastne o dalnicich, tak se sem do sekce hodi: (https://www.stream.cz/blanik/10005587-cykloblanka).

Autor:  Martin z Ostravy [ 5.5.2015 20:06:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Jen popíšu svůj dnešní vizuální poznatek, kdy jsem dnes byl v Brně a jel jsem po Žabovřeské a jak jsou ve skále v místě budoucího tunelu a rozšíření vidět zbytky těch sklepení, tak nad jeden z těch výklenků nějaký vtipálek napsal modrou barvou Blanka :D

Autor:  viky [ 14.5.2015 20:52:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pro zasmání

Myslel jsem si,že takového článku se dočkám jen 1.4. :D

V BÝVALÉM VOJENSKÉM PROSTORU BRDY BYLO OBJEVENO 23 KM NOVÉ DÁLNICE

http://www.burani.cz/clanek/v-byvalem-v ... ve-dalnice

Stránka 18 z 34 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/