| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Komunální politika v Praze http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=4621 |
Stránka 15 z 57 |
| Autor: | pohrabáč [ 22.1.2015 23:00:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Michale souhlas. A přijeď na Moravu na víno - tam přestaneme řešit jako půlka národa jenom Prahu - i na tomto foru. Tady je potřeba vyřešit věci - jak stříkat, jak okopat a ostříhat, jak sklidit a archívovat tak aby to i pražákům bylo podle chuti. Ale taky často drncám do Prahy , ale nevím na co si tam pořád stěžujete. Vemte ogaru do sklepa a tam to nějak domluvíme. Z Veltlína zeleného udělíme Modrý portugal a hned bude vědět odkud slunko vycházá. |
|
| Autor: | Marooned17 [ 23.1.2015 6:03:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Michal R: Bojíte se, že by se vlastně nakonec nic nestalo a kritikům by sklaplo, že? Proto je samozřejmě třeba zavření nábřeží zabránit, neb ten tranzit je přece zcela vitální pro lidskou svobodu a tržby firem na Praze 1, že? |
|
| Autor: | ML90 [ 23.1.2015 12:05:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
pivko píše: Možná by pak poprvé v životě musel začít dělat něco pořádného Sice nejsem fanouškem pana Stropnického, ale jak se pozná "pořádná" práce? Tohle hloupé nálepkování mě dost irituje. Když teď odhlédneme od konkrétních věcí, tak je mi angažování se podobných lidí mnohem sympatičtější než pan ministr financí, který tvrdí, že "maká". |
|
| Autor: | Bobek [ 23.1.2015 12:50:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Povaleči z kaváren do polí a továren! Pořádná práce je ta, kterou mluvčí/pisatel dělá, to dá rozum. |
|
| Autor: | Mike [ 23.1.2015 16:12:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
pořádná práce je jakákoli práce, která není placena z daní či jiných rozpočtových položek a je jedno, jestli ohříváte párky, projektujete rodinné domy nebo svařujete kolejnice ( ačkoli to poslední většinou z daní - tedy u nás - placeno je ) tedy dalo by se napsat "užitečná práce", ale je holt ustálené... pořádná |
|
| Autor: | ML90 [ 23.1.2015 19:57:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Ok, díky za objasnění. V tom případě není pořádnou prací třeba učitel, lékař pracující v fakultní nemocnici, diplomat, voják nebo soudce |
|
| Autor: | kot [ 24.1.2015 14:03:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Ale pánové, nejsme díkybohu v roce 1948... |
|
| Autor: | Mosquit [ 24.1.2015 14:55:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Ohřívání párků je práce. Ohřívání párků v kantýně ministerstva taky patří pod práci, nebo už ne? A co svačinářka v soukromé IT firmě, která dodává SW státní organizaci? Je to ještě pořádná práce? A co údržbář, který se stará o budovu, kterou má pronajatou soukromá IT firma, která dodává SW státní organizaci? |
|
| Autor: | monin [ 24.1.2015 15:19:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
A všichni dohromady uděláme moc. Širší ulice.. https://www.youtube.com/watch?v=4MK_vNkiPRk |
|
| Autor: | pivko [ 24.1.2015 16:24:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Ale no tak, to se tu někdo vskutku odváží tvrdit, ze pan Stropnický za svou "kariéru" skutečně udělal něco užitečného? Pani a já myslel, ze porad "Vtipnejsi vyhrava" už před pěknou dobou zrušili... |
|
| Autor: | jonáš [ 25.1.2015 20:33:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Stropnickej mi na silvestra točil pivo (Podkováň) a rozhodně to dělal poctivě a pořádně |
|
| Autor: | Mikulik [ 27.1.2015 13:33:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Ono takových Stropnických je tam víc. Stačily mi Události komentáře asi z 23.1. kde byl Dolínek za SocDem a už vypravěl, jak se bude snažit dostat lidi do městský dopravy a dosáhne toho zavedením park. zon a úpravou Veletržní. Což není stavebně tak složité, stačí do kopce dát do pravého pruhu značku parkování.... Ještě dotaz ohledně téhle oblasti ulice U Sparty je průjezd zakázán. Když tam pojedu a zastaví mě orgán, tak by jedině musel za mnou, aby mi dokázal, že tam projíždím, je to tak? Když mu řeknu, že jsem tam chtěl zastavit a nebylo místo, tak nic nezmůže, je to tak? |
|
| Autor: | P_V [ 3.2.2015 18:11:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
http://www.lidovky.cz/clenove-prazske-k ... _domov_ele |
|
| Autor: | Michal R [ 3.2.2015 19:22:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
... tak navrhuji do tohoto vlákna anketu: Vydrží pan Matěj Stropnický do švestek? |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 4.2.2015 10:20:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Kdo má zájem může na iDnes položit Stropnickému otázku v on-line rozhovoru. Začátek dnes v 10:55 hod ... http://praha.idnes.cz/matej-stropnicky- ... 35_420_bur |
|
| Autor: | pivko [ 4.2.2015 13:14:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Nic překvapivého. Můžeme se jen vsázet, jestli vydrží déle pan Stropnický na Magistrátu, nebo ta (podle něj) lumpenkoalice na Praze 3. |
|
| Autor: | Lenny [ 23.4.2015 21:05:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Pražákům těm je pod novou klikou na magistrátu hej http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/6367 ... azory.html |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 23.4.2015 22:14:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Stropnickýho nemusím, ale shazovat ho kvůli takovým věcem, jakože nemá doma TV a snaží se šetřit životní prostředí (což je každého ryze subjektivní problém), to je nesmysl a hodně trapná Buchertova snaha odsoudit ho za každou cenu na čemkoliv. |
|
| Autor: | Standa [ 24.4.2015 7:35:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Dr.Fe1 píše: Stropnickýho nemusím, ale shazovat ho kvůli takovým věcem, jakože nemá doma TV a snaží se šetřit životní prostředí (což je každého ryze subjektivní problém), to je nesmysl a hodně trapná Buchertova snaha odsoudit ho za každou cenu na čemkoliv. |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 24.4.2015 9:07:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Já se snažím být tolerantní, proto nenadávám do exotů někomu kvůli tomu, že např. nemá televizi a snaží se šetřit s energií nad rámec běžných zvyklostí. Nemám rád, když si někdo myslí, že jeho názory a postoje jsou ty jediné správné a odlišným nadává. |
|
| Autor: | Standa [ 24.4.2015 9:21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Jasně, pro mě není "exot" ani nadávka, prostě jen označení někoho, kdo se nechová úplně jako zbytek společnosti, a samozřejmě to můžu tolerovat. Ovšem jen pokud zase on toleruje můj způsob života, čímž si zrovna v tomto případě nejsem úplně jistý: Citace: Zelený politik Stropnický také objevil, že „zisky získává vlastník“. Aha… A kdo by je měl získávat? Stát? Protože jinde vysvětluje, že je potřeba dosáhnout u pracujících „osvobození práce“. Jak? „Prostě aktivně posilovat rovnost ve společnosti prostřednictvím regulací a zákonů.“ Buď si Matěj Stropnický popletl politické strany, nebo se musíme začít skutečně bát, když je někdo podobný náměstkem primátorky hlavního města |
|
| Autor: | pivko [ 24.4.2015 12:43:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Přesně tak, tolerovat mohu lidi s jiným (i extrémním) názorem na cokoli, pokud mi jej nechtějí vnucovat. Což v případě páně Stropnického ani dalších podobných splněno rozhodně není. Oni mají svou představu, jak by měli ostatní žít a na vnucování těchto svých názorů ostatním je založena celá jejich politická existence. Takže tam žádná tolerance není namístě. Je třeba se jim nekompromisně bránit. |
|
| Autor: | kot [ 24.4.2015 19:51:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Zní to hodně tvrdě, ale obávám se , že má pivko (bohužel) pravdu... |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 24.8.2015 22:47:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Krna dost možná skončí a zde tak "oblíbený" Melmatěj Strópa zůstane http://domaci.ihned.cz/c1-64506960-praz ... e-odvolana |
|
| Autor: | Standa [ 25.8.2015 7:42:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Že by u anoistů zaintervenoval pan otec |
|
| Stránka 15 z 57 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|