| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Komunální politika v Praze http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=4621 |
Stránka 16 z 57 |
| Autor: | kot [ 25.8.2015 13:29:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Docela bych jí ten odchod přál, neboť každé její televizní vystoupení bylo zbytečně agresivní a docela přisprostlé. O obsahu raději nemluvit. Proti ní i Hudeček byl geniální speaker... |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 25.8.2015 14:59:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Odkopala se tím, jak se o stavitelích tunelu Blanka paušálně vyjádřila jako o debilech. Takhle inteligentní člověk nejedná. Jinak v médiích téměř nevystupovala (asi dobře věděla proč), protože kromě "debilů" a podobných perel z ní toho nikdy moc nevypadlo. A že by za ní byla nějáká práce to taky nevypadá. Už aby byla pryč. |
|
| Autor: | MPMP [ 25.8.2015 16:45:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Já se jen bojím, aby to po ní nepřevzal mistr Stropnický. |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 25.8.2015 17:58:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Jen taková perlička. Krnáčová provedla soudružskou sebekritiku, že špatně a nedostatečně komunikuje s médii a zároveň zrušila plánovanou tiskovku http://domaci.ihned.cz/c1-64508700-krna ... -s-babisem |
|
| Autor: | kot [ 25.8.2015 21:28:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Ten Babiš mně fakt pobavil: "Politika je hlavně o komunikaci a ne až tak o práci." No to si dělá snad srandu, ne ? |
|
| Autor: | bhs [ 25.8.2015 21:36:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Nevím, co je Vám na tom divné - je to prostě tak, jak to BB říká A když už to pochopil i Babiš, tak Vy byste měl taky |
|
| Autor: | kot [ 25.8.2015 21:43:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
No tak pak byly nepravdivé ty volební slogany o tom, že pánové a dámy z ANO "makají". |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 25.8.2015 22:25:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
No tak obvykle se takové věci nepřiznávají, i když je to třeba pravda. Je to jako kdybych jako zaměstnanec říkal zaměstnavateli, že není důležitý jestli pracuju, ale jak to před ním okecám ............. aneb Babiš byl nějákej upřímnej (asi nechtěně) |
|
| Autor: | bhs [ 26.8.2015 10:31:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
kot píše: No tak pak byly nepravdivé ty volební slogany o tom, že pánové a dámy z ANO "makají". |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 23.10.2015 1:11:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Tak místní (ne)oblíbenec Stropnický skončil. Jsem zvědav, jak se to vyvine dál. Nedokážu vůbec odhadnout, jak to zpytlíkujou. Pražští zastupitelé nečekaně odvolali Stropnického a další tři radní http://praha.idnes.cz/prazsti-zastupite ... -zpravy_jj |
|
| Autor: | kot [ 23.10.2015 1:22:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
To je opravdu velmi dobrá zpráva - hnedka zrána... |
|
| Autor: | pivko [ 23.10.2015 7:07:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Jo, maloco dokaze po ranu tak potesit. Doufam, ze nepujde ted skodit zpatky na P3. |
|
| Autor: | monin [ 23.10.2015 7:51:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
kot píše: To je opravdu velmi dobrá zpráva - hnedka zrána... Tatínek vám vyhlásí válku! |
|
| Autor: | Standa [ 23.10.2015 8:11:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
pivko píše: Jo, maloco dokaze po ranu tak potesit. Doufam, ze nepujde ted skodit zpatky na P3. |
|
| Autor: | kot [ 23.10.2015 9:32:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Řekl bych, že největší sabotér byl KONEČNĚ odvolán... |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 23.10.2015 9:35:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Živě: Začala jednání o nové koalici. Do čela Prahy se chce vrátit TOP 09 i ODS http://domaci.ihned.cz/c1-64775960-zive ... p-09-i-ods |
|
| Autor: | pivko [ 23.10.2015 10:24:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Ono bohužel (byť Stropnickému to přeju od Aše až k Tatrám) to nové řešení může být ještě mnohem horší. Stačí, když uspěje scénář, kde si mezi sebou rozdělí posty trojkoalice a TOP09, primátorem se stane zmr. Hudeček a např. zmr. Štěpánek radním pro dopravu... Jelikož si nemyslím, že by ve stávajícím zastupitelstvu byl někdo, kdo by byl schopen a ochoten v Praze prosazovat rozumná dopravní řešení, myslím, že nejlepší bude, když se v těch svých nicotných žabomyších sporech budou rubat i nadále a nebudou dělat nic. Blanka je otevřená a různá ta slavná "návazná opatření" by stejně akorát domrvili. |
|
| Autor: | kot [ 23.10.2015 10:45:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
No, teď jsi mě zaskočil pivko. Já se naivně těšil, že by nyní mohla být šance posunout kousíček dál plánování a přípravu okruhu od Blanky k Balabence... |
|
| Autor: | Standa [ 23.10.2015 11:41:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Po letmém skouknutí odkazu od Dr.Fe1 musím souhlasit s Pivkem, že stagnace a plné zaujetí žabomyšími spory bude v této konstelaci pro Prahu to nejlepší Kot má samozřejmě pravdu, že dnes již bývalý radní "zelený Che" byl největším sabotérem ledasčeho, ale i tento exot uznal, že 511 je nutná, což mohlo mnohé jeho příznivce poněkud přibrzdit - obávám se, že teď začnou dělat naschvály. Jinak mě nadchnul titul zmr. |
|
| Autor: | Michal R [ 25.10.2015 23:34:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
... na před měsíci jsem zde tipnul, že Matěj nevydrží do švestek. Nevím jak u vás, ale u nás jsou švestky už pryč a tak jsem se o dva týdny seknul No, jakkoliv si myslím, že Stropnický mladší není žádný politický hajzl a myslí to "dobře".... tak je úžasně mimo. Pobavilo mě, když jsem zjistil, že pro některé kolegy ze strany Zelených je "... už moc zelenej.." Ale pokud vím, tak novým tažným politickým koněm bude nová linka metra D (Písnice - Letňany) v prvním budovaném úseku Nové Dvory - Pankrác - Náměstí Míru. Ale to jsme na jiném webu, že... Obávám se, že se pomalu povleče řešení 511 a nakonec po 2020 se kopne do země. Ale ostatní nové silniční dopravní stavby (Radlická radiala, 518-519, MO, nový most přes Vltavu) budou mít utrum. Nějaké ty místní úpravy, PHS a kruháků není nikdy dost.... |
|
| Autor: | Standa [ 26.10.2015 8:48:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Holub je z toho taky smutný http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-pad-prazske-koalice-did-/p_politika.aspx?c=A151024_154703_p_politika_wag Citace: Ztrácejí i sami Pražané, kteří jsou trestáni za to, koho do městského zastupitelstva zvolili. V situaci, kdy je třeba urgentně vyřešit financování nedávno dokončeného metra, ubránit metropoli před vpádem automobilistů přilákaných tunelem Blanka a hlavně udržet právo hlavního města vytvářet vlastní stavební předpisy, se budou řešit personální otázky na magistrátě. K tomu není třeba nic dodávat. |
|
| Autor: | kot [ 26.10.2015 14:57:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Kdo to je ten Holub ? Věta o bránění metropole je ještě stupidnější, než by ji vyplodil automat... A to už je co říct ! |
|
| Autor: | pivko [ 26.10.2015 15:14:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Holub, neznáte? Velmi nepříjemné. |
|
| Autor: | 1975 [ 26.10.2015 18:35:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
Citace: , ubránit metropoli před vpádem automobilistů přilákaných tunelem Blanka a ...no, nejvíc je potřeba bránit od severu, od hejlů, a tam svou funkci geniálně zúžená Jugoslávských partyzánů plní roli celkem dobře |
|
| Autor: | Mike [ 26.10.2015 21:45:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Komunální politika v Praze |
pravda dnes jsem jel přes kulaťák a je to masakr stojící skoro všechno, jediné rozumné je, že je vnitřní pruh volný a v relaci Čs. armády-Evropská řidiči umožní průjezd "přes tři pruhy" |
|
| Stránka 16 z 57 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|