České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Komunální politika v Praze
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=55&t=4621
Stránka 16 z 57

Autor:  kot [ 25.8.2015 13:29:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Docela bych jí ten odchod přál, neboť každé její televizní vystoupení bylo zbytečně agresivní a docela přisprostlé. O obsahu raději nemluvit. Proti ní i Hudeček byl geniální speaker...

Autor:  Dr.Fe1 [ 25.8.2015 14:59:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Odkopala se tím, jak se o stavitelích tunelu Blanka paušálně vyjádřila jako o debilech. Takhle inteligentní člověk nejedná. Jinak v médiích téměř nevystupovala (asi dobře věděla proč), protože kromě "debilů" a podobných perel z ní toho nikdy moc nevypadlo. A že by za ní byla nějáká práce to taky nevypadá. Už aby byla pryč.

Autor:  MPMP [ 25.8.2015 16:45:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Já se jen bojím, aby to po ní nepřevzal mistr Stropnický. :kladivo:

Autor:  Dr.Fe1 [ 25.8.2015 17:58:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Jen taková perlička. Krnáčová provedla soudružskou sebekritiku, že špatně a nedostatečně komunikuje s médii a zároveň zrušila plánovanou tiskovku :) Takto mi přijde jako dobrej vtip.

http://domaci.ihned.cz/c1-64508700-krna ... -s-babisem

Autor:  kot [ 25.8.2015 21:28:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Ten Babiš mně fakt pobavil: "Politika je hlavně o komunikaci a ne až tak o práci." No to si dělá snad srandu, ne ?

Autor:  bhs [ 25.8.2015 21:36:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Nevím, co je Vám na tom divné - je to prostě tak, jak to BB říká :-(
A když už to pochopil i Babiš, tak Vy byste měl taky

Autor:  kot [ 25.8.2015 21:43:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

No tak pak byly nepravdivé ty volební slogany o tom, že pánové a dámy z ANO "makají". :lol: Nebo, že by už ANO bylo stejné jako ostatní "zastaralé" strany ? Tak buď jedno nebo druhé. :zvraci:

Autor:  Dr.Fe1 [ 25.8.2015 22:25:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

No tak obvykle se takové věci nepřiznávají, i když je to třeba pravda. Je to jako kdybych jako zaměstnanec říkal zaměstnavateli, že není důležitý jestli pracuju, ale jak to před ním okecám ............. aneb Babiš byl nějákej upřímnej (asi nechtěně)

Autor:  bhs [ 26.8.2015 10:31:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

kot píše:
No tak pak byly nepravdivé ty volební slogany o tom, že pánové a dámy z ANO "makají". :lol:
Ale to vůbec nemusí být v rozporu. "Makat" můžou, ale v politice (a někdy i jinde) to přináší ovoce až se to podaří prosadit, jinak je to na dvě věci .... V tomto smyslu je komunikace (a zajištění podpory) mnohem důležitější.

Autor:  Dr.Fe1 [ 23.10.2015 1:11:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Tak místní (ne)oblíbenec Stropnický skončil. Jsem zvědav, jak se to vyvine dál. Nedokážu vůbec odhadnout, jak to zpytlíkujou.

Pražští zastupitelé nečekaně odvolali Stropnického a další tři radní

http://praha.idnes.cz/prazsti-zastupite ... -zpravy_jj

Autor:  kot [ 23.10.2015 1:22:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

To je opravdu velmi dobrá zpráva - hnedka zrána... :lol:

Autor:  pivko [ 23.10.2015 7:07:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Jo, maloco dokaze po ranu tak potesit. Doufam, ze nepujde ted skodit zpatky na P3.

Autor:  monin [ 23.10.2015 7:51:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

kot píše:
To je opravdu velmi dobrá zpráva - hnedka zrána... :lol:

Tatínek vám vyhlásí válku! :oops:

Autor:  Standa [ 23.10.2015 8:11:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

pivko píše:
Jo, maloco dokaze po ranu tak potesit. Doufam, ze nepujde ted skodit zpatky na P3.
Tak tam už ho snad odstavili - máme tam, nepletu-li se, docela funkční koalici relativně rozumných stran ;) . Tak doufejme, že se něco podobného poskládá i na MHMP, problém je, že tam koalice TOP09 - ODS - ČSSD potřebuje ještě někoho odloudit z ANO :twisted: (pirátům, starostům, lidovcům, ani komančům bych z principu nevěřil :) ). Taky mě tento vývoj těší, nicméně to může být špatná zpráva pro 511, mohou se zase vyrojit sabotéři.

Autor:  kot [ 23.10.2015 9:32:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Řekl bych, že největší sabotér byl KONEČNĚ odvolán...

Autor:  Dr.Fe1 [ 23.10.2015 9:35:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Živě: Začala jednání o nové koalici. Do čela Prahy se chce vrátit TOP 09 i ODS

http://domaci.ihned.cz/c1-64775960-zive ... p-09-i-ods

Autor:  pivko [ 23.10.2015 10:24:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Ono bohužel (byť Stropnickému to přeju od Aše až k Tatrám) to nové řešení může být ještě mnohem horší. Stačí, když uspěje scénář, kde si mezi sebou rozdělí posty trojkoalice a TOP09, primátorem se stane zmr. Hudeček a např. zmr. Štěpánek radním pro dopravu... Jelikož si nemyslím, že by ve stávajícím zastupitelstvu byl někdo, kdo by byl schopen a ochoten v Praze prosazovat rozumná dopravní řešení, myslím, že nejlepší bude, když se v těch svých nicotných žabomyších sporech budou rubat i nadále a nebudou dělat nic. Blanka je otevřená a různá ta slavná "návazná opatření" by stejně akorát domrvili.

Autor:  kot [ 23.10.2015 10:45:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

No, teď jsi mě zaskočil pivko. Já se naivně těšil, že by nyní mohla být šance posunout kousíček dál plánování a přípravu okruhu od Blanky k Balabence...

Autor:  Standa [ 23.10.2015 11:41:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Po letmém skouknutí odkazu od Dr.Fe1 musím souhlasit s Pivkem, že stagnace a plné zaujetí žabomyšími spory bude v této konstelaci pro Prahu to nejlepší :twisted: . Ono to ani na nic jiného nevypadá: ODS se chce držet zpátky (což jako její potenciální volič spíš ocením ;) ), jakoukoli variantu spolupráce TOP09 a ANO nedovolí Babiš s Kalouskem a i TOP09 s ČSSD bez ANO potřebují ještě minimálně další dva partnery...

Kot má samozřejmě pravdu, že dnes již bývalý radní "zelený Che" byl největším sabotérem ledasčeho, ale i tento exot uznal, že 511 je nutná, což mohlo mnohé jeho příznivce poněkud přibrzdit - obávám se, že teď začnou dělat naschvály.

Jinak mě nadchnul titul zmr. :D , připomnělo mi to mé oblíbené "Maléry pana účetního", kde měl ředitel Barambani na dveřích mimo jiné i zkratku Gr. Fil. di Put. :) !

Autor:  Michal R [ 25.10.2015 23:34:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

... na před měsíci jsem zde tipnul, že Matěj nevydrží do švestek. Nevím jak u vás, ale u nás jsou švestky už pryč a tak jsem se o dva týdny seknul 8-)

No, jakkoliv si myslím, že Stropnický mladší není žádný politický hajzl a myslí to "dobře".... tak je úžasně mimo. Pobavilo mě, když jsem zjistil, že pro některé kolegy ze strany Zelených je "... už moc zelenej.." :-) btw. jeho formální připomínky k materiálu odboru dopravy HMP jsou jen pro "otrlé" čtenáře.

Ale pokud vím, tak novým tažným politickým koněm bude nová linka metra D (Písnice - Letňany) v prvním budovaném úseku Nové Dvory - Pankrác - Náměstí Míru. Ale to jsme na jiném webu, že...
Obávám se, že se pomalu povleče řešení 511 a nakonec po 2020 se kopne do země. Ale ostatní nové silniční dopravní stavby (Radlická radiala, 518-519, MO, nový most přes Vltavu) budou mít utrum. Nějaké ty místní úpravy, PHS a kruháků není nikdy dost.... :roll: ale zásadní stavby asi nic.

Autor:  Standa [ 26.10.2015 8:48:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Holub je z toho taky smutný :twisted: :

http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-pad-prazske-koalice-did-/p_politika.aspx?c=A151024_154703_p_politika_wag

Citace:
Ztrácejí i sami Pražané, kteří jsou trestáni za to, koho do městského zastupitelstva zvolili. V situaci, kdy je třeba urgentně vyřešit financování nedávno dokončeného metra, ubránit metropoli před vpádem automobilistů přilákaných tunelem Blanka a hlavně udržet právo hlavního města vytvářet vlastní stavební předpisy, se budou řešit personální otázky na magistrátě. K tomu není třeba nic dodávat.

Autor:  kot [ 26.10.2015 14:57:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Kdo to je ten Holub ? Věta o bránění metropole je ještě stupidnější, než by ji vyplodil automat... A to už je co říct !

Autor:  pivko [ 26.10.2015 15:14:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Holub, neznáte? Velmi nepříjemné.

Autor:  1975 [ 26.10.2015 18:35:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

Citace:
, ubránit metropoli před vpádem automobilistů přilákaných tunelem Blanka a


...no, nejvíc je potřeba bránit od severu, od hejlů, a tam svou funkci geniálně zúžená Jugoslávských partyzánů plní roli celkem dobře :D

Autor:  Mike [ 26.10.2015 21:45:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Komunální politika v Praze

pravda
dnes jsem jel přes kulaťák a je to masakr
stojící skoro všechno, jediné rozumné je, že je vnitřní pruh volný a v relaci Čs. armády-Evropská řidiči umožní průjezd "přes tři pruhy"

Stránka 16 z 57 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/