Právě je 27.4.2021 11:08:39




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 57  Další
 Komunální politika v Praze 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 798
Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Nepřeceňujme voliče


26.1.2016 11:17:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
kyku neděs mě. Díval jsem se na ten jeho rozhovor s moderátorkou na ČT24 a domnívám se, že ty jeho bláboly prokoukne snad úplně každý. /zamezit dovozu rajčat ze Španělska - to opakoval alespoň 3x/


26.1.2016 23:38:16
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Když si vzpomenu, koho již lidi volili, tak bych neřekla, že je bez šance.


27.1.2016 10:02:48
Profil
 

Příspěvky: 953
Bydliště: Hradec Králové - Labská II
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Mladý Stropnický je bohužel meloun - vevnitř rudý a navrchu zelený. Což je vzhledem k jeho způsobu chování a jednání strašně nebezpečná kombinace. A když připočtu kolik prostoru dostávají tito jedinci v médiích, tak se obávám, že bude škodit ještě víc.


28.1.2016 13:51:47
Profil
 

Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Funkce po Stropnickém převezme Petra Kolínská.
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/poli ... 81513.html


28.4.2016 11:48:47
Profil
 

Příspěvky: 798
Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Paní Kolínská už ukázala své dopravní priority v "domovském" obvodě P-6


28.4.2016 12:02:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 980
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
No jo, jenže jako radní pro územní plán udělá leda tak velké kulové, na tom by si vylámali zuby i jinačí bouráci, ten tlak různých skupin je tam obrovský. A Stropnického uklidili do výboru pro dopravu, což je žvanírna, kde se na každé zasedání chodí realizovat "občanská společnost" typu Šenarové a podobných mašíblů. Ti se budou k sobě výborně hodit. Naopak podle mě docela pozitivní je, že zůstal Dolínek, ten při té bídě ještě rozum docela má, kromě magistrály mě docela příjemně překvapilo i to, že konečná verze nových parkovacích zón vypadá celkem rozumně.


28.4.2016 15:07:39
Profil
 

Příspěvky: 116
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Nechápu, proč zrovna Stropnického dali do dopravního výboru. Člověka, kterému je stavba MO a PO přinejmenším ukradená... i když by mě vlastně zajímalo, co ten dopravní výbor bude mít na starost.
Dolínek mi také přijde schopný, ale nemyslim, že končená podoba parkovacích zón je ok.. Nechápu, proč neběží příprava staveb parkovišť P+R. Kdyby toto fungovalo, myslím, že by ani nové zóny nebyly tolik třeba.
Dneska je to asi tak, že na městskou část přicházejí stížnosti kuli parkování (příčina u neexistence kapacitních P+R na vjezdu do města), městská část najde řešení, že udělá zóny. Ani strážník nemusí chodit v ulicích, bude jezdit auto, který bude všechno kontrolovat. Zóny jsou jen skvělým přivýdělkem, protože za minimum počátečních nákladů budou mít stálý přísun peněz. Nové parkovací domy = 0, nová parkovací stání = 0, vize co s tim = 0.
Záleží tedy na lokalitě, ale parkování v noci to stejně neřeší, takže jsme tam kde jsme byli...
Takže ano, ten nový / rozšířený systém parkování v Praze je vyřešen dobře, ale je to až řešení důsledku (a moc příjemné pro městské části), ale neřeší se to hlavní - parkoviště P+R. Má třeba Veleslavín ještě někdy nějakou naději, že by obživl?


2.5.2016 9:26:25
Profil
 

Příspěvky: 980
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
S těmi P+R to je samozřejmě pravda, to je velká ostuda magistrátu.


2.5.2016 10:07:39
Profil
 

Příspěvky: 266
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Vilouch píše:
Nechápu, proč zrovna Stropnického dali do dopravního výboru.

Protože chce být budoucím ministrem dopravy, cituji z 29.11.2014: Ne, nesmím se bát, protože spolurozhodovat, formovat územní rozvoj metropole je sen každého zeleného. Nabízí se mi možnost ovlivňovat rozvoj města na dlouhou dobu dopředu, spoluurčovat podobu dopravních staveb, stanovovat jejich prioritu. Pro většinu zelených není paradoxně cílem dělat ministra životního prostředí, ale ministra dopravy, protože bychom ji konečně mohli celou změnit.
Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/matej-stro ... 41129.html
Není to žádný hlupák, naprosto přesně ví, kde může nejvíce škodit.

_________________
"Při plánování dálnic se nedívám na mapu Čech, ale na mapu Evropy."


2.5.2016 10:16:29
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
V kompetenci dopravního výboru není uzemní plánování, to spadá pod výbor pro územní rozvoj.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


2.5.2016 10:55:29
Profil
 

Příspěvky: 980
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Přečtěte si pár zápisů z jednání toho výboru, jsou na webu magistrátu. Dojde vám, jaký je jeho skutečný "význam".

Kdyby byl radním pro dopravu, byl bych velmi znepokojen. Takto dostal pašalík, kde bude moci do sytosti dělat to, co mu jde nejlépe - hloupě žvanit.


2.5.2016 13:06:38
Profil
 

Příspěvky: 266
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Asi jsem se nepřesně vyjádřil. Snem předsedy Strany zelených je ovlivňovat společnost skrze změnu dopravních systémů. Jeho cílem je stát se ministrem dopravy a dlouhodobě k němu směřuje. Takže pašalík předsedy dopravního výboru je pouze dílčím krokem na cestě k ministerstvu. Rozhodně bych ho nepodceňoval, doba přeje exotům. Taktický ústup mu může krátkodobě pomoci v mediální prezentaci, kterou potřebuje k získání 1,5% voličů před volbami v roce 2017. A po nich ...

_________________
"Při plánování dálnic se nedívám na mapu Čech, ale na mapu Evropy."


2.5.2016 15:11:40
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Dopadne jako Bursík .,. Nejdříve velká mediální hvězda a dnes po něm pes neštěkne. I s tou jeho Kateřinou.


3.5.2016 13:11:14
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
musím doufat, že i zde bude platit
" kdo není ve 20 levičák, nemá srdce
kdo je levičák ve 40, nemá rozum "

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


3.5.2016 18:51:59
Profil
 

Příspěvky: 116
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Houdini píše:
Asi jsem se nepřesně vyjádřil. Snem předsedy Strany zelených je ovlivňovat společnost skrze změnu dopravních systémů. Jeho cílem je stát se ministrem dopravy a dlouhodobě k němu směřuje. Takže pašalík předsedy dopravního výboru je pouze dílčím krokem na cestě k ministerstvu. Rozhodně bych ho nepodceňoval, doba přeje exotům. Taktický ústup mu může krátkodobě pomoci v mediální prezentaci, kterou potřebuje k získání 1,5% voličů před volbami v roce 2017. A po nich ...


Děsivé vyhlídky


4.5.2016 9:49:44
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Za pár minut začne Dolínek odpovídat na otázky:

http://www.lidovky.cz/nove-metro-bez-st ... 7_920_pave


25.11.2016 10:22:55
Profil
 

Příspěvky: 679
Příspěvek [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
A to jsou důsledky užívání THC v době, kdy není mozek ještě zcela hotov. :-/


14.7.2017 10:03:49
Profil
 

Příspěvky: 655
Bydliště: ValMez
Příspěvek Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Vzhledem ke zmínce o MHD a tunelech myslím, že se vyjadřoval k Městskému okruhu - což jen dokazuje, že jeho kognitivní fce se limitně blíží lišejníku...


14.7.2017 10:43:19
Profil
 

Příspěvky: 294
Příspěvek Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Tohoto pána jsem nedávno viděl v tramvaji, ve skutečnosti vypadá hůře než na fotce.

Tím, co on říká, je trosku v rozporu. Má se jezdit veřejnou dopravou. Autobusy jezdí na ropu, tramvaje na elektriku z jádra nebo tepelných elektraren. Proto kolo. To je taky vyrobený při vysokých energetických nákladech. Tak chodit pěšky. Boty jsou z ropy. Nejlepší by bylo chodit bos a ještě nedejchat. Toto opatŕení by nejradši asi chtěla celá jejich strana.

Co jim vadí na Pražským okruhu?. Tento pán by si měl projet trasu ze Zbraslavi do Běchovic v ranní špičce, ať si změří emise kolik se toho spálí při pojíždění v koloně po Strakonické a Jižní spojce. Kolik by jich spálilo na PO?

_________________
D3 nad zlato


14.7.2017 12:48:52
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Pardon, ale nejde jinak. To je VŮL!!! Když už ani radní pro dopravu neví, jaký je rozdíl mezi Městským a Pražským okruhem, tak to je konečná... Hoďte na něj síť!!!


14.7.2017 12:51:56
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
no, ale někdo ho tam zvolil, tak se nedivme
ono je jednodušší odjet na chalupu, než jít k volbám

ale to jsme tu OT

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


14.7.2017 17:01:31
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
:jidlo: :crazy: :kladivo:
Citace:
...aplikace zmente.to...

Podnět s číslem 5555 dorazil v pondělí 25. září a obsahoval stížnost na téměř smazaný a špatně viditelný přechod na Škroupově náměstí na Žižkově.

....

Náměstek primátorky a radní pro dopravu Petr Dolínek, do jehož kompetence projekt spadá, přijal výzvu Technické správy komunikací. Dopravní značení na Škroupově náměstí půjde sám opravit a přechod znovu namaluje.

http://www.praha.eu/public/4/54/35/2524 ... nte.to.pdf


na mapě vypadají ještě dobře... ;) https://mapy.cz/s/25SkJ

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


2.10.2017 12:05:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Hlavně jsou úplně zbytečné, stejně si tam lidí chodí jak potřebují, nejkratší cestou.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


2.10.2017 14:30:58
Profil ICQ
 

Příspěvky: 87
Příspěvek Re: Komunální politika v Praze
Ja som cez zmente.to písal niekoľko podnetov. Sumár:
- všetky podnety "predané na príslušný úrad", v priemere cca po 50 dňoch od nahlásenia
- v jednej veci (vydláždenie prirodzených peších trás v okolí zastávky Horčičkova) žiadna reakcia
- hlásenie nedostatkov na chodníku v blízkom okolí hodené do kategórie "v rámci bežnej údržby, ak rozpočet dovolí"
- hlásenie havarijného stavu schodiska na konci garáží nad odstavnými koľajmi metra Háje - 3 mesiace sa nič nedialo pred cca dvoma týždňami schodisko zavreli a zniesli. Predpokladám v rámci plánovanej akcie

Takže aplikáciu som zaradil do kolónky zháňanie politických bodov s nulovým reálnym dopadom a zmazal.


2.10.2017 14:45:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 57  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz