|
Právě je 27.4.2021 11:08:39
|
Zobrazit aktivní témata | Zobrazit nové příspěvky
Komunální politika v Praze
| Autor |
Zpráva |
|
kyk
Příspěvky: 798 Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
|
 Re: Komunální politika v Praze
Nepřeceňujme voliče
|
| 26.1.2016 11:17:14 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: Komunální politika v Praze
kyku neděs mě. Díval jsem se na ten jeho rozhovor s moderátorkou na ČT24 a domnívám se, že ty jeho bláboly prokoukne snad úplně každý. /zamezit dovozu rajčat ze Španělska - to opakoval alespoň 3x/
|
| 26.1.2016 23:38:16 |
|
 |
|
Sosa
Příspěvky: 2499
|
 Re: Komunální politika v Praze
Když si vzpomenu, koho již lidi volili, tak bych neřekla, že je bez šance.
|
| 27.1.2016 10:02:48 |
|
 |
|
kik
Příspěvky: 953 Bydliště: Hradec Králové - Labská II
|
 Re: Komunální politika v Praze
Mladý Stropnický je bohužel meloun - vevnitř rudý a navrchu zelený. Což je vzhledem k jeho způsobu chování a jednání strašně nebezpečná kombinace. A když připočtu kolik prostoru dostávají tito jedinci v médiích, tak se obávám, že bude škodit ještě víc.
|
| 28.1.2016 13:51:47 |
|
 |
|
P_V
Příspěvky: 1663 Bydliště: Praha
|
 Re: Komunální politika v Praze
|
| 28.4.2016 11:48:47 |
|
 |
|
kyk
Příspěvky: 798 Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
|
 Re: Komunální politika v Praze
Paní Kolínská už ukázala své dopravní priority v "domovském" obvodě P-6
|
| 28.4.2016 12:02:54 |
|
 |
|
pivko
Příspěvky: 980
|
 Re: Komunální politika v Praze
No jo, jenže jako radní pro územní plán udělá leda tak velké kulové, na tom by si vylámali zuby i jinačí bouráci, ten tlak různých skupin je tam obrovský. A Stropnického uklidili do výboru pro dopravu, což je žvanírna, kde se na každé zasedání chodí realizovat "občanská společnost" typu Šenarové a podobných mašíblů. Ti se budou k sobě výborně hodit. Naopak podle mě docela pozitivní je, že zůstal Dolínek, ten při té bídě ještě rozum docela má, kromě magistrály mě docela příjemně překvapilo i to, že konečná verze nových parkovacích zón vypadá celkem rozumně.
|
| 28.4.2016 15:07:39 |
|
 |
|
Vilouch
Příspěvky: 116
|
 Re: Komunální politika v Praze
Nechápu, proč zrovna Stropnického dali do dopravního výboru. Člověka, kterému je stavba MO a PO přinejmenším ukradená... i když by mě vlastně zajímalo, co ten dopravní výbor bude mít na starost. Dolínek mi také přijde schopný, ale nemyslim, že končená podoba parkovacích zón je ok.. Nechápu, proč neběží příprava staveb parkovišť P+R. Kdyby toto fungovalo, myslím, že by ani nové zóny nebyly tolik třeba. Dneska je to asi tak, že na městskou část přicházejí stížnosti kuli parkování (příčina u neexistence kapacitních P+R na vjezdu do města), městská část najde řešení, že udělá zóny. Ani strážník nemusí chodit v ulicích, bude jezdit auto, který bude všechno kontrolovat. Zóny jsou jen skvělým přivýdělkem, protože za minimum počátečních nákladů budou mít stálý přísun peněz. Nové parkovací domy = 0, nová parkovací stání = 0, vize co s tim = 0. Záleží tedy na lokalitě, ale parkování v noci to stejně neřeší, takže jsme tam kde jsme byli... Takže ano, ten nový / rozšířený systém parkování v Praze je vyřešen dobře, ale je to až řešení důsledku (a moc příjemné pro městské části), ale neřeší se to hlavní - parkoviště P+R. Má třeba Veleslavín ještě někdy nějakou naději, že by obživl?
|
| 2.5.2016 9:26:25 |
|
 |
|
pivko
Příspěvky: 980
|
 Re: Komunální politika v Praze
S těmi P+R to je samozřejmě pravda, to je velká ostuda magistrátu.
|
| 2.5.2016 10:07:39 |
|
 |
|
Houdini
Příspěvky: 266
|
 Re: Komunální politika v Praze
Vilouch píše: Nechápu, proč zrovna Stropnického dali do dopravního výboru. Protože chce být budoucím ministrem dopravy, cituji z 29.11.2014: Ne, nesmím se bát, protože spolurozhodovat, formovat územní rozvoj metropole je sen každého zeleného. Nabízí se mi možnost ovlivňovat rozvoj města na dlouhou dobu dopředu, spoluurčovat podobu dopravních staveb, stanovovat jejich prioritu. Pro většinu zelených není paradoxně cílem dělat ministra životního prostředí, ale ministra dopravy, protože bychom ji konečně mohli celou změnit.Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/matej-stro ... 41129.htmlNení to žádný hlupák, naprosto přesně ví, kde může nejvíce škodit.
_________________ "Při plánování dálnic se nedívám na mapu Čech, ale na mapu Evropy."
|
| 2.5.2016 10:16:29 |
|
 |
|
dvs
Příspěvky: 3513
|
 Re: Komunální politika v Praze
V kompetenci dopravního výboru není uzemní plánování, to spadá pod výbor pro územní rozvoj.
_________________ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
|
| 2.5.2016 10:55:29 |
|
 |
|
pivko
Příspěvky: 980
|
 Re: Komunální politika v Praze
Přečtěte si pár zápisů z jednání toho výboru, jsou na webu magistrátu. Dojde vám, jaký je jeho skutečný "význam".
Kdyby byl radním pro dopravu, byl bych velmi znepokojen. Takto dostal pašalík, kde bude moci do sytosti dělat to, co mu jde nejlépe - hloupě žvanit.
|
| 2.5.2016 13:06:38 |
|
 |
|
Houdini
Příspěvky: 266
|
 Re: Komunální politika v Praze
Asi jsem se nepřesně vyjádřil. Snem předsedy Strany zelených je ovlivňovat společnost skrze změnu dopravních systémů. Jeho cílem je stát se ministrem dopravy a dlouhodobě k němu směřuje. Takže pašalík předsedy dopravního výboru je pouze dílčím krokem na cestě k ministerstvu. Rozhodně bych ho nepodceňoval, doba přeje exotům. Taktický ústup mu může krátkodobě pomoci v mediální prezentaci, kterou potřebuje k získání 1,5% voličů před volbami v roce 2017. A po nich ...
_________________ "Při plánování dálnic se nedívám na mapu Čech, ale na mapu Evropy."
|
| 2.5.2016 15:11:40 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: Komunální politika v Praze
Dopadne jako Bursík .,. Nejdříve velká mediální hvězda a dnes po něm pes neštěkne. I s tou jeho Kateřinou.
|
| 3.5.2016 13:11:14 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Komunální politika v Praze
musím doufat, že i zde bude platit " kdo není ve 20 levičák, nemá srdce kdo je levičák ve 40, nemá rozum "
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 3.5.2016 18:51:59 |
|
 |
|
Vilouch
Příspěvky: 116
|
 Re: Komunální politika v Praze
Houdini píše: Asi jsem se nepřesně vyjádřil. Snem předsedy Strany zelených je ovlivňovat společnost skrze změnu dopravních systémů. Jeho cílem je stát se ministrem dopravy a dlouhodobě k němu směřuje. Takže pašalík předsedy dopravního výboru je pouze dílčím krokem na cestě k ministerstvu. Rozhodně bych ho nepodceňoval, doba přeje exotům. Taktický ústup mu může krátkodobě pomoci v mediální prezentaci, kterou potřebuje k získání 1,5% voličů před volbami v roce 2017. A po nich ... Děsivé vyhlídky
|
| 4.5.2016 9:49:44 |
|
 |
|
Lynx
Příspěvky: 2907
|
 Re: Komunální politika v Praze
|
| 25.11.2016 10:22:55 |
|
 |
|
Japao Joe
Příspěvky: 679
|
 [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
A to jsou důsledky užívání THC v době, kdy není mozek ještě zcela hotov. :-/
|
| 14.7.2017 10:03:49 |
|
 |
|
jeni013
Příspěvky: 655 Bydliště: ValMez
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Vzhledem ke zmínce o MHD a tunelech myslím, že se vyjadřoval k Městskému okruhu - což jen dokazuje, že jeho kognitivní fce se limitně blíží lišejníku...
|
| 14.7.2017 10:43:19 |
|
 |
|
ku8a
Příspěvky: 294
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Tohoto pána jsem nedávno viděl v tramvaji, ve skutečnosti vypadá hůře než na fotce.
Tím, co on říká, je trosku v rozporu. Má se jezdit veřejnou dopravou. Autobusy jezdí na ropu, tramvaje na elektriku z jádra nebo tepelných elektraren. Proto kolo. To je taky vyrobený při vysokých energetických nákladech. Tak chodit pěšky. Boty jsou z ropy. Nejlepší by bylo chodit bos a ještě nedejchat. Toto opatŕení by nejradši asi chtěla celá jejich strana.
Co jim vadí na Pražským okruhu?. Tento pán by si měl projet trasu ze Zbraslavi do Běchovic v ranní špičce, ať si změří emise kolik se toho spálí při pojíždění v koloně po Strakonické a Jižní spojce. Kolik by jich spálilo na PO?
_________________ D3 nad zlato
|
| 14.7.2017 12:48:52 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
Pardon, ale nejde jinak. To je VŮL!!! Když už ani radní pro dopravu neví, jaký je rozdíl mezi Městským a Pražským okruhem, tak to je konečná... Hoďte na něj síť!!!
|
| 14.7.2017 12:51:56 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)
no, ale někdo ho tam zvolil, tak se nedivme ono je jednodušší odjet na chalupu, než jít k volbám
ale to jsme tu OT
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 14.7.2017 17:01:31 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Komunální politika v Praze
Citace: ...aplikace zmente.to... Podnět s číslem 5555 dorazil v pondělí 25. září a obsahoval stížnost na téměř smazaný a špatně viditelný přechod na Škroupově náměstí na Žižkově. .... Náměstek primátorky a radní pro dopravu Petr Dolínek, do jehož kompetence projekt spadá, přijal výzvu Technické správy komunikací. Dopravní značení na Škroupově náměstí půjde sám opravit a přechod znovu namaluje. http://www.praha.eu/public/4/54/35/2524 ... nte.to.pdfna mapě vypadají ještě dobře... https://mapy.cz/s/25SkJ
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 2.10.2017 12:05:17 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: Komunální politika v Praze
Hlavně jsou úplně zbytečné, stejně si tam lidí chodí jak potřebují, nejkratší cestou.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 2.10.2017 14:30:58 |
|
 |
|
Pišta
Příspěvky: 87
|
 Re: Komunální politika v Praze
Ja som cez zmente.to písal niekoľko podnetov. Sumár: - všetky podnety "predané na príslušný úrad", v priemere cca po 50 dňoch od nahlásenia - v jednej veci (vydláždenie prirodzených peších trás v okolí zastávky Horčičkova) žiadna reakcia - hlásenie nedostatkov na chodníku v blízkom okolí hodené do kategórie "v rámci bežnej údržby, ak rozpočet dovolí" - hlásenie havarijného stavu schodiska na konci garáží nad odstavnými koľajmi metra Háje - 3 mesiace sa nič nedialo pred cca dvoma týždňami schodisko zavreli a zniesli. Predpokladám v rámci plánovanej akcie
Takže aplikáciu som zaradil do kolónky zháňanie politických bodov s nulovým reálnym dopadom a zmazal.
|
| 2.10.2017 14:45:43 |
|
|
Zobrazit aktivní témata | Zobrazit nové příspěvky
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
|
|