| Autor |
Zpráva |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: Komunální politika v Praze
Taky jsem napsal podnět, na ostříhání keřů na Opatovské, které lezou cca. 0.5 m do vozovky a zakrývají dopravní značky. Je to cca. 2 měsíce, zatím bez odpovědi...
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 2.10.2017 15:28:49 |
|
 |
|
FlakY`
Příspěvky: 1459 Bydliště: F-M - Praha
|
 Re: Komunální politika v Praze
Na něco odpoví, na něco ne. Vlastní zkušenost.
_________________ Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II
|
| 2.10.2017 17:09:24 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Komunální politika v Praze
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 3.10.2017 8:00:32 |
|
 |
|
Lynx
Příspěvky: 2907
|
 Re: Komunální politika v Praze
Možná by pomohlo napsat to taky na příslušný městský úřad, odbor dopravy. S tím ať to případně přepošlou kompetentním osobám. Když jim to přijde z obce, tak vyhoví spíš (vlastní zkušenost).
|
| 3.10.2017 8:50:10 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: Komunální politika v Praze
To jsem zkoušel vloni, bez výsledku...
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 3.10.2017 9:22:14 |
|
 |
|
Bobek
Příspěvky: 1632 Bydliště: MO
|
 Re: Komunální politika v Praze
S tím TSK se teda držím při zemi, párkrát závada na (viditelnosti) značení, 2x chybějící kryt vpusti, jednou nefunkční SSZ. Časem (jednotky týdnů) všechno opraveno, otázka je, jestli k tomu to hlášení nějak přispělo. 
_________________ Království a půl princezny za 511.
|
| 3.10.2017 12:29:11 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: Komunální politika v Praze
Citace: Dostavba Pražského okruhu je na prvním místě, říká Petr Dolínek9. října 2017 18:30 Dostavět Pražský okruh i dálniční síť. To jsou priority pražského lídra ČSSD pro sněmovní volby Petra Dolínka. Chce také zlepšit dostupnost bydlení a změnit pravidla pro budování veřejně prospěšných staveb. https://praha.idnes.cz/praha-volby-petr ... pravy_turc
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 10.10.2017 7:31:13 |
|
 |
|
Lynx
Příspěvky: 2907
|
 Re: Komunální politika v Praze
Jedna bulvární zpráva z Prahy a to sice, že Matěj Stropnický provedl coming out a přiznal, že je nejen zelený, ale také růžový. Je fakt, že na funkci rostlináře to příliš vliv nemá (snad kromě posunutého vnímání směrem ke spíše ženskému vidění světa) a škodič je to bez ohledu na to s kým spí, tak se omlouvám že jsem neodolal tuhle informaci uvést. https://www.super.cz/532029-zelena-i-du ... inace.htmlMimochodem, když jsem si zběžně pročítal volební lístky v Praze, tak mě zaujalo, že jeden z kandidátů Strany Zelených měl jako povolání uvedené, že je "gay aktivista". Nic proti gayům, ovšem v kombinaci s tím aktivismem to zní hrozově. Navíc jestli tohle někdo bere jako povolání, tak to potěš pámbů.
|
| 19.10.2017 8:46:21 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: Komunální politika v Praze
Tak třeba konečně dostane odvahu vystoupit a říct nahlas i to, že Praha ten dálniční okruh ve schválené variantě opravdu potřebuje...
|
| 19.10.2017 12:42:05 |
|
 |
|
Lynx
Příspěvky: 2907
|
 Re: Komunální politika v Praze
Tak to by byl coming out na kvadrát  Doteď jsem hlásal bludy, co ode mě soudruzi ve straně očekávali, ale ve skutečnosti od začátku vím, že jsou všechny ty nápady s přeměnou jižní spojky na bulvár a duální městským okruhem úplná blbost .....  )
|
| 19.10.2017 15:14:01 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Komunální politika v Praze
tak to je jasné on si myslí, že okruh je na 3,14ču a tím pádem ho nepodporuje 
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 19.10.2017 19:33:52 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: Komunální politika v Praze
Tak teď je otázka, jestli jej výsledek voleb oslabí anebo naopak najde těžiště práce právě v komunálu...
|
| 21.10.2017 17:38:22 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: Komunální politika v Praze
|
| 21.10.2017 19:16:10 |
|
 |
|
Dusanh
Příspěvky: 683
|
 Re: Komunální politika v Praze
No, nechci být špatným prorokem, ale obávám, se, aby se tam záhy neocitlo těžiště nás všech 
|
| 21.10.2017 21:38:20 |
|
 |
|
Lynx
Příspěvky: 2907
|
 Re: Komunální politika v Praze
Tak Dolínek byl i přes bídu ČSSD zvolen do parlamentu, takže nevím zda v Praze na funkci náměstka pro dopravu rezignuje a nebo to bude jeden z těch multifunkční politiků co dělá všechno a nic.
|
| 21.10.2017 23:45:11 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: Komunální politika v Praze
Po tom "výkonu" co socani předvedli bude mezi nimi nejspíš rvačka o posty, takže Dolínek "povýší" do PS a svoje místo přenechá... Ale komu ?
|
| 22.10.2017 0:24:06 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: Komunální politika v Praze
Dusanh píše: No, nechci být špatným prorokem, ale obávám, se, aby se tam záhy neocitlo těžiště nás všech  Mate pravdu, ona to moc velka sranda neni. Taky mam silny pocit, ze jsme se octli tam, kam chteji dobrovolne jen nekteri...
|
| 22.10.2017 3:44:10 |
|
 |
|
JirkaS
Příspěvky: 2767
|
 Re: Komunální politika v Praze
kot píše: Po tom "výkonu" co socani předvedli bude mezi nimi nejspíš rvačka o posty, takže Dolínek "povýší" do PS a svoje místo přenechá... Ale komu ? Tomu, kdo byl na kandidátce další v pořadí.
|
| 22.10.2017 8:20:33 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: Komunální politika v Praze
Souhlas Jirko, ale kdo to je ? Ale to neznamená, že by z něho byl automaticky radní pro dopravu...
|
| 22.10.2017 11:23:33 |
|
 |
|
JirkaS
Příspěvky: 2767
|
 Re: Komunální politika v Praze
Kdo to je by asi šlo zjistit na statistice z kompletních výsledků voleb. Samozřejmě, že se automaticky nestane radním pro dopravu. Ale lze předpokládat, že ta funkce zůstane ČSSD i nadále.
|
| 23.10.2017 10:17:33 |
|
 |
|
Lynx
Příspěvky: 2907
|
 Re: Komunální politika v Praze
Podle http://www.volby.cz je na řadě nějákej Šašek, jestli to bude šašek se uvidí. Shodou okolností se zabývá zřizováním parkovacích zón a lidé z našeho SVJ na něj nadávali, jako na pořádnýho blba, který u nás prosadil zřízení zón i přes náš všeobecný nesouhlas. Ale to může být samozřejmě i jinak http://sasek.cssdpraha8.cz/index/aboutZ jeho blogu (jak vylepšit dopravu na Praze 8): "Na straně našich zastupitelů je to o trvalém vytváření podmínek pro cyklisty, chodce a samozřejmě také o rozvíjení systémů hromadné dopravy. To vše nepůjde bez zcela zásadní věci, kterou je řešení dopravní situace naší městské části v širších souvislostech. Je potřeba se zaměřit na vybudování systému, který dopravu v naší městské části zcela zásadně zklidní. Musíme dát zcela jasná pravidla pro parkování automobilů našich spoluobčanů, zcela jasná pravidla pro parkování těch, kteří naší městkou častí projíždějí či zde zůstávají za mnoha účely. Musíme se zcela jasně postavit tranzitní nákladní dopravě projíždějící naší částí. Když některá města tomuto typu dopravy mohou zcela zakázat jízdu, proč bychom to nemohli udělat i my?...." takže očekávám zpomalovací prahy V Holešovičkách  ) pokud ne rovnou uzavření komunikace ...
|
| 23.10.2017 10:57:51 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: Komunální politika v Praze
čili zeleného "šaška" se zbavíme a přijde Šašek z růže ? no pozdravpánbu...
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 23.10.2017 15:38:39 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: Komunální politika v Praze
No to teda opravdu potěš koště... Ten výtah jeho článečku je opravdu "růžová soda" !
|
| 23.10.2017 15:47:06 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Piráti vyzvali Dolínka, ať kvůli mostům odstoupí.
a sakra Citace: Piráti vyzvali Dolínka, ať kvůli mostům odstoupí. Není to má chyba, opáčil 2. února 2018 15:56 Pražští Piráti vyzvali náměstka primátorky Petra Dolínka (ČSSD), aby odstoupil z funkce. Důvodem je špatný stav pražských mostů a situace v městské firmě Technická správa komunikací. Dolínek řekl, že za stav mostů mohou vlády v Praze za posledních dvacet let a že je to problém odborný, ne politický. https://praha.idnes.cz/dolinek-praha-fu ... zpravy_nuc
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 3.2.2018 15:28:21 |
|
 |
|
pivko
Příspěvky: 980
|
 Re: Komunální politika v Praze
Musím říct, že drzost paní Kolínské skutečně přesahuje všechny meze. Praha se jim rozpadá pod rukama, P+R parkoviště nepřibylo za jejich panování ani jedno, ale buzerovat lidi, to jim jde výborně. Prohlašuji, že toto nařízení nebudu respektovat, i kdybych s tím měl jít až k ústavnímu soudu. Žádná zelená pakáž mi můj život organizovat nebude. https://www.lidovky.cz/tezke-zbrane-pro ... n_domov_dv
|
| 4.2.2018 13:36:20 |
|
|