A4 Ost Autobahn

Off-topic pokec
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: A4 Ost Autobahn

Příspěvek od monin »

hh píše:
monin píše:Super to velké a jasné značení s upozorněním na jízdu vpravo. A mapman, či hh, dlouhodobě dělají, že nic takového nevidí a strkají raději hlavu do písku. Mapman ze své zaneprázdněnosti a hh už jen z principu, že celé Rakousko nesnáší. :) D1 km 0-21, by takových značek uživila několik. A nejen ona.
Ne, já bych to tam dal. Souhlasím s vámi, ale co jako?
Už hodně dlouhou dobu mám takový dost silný pocit, že jeden z nás dvou, žije úplně na jiné planetě, je totálně odtržen od reality normálního života v této zemi a je mimo. Pokud tedy ještě nějaký takový normální život v této zemi existuje. A kudy jezdím a hlavně chodím (na kole a v autě to moc při současném stylu chování některých řidičů moc nejde) tak tam jen pevně doufám a věřím v to, že já to snad ten exot nejsem. :) Fakt takové uvažovaní nechápu. Když pominu to vykání, tak pak logiku toho výroku. Značka je tedy ok, byla by dobrá na té dálnici, ale dovětek k tomu: "co jako". Jako co? Co jako? Nechápu. To se ptá někdo kdo sedí na teplé židli ŘSD a má sto a jednu příležitost a možnost a zabouchat na sousední dveře, či někomu zavolat a zeptat se, jak docílit toho, aby ta značka byla na dálnicích realizovatelná. "Co jako", to říká někdo z ŘSD někomu, kdo o tom všem nemá ani šajnu, sleduje to max. tak z rychlíku a autem vyráží jen v nevyhnutelných případech, protože má pak jinak týden z toho osypky, když vidí jak se všichni křečovitě drží ve 105km/h v prostředním pruhu? O tom, jak se všeobecně jezdí ani nemluvě? Tak zrovna někdo takový, řekne zrovna někomu takovému co jako? Není to výsměch a trochu i sprosťárna? Místo toho, aby napsal, fajn, dobrý postřeh, zkusím pro to něco udělat? Fakt se nedivím, že jsme po 25 letech od revoluce tam kde jsme a dostat se konečně na úroveň nějaké A4, či v našem případě A5 či A7, při našem stylu jednání a chování, je už skoro bez šance. :ko:
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
žehož
Příspěvky: 78
Registrován: 21.1.2016 23:49:53
Bydliště: Praha

Re: A4 Ost Autobahn

Příspěvek od žehož »

Si jako myslíš, že seš první koho to napadlo nebo co? Bych v tom výroku viděl, že už snaha o to byla, ale je možný, že úsilí který by bylo třeba vynaložit na dotažení neodpovídá výsledku.
Prostě se řešej důležitější věci, než značka nebo informace na zpi s apelací na ježdění vpravo. Nehledě na to, že v zákoně ta povinnost je, ale policie na trestání jednoho z nejčastějších přestupku sere, raděj měří rychlost. Napiš Lerchovi ať s tím ti jeho sněhuláci něco dělaj a nežváněj na čerpačce v Průhonicích s obsluhou. Dělej něco pro změnu, když tě to sere. Tím, že budeš buzerovat ty co se o to snažej, je akorát nasereš, že se na to vyprdnou a nebudou ty tvoje věčný nářky už ani číst.
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: A4 Ost Autobahn

Příspěvek od monin »

žehož: slušný výkon, to je přesně ono, to je to, o čem jsem psal, proč jsme tam, kde jsme :D :D
Jen bych si tě dovolil opravdu jen zlehka upozornit na to, že ta doba, kdy v pramenu byly po 5h odpolední občas k dostání ještě i rohlíky, mlíko a brambory a my jsme byli za to vše pak ještě vděčni, že ta doba už dávno skončila. Omlouvá tě snad jen to, že jsi tu dobu nezažil, nebo si ji už nepamatuješ. Jen nevím, která ta varianta je horší.:) :)
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
žehož
Příspěvky: 78
Registrován: 21.1.2016 23:49:53
Bydliště: Praha

Re: A4 Ost Autobahn

Příspěvek od žehož »

Tak se mi zdá že seš nejen mimo realitu, ale asi neumíš ani číst. Státní správa je prostě k posrání, si vem jak dlouho trvalo nový pojetí. A to byla velká věc která se dala docela dobře prodat. Ale změna či tvorba nový jedný podělaný značky je paradoxně stejně zdlouhavá ne-li zdlouhavější, protože na místech který o tom rozhodují, seděj právě ti, kterým chybí Pramen a podobné "vymoženosti". A já ti říkám, že žváněním na fórech to fakt nezměníš. Což nejseš schopen pochopit. Ani kupa smajlů to nezachrání Bodka!
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: A4 Ost Autobahn

Příspěvek od Diaľničiar »

Pokračujte si zde v této sekci v této debatě.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
hh
Autor
Příspěvky: 2553
Registrován: 19.3.2009 16:35:53

Re: A4 Ost Autobahn

Příspěvek od hh »

monin píše:
hh píše:
monin píše:Super to velké a jasné značení s upozorněním na jízdu vpravo. A mapman, či hh, dlouhodobě dělají, že nic takového nevidí a strkají raději hlavu do písku. Mapman ze své zaneprázdněnosti a hh už jen z principu, že celé Rakousko nesnáší. :) D1 km 0-21, by takových značek uživila několik. A nejen ona.
Ne, já bych to tam dal. Souhlasím s vámi, ale co jako?
Už hodně dlouhou dobu mám takový dost silný pocit, že jeden z nás dvou, žije úplně na jiné planetě, je totálně odtržen od reality normálního života v této zemi a je mimo. Pokud tedy ještě nějaký takový normální život v této zemi existuje. A kudy jezdím a hlavně chodím (na kole a v autě to moc při současném stylu chování některých řidičů moc nejde) tak tam jen pevně doufám a věřím v to, že já to snad ten exot nejsem. :) Fakt takové uvažovaní nechápu. Když pominu to vykání, tak pak logiku toho výroku. Značka je tedy ok, byla by dobrá na té dálnici, ale dovětek k tomu: "co jako". Jako co? Co jako? Nechápu. To se ptá někdo kdo sedí na teplé židli ŘSD a má sto a jednu příležitost a možnost a zabouchat na sousední dveře, či někomu zavolat a zeptat se, jak docílit toho, aby ta značka byla na dálnicích realizovatelná. "Co jako", to říká někdo z ŘSD někomu, kdo o tom všem nemá ani šajnu, sleduje to max. tak z rychlíku a autem vyráží jen v nevyhnutelných případech, protože má pak jinak týden z toho osypky, když vidí jak se všichni křečovitě drží ve 105km/h v prostředním pruhu? O tom, jak se všeobecně jezdí ani nemluvě? Tak zrovna někdo takový, řekne zrovna někomu takovému co jako? Není to výsměch a trochu i sprosťárna? Místo toho, aby napsal, fajn, dobrý postřeh, zkusím pro to něco udělat? Fakt se nedivím, že jsme po 25 letech od revoluce tam kde jsme a dostat se konečně na úroveň nějaké A4, či v našem případě A5 či A7, při našem stylu jednání a chování, je už skoro bez šance. :ko:
Ano, přirovnání, že jste z jiné planety dost často sedí. Jsem rád, že to tak nevnímám sám, viz "Tak se mi zdá že seš nejen mimo realitu, ale asi neumíš ani číst.". Ono "co jako" jste pochopil na 100% správně, stejně jako já, když jsem přemýšlel, proč mě a mapmana bezdůvodně napadáte v diskuzi, kde jsme ani nefigurovali. Kde jste přišel na to, že pracuji na ŘSD a mám tyto věci "pod sebou"? Kde jste přišel na to, že i "na západě" jak vaše degenerace říká, to funguje tak, že si hej počkej tykačka napíšete do internetových diskuzí svůj názor a státní správa to napraví? To snad na jiné planetě, tady se toho bohužel nedočkáte. Ve svém postkomunistickém postižení a nesnášenlivosti všeho úřednictva (banda zkorumpovaná) napadáte lidi, kteří ohledně dálnic něco dokázali. Prosím investujte radši své psaní do dopisů na úřady a na opravdu líné úředníky. Toho, jak se zde dělíte o jejich reakce, toho si například vážím. Končím tuto zbytečnou diskuzi a souhlasím s dálničářem, že to sem nepatří. Prosím své mladší a šikovnější kolegy, aby nás přesunuli někam jinam neb nevím kam a jak. Díky.
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: A4 Ost Autobahn

Příspěvek od monin »

Od někoho, kdo se ani v soukromé zprávě nedokáže slušně podepsat svým jménem, a to ani přes to, že se mu dotyčný, který mu psal, slušně představil, bych snad ani jinou odpověď, než slova o degeneraci, či jiné urážky a lži, nečekal.
A co se týče té nasrané Bodky o tři příspěvky výše - to že se podařilo v poslední době, x dobrých věcí, je určitě super a také jsem to osobně zde či dokonce i při reálném osobním setkání dotyčnému člověku sdělil. Na druhou stranu, jsou to všechno podle mého názoru všechno slušně placená a hlavně vcelku i jistá a teplá státní místa (ŘSD, MD, ..) na kterých tam někteří dotyční sedí (ze srdce přeji). Takže jakkoliv před nimi smekám, že se jim to vše mezi těmi všemi línými úředníky (jak píše hh) podařilo, tak je snad jasné a logické, že pokud je člověk srdcař a ta práce ho baví, tak pro ni udělá maximum a o mnoho víc, než jen strohý úředník, který maká jen za prachy a v pátek po obědě se už "řítí" prostředním pruhem směrem na Brno, či Budějice. S tou vděčností je to podobné, jako kdyby jsi měl být v knajpě vděčný barmance za to, že se na tebe mile usmívá, je příjemná a 2x za rok ti naleje osobně na účet podniku bodyshot. A to ten za stopade :) . Je to sice moc milé a příjemné, ale asi tak nějak by to mělo být. A to nejen tam.

Tímto se omlouvám samotné, milé a kompletní A4 - Ostautobahn a končím. Tolik mi u nás ta chybějící značka "Jezdit vpravo" na srdci neleží. :)
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
Odpovědět

Zpět na „Odpočívka Na České dálnici“