Coby kdyby na D8

Off-topic pokec
Odpovědět
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Dialničiar:

Doložte v čem jsem lhal. Nemáte co doložit. Jen papouškujete ničím nepodložená urážlivá obvinění.

Mazal jste mi všechno napříč tématy, i několik desítek příspěvků denně, včetně toho, že jsem třeba někoho pochválil za hezké fotografie nebo dal odkaz na článek. Takže vy jste destrukce sama. jakmile vás někdo usvědčí z mýlky, tak ho šikanujete.

JirkaS:

Nikde tam není tvrzení, že je tunel levnější, které mi falešně podsouváte. Máte smůlu.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Diaľničiar »

Vy lžete pořád. Neustále a pořád. Vy neumíte odpovídat pravdivě již poslední stránky vůbec a ještě se zamotáváte do vlastních slov.
JirkaS píše:
Lynx píše:Opravdu jsem to nenapsal. Sedmý příspěvek je tento:

"Co je levnější, se ukáže bohužel až během času. Je otázkou zda by stále ještě nebylo levnější postavit tunel a ŘSD by to mělo seriozně posoudit. Protože pokud bude ujíždět svah pořád a budou potřeba další a další zajišťovací práce. tak to taky v průběhu dalších desetiletí může stát tolik, jako pět tunelů ...."

Jestli nejste schopen rozlišit tvrdé tvrzení "tunel je levnější" od možnosti "mělo by se posoudit jestli náhodou nebude levnější, pokud nastane toto a toto ...", tak vám neumím pomoci.
A zjevně bez jakéhokoliv posuzování už jste sám, zaštítěn slovy vloženými do úst jiných :lol: , dospěl k dalšímu závěru :-)
Lynx píše:Padnul by tak mýtus, že povrchová varianta je výrazně levnější než tunel. V tomto případě zjevně není. Se všemi těmi opěrnými stěnami v délce několika kilometrů, stabilizačními studnami, vylehčenými náspy, injektážemi atd. co by se musely realizovat, by to vyšlo sakra draze.
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic. ... 58#p144558
Jistě, protože to je nejlepší debata ve smyslu Lynxe, který sice ačkoliv rád mluví o demokracii (všichni ostatní pana lynxe alias zabanovaného quercuse alias zabanovaného doktora fe1 atd. jsou jen fašisti, komunisti atd.), ale jinak si to představuje on sám. Námět zadá on, vývoj dle situace rovněž, povýmýšlí si co kdo kde řekne, pak si popíše sám se sebou, aby se pak dohadoval jak co myslel a poté zamítne všechno ostatní, aby v závěru hledal kde on lže a jak to, že si to vůbec můžeme myslet?

:lol: :lol: :lol:

Blázen. Na již 14. straně za sebou důkazy jsou psané neustále a on neustále jenom lže. Baví se, tak ať. Ale NEKRMTE HO. Je to marný boj. :idea: (a že jsou jeho třídní nepřátelé ti co ho banují, mažou a zakazujou mu debatovat a poukazují na jeho lži a výmysly je zcela pochopitelné, ale jinak on nikoho neuráží a od ostatních požaduje omluvy :D )

JSTE LHÁŘ PANE LYNX. A troll k tomu.


Opravdu máte styl všichni ostatní jsou blázni, jen Vy jste letadlo. jak to tady již někteří psali, pak je to v pořádku a pište si dál ty vaše nesmysly :D

Ale předpokládám, že otázky, kde se vás budou ptát na vaše výroky zde napsané budou pokračovat, ale vy je budete ignorovat ve smyslu dítěte když ono zavře oči tak je všude tma a logicky si myslí že jej nikdo nevidí ... takže vy sice vidíte, že lžete a nedá se to již nijak poupravit co jste rád dělal právě vy, tak napíšete alespoň že vy nic takové jako lež nevidíte a že předse jasně odpovídáte a doufáte v to, že všichni zde vidí jen to co píšete vy a tudíž že nevidí jak lžete ... :lol:

Ale na tom nic, že jste lhář nezmění ani to, že budete znovu a znovu psát jak vás neoprávněně takto označujeme. Ale to vy moc dobře víte, jenom to rychle protapetovat. :lol:

Dobrou noc a hezké sny o tunelu ... nebo o sesunuté estakádě? U vás jeden nikdy neví. :twisted:

Teď napíšete, jak nic není doloženo. Tudíž se ani nedokážete obhájit. LHÁŘ a TROLL. U vás to vychází na stejno.
Naposledy upravil(a) Diaľničiar dne 12.4.2017 22:47:21, celkem upraveno 2 x.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Nedoložil jste ani jedinou mojí lež.

Jen sprostě urážíte a hřešíte na to, že jste chráněn administrátorem. Jinak byste musel být už dávno zabanován, za to co zde předvádíte.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Diaľničiar »

Lynx píše:Nedoložil jste ani jedinou mojí lež.

Jen sprostě urážíte a hřešíte na to, že jste chráněn administrátorem. Jinak byste musel být už dávno zabanován, za to co zde předvádíte.
A co pak předvádím? Poukazuji na to, že sprostě lžete. Jste lhář. Vám to asi vadí, že to tak píšu, ale vy také píšete ledacos na jiné, tak si zvykejte na pravdu. Ta je taková, že lžete ... a kdo lže je lhář.

Uživatel Lynx, který lže je lhář. Nebo kdo lže není lhář? Ale ne, ve slušné společnosti to lhář je a ať se o něm ví. Ano, tak to hodlám psát kdy se mi zlíbí, když vy neumíte odpovídat na ostatní a že jich tady je hodně. A upozorňují na to jak si vymýšlíte a lžete. A pak že oni neumí česky, pak zas cosi že já píšu do vašich příspěvků po slovensky. :D Ale stále je to bez relevantních odpovědí a s tím co píšete je zřejmé, že lžete.
Naposledy upravil(a) Diaľničiar dne 12.4.2017 22:51:07, celkem upraveno 1 x.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Nedokážete doložit jediný příklad v čem lžu.

Jen sprostě urážíte, bez jakéhokoliv důkazu. Který ostatně ani neexistuje, protože já jsem se žádné lži nedopustil.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Diaľničiar »

Doloženo na předešlých 13 stranách.

Uživatel Lynx je lhář. Urážka by to byla, kdyby to nebyla pravda, ale bohužel. Sám jste si na vině, že musíte papouškovat fabulace vašich agentů co vás za to platí.

Vy dokonce lžete i o tom, že nelžete. Vy totiž tady lžete úmyslně. Protože se vám to dokázalo nespočetně moc krát a nic, bez reakce že tomu tak je. Tvrdíte že slyšíte jak někdo něco řekne a on to neřekne. To je dokonce již hraničné s dalšími věcami a nejen se lží.

Dokonce jsou tady Vaše vlastní citace, kde si vyvracíte co napíšete. A znovu nic, bez reakce. Tedy znovu záměrná lež.

Tak co jste? Jste lhář.
Naposledy upravil(a) Diaľničiar dne 12.4.2017 22:55:05, celkem upraveno 1 x.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Ještě si dupněte nožičkou. Nicméně důkaz jste stále žádný nepředložil. Nejste schopný napsat ani v čem jsem se podle vás té údajné lži dopustil. To je tristní úroveň (ne)argumentace.

Sprosté urážky samy o sobě žádným důkazem vskutku nejsou. Ty dokazují úplně jiné věci, o vás a vaší úrovni .....
Naposledy upravil(a) Lynx dne 12.4.2017 22:55:55, celkem upraveno 1 x.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Diaľničiar »

Já si nemusím ničím dupat. :D

Doloženo na předešlých 13 stranách.

Uživatel Lynx je lhář. Urážka by to byla, kdyby to nebyla pravda, ale bohužel. Sám jste si na vině, že musíte papouškovat fabulace vašich agentů co vás za to platí.

Vy dokonce lžete i o tom, že nelžete. Vy totiž tady lžete úmyslně. Protože se vám to dokázalo nespočetně moc krát a nic, bez reakce že tomu tak je. Tvrdíte že slyšíte jak někdo něco řekne a on to neřekne. To je dokonce již hraničné s dalšími věcami a nejen se lží.

Dokonce jsou tady Vaše vlastní citace, kde si vyvracíte co napíšete. A znovu nic, bez reakce. Tedy znovu záměrná lež. Sprosté je na tom nanejvýš to, že vám to někdo napíše, že jste co jste. Nelžete a nebudu to psát.

Tak co jste? Jste lhář.

O své úrovni vás já nehodlám nijak přesvědčovat. Nemám to s lháři za potřeby.
Naposledy upravil(a) Diaľničiar dne 12.4.2017 22:57:42, celkem upraveno 1 x.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Uveďte alespoň jeden příklad toho v čem jsem lhal. A to konkrétně.

To co předvádíte jsou pouze sprosté výlevy bez konkrétního důkazu o čemkoliv co by se týkalo mojí osoby.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Diaľničiar »

A vy neumíte číst, když po jiných to žádáte, tak si to pročtete, pokud to píšete a nejste tam zavěšeni vícerí. :lol: Vaše osoba, váš nick. Pokud je vás tam vícero, váš problém. :idea:

Doloženo na předešlých 13 stranách.

Uživatel Lynx je lhář. Urážka by to byla, kdyby to nebyla pravda, ale bohužel. Sám jste si na vině, že musíte papouškovat fabulace vašich agentů co vás za to platí.

Vy dokonce lžete i o tom, že nelžete. Vy totiž tady lžete úmyslně. Protože se vám to dokázalo nespočetně moc krát a nic, bez reakce že tomu tak je. Tvrdíte že slyšíte jak někdo něco řekne a on to neřekne. To je dokonce již hraničné s dalšími věcami a nejen se lží.

Dokonce jsou tady Vaše vlastní citace, kde si vyvracíte co napíšete. A znovu nic, bez reakce. Tedy znovu záměrná lež. Sprosté je na tom nanejvýš to, že vám to někdo napíše, že jste co jste. Nelžete a nebudu to psát.

Tak co jste? Jste lhář.

O své úrovni vás já nehodlám nijak přesvědčovat. Nemám to s lháři za potřeby.

To co předvádíte vy je minimálně to co já. Ano, hodlám tady na vás pravidelně reagovat, že jste lhář. Váš problém, dokud lhát budete.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Uveďte alespoň jeden příklad toho v čem jsem lhal. A to konkrétně.

To co předvádíte jsou pouze sprosté výlevy bez konkrétního důkazu o čemkoliv co by se týkalo mojí osoby.

To co zde spamujete je materiál pro někoho jiného, kdo vám může pomoci. Kromě urážek mojí osoby neobsahuje nic. Žádná fakta ani důkazy.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Diaľničiar »

Vám je zbytečné cokoliv citovat. Máte to na předešlých 13 stranách. Vy jakoukoliv odhalenou lež nepovažujete za lež.

Jste lhář, prolhaný lhář. Nic víc nejste. Doktora navštivte, nejlépe Cajza ať poradí co dál.
Diaľničiar píše:A vy neumíte číst, když po jiných to žádáte, tak si to pročtete, pokud to píšete a nejste tam zavěšeni vícerí. :lol: Vaše osoba, váš nick. Pokud je vás tam vícero, váš problém. :idea:

Doloženo na předešlých 13 stranách.

Uživatel Lynx je lhář. Urážka by to byla, kdyby to nebyla pravda, ale bohužel. Sám jste si na vině, že musíte papouškovat fabulace vašich agentů co vás za to platí.

Vy dokonce lžete i o tom, že nelžete. Vy totiž tady lžete úmyslně. Protože se vám to dokázalo nespočetně moc krát a nic, bez reakce že tomu tak je. Tvrdíte že slyšíte jak někdo něco řekne a on to neřekne. To je dokonce již hraničné s dalšími věcami a nejen se lží.

Dokonce jsou tady Vaše vlastní citace, kde si vyvracíte co napíšete. A znovu nic, bez reakce. Tedy znovu záměrná lež. Sprosté je na tom nanejvýš to, že vám to někdo napíše, že jste co jste. Nelžete a nebudu to psát.

Tak co jste? Jste lhář.

O své úrovni vás já nehodlám nijak přesvědčovat. Nemám to s lháři za potřeby.

To co předvádíte vy je minimálně to co já. Ano, hodlám tady na vás pravidelně reagovat, že jste lhář. Váš problém, dokud lhát budete.
V platnosti. Tady najdete všechno co chcete číst. Lháři Lynxi. Všechna fakta i důkazy. Vaše vlastní téma. :lol:
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Dotaz pro administrátora:

Co by musel Dialničiar ještě udělat, aby byl zabanován ? Jeho vytrvalý stalking, osobní útoky, urážení atd. nestačí ?

Chápu, že vám sem přispívá a po většinu času se neprojevuje, ale mělo by to mít nějáké hranice. Tohle už je trochu moc, nemyslíte si ?
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Diaľničiar »

:lol: :lol: :lol:

Píše Lynx, ex DrFe1, ex Quercus. Všichni ex zabanovaní. A vy se teď ptáte jakože neviňátko Lynx co teď dělat?

Napište pravdu nebo se omluvte nebo vemte výroky zpátky z těch předešlých stran, ale nedělejte mrtvého brouka.

Jinak jste lhář. Placený agent a troll.

No nic, jdu spát. S lhářem Lynxem tady opravdu do rána nebudu. Ale zase stránka a zase žádná pravda od něj, jen zas další odhalené lži. Co se dá dělat.
Naposledy upravil(a) Diaľničiar dne 12.4.2017 23:13:18, celkem upraveno 1 x.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Oproti vám jsem naprosté neviňátko. To že máte u administrátorů protekci, zatímco já jsem trestán za svoje názory, je jasná věc.

Ostatně důkazem je tato diskuze. Kdokoliv jiný by byl po takových výlevech co zde předvádíte, osobních útocích vůči mě, ničím nepodložených urážlivých obviněních a vytrvalém pronásledování jiného diskutéra už dávno navždy zabanován.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Diaľničiar »

:lol: :lol: :lol:

No vidíte to a namísto toho banují jenom vás, protože jste lhář usvědčen ze lží 1000x po sobě. Neustále lžete, vymýšlíte si a slyšíte v televizi slova, které nikdo neřekne. Překroucíte fakta a proto jste banován a dokonce máte ban na některé diskuze. Zde máte vaše vlastní lhací téma. Poděkoval jste adminům? Ještě ne? :lol:

A jako lhář si ani nezasloužíte nic lepšího. Pane doktore alias Quercusi. Zbytečně se vykroucíte, to jsou holá fakta, vy neviňátko. Nevinný lhář Lynx :lol:

Důkazem to opravdu je, jak lžete a vymýšlíte si. Lžete sám a dobrovolně, takže jste co? Tak ať to všichni jasně vědí a vidí a ne ty vaše další lži, které tady každý vyvrátil na předešlých 13 stranách. Nerozumíte česky, nevíte co jste? Jiným nadáváte, že nerozumějí česky, tak vám řeknu co jste:

Jste lhář Lynx.
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Kubajsu
Příspěvky: 1308
Registrován: 18.8.2010 8:42:13
Bydliště: Praha

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Kubajsu »

Lynx píše:Připomeňme, že stavba zatím stála cca 15 mld. Takže vaše tvrzení o několika řádech vypadá, že to s vašim vzděláním v základech matematiky nebude moc slavné a nebo jste opravdu fantasta. Defacto tvrdíte že by tunel stál 150 nebo dokonce 1500 mld či více. To je totiž o těch několik řádů více než současných 15 mld ....... Ale zřejmě vám jen chybí vzdělání a jen tak plkáte do větru, což ? Doplňte si vzdělání co to znamená v matematice "řád".
Zjevně neumíte číst. Přečtěte si ještě jednou (nebo klidně víckrát) příspěvek, na který reagujete. A tak to je se vším. Pokus o seriózní debatu s vámi nemá smysl.
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Já umím číst dobře. Pokud nejste schopen vést seriozní debatu, tak je mi líto. Pokud debatujete z pozice zpochybňování oponenta, namísto diskuze k věci, tak to opravdu smysl nemá a o seriozní debatu se nejedná.

Třeba se nakonec stane zázrak a najde se zde nějáký příznivec ŘSD a jeho způsobu výstavby, co seriozní debatu povede, ale moc tomu nevěřím. Takže se argumenty co je na tom posudku špatně zřejmě asi nedozvíme. Jen to, že je prostě fuj a hotovo :)
MPMP
Příspěvky: 3279
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od MPMP »

A jsem tu zase - nyní se do sporu s uživatelem Lynx dostal uživatel Kubajsu. Druhý jmenovaný napsal
Kubajsu 12.4.2017 13:49:37 píše:Jenže stále jsou náklady na zajištění svahu (i s výhledem na desetiletí dopředu) o několik řádů nižší, než náklady na ražbu a údržbu tunelů.
Na to přišla reakce (zvýraznění jsem provedl já v této sitaci)
Lynx 12.4.2017 15:43:07 píše:Kromě toho, o vašem tvrzení, že by tunel byl O NĚKOLIK ŘÁDŮ DRAŽŠÍ se dá s úspěchem pochybovat. Konečné náklady samozřejmě ukáže až čas a zda se příroda nad diletanty co se podíleli na této stavbě smiluje či nikoliv.

Připomeňme, že stavba zatím stála cca 15 mld. Takže vaše tvrzení o několika řádech vypadá, že to s vašim vzděláním v základech matematiky nebude moc slavné a nebo jste opravdu fantasta. Defacto tvrdíte že by tunel stál 150 nebo dokonce 1500 mld či více. To je totiž o těch několik řádů více než současných 15 mld ....... Ale zřejmě vám jen chybí vzdělání a jen tak plkáte do větru, což ? Doplňte si vzdělání co to znamená v matematice "řád".
Na to přišlo
Kubajsu 13.4.2017 10:21:15 píše:Zjevně neumíte číst. Přečtěte si ještě jednou (nebo klidně víckrát) příspěvek, na který reagujete.
A na závěr zatím poslední reakce
Lynx 13.4.2017 10:37:57 píše:Já umím číst dobře. Pokud nejste schopen vést seriozní debatu, tak je mi líto.
A teď prosím všechny čtenáře, aby posoudili, kdo v tomto sporu neumí číst, případně číst umí, ale snaží se dělat hloupým (což pan Lynx podsouvá mě) a pana Lynxe prosím o jednoznačnou odpověď na otázku: S čím srovnával uživatel Kubajsu cenu tunelu ve svém prvním příspěvku?
Předem děkuji za krátkou a jasnou odpověď.
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Ok, v tomto případě jsem přehlédl, že Kubajsu vytrhává ze souvislosti zajištění svahu a dává ho do protikladu vůči ceně za stavbu a provozování tunelu. Mylně jsem se domníval, že srovnává srovnatelné a snaží se o seriozní diskuzi, což jsem se mýlil. Smysl má porovnat ceny varianta č. 1 (povrchová se zajištěním) versus varianta č. 2 (tunel) - komplet. A ne jednu dílčí věc z jedné varianty porovnávat s celkovou cenou varianty druhé.
MPMP
Příspěvky: 3279
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od MPMP »

OK, tohle tedy smažme. ;)
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Já navrhuji ukončit tohle dohadování, už mě to opravdu nebaví a jen tady všichni plýtváme časem a energií. Můžeme se případně začít bavit znova až se bude něco aktuálně dít (pokud bude) a začít od nuly, bez invektiv a dalších zbytečností.
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od JirkaS »

Lynx píše:JirkaS:

Nikde tam není tvrzení, že je tunel levnější, které mi falešně podsouváte. Máte smůlu.
Takže opět lež, protože žádné takové tvrzení vám nepodsouvám. Nebo to v tomto někde vidíte? :-)
JirkaS píše:
Lynx píše:Opravdu jsem to nenapsal. Sedmý příspěvek je tento:

"Co je levnější, se ukáže bohužel až během času. Je otázkou zda by stále ještě nebylo levnější postavit tunel a ŘSD by to mělo seriozně posoudit. Protože pokud bude ujíždět svah pořád a budou potřeba další a další zajišťovací práce. tak to taky v průběhu dalších desetiletí může stát tolik, jako pět tunelů ...."

Jestli nejste schopen rozlišit tvrdé tvrzení "tunel je levnější" od možnosti "mělo by se posoudit jestli náhodou nebude levnější, pokud nastane toto a toto ...", tak vám neumím pomoci.
A zjevně bez jakéhokoliv posuzování už jste sám, zaštítěn slovy vloženými do úst jiných :lol: , dospěl k dalšímu závěru :-)
Lynx píše:Padnul by tak mýtus, že povrchová varianta je výrazně levnější než tunel. V tomto případě zjevně není. Se všemi těmi opěrnými stěnami v délce několika kilometrů, stabilizačními studnami, vylehčenými náspy, injektážemi atd. co by se musely realizovat, by to vyšlo sakra draze.
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic. ... 58#p144558
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Lynx »

Samozřejmě, že jste mi v diskuzi falešně podsouval výše zmíněné obvinění. Nemohu za to, že si nepamatujete co jste před pár dny sám napsal.

Jiří, navrhnul jsem, abysme s touto neplodnou diskuzí skončili, ale vy budete zřejmě trollit až do skonání světa, jako kolovrátek. Podobně jako Dialničiar a jeho výkřiky "Lynx je lhář ! Lynx je lhář " , které neumí niják doložit. Zasekli jste se v kruhu chlapci a nevíte jak vystoupit. Zavolejte si odbornou pomoc, já vám poradit neumím.

Tohle už je opravdu na svěrací kazajku.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Coby kdyby na D8

Příspěvek od Diaľničiar »

Kdo se tady zasekl jste vy pane Lynx na předešlých více jak 10 stranách. Ve vlastních lžích jste se zasekl. A teď nevíte jak z toho ven. Vaše trapné ataky na mojí osobu mě vůbec nezajímají. Já budu i nadále poukazovat, že lžete. Dokud lhát budete nebo dokud se budete vymlouvat. A v tom pokračujete i nadále. A i teď na Jirku. On vám nic nepodsouval. Vy píšete jednou tak, jindy jinak. A pak si to nepamatujete. To je ale váš problém.

Ano to opravdu je na tu kazajku, už jen se naučte do ní vstoupit, lháři lynxi. Doloženo je na mnoha stranách. :D Nač citovat co tady cituje mnoho jiných a vy to stejně odmítate vnímat? Jste lhář první kategorie. A vymýšlíte si příběhy z televize, kde nic takové neodezní. I když vy píšete o kdejakých doslovných citacích atd. Z jedné menší lži jste vycouval a falešná snaha o vycouvání tady byla od vás, ale lhář jste pane Lynxi. Tím jste i nadále, na tom se nic nezměnilo. Manipulátor, lhář, troll, placený agent. Stačí si vybrat.

Ex doktor Fe1 a Quercus. Ex proto, že jste zabanován byl a né jednou a i nyní máte ban na některé diskuze. Zůstalo vám jen toto vaše lhací téma. A já od vás ani pomoc nežádám, od lháře nemám ani důvod.

Jste lhář. A klidně to budu opakovat i nadále. A vy klidně snívejte o kazajkách, které na mě dáte. :lol: Když už ti admini, které tak usilovně žádáte o bany na jiné jaksi nedělají co chcete. S lháři se nevyjednává a není důvodů se s nima mazlit. Naopak banují vás. Pouze zde máte ten vysněný prostor pro lhaní. To ale neznamená, že tady budete psát cokoliv a všichni budou ticho, protože píšete vy. :lol:

Lhář zůstane lhářem, že pane Lynx? :shock:
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
Odpovědět

Zpět na „Odpočívka Na České dálnici“