Právě je 22.5.2018 4:31:03

PF 2017 
Autor Zpráva
VIP

Příspěvek PF 2017
Všem uživatelům a čtenářům fóra přeji do nového roku hlavně hodně zdraví a v dálniční síti ať se naplno rozjede tak toužebně očekávaná velká výstavba nových úseků.

29.12.2016 19:33:52
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek Re: PF 2017
Kdyz uz se tady to tema otevrelo, tak se taky pridam.

Vsem prispevatelum preji vse dobre do roku 2017 i tech dalsich. Dekuji moderatorum a adminum, ze stale maji trpelivost a venuji svuj cas tomu, aby forum udrzeli v chodu a aby si zachovalo svou vysokou kvalitu. Take diky vsem prispevatelum, kteri nam prinasi ruzne zakulisni nebo jinak tezko vyhledatelne informace. Podekovani patri taky fotografum a zpravodajum, diky kterym lze sledovat vzdalene stavby jako na dlani. A vsem ostatnim clenum teto virtualni komunity za to, ze zde diskutuji vecne a k tematu a diky tomu je tento web uzasnou studnici informaci a nazoru, ktere se jinde na webu ani mimo nej v takove kvalite a mnozstvi nesezenou.

Na forum moc neprispivam, ale rad ho procitam a sleduji a proto doufam, ze se bude stale dale rozvijet a stale bude co cist!

29.12.2016 22:16:31

Taky přeji všem všechno nejlepší a zejména děkuji za informace a fotky ze staveb, výpisy z katastrů, výpisy zahajovaných staveb .....a další nezištnou práci kterou mnozí dělají pro ostatní :ok:
Rád si přečtu veškeré názory co nejširšího spektra lidí a děkuji za ně.

ElWapp píše:
Dekuji moderatorum a adminum, ze stale maji trpelivost a venuji svuj cas tomu, aby forum udrzeli v chodu a aby si zachovalo svou vysokou kvalitu.

Kéž by to platilo. Kéž by skončili osobní msty některých lidí a blokování některých témat, které nemá žádné reálné opodstatnění. Já mám například všechny slovenská témata zamknutá a není mi známo proč. Ničím jsem se neprovinil.

29.12.2016 22:47:38
VIP

uživatel který druhé označuje invektivama ačkoliv pod neustále novými nicky není nevinný že jo? :D ale chudáčku lynxi, nejste jediný kdo je omezený v debatování, musel by jste pouze lépe číst (vyhledejte doktora pro tu vaší paranoji)

viewtopic.php?p=140204#p140204

naštěstí pro vás se to brzo skončí :idea:

do té doby využijte SK fórum: http://www.dialnice.info/ , které má jen nyní krátkou přestávku ke svátkům, ale jinak je plně funkční :)

29.12.2016 23:15:30
Profil Zobrazit autorovy stránky

Já nikoho invektivami neoznačuji. Což se o vás tedy říct nedá. Proč mě vytrvale šikanujete a mažete moje ničím nezávadné příspěvky ?

Uzamykání fóra začalo přesně v okamžiku kdy jsem tam vložil dva příspěvky do tématu tunel Višňové (absolutně ničím nezávadné a k tématu), ty byly smazány a témata zamknuta. Zvláštní náhoda. Proč všechny témata uzamykáte ?

30.12.2016 12:29:59