Právě je 27.4.2021 10:23:08




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 178  Další
 Jak jezdíme 

Kolik najedete kilometrů za rok?
0 - 5000 km 5%  5%  [ 6 ]
5000 - 10 000 km 7%  7%  [ 9 ]
10 000 - 15 000 km 20%  20%  [ 26 ]
15 000 - 20 000 km 16%  16%  [ 21 ]
20 000 - 25 000 km 12%  12%  [ 16 ]
25 000 - 30 000 km 15%  15%  [ 19 ]
30 000 - 40 000 km 10%  10%  [ 13 ]
40 000 - 50 000 km 5%  5%  [ 6 ]
50 000 - 75 000 km 9%  9%  [ 11 ]
75 000 - 100 000 km 0%  0%  [ 0 ]
100 000 a více 2%  2%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 129

 Jak jezdíme 
Autor Zpráva
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Jak jezdíme
To jsem našel na Káčku, konkrétně tady. Fotky nejsou moje, jen jsem na ně odkázal.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


26.8.2010 14:11:05
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: Jak jezdíme
http://revue.idnes.cz/renc-kvuli-nehode ... lidicky_nh

uz se dokazalo, ze lhal? to mi nejak uteklo. jinak souhlasim s ukoncenim spoluprace Rence pro MD. jestli jenom reziser dostal 10mega (nejak moc ne?, kolik mel asi marzi?) tak nevim, jestli by nebylo lepsi nakoupit britske think! klipy (pokud to vubec jde), ktere jsou o dve tridy lepe udelane nez ty ceske.


27.8.2010 10:05:30
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: Jak jezdíme
http://auto.idnes.cz/drsna-vychova-praz ... tomoto_fdv


1.9.2010 8:21:21
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Jojo, přesně takle se vrátí na silnice ta slušnost, po který někteří tolik volají :lol:


1.9.2010 11:00:27
Profil
 

Příspěvky: 577
Bydliště: teď už zas ValMez
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Pche, není to víc než provokativní deklamace, autor si jistě myslí, že je to navíc i umělecké.

_________________
http://www.last.fm/user/jukl


1.9.2010 11:07:24
Profil
 

Příspěvky: 577
Bydliště: teď už zas ValMez
Příspěvek Re: Jak jezdíme
http://vary.idnes.cz/video-pirat-silnic ... zpravy_alt

Jedna úvaha - o policejních Passatech ví každý kdo víc jezdí, při spatření Passatu zbystří, navíc má docela charizmatické siluety a docela mizerně se přehlédne. Tenhle jel !!! takovou !!! dobu tímto stylem a absolutně si nevšiml. Mám na to jediné vysvětlení - nejenže jede rychle, ale především ani nečumí do zrcátek.


1.9.2010 11:19:59
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Jenže toto není určitě točeno passatem..záběry z PolCamu vypadají jinak.

Nicméně pokud to bylo teda normální hlídkový vozidlo PČR, tak je to snad ještě horší :(


1.9.2010 12:19:45
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Co by tam dělal Passat, když nejbližší je na D5.

Jet 202 na čtyřpruhu s malým provozem, to je opravdu těžký přestupek. :crazy:

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


1.9.2010 12:33:59
Profil
 

Příspěvky: 1195
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Dřív tam dokonce bývala silnice pro motorová vozidla, pak přistavěli obchvat Ostrova (taky čtyřpruh v ještě lepší kvalitě) a silnici pro motorová vozidla zrušili :(

Na druhou stranu souhlasím s tím, že jestli si někdo nevšimne Passatu nebo značky měření rychlosti, tak nezvládá sledovat okolí a nemá jezdit tak rychle, takže líto mi ho není ;)


1.9.2010 12:54:49
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Lenny píše:
Jet 202 na čtyřpruhu s malým provozem, to je opravdu těžký přestupek.


lenny, jste rozumny clovek, proc se tak snizujete? ridic byl evidentne arogantni hlupak, jet v KV tech 100 (jel jsem tam minuly tyden) a nasledne na povolene 90tce 200 (vsimnete si pripojeni odpocivky/pumpy bez radneho napojovaku) je na sebrani papiru na aspon 2 roky.
me prijde, ze lide co se porad ohaneji buzeraci (pokuta za 55 v obci) jezdi prave viz to video.


1.9.2010 13:07:51
Profil
 

Příspěvky: 1195
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Tak zrovna skrz Vary se běžně jezdí 80-100, když tam právě neměří ;)


1.9.2010 13:10:56
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Tak já si možná Prasatu všimnu, když mu pojedu za kufrem a bude to tam mít napsaný .. že by mě zajímalo hádat co jede sto metrů za mnou nebo mi siluety v srdcátku přišly dokonce "charismatický" fakt nehrozí, to mam spoustu jiných věcí na zabíjení času a přebytečný kapacity neuronů. A to se ještě furt počítám do technicky zaměřenější a okolí relativně málo ignorující části obyvatel.
Nejlepší je jezdit tak, aby mě nemuselo zajímat, jestli za mnou jede passat nebo Volga 8-)


1.9.2010 13:18:15
Profil
 

Příspěvky: 577
Bydliště: teď už zas ValMez
Příspěvek Re: Jak jezdíme
To jsem myslel krapet obecně, např. včera sem byl svědkem, že si řidič nevšiml ani sanitky, co mu houkala vedle auta a ještě před ní najel. Jinak kolikrát sem si všiml bradavice na autě za mnou, oni jsou celkově dost nenápadní s bílýma čepicema.

_________________
http://www.last.fm/user/jukl


1.9.2010 13:46:36
Profil
 

Příspěvky: 410
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Mě by opět zajímalo, když ho PČR sleduje X kilometrů, proč ho odstavuje na krajnici a nikoliv někam na sjezd?! Ještě k tomu na čtyřpruhu bez odstavného pruhu. Podle mého vytvořili nebezpečnější situaci než tvořil svou jízdou onen pirát. Přitom je jasně vidět že tímto manévrem ohrozili/omezili předjížděný kamion v pravém pruhu.


1.9.2010 13:51:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 643
Bydliště: dálnice v eu
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Lenny píše:
Co by tam dělal Passat, když nejbližší je na D5.

Passaty nemusej být povinně jen na dálnici. Jednou jsem viděl passata operovat v Bílině. Ale ani tam a ani v tomhle videu piráta nezastavili zrovna na nejideálnějším bezpečným místě.
jonáš píše:
Nejlepší je jezdit tak, aby mě nemuselo zajímat, jestli za mnou jede passat nebo Volga

tak tak


1.9.2010 13:56:21
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Web píše:
Mě by opět zajímalo, když ho PČR sleduje X kilometrů, proč ho odstavuje na krajnici a nikoliv někam na sjezd?!

Jak se odstavuje "na sjezd"?
Jinak před kamion to střihlo primárně to zastavovaný vozidlo, pokud jsem to dobře sledoval. Policajti kolem kamionu ještě projížděj 130, čimž ho sotvaže přiměli náhle změnit rychlost a směr jízdy :lol: .. to je z jednoho videa těžko hodnotit jak co bylo bezpečný, když jsme tam nebyli.


1.9.2010 14:31:33
Profil
 

Příspěvky: 410
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Jak by se odstavovalo na sjezd? Prostě pustím diskotéku před sjezdem, předjedu a ten panel na text vzadu holt jednou využiju na něco jinýho než STOP STOP. Jinde to jde (v USA mě takhle bez problému odstavili na benzínku, takže to zjevně dokáže pochopit i cizinec co není zvyklej). Jestli pustím diskotéku vedle kamionu, tak můžu těžko čekat, že ho ten zastavovanej neomezí. Já bych jim tady nezastavil, na to se mám moc rád.


1.9.2010 15:22:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Jak jezdíme
No ono když je na tom panelu jen STOP, tak se dá těžko použít na něco jinýho 8-) A že to nejdete dělat, když do toho tolik vidíte? Moh byste jim ukázat, jak.


1.9.2010 15:29:57
Profil
 

Příspěvky: 410
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Tak ať se podívají pánové za hranice, myslím že mě nepotřebují. Ale samozřejmě proč, když se publiku zdá, že tohle je pro besip lepší.

Jinak minimálně Passaty umí zobrazit asi 10 textů včetně následuj mě. Nevím jak je to v Octách a nepředpokládám že je pronásledovali nenápadně hlídkovým vozem, který má opravdu jenom Policie/stop. V USA to bylo pochopitelné i bez panelu.


1.9.2010 15:42:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Celní správa mě předjela v noci na cca km 42-43, rozblikali nápis STOP, bliknul jsem na ně, že o nich vím a jeli přede mnou s blikajícím napisem STOP až na odpočívku Blanice km 44, kde následně zastavili. V ničem nebyl problém. Všechno zcela bezpečně.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


1.9.2010 15:45:05
Profil
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Jak jezdíme
No tak oprava, vy byste měli jít do parlamentu, a konečně novelizovat ten zkriplenej zákon. Dát tam paragraf o zvýšení MPR mimo obec a definovat situaci "následuj mě". Zatim je tam holt jen to, že na pokyn STOP musíte zastavit vozidlo. :lol:


1.9.2010 16:00:38
Profil
 

Příspěvky: 410
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Jonáši, pokud nechcete používat zdravý rozum, přesvědčovat vás nehodlám. (a jen tak bokem, já jsem ten přestupek nikde nebagatelizoval)


1.9.2010 16:26:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 4084
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Ale klidně, jenže ouřad včetně policie si ten luxus dovolit nemůže, ten se musí řídit zákonem. Zákon zná v takovéto situaci bohužel pouze výzvu k zastavení, tak použili výzvu k zastavení. Vlastní "bod zastavení" si ovšem zvolil evidentně zastavovaný, takže to laskavě přičtěte jemu, pokud se vám zdá být místo nebo manévr nebezpečné (připomínám, že to je čtyřproudová silnice s MPR 90, široká a přehledná, v ten čas s řídkym provozem, což se mi jako problém nezdá). Na okresce by to bylo riskantnější. Jak to dělaj na dálnici nevim, ale zákon jim žádnou jinou možnost než "stopku" za jízdy nedává, pokud vim.

Jo a taky je dobrý si uvědomit, že je to video točený jinou ohniskovou vzdáleností, než z pohledu oka, takže rychlosti a vzdálenosti tam vypadaj trochu jinak než v reálu. Nebejt tam to číslo nahoře a rozklepanej záznam, neuvěřim že jeli přes kilo dvacet. Prej to byla civilní oktávka, červená 8-)

No a odborníci budou jistě mít radost, jak jim to souhlasí s teorií ve značce i věku řidiče.


1.9.2010 17:02:38
Profil
 

Příspěvky: 643
Bydliště: dálnice v eu
Příspěvek Re: Jak jezdíme
jonáš píše:
Vlastní "bod zastavení" si ovšem zvolil evidentně zastavovaný, takže to laskavě přičtěte jemu

Stačilo mávnout na řidiče rukou aby je následoval. To, že se policii na autě rozsvítí STOP ještě nenamená zastavit na fleku. A zastavit těsně před rozjetým kamionem, kdy to šofér nečeká, bylo to nejhorší, co mohli oba řidiči udělat.


1.9.2010 17:35:57
Profil
 

Příspěvky: 753
Příspěvek Re: Jak jezdíme
Myslím, že na celém tom videu byl právě zásah PČR to, co nejvíc ohrozilo bezpečnost provozu :(

Osobně bych nezastavil v odstavnym ani na D/R, natož zde, kde je pouze cca 0,5m krajnice. Jak píše Lenny - dát najevo že o nich vim a na nejbližšim sjezdu to vyřešit.


1.9.2010 18:40:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 178  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz