Policejní Passaty a jiné rychlé stroje

Off-topic pokec
Odpovědět
Lynx
Příspěvky: 3684
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Policejní Passaty a jiné rychlé stroje

Příspěvek od Lynx »

vaclav píše:predem se omlouvam za cynizmus, ale doufam, ze ta mozkova prihoda neni vymyslena na zakryti bouracky z priciny dovadeni se sportovnim autem...
To asi napadlo leckoho, když si tu zprávu poprvé přečetl. Ale připadá mi to jako příliš silná káva, takováhle fabulace by se asi ututlat nepodařila. Nejspíš je to opravdu jen náhoda.
JAnD
Příspěvky: 418
Registrován: 13.9.2016 22:11:24
Bydliště: km 139,6 budoucí D3

Re: Policejní Passaty a jiné rychlé stroje

Příspěvek od JAnD »

Ono je tam toho víc.
Například, podle diskutujících, nelze CMP diagnostikovat na místě, ale až na základě CT vyšetření.
Byl tam i pěkný komentář ve smyslu

"prezentace složek IZS. Policie zrušila auto za 4 mil., hasiči zasypali uniklé kapaliny sorbentem za 400 a zdravotníci zázračně, bez použití přístrojů, diagnostikovali CMP"
Průbežně doplňované fotky ze stavby 0310/II kolem Malše
Mám alespoň částečně prsty v: 1104/II, 4704, 4705, D48 Bělotín-Rybí, I/19 obchvaty Obrataň a Kámen, II/114 Dobříš, II/602 Vysočina a dalších...
MickeyMouse
Příspěvky: 847
Registrován: 13.8.2014 22:52:52

Re: Policejní Passaty a jiné rychlé stroje

Příspěvek od MickeyMouse »

Pokračuje to vesele dál, policista vytažený z auta ho možná ani neřídil: (https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ridil ... 1447835918)

A na Chovance mimořádně rozumné stanovisko citované v článku:
"Nevím, jestli to, že policie ta auta má, nepřineslo více škody než užitku," konstatuje Chovanec. Firma, která vůz policistům půjčila, už se podle něj policii ozvala, že chce ve spolupráci pokračovat. "Ale já osobně si nejsem jistý, jestli to auto policie potřebuje," dodal.
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: Policejní Passaty a jiné rychlé stroje

Příspěvek od pivko »

Ač je Chovanec z (pro mě) blbé strany, s některými jeho postoji plně souhlasím - např. v otázce migrace a zbraňové legislativy.
Michal R
Příspěvky: 1464
Registrován: 17.4.2009 14:10:52
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice

Re: Policejní Passaty a jiné rychlé stroje

Příspěvek od Michal R »

Tak podle agentury "jedna bába povídala", to BMW fakt řídil ten policajt, předváděl se a nezvládnul to. A jestli jsou chlapci v uniformách v něčem zběhlý, tak je to v principu vyvinění.
Je docela úsměvné, že půlka medií prezentovala CMP, druhá (například Radiožurnál) srdeční příhodu, nyní se koukám alespoň ustálila historka...
Vtipem je to, že ačkoliv obě diagnosy lze samozřejmě zpětně potvrdit diagnostickými přístroji, ale zároveň negativní nález nic neříká o tom, že skutečně neměl přechodnou synkopu či srdeční arytmii.... neexistuje tedy relevantní důkaz.

Prostě je to příběh ze stejné šuplíku jako: "... ne, dnes ne, mě děsně bolí hlava..." A zkuste říct, že to není pravda :lol: 8-)
Lynx
Příspěvky: 3684
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Policejní Passaty a jiné rychlé stroje

Příspěvek od Lynx »

Vy na toto fórum v podstatě nepíšete nic jiného než "jedna paní povídala" a to i v odborných tématech, kde tímto způsobem dehonestujete lidi kteří vyslovují pro vás nepříjemné názory. Jedna paní povídala, že krade, že to není vědec, že to dělá pro svoje ego, že mu jde jen o dotace, že je aktivista atd. atd.

Méně jedovatých ničím nepodložených drbů a naopak více faktů, by to chtělo. .
JAnD
Příspěvky: 418
Registrován: 13.9.2016 22:11:24
Bydliště: km 139,6 budoucí D3

Re: Policejní Passaty a jiné rychlé stroje

Příspěvek od JAnD »

Ostatně, nebylo by to poprvé, kdy by to neřídil policajt. Těsně před předáním se ukázalo, že je vybitá baterie. Po nabití to jel pracovník BMW projet po D0 (majáčky si nezapnul) :-)
Zdroj: pracovník BMW
Průbežně doplňované fotky ze stavby 0310/II kolem Malše
Mám alespoň částečně prsty v: 1104/II, 4704, 4705, D48 Bělotín-Rybí, I/19 obchvaty Obrataň a Kámen, II/114 Dobříš, II/602 Vysočina a dalších...
Odpovědět

Zpět na „Odpočívka Na České dálnici“