Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Pražský a Městský okruh, radiály a ostatní pražské komunikace
Odpovědět
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Lynx »

1975 píše:
Jirka L píše:Po roce opět aktualizace stavu vlastnictví pozemků:
plné rozlišení (8MB):

Za zmínku stojí
-převedení západní části MÚK Běchovice z majetku Prahy na ŘSD

-počet pozemků vykoupených Prahou pro zelené pásy = 0 (slovy nula)
Jirko, takže pásy nula, a jediný příspěvek Prahy je tedy převedení té západní části MÚK Běchovice, čtu to správně?
No, hlavně, že máme chodník na magistrále.
Nemyslím si, že by chodník na magistrále k Hlavnímu nádraží, který je podle mě potřebný, jakkoliv souvisel se stavbou 511.

Přestaňte tady nemístně trollit.
dvori19
Příspěvky: 78
Registrován: 3.2.2019 9:42:28

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od dvori19 »

Lynx píše:
1975 píše:No, hlavně, že máme chodník na magistrále.
Nemyslím si, že by chodník na magistrále k Hlavnímu nádraží, který je podle mě potřebný, jakkoliv souvisel se stavbou 511.

Přestaňte tady nemístně trollit.
Myslím, že 1975 na příkladu chodníku ironicky poznamenal, že magistrát pro stavbu 511 nedělá nic, nebo jen velmi málo. Je zjevné, že současná reprezentace má jiné priority a nezapadá to do jejich ideologického zakotvení.
Jirka95
Příspěvky: 290
Registrován: 27.8.2014 12:39:31

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Jirka95 »

dvori19 píše:
Lynx píše:
1975 píše:No, hlavně, že máme chodník na magistrále.
Nemyslím si, že by chodník na magistrále k Hlavnímu nádraží, který je podle mě potřebný, jakkoliv souvisel se stavbou 511.

Přestaňte tady nemístně trollit.
Myslím, že 1975 na příkladu chodníku ironicky poznamenal, že magistrát pro stavbu 511 nedělá nic, nebo jen velmi málo. Je zjevné, že současná reprezentace má jiné priority a nezapadá to do jejich ideologického zakotvení.
Myslím že oproti Dolínkovi se toho teď v pražské dopravě děje podstatně více. Mě Scheinherr zatím příjemně překvapil a nepřijde mi že by měl něco proti SOKP. Sám ale radu Hl. města Prahy nepřemůže a pokud vím, vykoupení pozemků rada schválit musí a bez ÚR je v tom hrozně moc ALE, taky bych se do toho nepouštěl. . Už jen tím novým projektem MO udělal více než celá předchozí zastupitelstvo.
1975
Příspěvky: 4232
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od 1975 »

Jirko, ano, on nemá veřejně verbálně nic proti SOKP, ale také v reálu pro něj NIC neudělal - viz třeba skutečný počet vykoupených pozemků. Je 0. Myšleno nula. To jsou fakta.

Lynxi, a podle mého to s tím chodníkem prostě souvisí. Viz dvori. Prostě se raději věnuje mediálně vděčné prkotině s reálně velmi malým dopadem, než "mravenčí práci" a ne moc viditelné práci, která by ten efekt pro Prahu/dopravu měla mnohem větší. Ale je fakt, chodníček mu v Automatu pochválej.
ML90
Příspěvky: 1571
Registrován: 18.5.2014 20:29:57
Bydliště: Království Haličské a Vladimiřské

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od ML90 »

1975 píše:Prostě se raději věnuje mediálně vděčné prkotině s reálně velmi malým dopadem, než "mravenčí práci" a ne moc viditelné práci, která by ten efekt pro Prahu/dopravu měla mnohem větší.
Uvědomte si, že je to největší české nádraží, které hojně využívají nejen místní, ale i turisté. Rozumné spojení s Vinohrady/Žižkovem mi fakt nepřijde jako "prkotina s reálně velmi malým dopadem".
1975
Příspěvky: 4232
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od 1975 »

No.. říkal jste, že jste expert na východní Evropu, kde se hodně pohybujete. Já se zase narozdíl od posledních primátorů narodil a hojně pohybuju po Práglu, takže to místo myslím maličko znám.o)
Proto říkám, že tam tudy chodilo málo lidí a chodit jich tam bude pořád málo - proto ten "reálně malý dopad".
Podobně jako třeba cyklopruh v Zenklovce - ano, ideologicky to je určitě správně. Ale pokud byste za každého cyklistu, který tam projel, poslal Člověku v tísni kačku, budou se muset rozpustit, protože by byli fakt v tísni.
Ale chápu, že v tomhle se neshodnem.
Jirka95
Příspěvky: 290
Registrován: 27.8.2014 12:39:31

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Jirka95 »

OT: Tím místem jsem sám párkrát potřeboval projít a překvapilo mě jak velká oklika k hl. nádraží vede. Za mě určitě pozitivní věc které si Pražáci všimnou spíše než vykoupeného pozemku kdesi za Prahou na zelený pás k něčemu, co nemá ÚR.

Víte někdo zda se nějak řešilo posílení stavebního úřadu v Uhříněvsi? Kremlík psal na FB, že další územní řízení na velké stavby budou probíhat na krajských úřadech, čili pokud se nedej bože bude řízení opakovat, tak už to bude řešit magistrát?
ML90
Příspěvky: 1571
Registrován: 18.5.2014 20:29:57
Bydliště: Království Haličské a Vladimiřské

Re: [D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od ML90 »

1975 píše:No.. říkal jste, že jste expert na východní Evropu, kde se hodně pohybujete. Já se zase narozdíl od posledních primátorů narodil a hojně pohybuju po Práglu, takže to místo myslím maličko znám.o)
Já jsem se v Praze taky narodil, 25 let jsem v ní žil a pravidelně do ní jezdím, takže mě fakt nemusíte poučovat o tom, jak to v Praze kde vypadá :) Ale to už je OT, takže prosím buď o přesunutí nebo odstranění posledních příspěvků.
Odpovědět

Zpět na „Praha“