Už to vidím, firma Dežodemont na scéně a opravuje plechy.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
30.1.2017 20:28:43
P_V
Příspěvky: 1663 Bydliště: Praha
Re: Praha všeobecně
Na vyspělém západě auta smrdí a hlučí méně, takže tam to projde i bez clon, přeci. Mám takový dojem, že ocel přestala být pro sběrače cenově zajímavá. Možná až EU zavede clo na čínské hutní výrobky, tak se to "zlepší".
30.1.2017 20:38:08
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
Re: Praha všeobecně
looki píše:
pivko píše:
Myslím, že diskuse s někým, kdo je schopen z úst vypustit, že MO je zbytečná stavba, nemá valnou cenu. Takový se rovnou řadí mezi Lipoldy, Filery a podobné mašíbly.
zatím to tady vypustil jen "pivko", takže "pivko" lze v týhle logiky zařadit mezi negramoty
Řekl bych, že absence dalších diskutujících k tématu zbytečnosti MO spíš potvrzuje Pivkův názor...
Hezký fotky Někde jsem odchytl, že přeložka těch sítí měla být koordinována s výlukou TT na Spořilov. To se asi nestihne, že Ten "Výjezd ze stavby" by se měl týkat prací na STL plynovodu. Nebudem pokračovat ve vláknu "Spořilovská spojka a související problémy" ?
6.2.2017 9:32:53
caveman
Příspěvky: 359
Re: Spořilovská spojka a související problémy
Dneska už tam na kolejích ke smyčce stála těžká technika a bagrovali svah u plynovodu. Tak možná opravdu začali s přeložkami.
3246246-img-sporilov-sporilovska-ulice-doprava-sidliste-praha-4-panelaky-hluk-zastreseni-sporilovske-ulice-park.jpg [ 59.63 KiB | Zobrazeno 5425 krát ]
8.2.2017 16:59:57
kot
Příspěvky: 5956
Re: Spořilovská spojka a související problémy
Vypadá to velmi pěkně, ale už se těším na první nástřel ceny.... Ta rozhodně pěkná nebude.
8.2.2017 17:10:36
Jakub Šponar
Příspěvky: 196
Re: Spořilovská spojka a související problémy
Zas tak hrozná by bejt nemusela. "Jáma" je hotová, postavit boční stěny a strop. Tak trošku obdoba Blanky pod Milady Horákové. Akorát si nedovedu představit jak to postavit za provozu bez 511.
8.2.2017 17:36:59
michal
Příspěvky: 2522
Re: Spořilovská spojka a související problémy
Já si to také neumím moc představit. Na druhou stranu po vybudování 511 by tlaky na výstavbu nemusely být tak silné. A naopak výstavba bez existující 511 by mohla zvýšit tlak na stavbu 511. Takže i když vím, že by to byl "děsnej voser", mám pocit, že by vlastně bylo pro všechny nejlepší, kdyby se to začalo stavět teď.
9.2.2017 13:52:32
jonáš
Příspěvky: 4084
Re: Spořilovská spojka a související problémy
Já to kdysi viděl stavět za provozu v Regensburg na A93 a nebyl to žádnej velkej problém, občas zabranej kraj a zúžený pruhy .. nejspíš v noci uzavírky když pokládali prefabrikáty přes https://mapy.cz/s/1olkF
9.2.2017 18:25:29
Kuba
Příspěvky: 1310
Re: Spořilovská spojka a související problémy
Tu výstavbu v Regensburgu si pamatuji. Omezení to bylo velké, ale dalo se to projet většinou bez kolon. Stejným způsobem byla v roce 2005 zakryta dálnice A7 skrz Linz přes čtvrtě Bindermichl, Spallerhof a Niedernhart. Řešení určitě pomohlo.
Odhadované náklady: 3,6 miliardy korun „V rozpočtu hlavního města jsou peníze mimo jiné i na zakrytí Spořilovské. Letos by měl nastat výrazný posun v projektové přípravě, ale určitě ještě nebudeme žádat o stavební povolení," řekl nedávno Pražskému deníku náměstek primátorky pro dopravu Petr Dolínek (ČSSD).
10.2.2017 12:08:01
Jakub Šponar
Příspěvky: 196
Re: Spořilovská spojka a související problémy
Kuba píše:
Odhadované náklady: 3,6 miliardy korun „V rozpočtu hlavního města jsou peníze mimo jiné i na zakrytí Spořilovské. Letos by měl nastat výrazný posun v projektové přípravě, ale určitě ještě nebudeme žádat o stavební povolení," řekl nedávno Pražskému deníku náměstek primátorky pro dopravu Petr Dolínek (ČSSD).
Tak za cca 800 metrů to je teda pálka - leda že je v tom započítaná i ta tramvajová trať
10.2.2017 17:59:22
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
Nová sjízdná rampa Chodovská 11.2.2017
na nové rampě se opravdu začíná něco dít... zřejmě dokáceno, rozjely se zemní práce horkovod uříznut, začíná demolice
Při požáru dřevěného objektu v Praze byl vyhlášen třetí stupeň poplachu, hasiči nasadili Cobru 16.02.2017 13:35, 16.02.2017 18:35 Zásahy | Hlavní město Praha
Třetí stupeň požárního poplachu byl vyhlášen při požáru dřevěného opuštěného objektu o půdorysu zhruba 10×30 metrů na ulici Nad Vršovskou horou v Praze.
Objekt byl již při příjezdu prvních jednotek na místo události zcela zachvácen plameny.
Jednotky postupně nasadily několik vodních C proudů, velitel zásahu zřídil na místě štáb.
Požár se podařilo lokalizovat šest minut po čtrnácté hodině, hasiči nasadili dvě zařízení Cobra pro řezání a hašení vodním paprskem.
Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 návštěvník
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru