| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Spořilovská spojka a související problémy http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=57&t=1652 |
Stránka 46 z 60 |
| Autor: | kasme [ 17.2.2017 22:21:44 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy | ||
pěkné koukám, že je BUS pruh stále na kolejích, které jsou ovšem vytrhané
|
|||
| Autor: | kasme [ 21.2.2017 18:10:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
1x foto http://petr03doprava.rajce.idnes.cz/201 ... 162519.jpg |
|
| Autor: | kasme [ 25.2.2017 19:07:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
se mi nějak sešeřilo http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170225/ sousední RTT Chodovská http://kasme.rajce.idnes.cz/rtt-chodovska-170225/ |
|
| Autor: | Lynx [ 27.2.2017 1:07:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Pane kasme, zjistil jste kudy povedou přeložky toho teplovodu a plynovodu, které nyní vedou vrchem nad tramvajovou tratí ? Obojí se zakopá do země ? Předpokládám, že to ale nelze uložit do jedné rýhy, která je tam nyní připravená. Stavba za tu chvíli pěkně pokročila |
|
| Autor: | FlakY` [ 1.3.2017 13:38:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Většina odpadků pochází od bezdomovců, kteří pobývali u trati. A kromě centra, kde se uklízí několikrát denně, tak ostatní místa jsou opravdu tristní. |
|
| Autor: | kasme [ 2.3.2017 8:03:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Jednoprůchodový report - nějak jsem si to špatně časově naplánoval ale je vidět, že se tam stále něco děje http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170301/ OT: pro milovníky odpadků přidám za chvíli jeden železniční odkaz |
|
| Autor: | P_V [ 2.3.2017 15:55:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Dodržoval někdo tuto kulatou značku, umístěnou o 10m dřív než bylo povoleno magistrátem? http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilo ... 011231.jpg |
|
| Autor: | Honey72 [ 2.3.2017 16:11:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Dle hustého provozu si jí očividně nikdo nevšiml |
|
| Autor: | kasme [ 2.3.2017 18:53:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Další úplně zbytečná značka... kdo by tam proč jezdil... Chvíli předtím jsem na cyklochodcostezce u Botiče potkal bavoráka, asi objížděl Chodovskou OT: slíbené odpadky na konci alba http://hostivar-hlavni.rajce.idnes.cz/170301/ |
|
| Autor: | kasme [ 5.3.2017 18:45:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Příloha:
Poznámka: JS => Chodovská P3051264-900.jpg [ 52.39 KiB | Zobrazeno 5806 krát ] další foto z okolí, hlavně RTT Chodovská http://kasme.rajce.idnes.cz/rtt-chodovska-170305/ |
|
| Autor: | Lynx [ 7.3.2017 23:45:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Díky za reporty z této stavby. Je hezké sledovat, že se alespoň něco užitečného v oblasti silnic v Praze buduje. A celkem i svižně ..... |
|
| Autor: | Vilouch [ 8.3.2017 7:27:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... im-zakazem Pražský okruh je městský... A 511 prý do dvou let, tak super:) |
|
| Autor: | FlakY` [ 8.3.2017 14:34:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Jsou to nehorázní kreténi, oči jsem měl jak pomeranče. |
|
| Autor: | Jirka L [ 10.3.2017 17:11:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
dnešní průjezd až na Bohdaleckou |
|
| Autor: | kasme [ 11.3.2017 17:04:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
rampa už je krásně vidět Příloha: MUK-Sporilov-170311z.jpg [ 53.74 KiB | Zobrazeno 5370 krát ] Příloha: MUK-Sporilov-170311v.jpg [ 71.44 KiB | Zobrazeno 5370 krát ] další foto http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170311/ ráno se stala na konci Spořilovské nehoda, moje fotky později Citace: 11.03.2017 07:37 Zásahy | Hlavní město Praha Na křížení Spořilovské ulice s Jižní spojkou došlo k nehodě nákladního automobilu, který najel na betonová svodidla a prorazil dvě nádrže. Následně došlo k masivnímu úniku nafty na komunikaci a částečně i do kanalizace. Na místě zasahují hasiči z Chodova a Strašnic, kteří se snaží zastavit únik dalších pohonných hmot a pomocí sorbentu zasypávají naftu na komunikaci. http://www.pozary.cz/clanek/158624-na-k ... -k-nehode/ http://zpravy.idnes.cz/nehoda-praha-jiz ... _krimi_pku |
|
| Autor: | kasme [ 11.3.2017 23:59:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
slíbené fotky nehody kamionu http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170311-nehoda/ video Týdeník Policie https://www.youtube.com/watch?v=GSWmNdY59r8&t=0s Rampa Chodovská: plynovod už je pod tram i novou rampou protlačen horkovod přijde přeložit na nový "most" hned vedle stávajícího, patky už tam jsou megaBillBoard přestěhován a něco bordelu... http://kasme.rajce.idnes.cz/170311/#P3111686.jpg |
|
| Autor: | kasme [ 19.3.2017 17:31:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
mezi kapkami deště... http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170319/ RTT Chodovská, U Plynárny, Nuselská... http://kasme.rajce.idnes.cz/rtt-chodovska-170319/ |
|
| Autor: | kot [ 19.3.2017 18:17:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Mohli by tam mít ceduli "Soutěžíme o název Bleskurychlá stavba roku". Odsejpá to úžasně... |
|
| Autor: | hekor [ 19.3.2017 20:04:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
skvělé fotky! ten bordel je teda šílený... A ten napojovací pruh mi přijde docela krátký, nebo se pletu? |
|
| Autor: | kasme [ 19.3.2017 20:48:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
bordel to jsem si říkal, že jsem vám dnes žádný nevyfotil napojovací pruh pokud myslíš odbočovací, tak ten má začínat hned za mostem přes Botič (první dnešní fotka) viz mapka a dole na Chodovské žádný nebude... kot: zatím je to jen hodně "hrubá stavba" a ani né v celé délce... |
|
| Autor: | Lynx [ 19.3.2017 22:10:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Díky za fotky ! Je dobře, že šel plynovod pod zem, naopak je škoda, že neschovají taky teplovod. Tyhle nadzemní vedení mi pijou krev, obzvlášť ve městech. Je to jako někde v Rusku ... A co to kopou na druhé straně křižovatky (naproti nové rampě) ? Tam se překládají jaké sítě ? |
|
| Autor: | kasme [ 20.3.2017 8:20:38 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy | ||
Lynx píše: A co to kopou na druhé straně křižovatky (naproti nové rampě) ? Tam se překládají jaké sítě ? To je taky plynovod. Asi si tam dělají pořádek, když už tam jsou Už to tu někde někdo psal.
|
|||
| Autor: | P_V [ 20.3.2017 10:42:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Tak trochu je škoda, že se nezvětší poloměr tramvajové trati a s tím i poloměr napojení nové rampy. Bude to dost ostré. Ale když vidím na té mapě, co je tam pod zemí, tak je jasné proč se s tím radši nic nedělalo. |
|
| Autor: | AUTOsro [ 20.3.2017 20:45:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
3,6 mld. je podle mě dobrá cena, 1 km tunel u Českých Budějovic na D3 bude prý za 3 mld a zmiňovaný Bindermichl v Linzi stál 150 mil. EUR. Za provozu by to jistě udělat šlo, buď jako na již zmíněných stavbách, nebo by se mohla doprava dočasně svést na Senohrabskou a Lešanskou, ty by se případně trochu rozšířily na 3 pruhy a po dokončení by tam byla třeba parkovací místa. Těch pár měsíců výstavby by asi bylo peklo, ale při použití mobilních PHS by se to snad dalo přežít. |
|
| Autor: | Sporilovak [ 21.3.2017 13:03:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Bude to v pohodě pokud se vše převede od Chodova z magistrály rampou na Jižní spojku. A tak to mělo být už dávno a nic by se stavět nemuselo. Jinak se to bude stavět roky a všude budou stát desítky kiláků kolon. |
|
| Stránka 46 z 60 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|