| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Spořilovská spojka a související problémy http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=57&t=1652 |
Stránka 47 z 60 |
| Autor: | Jirka L [ 22.3.2017 18:34:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
dnešní průjezd, zítra už by měla být dokončena RTT na Chodovské |
|
| Autor: | kasme [ 22.3.2017 22:11:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Jirka L píše: zítra už by měla být dokončena RTT na Chodovské zítra by mělo končit omezení na Chodovské takže lze očekávat kolaudační jízdy tram, zřejmě "pomeranč" a dvě KT obnovení provozu v sobotu ráno a snad i pro všechny v ulici U Plynárny |
|
| Autor: | caveman [ 23.3.2017 8:53:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Ráno probíhal sběr a odvoz PDZ z Chodovské |
|
| Autor: | kasme [ 26.3.2017 17:58:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Rychlý report i s provozem tramvají... http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170326/ video: zadní pohled z tram v úseku Teplárna Míchle - Pod Jezerkou https://www.youtube.com/watch?v=6l7uoHDkOKg ulice U Plynárny je zatím jen pro MHD, tak třeba zítra... |
|
| Autor: | Jirka L [ 12.4.2017 17:11:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
dnešní průjezd |
|
| Autor: | kasme [ 14.4.2017 15:52:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
kolem dokola http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170414/ |
|
| Autor: | Lynx [ 14.4.2017 19:15:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Poklady se otevírají na Velký pátek a většinou je hlídá velký černý pes. Koukám, že jste jednoho potkal Jinak samozřejmě díky za fotky. |
|
| Autor: | MPMP [ 18.4.2017 10:10:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Nějak se to "zaseklo". Co šlo je hotové a vypadá to, že se čeká na přeložku horkovodu (nebo co to je). Jen aby se nečekalo 5 let. |
|
| Autor: | caveman [ 18.4.2017 11:38:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
MPMP píše: ... vypadá to, že se čeká na přeložku horkovodu (nebo co to je). Jen aby se nečekalo 5 let. Možná se čeká jen na konec topné sezóny |
|
| Autor: | kasme [ 18.4.2017 13:58:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
caveman píše: MPMP píše: ... vypadá to, že se čeká na přeložku horkovodu (nebo co to je). Jen aby se nečekalo 5 let. Možná se čeká jen na konec topné sezóny Dovolím si připomenou... Dokončení stavby 10/2017, to je za půl roku Něco málo se za těch 14 dní udělalo... nějaké odvodnění, štěrk a tak... Řekl bych, že téměř neuvěřitelné tempo v úvodu bylo dáno výlukou TRAM, při které bylo záhodno odvést co nejvíc materiálu a udělat práce u kolejí... Při pokládce asfaltu bude třeba uzavřít pravý pruh na Jižní spojce, což tipuji až na prázdniny. Topná sezóna určitě také hraje roli a ta, jak to vypadá, zatím nekončí |
|
| Autor: | kasme [ 30.4.2017 19:05:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
po 16 dnech něco málo pokroku http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170430/ |
|
| Autor: | Lynx [ 30.4.2017 23:56:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Topná sezona asi roli hraje, ovšem ten horkovod slouží i pro ohřev TUV, takže bez nějákého dočasného nepohodlí pro obyvatelstvo se to tak jako tak asi neobejde. Stále mě rozčiluje, že ten horkovod nově nedali pod zem, byla k tomu nyní ideální příležitost, která zůstala nevyužita |
|
| Autor: | kasme [ 1.5.2017 8:45:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
ten klikihák slouží i jako dilatace na potrubí, takhle je to asi mnohem jednodušší Určitě to bude spojeno s dalšími pracemi na horkovodu jinde v síti. Úplných přerušení dodávky tepla je již mnohem méně. Dříve pamatuji každoroční i několikatýdenní odstávky... |
|
| Autor: | Lynx [ 1.5.2017 9:42:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Sám bydlím v domě připojeným na horkovod. Odstávku dělají pravidelně v létě, vyhrazují si na to 6 dní (neděle-pátek), ale obvykle to tak po 3-4 dnech zprovozní. Takže v tom se mnohé zlepšilo. Akorát mě štvou s tím, že to vypnou v neděli, kdy se člověk vrátí z víkendu a tu teplou vodu potřebuje nejvíc. Na Spořilově holt budou mít odstávku možná o něco dříve , než obvykle. |
|
| Autor: | Jirka L [ 16.5.2017 18:23:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
včerejší průjezd |
|
| Autor: | kasme [ 20.5.2017 14:33:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Po čase opět rozsasáhlejší report a video z tramvaje... http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170520/ https://www.youtube.com/watch?v=hvH7TTv5oME Video pokračuje zdlouhavě dál... - Chodovská - U Plynárny - Michelská - 5. Května - JS - Průmyslová |
|
| Autor: | kasme [ 27.5.2017 16:18:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
jen z auta http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170527/ |
|
| Autor: | caveman [ 9.6.2017 8:00:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Zapomněl jsem napsat, že už několik dnů je hotová přeložka teplovodu. Sice asi není přepojeno, ale konstrukce včetně rour je na místě. |
|
| Autor: | kasme [ 10.6.2017 14:02:26 ] | |||
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy | |||
je to tak... jinak žádný viditelný posun... http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170610/
|
||||
| Autor: | kot [ 10.6.2017 16:00:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Jak ta stavba z počátku letěla vpřed, tak dnes se trochu vleče... |
|
| Autor: | Sosa [ 12.6.2017 9:32:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Z většinou zemních prací se chtěli vejít od plánované výluky. Na tom se dalo celkem slušně ušetřit. |
|
| Autor: | Lynx [ 12.6.2017 9:37:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Jakmile přepojí teplovod, tak už by nemělo nic bránit dostavbě. Ještě destrukce toho betonového "bunkru" bývalého teplovodu dá asi dost práce, ale jinak by to už mohlo jít ráz na ráz (pokud bude vůle). |
|
| Autor: | P_V [ 12.6.2017 9:43:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Odstávka tepla je tam plánovaná na 4.-11.7. |
|
| Autor: | hekor [ 26.6.2017 18:38:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
Dnes jsem jel dvakrát kolem a na trase budoucí rampy se čile pracovalo... Tedy čile, no pracovalo. |
|
| Autor: | Jirka L [ 29.6.2017 16:30:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spořilovská spojka a související problémy |
úterní průjezd, kde chybělo opravdu málo k bouračce. Nejdřív jsem si říkal, že bych už opravdu měl navštívit očaře, ale pak jsem se podíval pořádně na záznam, kde jsem zjistil, že ta černá škodovka přejela z odbočovacího zpátky do průběžného pruhu. V čase videa 1:07 už jsem díval doprava... ještě, že mám dobré brzdy |
|
| Stránka 47 z 60 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|