České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Spořilovská spojka a související problémy
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=57&t=1652
Stránka 47 z 60

Autor:  Jirka L [ 22.3.2017 18:34:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

dnešní průjezd, zítra už by měla být dokončena RTT na Chodovské

Autor:  kasme [ 22.3.2017 22:11:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Jirka L píše:
zítra už by měla být dokončena RTT na Chodovské

zítra by mělo končit omezení na Chodovské
takže lze očekávat kolaudační jízdy tram, zřejmě "pomeranč" a dvě KT
obnovení provozu v sobotu ráno
a snad i pro všechny v ulici U Plynárny

Autor:  caveman [ 23.3.2017 8:53:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Ráno probíhal sběr a odvoz PDZ z Chodovské

Autor:  kasme [ 26.3.2017 17:58:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Rychlý report i s provozem tramvají... http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170326/

video: zadní pohled z tram v úseku Teplárna Míchle - Pod Jezerkou https://www.youtube.com/watch?v=6l7uoHDkOKg

ulice U Plynárny je zatím jen pro MHD, tak třeba zítra...

Autor:  Jirka L [ 12.4.2017 17:11:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

dnešní průjezd

Autor:  kasme [ 14.4.2017 15:52:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

kolem dokola :)

http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170414/

Autor:  Lynx [ 14.4.2017 19:15:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Poklady se otevírají na Velký pátek a většinou je hlídá velký černý pes. Koukám, že jste jednoho potkal :-) Jenom nevím jaký poklad v tom potoce hlídá.

Jinak samozřejmě díky za fotky.

Autor:  MPMP [ 18.4.2017 10:10:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Nějak se to "zaseklo". Co šlo je hotové a vypadá to, že se čeká na přeložku horkovodu (nebo co to je). Jen aby se nečekalo 5 let. :?

Autor:  caveman [ 18.4.2017 11:38:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

MPMP píše:
... vypadá to, že se čeká na přeložku horkovodu (nebo co to je). Jen aby se nečekalo 5 let. :?

Možná se čeká jen na konec topné sezóny :-)

Autor:  kasme [ 18.4.2017 13:58:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

caveman píše:
MPMP píše:
... vypadá to, že se čeká na přeložku horkovodu (nebo co to je). Jen aby se nečekalo 5 let. :?

Možná se čeká jen na konec topné sezóny :-)

Dovolím si připomenou... Dokončení stavby 10/2017, to je za půl roku :crazy:
Něco málo se za těch 14 dní udělalo... nějaké odvodnění, štěrk a tak...

Řekl bych, že téměř neuvěřitelné tempo v úvodu bylo dáno výlukou TRAM, při které bylo záhodno odvést co nejvíc materiálu a udělat práce u kolejí...

Při pokládce asfaltu bude třeba uzavřít pravý pruh na Jižní spojce, což tipuji až na prázdniny.

Topná sezóna určitě také hraje roli a ta, jak to vypadá, zatím nekončí ;)

Autor:  kasme [ 30.4.2017 19:05:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

po 16 dnech něco málo pokroku ;)

http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170430/

Autor:  Lynx [ 30.4.2017 23:56:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Topná sezona asi roli hraje, ovšem ten horkovod slouží i pro ohřev TUV, takže bez nějákého dočasného nepohodlí pro obyvatelstvo se to tak jako tak asi neobejde.

Stále mě rozčiluje, že ten horkovod nově nedali pod zem, byla k tomu nyní ideální příležitost, která zůstala nevyužita :ko: Takovéhle nadzemní vedení sítí do města vůbec nepatří, to jsou zvyky ze SSSR roku 1950 , tohle.... :(

Autor:  kasme [ 1.5.2017 8:45:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

ten klikihák slouží i jako dilatace na potrubí, takhle je to asi mnohem jednodušší ;)

Určitě to bude spojeno s dalšími pracemi na horkovodu jinde v síti.
Úplných přerušení dodávky tepla je již mnohem méně. Dříve pamatuji každoroční i několikatýdenní odstávky...

Autor:  Lynx [ 1.5.2017 9:42:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Sám bydlím v domě připojeným na horkovod. Odstávku dělají pravidelně v létě, vyhrazují si na to 6 dní (neděle-pátek), ale obvykle to tak po 3-4 dnech zprovozní. Takže v tom se mnohé zlepšilo. Akorát mě štvou s tím, že to vypnou v neděli, kdy se člověk vrátí z víkendu a tu teplou vodu potřebuje nejvíc. Na Spořilově holt budou mít odstávku možná o něco dříve , než obvykle.

Autor:  Jirka L [ 16.5.2017 18:23:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

včerejší průjezd

Autor:  kasme [ 20.5.2017 14:33:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Po čase opět rozsasáhlejší report a video z tramvaje...

http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170520/

https://www.youtube.com/watch?v=hvH7TTv5oME
Video pokračuje zdlouhavě dál... - Chodovská - U Plynárny - Michelská - 5. Května - JS - Průmyslová :crazy:


Autor:  kasme [ 27.5.2017 16:18:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

jen z auta http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170527/

Autor:  caveman [ 9.6.2017 8:00:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Zapomněl jsem napsat, že už několik dnů je hotová přeložka teplovodu. Sice asi není přepojeno, ale konstrukce včetně rour je na místě.

Autor:  kasme [ 10.6.2017 14:02:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

je to tak... jinak žádný viditelný posun...

http://kasme.rajce.idnes.cz/muk-sporilov-170610/

Přílohy:
P6109700-900.jpg
P6109700-900.jpg [ 84.93 KiB | Zobrazeno 5405 krát ]
P6109797-900.jpg
P6109797-900.jpg [ 53 KiB | Zobrazeno 5405 krát ]

Autor:  kot [ 10.6.2017 16:00:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Jak ta stavba z počátku letěla vpřed, tak dnes se trochu vleče...

Autor:  Sosa [ 12.6.2017 9:32:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Z většinou zemních prací se chtěli vejít od plánované výluky. Na tom se dalo celkem slušně ušetřit.

Autor:  Lynx [ 12.6.2017 9:37:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Jakmile přepojí teplovod, tak už by nemělo nic bránit dostavbě. Ještě destrukce toho betonového "bunkru" bývalého teplovodu dá asi dost práce, ale jinak by to už mohlo jít ráz na ráz (pokud bude vůle).

Autor:  P_V [ 12.6.2017 9:43:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Odstávka tepla je tam plánovaná na 4.-11.7.

Autor:  hekor [ 26.6.2017 18:38:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

Dnes jsem jel dvakrát kolem a na trase budoucí rampy se čile pracovalo... Tedy čile, no pracovalo.

Autor:  Jirka L [ 29.6.2017 16:30:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spořilovská spojka a související problémy

úterní průjezd, kde chybělo opravdu málo k bouračce. Nejdřív jsem si říkal, že bych už opravdu měl navštívit očaře, ale pak jsem se podíval pořádně na záznam, kde jsem zjistil, že ta černá škodovka přejela z odbočovacího zpátky do průběžného pruhu. V čase videa 1:07 už jsem díval doprava... ještě, že mám dobré brzdy :-)

Stránka 47 z 60 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/