| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Vysočanská radiála (D10 - Kbelská) http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=57&t=186 |
Stránka 12 z 47 |
| Autor: | kasme [ 16.1.2011 22:19:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
povrch je napojený jen z VR na 510 samozřejmě všude chybí poslední vrstva od R10 se zatím nedá najet vůbec (jedině s teréňákem) martini: z toho popisu opravdu není jasné co myslíš a jestli tu Kbelskou, tak směr D8 vypadá zhruba stejně jako vedle (vyfotit jsem to zapomněl) http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 0.JPG.html |
|
| Autor: | dvs [ 17.1.2011 11:58:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Projel jsem ty fotky. Kde je to místo, kde je potřeba dodělat přeložku toho plynovodu? Je v hlavní trase nebo na nějakém sjezdu? |
|
| Autor: | kasme [ 17.1.2011 12:14:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
cca tu http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@dm=133420 ... 60768@z=15 viz starší foto http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 4.JPG.html někde je i letecké foto... |
|
| Autor: | dvs [ 17.1.2011 13:23:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
V těch nových fotkách je to tedy tady http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 5.JPG.html Už tam je nadjezd ze Satalic, ale před mostem je furt "polňačka". |
|
| Autor: | kasme [ 19.1.2011 19:04:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
já měl za to, že je to jasné z popisku "foto průjezd od R10 ke Kbelské" |
|
| Autor: | martini [ 22.1.2011 15:52:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
kasme píše: martini: z toho popisu opravdu není jasné co myslíš |
|
| Autor: | kamil [ 5.2.2011 20:45:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
PRAHA Již několik let se mluví o zprovoznění první části Vysočanské radiály, která spojí Pražský okruh u Satalic s Kbelskou ulicí. „Letos v listopadu ji otevřeme,“ potvrzuje nový termín Jiří Zlatohlávek z odboru městského investora. http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=029 ... dc=1527165 |
|
| Autor: | pp21 [ 5.2.2011 22:40:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
kamil píše: ...„Letos v listopadu ji otevřeme,“ potvrzuje nový termín Jiří Zlatohlávek z odboru městského investora. Už zase? Takových termínů už bylo ... no uvidíme. Zajímavá je jiná věta z toho článku: "Zpozdila se kvůli neshodám s majitelem pozemků, v jejichž blízkosti silnice vede. To by se podle Zlatohlávka mělo do listopadu vyřešit." Takže se jedná pouze o předpoklad, že se podaří vyřešit pozemky pro přeložku plynovodu, nikoli že by to už papírově bylo OK a mohlo se stavět |
|
| Autor: | Orel [ 6.2.2011 17:22:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Hlavně, že je pan Zlatohlávek z odboru investora. Stavba měla být hotova v termínu 11/2009 s rozpočtem 1,6 mld Kč. Dodnes je proinvestováno 2,5 mld Kč a zahájení provozu v nedohlednu. Radní Štainer sliboval termín dokončení stavby 6/2011, teď je to nově už listopad a kolik takových termínů ještě bude? I přes příznivé počasí, byla v týdnu na VR v místě přeložky plynu vidět jen jakási "delegace" rozhazující rukama a o čemsi diskutující, ale tím ještě nikdo nic nepostavil. Jinak se na VR nic neděje. Je to až ostudné. To, že na výkup pozemků mělo zastupitelstvo dost času, je zřejmé z odkazu na video: http://media.praha-mesto.cz/zastupitelstvo/20080228/23-464.wmv |
|
| Autor: | Jirka [ 8.3.2011 11:35:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Vysočanská radiála 2.3.2011 – 6.3.2011 I přes venkovní oteplení, je tempo prací na VR jaksi vlažné. Asi největší pohyb je vlající uvolněná izolace na vrchní části západního biomostu, který se na podzim nějak nestačil doizolovat a zasypat, aby si materiál přes zimu „sedl“ (obr. 1 až 4)...... http://www.rychnovinky.cz/21390-vysocan ... -2011.html |
|
| Autor: | dobrenz [ 9.3.2011 8:42:41 ] |
| Předmět příspěvku: | vystavba a nasledna sprava R-silnic pod kontrolou mesta |
je total chaos. Nepruhledny budget, casovy harmonogram etc. Bylo by vhodne zmenit legislatitu - kde modra D/R znacka zodpovida RSD a MD. Apropo TSK? Co to je za organisaci? Neco jako RSD? |
|
| Autor: | medvid [ 9.3.2011 13:53:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Nevíte někdo jak se to vypadá? Platí ten červen pro otevření? |
|
| Autor: | kasme [ 9.3.2011 14:30:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
jj, ale 2012 |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 9.3.2011 14:44:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
To snad není možné |
|
| Autor: | pp21 [ 9.3.2011 14:57:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Martin z Ostravy píše: To snad není možné Taky si myslím že ten červen 2012 je moc brzy |
|
| Autor: | MiBi [ 10.3.2011 9:39:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Petr Pokorný píše: Martin z Ostravy píše: To snad není možné Taky si myslím že ten červen 2012 je moc brzy V úterý a středu 8.-9.32011 se na mostech nad Kbelskou něco dělo. Ráno jsem viděl pojíždět zametací vůz, obě brány byly otevřené, několik dělníků provádělo dočišťování košťaty a opodál stála žlutá Avia a kolem také pobíhal houf dělníků. Pravděpodobně dělali něco na zábradlí. To bylo vidět když se jede z Klíčováku dolů, tak na pravé straně. Na levé, na temeni kopce, něco bagrovali. Připadalo mi to celé jako úklid před nějakou inspekcí investora, nebo něco v tom duchu. Každopádně mi není jasné, proč nezprovozní alespoň úsek ke křižovatce u Satalic, tam žádný problém není a místním lidem ze Statalic, Kbel, Vinoře a části Čerňáku by to pomohlo. |
|
| Autor: | Jirka [ 12.3.2011 21:36:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Jako by byla vyslyšena moje nespokojenost s tempem prací na zasypání západního biomostu na VR, v druhé polovině týdne se začalo s jeho zavážením, viz obr. 1 a 2. V sobotu byl na celé stavbě už opět klid, jak dokládají obr. 3 až 7. Na obr. 8 je pohled z biomostu na bednění pro betonování základů pro sloupy VO........ http://www.rychnovinky.cz/21414-vysocan ... -2011.html |
|
| Autor: | MiBi [ 21.3.2011 14:44:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Již asi týden se stavebníci vrtají v odělujícím pásu ve Kbelské ulici (klíčovský kopec) a zasypávají pískem nějaké kabely. Pravý ze stoupacích pruhů je sveden mimo, oklikou pod mostem. Doufám že to nějak signalizuje brzké zprovoznění alespoň části nové komunikace. Neví někdo náhodou nějaký nový termín uvedení do provozu? |
|
| Autor: | Jirka [ 24.3.2011 7:37:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Vysočanská radiála 21.3.2011 – 22.3.2011 Na severní straně vozovky východně od satalického mostu se budou osazovat obrubníky (obr. 1 až 4). Západně od východního biomostu přibude šestnáct sloupů VO (obr. 5 až 7). Z obr. 8 si lze udělat představu, jak bude vypadat oplocení VR (násep na jižní straně východně od východního biomostu)....... http://www.rychnovinky.cz/21481-vysocan ... -2011.html |
|
| Autor: | chaloupka [ 24.3.2011 16:10:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Hlavně že mě navigace s poslední aktualizací map na VR už posílá |
|
| Autor: | xcav8 [ 24.3.2011 16:25:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Tak pro cizince, nebo neznalého člověka to může být velký problém. Viz: http://www.novinky.cz/koktejl/146236-kv ... -domu.html |
|
| Autor: | arnold [ 3.4.2011 20:17:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Vypadá to, že se ledy pohnuly a napojení R10 na Vysočanskou radiálu se začalo stavět. V sobotu po 7. ráno (včera) jsem místem napojení projížděl směrem na Prahu, žádné omezení tam nebylo a když jsem se kolem 18. hod. vracel zpět, jezdilo se už 2+2 pruhy v pásu směr MB. Proto tam zřejmě před časem rozšiřovali odstavný pruh. |
|
| Autor: | mbmat [ 3.4.2011 20:33:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
rozšiřovali ho asi před dvěma lety |
|
| Autor: | Jakub Šponar [ 4.4.2011 18:01:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
arnold píše: Vypadá to, že se ledy pohnuly a napojení R10 na Vysočanskou radiálu se začalo stavět. V sobotu po 7. ráno (včera) jsem místem napojení projížděl směrem na Prahu, žádné omezení tam nebylo a když jsem se kolem 18. hod. vracel zpět, jezdilo se už 2+2 pruhy v pásu směr MB. Proto tam zřejmě před časem rozšiřovali odstavný pruh. No kéžby. Ale teda když jsem dneska viděl kde řádí fréza, tak sem začal pochybovat. To spíš vypadá jako oprava tý rozmlácený vozovky |
|
| Autor: | chaloupka [ 5.4.2011 10:00:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská) |
Citace: No kéžby. Ale teda když jsem dneska viděl kde řádí fréza, tak sem začal pochybovat. To spíš vypadá jako oprava tý rozmlácený vozovky Nemyslím - frézuje se v místě, kde se bude nová část napojovat na starou R10 a to do hloubky, takže snad skutečně odklízejí asfalt aby to tam napojili |
|
| Stránka 12 z 47 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|