Právě je 27.4.2021 9:58:03




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 47  Další
 Vysočanská radiála (D10 - Kbelská) 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 310
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
kdyz si predstavim, ze podobe jako stavba Vysocanske radialy funguje skoro cela statni sprava tak je to k bliti... Dobra metafora Vysocanska a cesti urednici ve statni sprave.... Stejna zoufala quality, tempo a predrazenost


23.6.2011 8:42:59
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
dobrenz píše:
kdyz si predstavim, ze podobe jako stavba Vysocanske radialy funguje skoro cela statni sprava tak je to k bliti... Dobra metafora Vysocanska a cesti urednici ve statni sprave.... Stejna zoufala quality, tempo a predrazenost

Obvykle je pro mě Vaše kritika trochu zu viel , ale dnes to podepíši !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To co se děje na této stavbě nemá - myšleno činnost námi placených uředníků - s rozumem co společného. :mrgreen: :evil:


23.6.2011 21:11:17
Profil
 

Příspěvky: 339
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Tim ze dochazi k dostavbe, je mozne ze klicova prelozka bude vyresena jinak ci jinudy (i provizorne) nez se vyresi pozemky? nezaslechl nekdo neco o takove variante?


24.6.2011 13:37:19
Profil
 

Příspěvky: 1074
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Poté, co se dokončí tato stavba bude poprvé relativně bezkolizní průjezd pro kamiony přes Prahu - kromě sjezdu na Spořilově, lae tam to nějak funguje. Akorát pro směr D8-D5 to bude zoufalá zajížďka, kdy kamion najede o desítky kilometrů navíc. Je velká škoda, že se nepodařilo rozestavět obchvat Slaného na I/16, pak by fungoval alespoň provizorní okruh pro tranzit.


25.6.2011 13:44:27
Profil
 

Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Aktualita z http://www.praha14jinak.cz/clanky/Stave ... diale.html

Odbor výstavby a dopravy zveřejnil na úřední desce oznámení o spojení územního a stavebního řízení, zahájení společného řízení a pozvání k veřejnému ústnímu jednání (Stavba 0053 Vysočanská radiála VTL plynovod DN150 stavební objekt SO 343).

Magistrát hlavního města Prahy, Odbor městského investora, podal dne 30.5.2011 žádost o vydání rozhodnutí o umístění a provedení stavby „Stavba 0053 Vysočanská radiála VTL plynovod DN150stavební objekt SO 343“. Stavba je umístěna na pozemcích parc. č. 2574/19, 2574/20, 2845/2, 2575/58, 2575/30, 2575/8, 2575/1, 2575/9, 2575/21, 2575/34, 2575/35, 2802/1, 2802/15, 2575/224, 2575/225 v katastrálním území Kyje.

Účelem této stavby je přeložka VTL plynu je uvolnit prostor v místě vedení stávajícího plynovodu pro realizaci vozovky Vysočanská radiála.

Úřad městské části Praha 14, odbor výstavby a dopravy, jako stavební úřad nařídil v oznámení, k projednání žádosti, veřejné ústní jednání na den 15. července 2011 (pátek) v 9.00 hodin se schůzkou pozvaných v kanceláři č. dv. 207.

... tak možná, konečně, už ... :)


26.6.2011 22:24:29
Profil
 

Příspěvky: 1459
Bydliště: F-M - Praha
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Tak to je paráda :-) Už aby to bylo...

_________________
Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval
Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II


27.6.2011 11:24:17
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Podle čísel dotčených pozemků to na mě dělá dojem, že přeložka plynovodu povede kolem křižovatky po její jižní straně. To jem zvědavý, jak se potom dostanou k pokračování trasy. Rozeberou již hotovou část VR, nebo se bude tunelovat?
EDIT: Beru zpět - je to na severu a na východě od křižovatky. proč tam jsou zahrnuty i pozemky, kde začínají odbočovací rampy na jih od VR mi moc jasné není. :?
EDIT2: tak zdá se, že jsem to konečně pochopil (že to ale trvalo :oops: ) - přeložka nebude nejspíš vedena severně od VR, ale opět pod ní. Jen kosek vedle a trochu hlouběji. Jestli se ale dobře dívám, tak povede v místech, kde dneska už je téměř hotová vozovka (parcela č. 2575/34). Bude se rozebírat, nebo tunelovat?
A nebo to bude ještě trochu jinak?


27.6.2011 12:07:29
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
že by to bylo toto :)
cca 10m na východ od mostu
Příloha:
vr-budo.JPG
vr-budo.JPG [ 88.96 KiB | Zobrazeno 3543 krát ]


a ještě pár fotek bude v galerii :)
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... /v/110627/

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


27.6.2011 22:05:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
2kasme: jo, jo, řekl bych, že to odpovídá tomu uvedenému parcelnímu číslu, jak je na snímku z katastru. Takže klasika, nejdřív postavit, potom rozbourat a potom jezdit přes vzniklé "hrby". :crazy:


28.6.2011 8:06:33
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
kasme píše:
a ještě pár fotek bude v galerii :)
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... /v/110627/

Díky Kasme! Zcela komplexní pohled na celou stavbu !!!!! Teď máme absolutní přehled o postupu prací. :D :ok: :crazy:


28.6.2011 12:19:51
Profil
 

Příspěvky: 520
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Vysočanská radiála 28.6.2011

Původně jsem měl připraven z VR jiný příspěvek, ale pozdržím ho, protože následující snímky přebijí vše! Neznalým této lokality ani popis nic neřekne a těm, kteří jsou obeznámeni, není potřeba nic vysvětlovat. Jedině snad dodám – KONEČNĚ!

http://www.rychnovinky.cz/21790-vysocan ... -2011.html


28.6.2011 17:40:36
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Navrhuji vypsat anketu jednak na zprovoznění a jednak na to, jestli bude místo přeložky patrné po roce provozu :D

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


28.6.2011 20:06:35
Profil ICQ
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
a co ti brání? :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


28.6.2011 20:08:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
A jo :D

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


28.6.2011 20:15:43
Profil ICQ
 

Příspěvky: 318
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
No pokud by to letos nestihli dodelat, tak uz by to byla kafkovska absurdnost :D vzhledem k tomu, ze na vetsine trasy uz chybi jenom posledni vrsstva AB krytu a znaceni...a hlasoval sem pro prvni moznost :)


28.6.2011 20:24:37
Profil
 

Příspěvky: 1195
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Jak hluboko pod vozovkou má být ten plynovod?


28.6.2011 23:08:46
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Jak to bude s přeložkou plynovodu DN500, který podchází trasu asi o 100m východněji (tam co jsou ty hromady hlíny)?

Bude podcházet trasu šikmo a zruší tam jenom odbočku tohoto DN150. Může takovýto plynovod křížit silnici šikmo? Pokud může jít šikmo, tak už jsou asi pozemky na přeložku vyřešeny. Pokud ne tak je to všechno ještě v nedohlednu.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


29.6.2011 11:20:15
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
To dvs Můžete prosím ty hromady hlíny dát do mapy? díky :geek:


29.6.2011 13:34:15
Profil
 

Příspěvky: 339
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Vi nekdo jestli je toto reseni podle puvodne uvazovaneho, nebo vymysleli jine, aby to mohli dokoncit?


29.6.2011 17:07:52
Profil
 

Příspěvky: 70
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Trasa přeložky je jiná, původně měla jít nová trasa podél severní strany radiály, majitel pozemku však nechtěl mít na poli věcné břemeno. Hloubka pod vozovkou bude 3m. Mimochodem 500mm vedení bylo ze šikmého průchodu pod VR přeloženo příčně v loňském roce. Jediné, co bude muset být uděláno po přeložce 150mm vedení, je zrušit šikmou část původního 100mm vedení pod onou "boulí".


29.6.2011 21:47:44
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Orel to již popsal.
Pro názornost ještě zákres z územního plánu a fotka Jirky, kde jsem zakroužkouval ty hromady hlíny (nebo boule).


Přílohy:
vr_01.jpg
vr_01.jpg [ 101.12 KiB | Zobrazeno 3095 krát ]
Uzemni%20plan%20-%20ridiala%20-%20obrazek.jpg
Uzemni%20plan%20-%20ridiala%20-%20obrazek.jpg [ 152.46 KiB | Zobrazeno 3095 krát ]

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
29.6.2011 22:11:20
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Trochu to upřesním. Na zákresu do územního plánu jsou chybně vyznačeny "hromady hlíny". Správně jsou v místech, kde je červeně vyznačené vedení plynovodu určené ke zrušení.
Porovnejte si místo odpojení odbočovací rampy na fotografii a ÚP. ;)


30.6.2011 8:51:14
Profil
 

Příspěvky: 70
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
V ÚP je nákres v pořádku. To zakroužkování na fotce má být o pár metrů na východ. Situace by měla zhruba odpovídat přiloženému obrázku.


Přílohy:
VR-Satalice.jpg
VR-Satalice.jpg [ 102.67 KiB | Zobrazeno 2923 krát ]
30.6.2011 20:18:50
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
S posledním obrázkem souhlasím, ale jsem přesvědčen, že místo nad přeložkou plynovodu DN 500 je už dávno hotové a ta nehotová část je nad stávajícím vedením plynovodu určeného k přeložení. Ale možná se pletu. :)


1.7.2011 8:32:20
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: Vysočanská radiála (R10 - Kbelská)
Každopádně to vypadá hodně nadějně, že by mohl být pod stromeček "dáreček" :)

I když tam někdy v budoucnu bude v místě přeložky plynu porucha vozovky, tak pro rychlost 80km/h to bude v pohodě.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


1.7.2011 9:15:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 47  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz